صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 212728293031
نمایش نتایج: از 301 به 309 از 309

موضوع: مباحث و مشکلات نرم افزار Folder Lock

وضعیت
    آفلاین
    TRACKER آواتار ها
    ▬▬▬▬▬▬▬
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.116
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S8
    تشکر شده 338,508 در 1,689 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات نرم افزار Folder Lock

نرم افزار Folder Lock | یکی از نرم افزارهای بسیار قدرتمند و قدیمی در زمینه قفل‌گذاری بر روی انواع و اقسام فایلها و پوشه‌ها است که قابلیت مخفی کردن و قفل‌گذاری بر روی هر نوع پوشه و فایل با هر پسوندی را دارد. اطلاعات قفل‌گذاری شده توسط این نرم افزار فقط برای اشخاصی که به پسوورد اصلی نرم افزار دسترسی داشته باشند، قابل دسترسی است..

فایلهای مخفی شده توسط Folder Lock به هیچ وجه قابل ویرایش، تغییر و پاک کردن (Delete) نبوده و همچنین از آلودگی هر نوع ویروس و بد‌افزار در امان می‌باشند. یکی از ایراد‌های اساسی بسیاری از نرم افزارهای رایج قفل‌گذاری و مخفی سازی فایلها در این است که این گونه نرم افزارها با ایجاد تغییر در فایل و ویندوز، فایل را تنها در محیط همان ویندوز از دیدگاه کاربر مخفی نگاه می‌دارند و کاربر در صورت استفاده از سیستم عامل دیگری مانند داس یا یک ویندوز دیگر به آسانی قادر به مشاهده اطلاعات محرمانه و اجرا و کپی آنهاست که نقص بسیار بزرگی از لحاظ امنیتی می‌باشد. Folder Lock این نقیصه را تا حد بسیار زیادی رفع نموده و با گذاشتن کد و ایجاد تغییرات بر روی خود فایل، آن را در هر سیستم عامل و محیطی غیر قابل دسترسی می‌نماید. فایلهای کد گذاری شده در صورت انتقال (برای مثال با کپی روی فلش دیسک یا رایت روی CD) نیز غیر خوانا و غیر قابل دسترسی خواهند بود .

2. 52 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    mahdi2547 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 0 در 0 پست

Unhappy مشکل نرم افزاری مربوط به برنامه فولدر لاک

سلام خسته نباید من برنامه فولدر لاک دان کردم و با استفاده از اون درایو E قفل کردم ولی به ظاهر توی برنامه گفت قفل شده ولی قفل نشده بودش به همین دلیل فک کردم نرم افزار رو اشتباه نصب کردم بعد حذفش کردم الان دیگه درایو E باز نمیشه راهنماییم کنید لطفا
    بعد دوباره نرم ازار دان کردم گفتم شاید نصب کنم درست شه ولی این پیغامو میده:[IMG]C:\Users\''MAHDI''PC\Pictures\Screenshots[/IMG]

وضعیت
    آفلاین
    alireza.rk68 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 0 در 0 پست

با سلام به دوستان
    من هرکاری میکنم بازم نرم افزار به نت متصل میشه و لایسنسش اکسپایر میشه ، اون کارهایی که تو فایروال هم گفتین انجام دادم ولی باز مشکل پا برجاست ، میتونید منو راهنمایی کنید ؟

وضعیت
    آفلاین
    shahab 27 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 444 در 272 پست

با سلام به دوستان
    من هرکاری میکنم بازم نرم افزار به نت متصل میشه و لایسنسش اکسپایر میشه ، اون کارهایی که تو فایروال هم گفتین انجام دادم ولی باز مشکل پا برجاست ، میتونید منو راهنمایی کنید ؟
    از bwmeter استفاده کنید مشکلی نداره حل میشه مشکل شما

پست به صورت خودکار ادغام شده در 14:12

سلام خسته نباید من برنامه فولدر لاک دان کردم و با استفاده از اون درایو E قفل کردم ولی به ظاهر توی برنامه گفت قفل شده ولی قفل نشده بودش به همین دلیل فک کردم نرم افزار رو اشتباه نصب کردم بعد حذفش کردم الان دیگه درایو E باز نمیشه راهنماییم کنید لطفا
    بعد دوباره نرم افزار دان کردم گفتم شاید نصب کنم درست شه ولی این پیغامو میده:[IMG]C:\Users\''MAHDI''PC\Pictures\Screenshots[/IMG]

سلام شما اول عکس تو آپلود سنتر آپلود کنید بعد اون لینک بزارید اینجا تا بتونیم راهنمایی کنیم

وضعیت
    آفلاین
    mammad12 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Mohammad
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 265 در 66 پست

خسته نباشین من به صورت فابریکرو ویندوز 10رو ویدئو و زینویس قفل فابریک ویندوز 10رو زدو چطور بردارم نمیزاره پلی کنم ؟
    عکسقفلی اومده رو فیلم

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.113
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 14,098 در 4,545 پست

خسته نباشین من به صورت فابریکرو ویندوز 10رو ویدئو و زینویس قفل فابریک ویندوز 10رو زدو چطور بردارم نمیزاره پلی کنم ؟
    عکسقفلی اومده رو فیلم
    درود، بنده چندبار پست شما را خواندم و متوجه مشکل نشدم. لطف می کنید بهتر توضیح بدهید و تصویری هم اگر از مشکل بتوانید قرار دهید در درک بهتر و رفع مشکل کمک کردید.
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

8. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mammad12 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Mohammad
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 265 در 66 پست

درود، بنده چندبار پست شما را خواندم و متوجه مشکل نشدم. لطف می کنید بهتر توضیح بدهید و تصویری هم اگر از مشکل بتوانید قرار دهید در درک بهتر و رفع مشکل کمک کردید.
    میخوام علامت قفله بره پرمشن کلا بره بدون قفل بشه مث باقی فایلهام قفل شده و نمیزاره حتی پلی کنم

وضعیت
    آفلاین
    shahab 27 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 444 در 272 پست

میخوام علامت قفله بره پرمشن کلا بره بدون قفل بشه مث باقی فایلهام قفل شده و نمیزاره حتی پلی کنم

سلام شما باید دوباره وارد نرم افزار بشید و قفل بر دارید به همین راحتی و دلیلشم اینه که اجازه دسترسی شما گرفتید و باید دوباره اجازه دسترسی فعال کنید

11. کاربر زیر از پست مفید shahab 27 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.113
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 14,098 در 4,545 پست

درود،

همانطور که دوست دیگرم هم عنوان کردند باید پسورد را داشته باشید که با استفاده از نرم افزار Folder Lock اقدام به بازگشایی و حذف رمز کنید و یا اگر رمز را ندارید با راهکار EaseUS می توانید اقدام به حذف قفل و بازیابی فایل ها کنید :

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

13. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mammad12 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Mohammad
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 265 در 66 پست

درود،

همانطور که دوست دیگرم هم عنوان کردند باید پسورد را داشته باشید که با استفاده از نرم افزار Folder Lock اقدام به بازگشایی و حذف رمز کنید و یا اگر رمز را ندارید با راهکار EaseUS می توانید اقدام به حذف قفل و بازیابی فایل ها کنید :

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    من اصلا از نورم افزار یاستفاده نکردم این قفل از طریق (رو فایل کیک راست و پروپرتیس و سیکوریتی بعد پرمشن و اجازه های دسترسی قاتی پاتی شدن اصلا رمزی نیستن
    چیکار کنم که این حل شه

صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 212728293031

کلمات کلیدی این موضوع