صفحه 928 از 928 نخستنخست ... 428828878918924925926927928
نمایش نتایج: از 9,271 به 9,279 از 9279

موضوع: مباحث و مشکلات نرم افزار BlueStacks

وضعیت
    آفلاین
    Daredevil آواتار ها
    همیار انجمن
    تشکر شده 43,532 در 3,221 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات نرم افزار BlueStacks

نرم افزار BlueStacks | به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در کامپیوتر ها و تبلت ها اجرا کنید. همچنین می توانید بصورت فوری و بدون نیاز به راه اندازی مجدد، بین اندروید و ویندوز سوئیچ کنید. همچنین می توانید آیکون های برنامه های اندروید را بر روی دسکتاپ رایانه خود قرار دهید. توسط این برنامه میتوانید نرم افزارهای اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در کامپیوتر خود امتحان و استفاده کنید.در اختیار داشتن Bluestacks می تواند آنچه پیش از این روی گوشی خود یا دوستان می دیدید از این پس بر روی کامپیوتر و پیش رویتان است، که این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید تعامل داشته و از امکاناتش بهره بگیرید. علاوه بر این، قابلیت همگام سازی برنامه به شما این اجازه را می دهد تا از برنامه ها و اطلاعات ذخیره شده درون آن روی گوشی بتوانید روی رایانه خود پشتیبان بگیرید.

مشکلات متداول + راه حل

1.اگر هنگام اجرای برنامه/بازی تصویر بصورت خودکار از حالت افقی به عمودی و بالعکس سوییچ نمیکنه زبان bluestacks رو از فارسی به انگلیسی برگردونید.

2.اگر هنگام اجرا نرم افزار در صفحه ی لودینگ گیر میکنه ابتدا تمام نرم افزار های در حال اجرا رو ببندید و از task manger هم چک کنید که رم و cpu آزاد باشن. اگر به نتیجه ای نرسیدید درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.

3.امکان تایپ مستقیم فارسی در این شبیه ساز وجود نداره. لذا برای تایپ فارسی باید کیبورد فارسی روی شبیه ساز نصب کنید :

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

4.اگر هنگام سینک کردن بازی ها با ارور مواجه شدید در اولین قدم برنامه گوگل پلی رو اپدیت و یا آخرین ورژن رو جداگانه دانلود و نصب کنید.

5.اگر شبیه ساز به صورت نامشخص از حجم نت شما کم میکنه باید یه لانچر (مثل apex) نصب و جایگزین لانچر اصلی شبیه ساز کنید.

6.این شبیه ساز با انتی ویروس بیت دیفندر مشکل داره و هنوز هم راه حل قطعی براش ارائه نشده.البته این روش هم جدیداً مطرح شده که هنوز تست نشده.(تستش به عهده ی خودتون) :

7.اگر هنگام نصب نرم افزار و یا بازی با ارور مواجه شدید یک دور بطور کامل شبیه ساز رو ببندید ( از task manager هم پروسه های شبیه ساز رو end task کنید.) بعد مجدداً اقدام به نصب بازیتون کنید.(این ارور اکثراً به این خاطر اتفاق میوفته که چند برنامه پست هم توی شبیه ساز نصب میکنید و نصب برنامه ها به درستی انجام نمیشه) اگر مشکل حل نشد ابتدا ورژن نرم افزار/بازی رو تغییر بدید اگر بازم حل نشد ورژن شبیه ساز رو... اگر نهایتاً حل نشد یعنی نرم افزار/بازیتون کلاً با این شبیه ساز مشکل داره.

8.اگر هنگام کار با شبیه ساز با کندی و لگ مواجه شدید سایر نرم افزار های در حال اجرا رو ببندید و از Task manager هم چک کنید که رم و سی پی یو آزاد باشه.(به این نکته هم توجه کنید که مصرف رم و سی پی یو این شبیه ساز نسبتاً بالاست پس تا حد امکان سایر نرم افزار های غیر ضروری رو ببندید.)

