صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32

موضوع: آموزش نصب و استفاده نرم افزار Mirillis.Action (تصویر برداری تخصصی از بازی)

وضعیت
    آفلاین
    CYBER EH آواتار ها
    Open Your Eyes Here
    نام اصلی
    ʌʅɪ
    تشکر شده 18,440 در 2,056 پست

پیش فرض آموزش نصب و استفاده نرم افزار Mirillis.Action (تصویر برداری تخصصی از بازی)

با سلام. نرم افزار Mirillis.Action نرم افزاری تخصصی در زمینه فیلم برداری full hd از محیط بازی ها بوده که دارای امکانات مناسبی جهت انجام این کار دارا می باشد. این نرم افزار در مقایسه با سایر رقبا، همچون snagit دارای امکاناتی کمتر می باشد، اما امکاناتی فوق تخصصی و خاص برای فیلم برداری و عکس برداری از محیط بازی دارا می باشد. این نرم افزار همچنین قابلیت فیلم برداری و عکس برداری از محیط ویندوز را نیز دارا می باشد، اما برای این عمل نرم افزار های تخصصی تری همچون snagit(برای عکس برداری) و camtasia(برای فیلم برداری) وجود دارد. اما هیچ کدام از نرم افزار های مذکور قابلیت تصویر برداری از محیط بازی را نداشته و تخصصی ترین نرم افزار تصویر برداری از محیط بازی، نرم افزار Mirillis.Action می باشد.
    برای فعال سازی و نصب صحیح این نرم افزار همراه با ما باشید.
    ابتدا این برنامه رو از طریق لینک زیر دریافت کنید:
    سپس فایل زیپ بدست آمده را از حالت زیپ خارج نموده و فایل اصلی را نصب نمایید.

نمایش متن

سپس مراحل نصب را به صورت عادی ادامه دهید. پس از اتمام نصب، به فایل unzip شده برگشته و کل فولدر loader را به محل نصب بازی انتقال دهید. محل نصب پیشفرض بازی به صورت زیر می باشد:
    C:\Program Files (x86)\Mirillis\Action!
    سپس فولدر Loader را در محل نصب بازی paste کنید.
    وارد پوشه Loader در مسیر جدید شده و فایل register_user که به صورت فایل رجیستری هست را با note pad باز کنید.
    سپس در قسمت your name here ،نام مورد نظر خود را که با آن قصد فعالسازی برنامه را دارید، وارد کنید.
    در مرحله بعد، دوباره فایل register_user رو به صورت رجیستری اجرا کرده و پنجره های باز شده رو ok کنید تا در رجیستری ویندوز، این نرم افزار فعال بشه( با اطلاعات شما)

خوب، در این مرحله نرم افزار فعال شده، اما شما برای اجرای این نرم افزار نباید اون رو به صورت معمول انجام دهید، بلکه باید به جای اجرای فایل Action!.exe که در دسکتاپ موجوده، فایل ActionLoader رو به جای اون اجرا کنید. برای این کار روی این گزینه کلیک می کنیم. همچنین برای اجرای مستقیم نرم افزار از طریق شرت کات(میانبر) از روی دسکتاپ، فایل action!.exe رو از صفحه کار پاک می کنیم. برای جایگذاری فایلActionLoader در دسکتاپ، شما نباید یه کپی از اون روی دسکتاپ قرار بدید، بلکه فقط باید یه shortcut ازش قرار بدید تا با کلیک بر روی اون، فایل اصلی در مسیر اصلی اجرا بشه. برای این کار، روی فایلActionLoader راست کلیک کرده و آن را به صورت معمولی copy می کنیم. سپس روی دسکتاپ آمده، اما این بار به جای زدن گزینه paste باید گزینه paste shortcut رو بزنید.
    خوب الان باید یه چنین فایلی روی دسکتاپتون باشه، دقیقا به همین نام:
    برای اینکه این فایل اجرایی خودمون رو خوشگل! کنیم ، باید اسمش رو عوض کنیم و آیکون اصلی برنامه رو روش قرار بدیم، برای اینکار ابتدا اسم این فایل رو عوض می کنیم و به صورت Action! قرار می دیم(اسمش فرقی نداره). سپس برای قرار دادن آیکون اصلی برنامه، مراحل زیر رو دنبال کنید:
    ابتدا روی این شرت کات راست کلیک کرده و properties رو بزنید، سپس به بخش change iconبرید:

حال برنامه رو از طریق همین shortcut اجرا کنید. دقت کنید که برنامه پس از کلیک به طور مستقیم اجرا نمیشه و برای دسترسی به نرم افزار باید بهnotification area برید.
    حال قبل از اجرای نرم افزار دقت کنید که اون رو داخل فایروال آنتی ویروستون قرارداده و لذت ببرید. تصویری از محیط فعال شده:
    پایان بخش اول./

2. 38 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    سردار حنیف فاتح آواتار ها
    کاربر اخراجی
    مدل تلفن همراه 
    ندارم
    تشکر شده 3,360 در 994 پست

پس باید دنبال فقط اکتیو کد بود امتحان کردین کد هارو جواب داد یا نه؟
    تنها راهش اکتیو از طریق لایسنس هست
    قبلا یه چند تا کد امتحان کردم
    ولی این ها رو نه

مگر جناب آقای @
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    کرکش کنه

منم خودم یه پچ ارائه دادم باید پیداش کنم تو سیستم ام

وضعیت
    آفلاین
    سجاد3223 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 2 در 2 پست

یه نکته رو من بگم اونم اینه که اگه به نت موقع کار با نرم افزار وصل بشین می فهمه کرک شده هست و دیگه کار نمی کنه!!
    نسخه قبلی که این جوری بود و به احتمال زیاد اینم همین جوریه!!
    یا نباید به نت وصل شید یا باید با FireWall بلاکش کنید!!
    سلام
    من هر کار میکنم با فایر وال بلاک نمیشه یعنی قرار میگیره تو فایر وال ولی موقع اجرا بازم ارور میده که باید برنامه رو فعال سازی کنم
    یعنی خود به خود به نت وصل میشه
    دیگه هیچ راهیی به ذهنم نرسید میشه کمک کنید؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234