صفحه 494 از 494 نخستنخست ... 394444484490491492493494
نمایش نتایج: از 4,931 به 4,940 از 4940

موضوع: مباحث و مشکلات نرم افزار Adobe Photoshop

وضعیت
    آفلاین
    TRACKER آواتار ها
    ▬▬▬▬▬▬▬
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.207
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S8
    تشکر شده 344,012 در 1,691 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات نرم افزار Adobe Photoshop

نرم افزار Adobe Photoshop | معروفترین نرم افزار کمپانی Adobe و محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار ویرایش تصویر است که میلیونها کاربر در سراسر جهان از آن برای ویرایش و خلق تصاویر استفاده می‌کنند. فتوشاپ در ابتدا تنها قادر به انجام ویرایشهای عمومی و اعمال تغییرات ساده بر روی تصاویر بود، اما با مرور زمان و افزایش ابزارها و امکانات آن، این برنامه به یک نرم افزار گرافیکی فوق پیشرفته که قادر به ساخت تصاویر چند لایه دیجیتال، عناصر تحت وب، تولید انیمیشنهای GIF، ویرایش فیلم، ایجاد منوهای DVD و ساخت و ویرایش عناصر سه بعدی است، تبدیل شد . تعامل کامل فتوشاپ با دیگر نرم افزار های کمپانی Adobe باعث شده این نرم افزار یک پیش نیاز کلی برای تمام تولید کنندگان محتوای دیجیتال نظیر برنامه نویسان، سازندگان پروژه های مولتی‌مدیا، طراحان، میکس و مونتاژکاران و سازندگان جلوه‌های ویژه محسوب شود .

در این نسخه محیط گرافیکی Photoshop کاملا تغییر یافته و بهینه شده است تا باز هم کاربران به آسانی، کار ویرایش را انجام دهند. البته براش ها، افکت ها و فیلتر های جدیدی نیز به نسخه جدید اضافه گردیده است. در نسخه های جدید این نرم افزار امکان استفاده از فایلهای سه بعدی نرم افزار 3D Max و دیگر نرم افزارهای 3D موجود نیز گنجانده شده است و حتی منویی با نام 3D نیز برای این منظور ایجاد شده است. توسط این قابلیت به سادگی می توانید فایلهای سه بعدی را وارد برنامه کرده و آن را در محیط فتوشاپ بر روی محور مختصات جهانی به چرخش درآورده و در ابعاد و راستای مورد نظر قرار دهید. در نهایت هم Adobe با ارائه فرمتی جدید با نام PSB که یکی از فرمتهای اختصاصی نرم افزار فتوشاپ است، قدرت پردازش تصاویر تا حجم 2 گیگابایت را به کاربران خواهد داد .

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

..........................
    " تصاویر پیشنهادی "

█▀▀█ █▀▀ █─█ █▀▀ █▀▀█ █▀▀█ ▀▀█▀▀
    █▄▄▀ █▀▀ █▀▄ █── █▄▄█ █▄▄▀ ──█──
    ▀─▀▀ ▀▀▀ ▀─▀ ▀▀▀ ▀──▀ ▀─▀▀ ──▀──