9.برای نصب بازی ها و نرم افزار هایی که نیاز به روت دارند میتونید با استفاده از این آموزش شبیه ساز رو روت کنید :

و یا نسخه ی روت شده ی شبیه ساز رو دانلود کنید :

10.اگر گزینه های home و Back از منوی زیرین شبیه ساز حذف شده , باید زبان شبیه ساز رو به انگلیسی برگردونید.

11.اعمال هرگونه شخصی سازی،تغییر سایز پارتیشن(sd card و ...) تغییر دایرکتوری دیتای برنامه،مشاهده و تغییر پوشه ی دیتا و توقف و اجرای سرویس ها و... با BS.Tweaker ،به پست اول پیوست شد+نسخه ی فارسی برنامه(ادیت اختصاصی)

12.اتصال یا جلوگیری از اتصال برنامه و سرویس های آن با BS.NetBlocker ،حالا میتونید این برنامه رو از پست اول دانلود کنید.

13.اسکن و پیدا کردن تمامی کلیدهای رجیستری برنامه،تهیه بکاپ از کلیدهای رجیستری و استفاده در صورت بروز مشکل،حذف کامل کلیدهای رجیستری در صورت کامل uninstall نشدن برنامه با ابزار زیر که همگی پیوست شدند.

BlueStacks Clear Register/Registery BS/RegTool

14.توقف یکجای تمامی سرویس های برنامه با BlueStacks off Full

15.حل مشکل ارور گرافیک با آپدیت درایور کارت گرافیک از این لینک (مخصوص
    ) و این لینک (مخصوص
    ) مدل کارت گرافیکتون رو سرچ و آخرین نسخه رو دانلود کنید و یا استفاده از فایل رجیستری SkipGraphicsDriverCheck

16.آموزش تصویری فعالسازی کیبور فارسی در

17.قابلیت های برنامه ی BlueStacks Multi Tool:روت و آنروت کردن،حذف کلیدهای رجیستری بعد از آنیستال،بازگشت به تنظیمات اولیه و برگرداندن بکاپ های برنامه،غیرفعال کردن آپدیت خودکار برنامه،نصب اپلیکیشن ها بطور همزمان با کشیدن و رها کردن آنها در درون این برنامه و...

فایلهای پیوست شده در صفحه ی اول - پست اول ، قابل مشاهده هستند.

لینک ها همگی دائمی و پسوورد فایل های فشرده soft98.ir می باشد.

قابلیت های این نرم افزار

اجرای بازی ها و برنامه های اندروید در ویندوز و تبلت ها

دارای تمامی ویژگی های اندروید

پشتیبانی از بسیاری برنامه های اندروید

دارای گرافیک بالا و HD

برنده جایزه در CES

قابلیت همگام سازی برنامه

امکان پشتیبان گیری از برنامه ها و اطلاعات ذخیره شده درون آن روی گوشی بر روی کامپیوتر

دارای گدجت برای ویندوز

امکان اتصال به اینترنت

و...

ویرایش توسط Moslem : 2018-09-19 در ساعت 01:59 دلیل: اپدیت نسخه قرار داده شده در انجمن

