صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51112131415
نمایش نتایج: از 141 به 146 از 146

موضوع: اموزش تعمیرات هارد دیسک HARD DISK REPAIR

وضعیت
    آفلاین
    navidnavid آواتار ها
    کاربر افتخاری
    نام اصلی
    سیستم عامل 
    Windows XP 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    F-Secure
    سپاس
    123
    سپاس شده 2,093 در 268 پست

پیش فرض اموزش تعمیرات هارد دیسک HARD DISK REPAIR

در این تاپیک به مرور زمان اطلاعات و چگونگی تعمیرات هارد دیسک را با معرفی ابزار های جدید آموزش خواهیم داد.

امید است اطلاعات خوبی در اختیار کاربران قرار گیرد.
    دوستان سعی کنند سوالات زیادی را نپرسند و بعد از پایان تاپیک سوالات پرسیده شود تا تاپیک دچار اشفتگی مطالب نشود

2. 50 کاربر از این پست سپاس کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    SAMAViYAN آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows XP x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast
    مدل تلفن همراه 
    SAMSUNG
    سپاس
    3,431
    سپاس شده 220 در 47 پست

Arrow

سلام
    قویترین برنامه برای Repair هارد چیه HDD Regenerator ؟

چندین برنامه مطرح در این زمینه وجود دارد که بترتیب؛ HDD Regenerator و Partition Bad Disk ، برترین هستند..، شخصاً تاکنون اکثر این برنامه ها را تست کردم..، ولی فقط از HDD Regenerator ، نتیجه مطلوب را گرفتم... (نسخه تحت ویندوز یا بوتیبل آن فرقی نمیکنه).

تنها مشکلی که وجود داره اینه که با توجه به ظرفیت هارد، زمان طولانی برای شناسایی و تعمیر آن سپری میشه که فقط باید صبور و شکیبا باشید...

4. 2 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Phantom آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.253
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    سپاس
    1,156
    سپاس شده 3,698 در 839 پست

سلام و درود
    اینم عکس از هارد که خواستین

نمایش متن

متاسفانه هاردتون دچار بدسکتور شده
    بدسکتور انواع مختلفی داره بعضی مواقع میتونید خودتون مشکل رو رفع کنید و گاهی این امکان وجود نداره
    بهتره اول از برنامه
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    جهت بدسکتور گیری استفاده کنید و مجدد از HD Tune وضعیت هارد رو چک کنید
    اگر مشکل هنوز وجود داشت بهتره به گارانتی یا مراکزی که تعمیرات هارد انجام میدن مراجعه کنید
    Be yourself; everyone else is already taken

6. 4 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    rezaya8 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bit Defender
    سپاس
    98
    سپاس شده 151 در 107 پست

متاسفانه هاردتون دچار بدسکتور شده
    بدسکتور انواع مختلفی داره بعضی مواقع میتونید خودتون مشکل رو رفع کنید و گاهی این امکان وجود نداره
    بهتره اول از برنامه
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    جهت بدسکتور گیری استفاده کنید و مجدد از HD Tune وضعیت هارد رو چک کنید
    اگر مشکل هنوز وجود داشت بهتره به گارانتی یا مراکزی که تعمیرات هارد انجام میدن مراجعه کنید
    سلام و درود
    پس اون‌گزینه ای که زرد رنگ‌مشخص شده بود و اخطار داده بود بد سکتوری رو مشخص کرده بود.
    این نرم افزار HD Regenerator طرز کارش چطوری هست .چطوری بد سکتوری رو رفع کنم؟

وضعیت
    آنلاین
    Phantom آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.253
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    سپاس
    1,156
    سپاس شده 3,698 در 839 پست

سلام و درود
    پس اون‌گزینه ای که زرد رنگ‌مشخص شده بود و اخطار داده بود بد سکتوری رو مشخص کرده بود.
    این نرم افزار HD Regenerator طرز کارش چطوری هست .چطوری بد سکتوری رو رفع کنم؟
    برنامه HDD Regenerator فقط میتونه بدسکتور های نرم افزاری یا همون نرم رو رفع کنه, این نوع بدسکتورها از قطع شدن ناگهانی برق, ویروس ها و بدافزار های مخرب بوجود می آید

آموزش کار با HDD Regenerator:

نمایش متن

نکته: قبل از اجرای برنامه بهتره از اطلاعاتتون بکاپ داشته باشید تا در مواجه با از دست رفتن احتمالی اطلاعات قرار نگیرید