2. 348 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

---alishmas---,333tech2012,6ehnaam,A L I R E Z A,A N G E L,a.basirat,A.m.i.r,abdossamad76,abdozak,Abidi,achd,ADMIRAL,ahdi,ahmad.rajabi,ahsf,AlexMercer,ALI A.GH.B,Ali Amini,ali105,ali1455,ali518,aliezatnoghli,AliHaRold,alirezabin,Alireza_Empire.6661,aliupdate,Allir3za,amin-autodes,amir kalantarian,amir pars,amiramd123,amirkhan2,Amiro3ein,Animate,apadana1346,Aqua,arashtaher,ARASHz4,arezoosru,arima,arm66,armintv,arminzafari,ARYO-2016,asady7745,asdfga3,asgharreza,astonvilla682,atilnic,avadis,azartosh,azim.yaghoobi0937,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ƁƦίllίąƝƬ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,bahargoli,barbod24,blacksite,BLACKY,BRAin!H,Capitalist,Captain Black,CARDINAL,castle,center1359,Chaternet,CIAHAT,Click4u,CYBER EH,D E E P B L U E,D-Z0N3,D@VOD,dalman.ir,daniel sh,Daredevil,dariushtan,darvishkhoob,Davidjeferson,davidleo,Davood Tak,dejpol.city,Detected,digital2016,divaragahi,Dr.medical,dreamsss2011,dskdlmo,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,E-ddie,ebrahimi69,ehsnsary,EinsTein,EMINƎM,entezarha,Ernest,Esmail_bakhshzad,etemadian,fanoosak,farzad.pourali,farzad90,fatemehsarafraz,fdownload,feriphoto,fg54,Flex,Front End,G E N E R A L,ghasedak7,GhasemSalehii,ghazalhasankhani,ghiyrqa,golmorad,goodzila16,Goudarz,greatiran,greenworld,grshamsaei,GR_mahdi,H!dden,hadiman,hajar1364,haj_farbod,hamed2359,hamedjoon,hamedmorte,hamid630,hamidpanahi,Hamidreza_68,Hamid_Y2K,harika,Hasannejad,hellboy9,Hes_sam,HETZNER,hh1991,hobab,hojatmahmoudi,hojir,Hooyar,Hopes.Wishes,Hossein.3,hr11,hunter_cit,Hyacinth,ic313,ICE MAN,Inviisible,iranian.m,isfahanmms,javdasht,jimbojets,joojoo4_53,jooker_d3vil,KAC.MM,kalikam,kamran7,Kassassin,khamoosh,kmn_shm,Komeyl,kordiss,KresKa,larali,Laser,legendarp,lovelorng,lovelybia2,LOVERMANSKY,Ltn95,l_SAVALAN_l,M H K H,M α H D i,m.baba,M.E.D,M.Erfan.k,M3HDII,m4hd!.h@ck,madou,mahbod4892,Mahd! Bland,Mahdijj0090,mahditaghi,mAhDi_DJ,mahshad,Majid Adamak,majidhmt,majime,mallester,mamadjohny,masood76,MASOUD,matri,mehdi1999,mehdichees,Mehr,mehranhich,mehrdadfaraji,meiea,Menace,microcosm,micsof,miladag,MiladIT,miladmg,Mirzamohammadi,miyau,mjazfm,MJD.AZI,mjdn77,MK1995,mmiladd,mmwolf,Mёy$αM,mohammaad,Mohammad-jk,mohammad9393,mohammadahmadi1379,mohammaddl,mohammadmovaffagh,mohsen_209,mojimm,momot,morteza1364,Mos,Mr. Ben,Mr.Amir,Mr.Sajjad,MrKiyan,mrns,mz_amir,N e y m a r,N!MA,N.Gh,naqshafarin,Narjess,naserhajizadeh,nast1983,navid0000,NIGHT'S KING,niki.ir,nima3333,nimasalehi72,NorthPole,nyahyaei,ѕнαнzαɗє,Offensive Security,omidhamed,OmidMohsen,OVERWATCH,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,ابراهیم ب,رضا مقصودی,سجاد1021,parhampartow,Peace1990,pedram2317,pejmangh,peleton201,Peymi,poker1,Polestar,Pourshirzadi,powerdvd,raadsad,raddani,rain-city,ramin.editor,rayan-g,RECTOR,reyhane_ss,reza897,Riko,ROCKY,romantic,roohela,RoSe wAtEr,rosy1430,S M H,S.n0x.A,S.QASEMI,sabaaa,sadaf72,sadeghsadegh74,saeedkaka,saeedt99,saeedtak154,saei1371,saeid05,SaeidJavid,saeidkh,Sajaad,sajad123456,Sajad1396,sajadkhmz,sajjad1218,SajjadLeymer,Saleh.K,samanshahed,SAMAViYAN,sami60,sam_ki2,sang_e_sabor,Sara Hosseini,SarbazeVatan,SA_Rayman,SCORPI@N,Seelp Aydin,shahmoradi,shahrivari,shahrokh,shayan.olia,sina salimi,sina_spirit,Spwink,Taatilangroudi,tester,Thomas Angelo,tikaday,Timbaland,TIME,tiyami,Tobi,toktamid,toshiro,TRACKER,TUROK,مجتبی1,Vampire-W,VITAM,vmollz,W a v e,WITCHER,Y A S,YASIN3970,YasserDivaR,zendegi_r200,zodiak2379,Zombie,_abc_

وضعیت
    آفلاین
    ADMIRAL آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.356
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 9,541 در 1,765 پست

مورد اول رو انجام دادم فرقی نکرد
    مورد دوم هم قبلا انجام داده بودم و تهش ارور میداد
    الان دوباره برای اینکه عکس ارور رو داشته باشم انجام دادم

نمایش متن

فایل های نصبی مثل اینکه ناقص هستند, یکبار دیگه فایل های فشرده دانلودی رو اکسترکت کنید و مجدد اقدام به نصب نرم افزار نمایید ( در هنگام نصب نرم افزار های امنیتی رو غیرفعال کنید )
    What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be

آنچه که باعث پیچیدگی در زندگی می‌شود، تصویری است که در ذهن خود داریم از اینکه زندگی چگونه باید باشد

4. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    isnn آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 6 در 2 پست

با ccmaker نصب کنم یا عادی ؟
    نسخه 20.0.6 رو دان کردم

وضعیت
    آفلاین
    ADMIRAL آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.356
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

با ccmaker نصب کنم یا عادی ؟
    نسخه 20.0.6 رو دان کردم
    با همون حالت عادی برنامه رو نصب کنید
    What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be