2. 550 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

!MAHDI!,*LION_MAN*,*PEYMAN*,0evil1000,2r2r,6ehnaam,7alikhosravi,A B A D A N,A L I R E Z A,A N G E L,abbas008,abc3,abdol.m,abdozak,Abidi,abolfazl abdollahe,Abolfazl-kor,abolfazl64,Adina,afsorde_bi_i,Agent 47,aghamasoud,ahad.mo,AHMADREZA2,aida.kh,ALEX_HOT,ali bafghi,Ali-A,ali.,aliazmoodeh,alidante,alikashfi,alipazooki,alir2010,alirazavi20,alireza 93,Alireza Ch,Alireza.z47,Alireza673,alirezahoo,alirichie,alis424,alitaktop,aliwwwxxx,ali_kissme,ali_rrr,alkolu5i,alo0ok,amam,amari,amd 99,AMIN SAFAARI,aminya,Amin_57,amin_67,Amir 957,amir.advance,AMiR.oo,amir0015,amir124400,amir631,amir8698,amirali1,Amirhossein Heydari,amirhossein1312,amirjahed,amirreza369,Animate,April,Aqua,Ar Shin,AR@SH,araku,aralzp,Arash212,ARASHz4,architect-farzam,aref0182,arghand,ariantufan,ario.pars97,ARYO-2016,asgharreza,aslanim,asm2620,asrert,Assassin's Creed,AsTYaG.orginal,atash009,ATA_MAHMOODI,ayhanlove,azar4455,azizin,azmr,AZSE7EN,A_LINEDARK,  ,​M2R,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ƁƦίllίąƝƬ,Ƈɑρɨȶɑlį$Ƭ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,b.rooz,Babak-mb,babak.amiri.123,babakusa,bahmanb2222,barsysa,behrad00,behzad2012,benyamin40,besmel,betsa,bfpig3d,bfz1005,BLACKLIST,blacksite,BLACKY,Blind7pot,botparast,bozorgtar,BRAin!H,Calvin,camareh,Captain Black,Chahardah,Chaternet,chokalak,CIAHAT,Click4u,cloud77,coder,cold.fire,CRACKER,cruel13,CYBER EH,D E E P B L U E,d.a,dallas7,danialwoods1234,dariushko,dariushparsaie,dashmajid,daviid,davood1011,davoud98,dayonanseyoos,DE3T4N,DeaR_Lord,deathhunter,Delta Force,Detected,devil002,Diamond Dog,didi,Dr.medical,dradevill,dragon,duroqin,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,ediboy,effat_85,ehab,ehadaf,ehsaaan,ehsan337,ehsanps4,elec2,Empratoor,epaaeiz,erfanloti,ermia2222,Ernest,eshq,EzioStrong,farda1,fareed ghf,Farshadkhan,farzad5,fest66,foaadi,forklift,Free Ben,Front End,frostydk,gamebaz,gamefan,gartal22,geladiator,ggroup,GhasemSalehii,ghiyrqa,ghloia,gimiamir,Gladiator,golmorad,Goudarz,GR_mahdi,H ! V A,H I S E N B E R G,H!dden,HaD!e6z,hadif30,hamed.lotfi,hamed121,hamedjoon,hamid3pnn,hamidfeizi,hamidjodayi,hamidto,Hardware,hasan20141,hasan7and,hasibr,hassan2580,hasssann,hellsun,Hesam Odin,hhbb,hidden-96,Ho3ein_freedom,hosein777,hoss!n,hossein00,HosseinNinja,hsn7,hssn,htaa,Hyacinth,I R A N I,iaee,ibpa30ka,ICE MAN,icloner,Im.Legend,imaniy,InfoHooman,iran16,iranian.m,irmacfa,jafarvilla9,jak2,jalal68,javad.zakeriyan70,joojoo4_53,jooyan,jzmp,K I A,k0o0shyar,KAC.MM,kamikia,kamitnt,kamyab2864,khofi,Kiavash,kihan112,killsat,king mahdi,kingsky,kinj,kinshin,kissoflife,Kordish