برای بوتیبل کردن مموری یا فلش خودتون گزینه " Create Bootable Flash " رو انتخاب کنید و برای دیسک از گزینه " Create Bootable CD/DVD " استفاده کنید
    پس از بارگزاری فایل ها بر روی دیسک یا فلش مموری سیستم رو ریستارت کنید تا از طریق بوت برنامه اجرا بشه ( اگر فلش بوت نشد از بایوس اولیوت بوت رو بر روی فلش قرار بدید )
    پس از باز شدن پنچره کنسول گزینه در جای خالی عدد " 2 " را وارد کنید و کلید "ENTER" را فشار دهید و سپس در صفحه بعدی پنجره کنسول 3 گزینه دیگر نمایش داده خواهد شد
    برای پیدا کردن و تعمیر بد سکتور گزینه "1 " را انتخاب کنید و در صفحه بعدی با زدن کلید "C" برای شروع کار برنامه استفاده کنید
    حال منتظر بمانید تا تمامی هارد اسکن و تعمیر بشه ( این پروسه طول خواهد کشید )
    بعد از اتمام مراحل بالا مجدد با استفاده از برنامه HD tune وضعیت سلامت هارد رو چک کنید, اگر ارور همچنان وجود داشت به گارانتی یا مراکز تخصصی تعمیر هارد مراجعه فرمایید
    Be yourself; everyone else is already taken

9. 2 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    rezaya8 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bit Defender
    سپاس
    98
    سپاس شده 151 در 107 پست

برنامه HDD Regenerator فقط میتونه بدسکتور های نرم افزاری یا همون نرم رو رفع کنه, این نوع بدسکتورها از قطع شدن ناگهانی برق, ویروس ها و بدافزار های مخرب بوجود می آید

آموزش کار با HDD Regenerator:

نمایش متن

نکته: قبل از اجرای برنامه بهتره از اطلاعاتتون بکاپ داشته باشید تا در مواجه با از دست رفتن احتمالی اطلاعات قرار نگیرید

برای بوتیبل کردن مموری یا فلش خودتون گزینه " Create Bootable Flash " رو انتخاب کنید و برای دیسک از گزینه " Create Bootable CD/DVD " استفاده کنید
    پس از بارگزاری فایل ها بر روی دیسک یا فلش مموری سیستم رو ریستارت کنید تا از طریق بوت برنامه اجرا بشه ( اگر فلش بوت نشد از بایوس اولیوت بوت رو بر روی فلش قرار بدید )
    پس از باز شدن پنچره کنسول گزینه در جای خالی عدد " 2 " را وارد کنید و کلید "ENTER" را فشار دهید و سپس در صفحه بعدی پنجره کنسول 3 گزینه دیگر نمایش داده خواهد شد
    برای پیدا کردن و تعمیر بد سکتور گزینه "1 " را انتخاب کنید و در صفحه بعدی با زدن کلید "C" برای شروع کار برنامه استفاده کنید
    حال منتظر بمانید تا تمامی هارد اسکن و تعمیر بشه ( این پروسه طول خواهد کشید )
    بعد از اتمام مراحل بالا مجدد با استفاده از برنامه HD tune وضعیت سلامت هارد رو چک کنید, اگر ارور همچنان وجود داشت به گارانتی یا مراکز تخصصی تعمیر هارد مراجعه فرمایید
    سلام.من برنامه رو نصب کردم HDD Regenerator
    ررجیستر شد.برنامه رو اجرا کردم ، دو گزینه روی صفحه اصلی می یاد : که من گزینه bootable cd/dvd رو انتخاب کردم ، در صفحه بعد یه گزینه دیگه اومد که نوشته بود کاین صفحه ای که عکش اومده رو میگم :

نمایش تصویر

حالا باید چیکار کنم ؟
    من می خوام هارد سیستم رو درست کنم .این پیغام برای چی هست ؟
    لطفا راهنمایی فرمائید ؟
    ویرایش توسط Hyacinth : 2019-01-11 در ساعت 18:32 دلیل: دوست عزیزم ممنون میشیم تصاویر بزرگ رو داخل Spoiler قرار بدید.

وضعیت
    آنلاین
    30na2007 آواتار ها
    ** Cracker **
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    سپاس
    3,782
    سپاس شده 4,160 در 1,005 پست

سلام.من برنامه رو نصب کردم HDD Regenerator
    ررجیستر شد.برنامه رو اجرا کردم ، دو گزینه روی صفحه اصلی می یاد : که من گزینه bootable cd/dvd رو انتخاب کردم ، در صفحه بعد یه گزینه دیگه اومد که نوشته بود کاین صفحه ای که عکش اومده رو میگم :

حالا باید چیکار کنم ؟
    من می خوام هارد سیستم رو درست کنم .این پیغام برای چی هست ؟
    لطفا راهنمایی فرمائید ؟
    سلام
    شما گزینه ی ایجاد سی دی بوتیبل رو انتخاب کردید، الانم دنبال سی دی خام میگرده !!
    شما به 3 طریق میتونید هاردتون رو تعمیر کنید:

نمایش متن

1- تحت ویندوز
    2- از طریق ساخت فلش بوتیبل و راه اندازی سیستم توسط فلش
    3- از طریق ساخت سی دی بوتیبل و راه اندازی سیستم توسط سی دی

**طبق توصیه ی برنامه بهتره از اطلاعات مهمتون بکاپ بگیرید
    موفق باشید
    اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ
    التماس دعا

12. 6 کاربر از این پست سپاس کرده اند

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51112131415