آنچه که باعث پیچیدگی در زندگی می‌شود، تصویری است که در ذهن خود داریم از اینکه زندگی چگونه باید باشد

7. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    isnn آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 6 در 2 پست

با همون حالت عادی برنامه رو نصب کنید
    با cc اول زدم بازم نشد
    الان حالت عادی رو هم چک می کنم نتیجه رو خدمتتون عرض می کنم
    باز هم نشد همون ارور رو داد
    آنتی ویروس هم آفلاینه

البته این دفعه ارور داد creative cloud خرابه روی repair کلیک کن
    روش کلیک کردم اینترنت وصل نبود نوشت موفق repair نشد

این مورد زیر رو هم یکبار قبلا نصب کردم ولی بعد نصب باید یوزر می ساختم که آن را هم انجام دادم و لاگین کردم
    بعد دوباره نصب کردم نشد

نمایش متن

الان تو سایت های خارجی دیدم انگار با این نسخه ویندوز 10 ( اخرین اپدیت 64 بیت موجود در سایت soft98 رو دارم ) سازگار نیست

آیا اصلا باید c cloud نصب باشه یا مهم نیست ؟

نسخه 20.0.2 هم چک شد باز همون ارور داده میشه ...
    ویرایش توسط CARDINAL : 2019-09-12 در ساعت 20:13 دلیل: ترکیب پستهای متوالی

وضعیت
    آفلاین
    ADMIRAL آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.356
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

الان تو سایت های خارجی دیدم انگار با این نسخه ویندوز 10 ( اخرین اپدیت 64 بیت موجود در سایت soft98 رو دارم ) سازگار نیست

آیا اصلا باید c cloud نصب باشه یا مهم نیست ؟

نسخه 20.0.2 هم چک شد باز همون ارور داده میشه ...
    از کنترل پنل چک کنید اگر برنامه Photoshop نصب هستش اون رو پاک کنید و مجدد برنامه رو نصب نمایید
    اما اینبار در هنگام نصب مکان و زبان رو تغییر بدید ( مثلا اگر زبان English North America هستش اون رو به English Middle East تغییر بدید, همچنین برنامه رو در درایوی غیر از ویندوز نصب کنید )

10. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    isnn آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 6 در 2 پست

از کنترل پنل چک کنید اگر برنامه Photoshop نصب هستش اون رو پاک کنید و مجدد برنامه رو نصب نمایید
    اما اینبار در هنگام نصب مکان و زبان رو تغییر بدید ( مثلا اگر زبان English North America هستش اون رو به English Middle East تغییر بدید, همچنین برنامه رو در درایوی غیر از ویندوز نصب کنید )
    همه را انجام دادم
    این داستان سر دراز دارد ...

99% فکر کنم با نسخه جدید ویندوز 10 سازگار نیست
    عجییبه حتی نسخه 2018 هم نمیشه !!!!

یکی از دوستان می گفت انگار فقط با 2015 میشه ...
    عجب گیری کردیم

سلام
    [ رفع مشکل ]

نسخه 2018 در فولدری غیر از ویندوز به کمک ccmaker نصب شد سپس به کمک کرکر amt نسخه cc 2017 انتخاب کنید روی install کلیک کنید
    سپس دنبال محل نصب cc2018 باشید و فایل amt را انتخاب کنید

بعد از ریستارت ps نصب می شود .

ممنون از دوستان !
    ویرایش توسط ADMIRAL : 2019-09-13 در ساعت 18:31 دلیل: ادغام پست های متوالی

12. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Mr.horn آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام
    چرا حجم نسخه پرتابل از حجم نسخه عادی کمتره؟

وضعیت
    آفلاین
    ADMIRAL آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.356
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

سلام
    چرا حجم نسخه پرتابل از حجم نسخه عادی کمتره؟
    سلام
    نسخه ی پرتابل نرم افزار ها یک سری امکانات سنگین نسخه نصبی رو ندارن و به همین جهت حجمشون کمتر هستش
    مثلا با نسخه ی پرتابل Visual Basic میشه برنامه نویسی کرد اما نمیشه برنامه رو به فایل exe. تبدیل کرد

15. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    MazyarGh آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 2 در 2 پست

سلام.
    دوستان من یه عکس اسکن شده از یه جدول با یه سری نوشته دارم و میخواستم بعضی از نوشته هاشو تغییر بدم و دوباره پرینت بگیرم.چجوری میتونم با فتوشاپ این کارو بکنم؟اصلا میشه این کارو کرد؟

وضعیت
    آفلاین
    esyooo آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام دوستان
    بنده یک مشکل عجیب دارم
    فتوشاپ نسخه 2017 یا 2019 که نصب می کنم خود به خود حجن درایو ویندوز تا 30 گیگ پر میشه و فتوشاپ هنگ میکنه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

کلمات کلیدی این موضوع