Pants,landofpersia98,Laser,Layer,linda27x,lotus-ir,lovelybia2,lvliti,l_SAVALAN_l,m a h m o u d,M H K H,M α H D i,M O H A M M A D,M.0.H.S.E.N,m.akrami76,m.bagherma,M.Erfan.k,m.karim,m.kia,M.Mobaraki,m.naji,m2m_68,MaC-Tavish,madou,mahanmoon,Mahd! Bland,mahdi12,mahdiGT,mahmood.0131,mahmoodj58,mahmoodmn,MaHMoOoD,mahsa922,Mahyar98,mahziyar66,majid.70,majid1313,majid3319,malal,mamad 50,Mamad22.2,mamad6853,Mamdas,mammad12,mankan_rs,mansour_9633,maryam13,masoudm969,master.tnt,matrix0642,maxmaya,mazd,Maziyar9005,mbbala007,mbparsa,mehde_682,mehdi nasiri,Mehdi.75,Mehdi.Aban,mehdi.eck,mehdi1361,mehdi2237,Mehdi98,mehdihashemi881,mehdimuazn,mehdi_610203,mehdi_l20,mehrabooni,mehranbabri,mehranm2,mehrdad76mr,melina jooon,metallurg,mhd_asd,mhm233,migmig1366,milad_apadana,mirza,miz91,mkh008,mkha57,Mёy$αM,Mobin_222,Moeinak,MohamadKent,mohammadjj92,mohammadrezaasiatech,Mohsen4311,mohsen7471,mohsen99,mohsenalem,mojahed2010,Mojtaba Defender,MOJTABA02468,mojtabamj,Moment,Monk_e,Morix,mortazavi493,morteza1364,Moslem,mostafa ja,mostafa1998,mostafa98ia,motorola30,mr.exir,mr.sadeqi,Mrshojaei,msadegh58,mstmaleki,mylost,MyNet,mz_amir,N e y m a r,N!MA,N00b KilleR,naeem_3068,naeim021021,nasib,navidmix,NEMAT S,Newboy,Ni10God,Nima Gh,nimaR,nima_gl,nimeyeman,N̲O̲R̲M̲A̲N̲,NorthPole,offlinebaz1,omid 7777,omid-07,Omid.Violin,Omid2213,omid368,omid_artis,احسان 2024,حسین1,رضا مقصودی,صالح بخشی,pablo,PARROT,pars1992,Parsa11,parviz007,Pastilak,pat13,payam3,paymaniha,peiman1983,pejmangh,pes2013,pesarlooo3,Polestar,poloton7,portogasia,pro4014,qkmostafa,Raadmehr,rabin28,Raf5,Randy SoftDroid,raya2529,Reb3llious,RECTOR,redline7,reza beh,reza.34,reza0211,reza897,rezajamali,RezaPito,rezasaffari,riant,rma2012,ROCKY,ronagh2000,RoSe wAtEr,rvvr.r,S M H,S.H.V,s.mostafa,S.QASEMI,sa-klaus,sabA2012,saber7,sabersafieh,Sadra.Shameli,saeed17361,saeedir,Saeedva,safdari,sahel62,saied_3239,sajad2030,Sajjad.h,sajjad1374,sajjad93,SajjadLeymer,salambamarefat,SalaR,Saleh.K,Sali1,sam1aria,samadarya,saman 1032,samanshahed,SAMAViYAN,samir131,SANBOR,SarbazeVatan,sarbazmazlom,sasan.gholaminezhad,sasan_dl,sas_boy,SATTAR-GAMER,sbamdad,SCORPI@N,sdaryan,sнαггe αzαm,SecureAnywhere,Seelp Aydin,Server,setare2015.,SeZaR-Man,shahram15000,sharam,shark,sharp,shayan.olia,shipar,shovalie,shsh12,sina234,sinabmw,SMMousavi,smr.seddighy,smzz,Soheil.DVBHS,soltanmasoud,somcity,soroush007,spider-man,sRima,ssssafir2013,STEVƎN,susk-yatim,T U R K,tahan4868,tanyaitany,tarh,test.website,Tobi,topmovie,toshiro,TRACKER,tsk_43,tsptsp,TUROK,unlimited,مجیدخان,محمد41,مصاف,مهدی مرندی,میثاق,پورمداح,گرافیست,vahid1365,velnetik,VITAM,W a v e,warrior2020,Watery,Wüstenfuchs,WILIAM,xsector78,YasserDivaR,yosefz,zendegi_r200,zeous,ziadpoor,zizu,_abc_,__ERROR__

وضعیت
    آفلاین
    farzad5 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 26 در 24 پست

همونطور که دوستمون گفتم memu هم خوبه

اما Nox خیلی بهتره و هم کیبورد فیزیکی داره با آلت وشیفت راحت سوئیچ میکنی.
    ممنون...nox که مثل بلو استیک بود memu تا 99 در صد میره بعد هیچ تغییری نمیکنه

وضعیت
    آفلاین
    Moslem آواتار ها
    کاربر اخراجی
    نام اصلی
    Moslem
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.104
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 108
    تشکر شده 31,391 در 3,814 پست

ممنون...nox که مثل بلو استیک بود memu تا 99 در صد میره بعد هیچ تغییری نمیکنه

5. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    farzad5 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 26 در 24 پست

BlueStacks ورژن جدید نصب کردم ...قبلا اتومات برای بعضی برنامه خودش می چرخید و مثل صفحه موبایل کوچیک میشد
    روی یه ورژن خاصی اینطوره
    ممنون

به نظرم سوالمو به صورت سوالی نپرسیدم
    باید چه کار کنم تا برای بعضی برنامه ها صفحه اتومات بچرخه اخه بضی برنامه ها افقی نشون میده
    ویرایش توسط Hyacinth : 2018-10-31 در ساعت 20:55 دلیل: ادغام پست های پشت سر هم

وضعیت
    آفلاین
    khb17 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 0 در 0 پست

برنامم ناقص نصب شده یعنی روی 41 درصد میمونه خارج شدم دوباره نصب کنم میگه قبلا نصب کردین ولی نشد و هیچ پوشه ای هم نداره که پاک کنم. چطور دوباره نصب کنم؟

وضعیت
    آفلاین
    CRACKER آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    paRsA
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.134
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    مدل تلفن همراه 
    iphone
    تشکر شده 15,363 در 2,658 پست

برنامم ناقص نصب شده یعنی روی 41 درصد میمونه خارج شدم دوباره نصب کنم میگه قبلا نصب کردین ولی نشد و هیچ پوشه ای هم نداره که پاک کنم. چطور دوباره نصب کنم؟
    سلام
    در درایو C ، پوشه مخفی با عنوان ProgramData قرار دارد . از طریق FolderOptions ، نشان دادن فایل های HIDE را فعال کنید و پوشه هم نام BlueStacks رو حذف کنید
    سپس از طریق نرم افزار های پاکسازی رجستری مانند Ccleaner ، اقدام به پاکسازی بخش رجستری ویندوز کنید
    در نهایت نرم افزار رو مجدد نصب کنید

9. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    cruel13 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Eset Security
    تشکر شده 7 در 7 پست

سلام
    وقتی بلو استکس رو باز میکنم ارورمیده

تو تنظیماتش رفتم graphic mod رو به directx تغییر دادم نشد
    از تو **** . firewall troubeshootin انبلاک کردم نشد
    دیگه چه راه هایی وجود داره ؟ (اطلاعات زیادی توش دارم میخوام تا جایی که بشه پاکش نکنم)

وضعیت
    آفلاین
    *LION_MAN* آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Kave
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    مدل تلفن همراه 
    Huawei Y300-U0100
    تشکر شده 37 در 22 پست

سلام وقت بخیر
    روی هر اپی کلیک میکنم در برنامه یک صفحه میاره تحت عنوان setup bluestacks account که اونجا حینی که میخوام با جیمیل ام لاگین بشم با errore loading try again later مواجه میشم . مشکل از کجاست ؟ با فندق شکن ام جواب نداد

وضعیت
    آفلاین
    cruel13 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Eset Security
    تشکر شده 7 در 7 پست

سلام
    وقتی بلو استکس رو باز میکنم ارورمیده

تو تنظیماتش رفتم graphic mod رو به directx تغییر دادم نشد
    از تو **** . firewall troubeshootin انبلاک کردم نشد
    دیگه چه راه هایی وجود داره ؟ (اطلاعات زیادی توش دارم میخوام تا جایی که بشه پاکش نکنم)
    فایروال ویندوز هم چک کردم باز هم نشد

وضعیت
    آفلاین
    soheil1993 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام دوستان عزیز
    برای منم این مشکلو داره و هر چی روی Try again میزنم بازم همین پیغامو میده و وقتی ضربدر گوشه پیغامو هم میزنم میگه باید Bluestack بسته بشه!!!

برنامو رو بستم چندبار باز کردم بازم همینجوریه
    سیستم رو هم Restart کردم ولی بازم جواب نداد

کلمات کلیدی این موضوع