yadmarket

صفحه 505 از 505 نخستنخست ... 5405455495501502503504505
نمایش نتایج: از 5,041 به 5,047 از 5047

موضوع: مباحث و مشکلات نرم افزار Adobe Photoshop

وضعیت
    آفلاین
    TRACKER آواتار ها
    ▬▬▬▬▬▬▬
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.476
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S8
    تشکر شده 345,949 در 1,691 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات نرم افزار Adobe Photoshop

نرم افزار Adobe Photoshop | معروفترین نرم افزار کمپانی Adobe و محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار ویرایش تصویر است که میلیونها کاربر در سراسر جهان از آن برای ویرایش و خلق تصاویر استفاده می‌کنند. فتوشاپ در ابتدا تنها قادر به انجام ویرایشهای عمومی و اعمال تغییرات ساده بر روی تصاویر بود، اما با مرور زمان و افزایش ابزارها و امکانات آن، این برنامه به یک نرم افزار گرافیکی فوق پیشرفته که قادر به ساخت تصاویر چند لایه دیجیتال، عناصر تحت وب، تولید انیمیشنهای GIF، ویرایش فیلم، ایجاد منوهای DVD و ساخت و ویرایش عناصر سه بعدی است، تبدیل شد . تعامل کامل فتوشاپ با دیگر نرم افزار های کمپانی Adobe باعث شده این نرم افزار یک پیش نیاز کلی برای تمام تولید کنندگان محتوای دیجیتال نظیر برنامه نویسان، سازندگان پروژه های مولتی‌مدیا، طراحان، میکس و مونتاژکاران و سازندگان جلوه‌های ویژه محسوب شود .

در این نسخه محیط گرافیکی Photoshop کاملا تغییر یافته و بهینه شده است تا باز هم کاربران به آسانی، کار ویرایش را انجام دهند. البته براش ها، افکت ها و فیلتر های جدیدی نیز به نسخه جدید اضافه گردیده است. در نسخه های جدید این نرم افزار امکان استفاده از فایلهای سه بعدی نرم افزار 3D Max و دیگر نرم افزارهای 3D موجود نیز گنجانده شده است و حتی منویی با نام 3D نیز برای این منظور ایجاد شده است. توسط این قابلیت به سادگی می توانید فایلهای سه بعدی را وارد برنامه کرده و آن را در محیط فتوشاپ بر روی محور مختصات جهانی به چرخش درآورده و در ابعاد و راستای مورد نظر قرار دهید. در نهایت هم Adobe با ارائه فرمتی جدید با نام PSB که یکی از فرمتهای اختصاصی نرم افزار فتوشاپ است، قدرت پردازش تصاویر تا حجم 2 گیگابایت را به کاربران خواهد داد .

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

..........................
    " تصاویر پیشنهادی "

█▀▀█ █▀▀ █─█ █▀▀ █▀▀█ █▀▀█ ▀▀█▀▀
    █▄▄▀ █▀▀ █▀▄ █── █▄▄█ █▄▄▀ ──█──
    ▀─▀▀ ▀▀▀ ▀─▀ ▀▀▀ ▀──▀ ▀─▀▀ ──▀──

2. 352 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

---alishmas---,333tech2012,6ehnaam,A L I R E Z A,A N G E L,a.basirat,A.m.i.r,abdossamad76,abdozak,Abidi,achd,ADMIRAL,ahdi,ahmad.rajabi,ahsf,AlexMercer,ALI A.GH.B,Ali Amini,ali105,ali1455,ali518,aliezatnoghli,AliHaRold,alirezabin,Alireza_Empire.6661,aliupdate,Allir3za,amin-autodes,amir kalantarian,amir pars,amiramd123,amirkhan2,Amiro3ein,Animate,apadana1346,Aqua,arashtaher,ARASHz4,arezoosru,arima,arm66,armintv,arminzafari,ARYO-2016,asady7745,asdfga3,asgharreza,astonvilla682,atilnic,avadis,azartosh,azim.yaghoobi0937,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ƁƦίllίąƝƬ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,bahargoli,barbod24,blacksite,BLACKY,BRAin!H,Capitalist,Captain Black,CARDINAL,castle,center1359,Chaternet,CIAHAT,Click4u,CYBER EH,D E E P B L U E,D-Z0N3,D@VOD,dalman.ir,daniel sh,Daredevil,dariushtan,darvishkhoob,Davidjeferson,davidleo,Davood Tak,dejpol.city,Detected,digital2016,divaragahi,Dr.medical,dreamsss2011,dskdlmo,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,E-ddie,ebrahimi69,ehsnsary,EinsTein,EMINƎM,entezarha,Ernest,Esmail_bakhshzad,etemadian,fanoosak,farzad.pourali,farzad90,fatemehsarafraz,fdownload,feriphoto,fg54,Flex,Front End,G E N E R A L,ghasedak7,GhasemSalehii,ghazalhasankhani,ghiyrqa,golmorad,goodzila16,Goudarz,greatiran,greenworld,grshamsaei,GR_mahdi,H!dden,hadiman,hajar1364,haj_farbod,hamed2359,hamedjoon,hamedmorte,hamid630,hamidpanahi,Hamidreza_68,Hamid_Y2K,harika,Hasannejad,hellboy9,Hes_sam,HETZNER,hh1991,hobab,hojatmahmoudi,hojir,Hooyar,Hopes.Wishes,Hossein.3,hr11,hunter_cit,Hyacinth,ic313,ICE MAN,imaniy,Inviisible,iranian.m,isfahanmms,javdasht,jimbojets,joojoo4_53,jooker_d3vil,KAC.MM,kalikam,kamran7,Kassassin,khamoosh,kmn_shm,Komeyl,kordiss,KresKa,larali,Laser,legendarp,lovelorng,lovelybia2,LOVERMANSKY,Ltn95,l_SAVALAN_l,M H K H,M α H D i,m.baba,M.E.D,M.Erfan.k,M3HDII,m4hd!.h@ck,madou,mahbod4892,Mahd! Bland,Mahdijj0090,mahditaghi,mAhDi_DJ,mahshad,Majid Adamak,majidhmt,majime,mallester,mamadjohny,masood76,MASOUD,matri,mehdi1999,mehdichees,Mehr,mehranhich,mehrdadfaraji,meiea,Menace,microcosm,micsof,miladag,MiladIT,miladmg,Mirzamohammadi,miyau,mjazfm,MJD.AZI,mjdn77,MK1995,mmiladd,mmwolf,Mёy$αM,mohammaad,Mohammad-jk,mohammad9393,mohammadahmadi1379,mohammaddl,mohammadmovaffagh,mohsen_209,mojimm,momot,morteza1364,Mos,Mr. Ben,Mr.Amir,Mr.Sajjad,MrKiyan,mrns,mz_amir,N e y m a r,N!MA,N.Gh,naqshafarin,Narjess,naserhajizadeh,nast1983,navid0000,NIGHT'S KING,niki.ir,nima3333,nimasalehi72,NorthPole,nyahyaei,ѕнαнzαɗє,Offensive Security,omidhamed,OmidMohsen,OVERWATCH,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,ابراهیم ب,رضا مقصودی,سجاد1021,parhampartow,Peace1990,pedram2317,pejmangh,peleton201,Peymi,poker1,Polestar,Pourshirzadi,powerdvd,raadsad,raddani,rain-city,ramin.editor,rayan-g,RECTOR,reyhane_ss,reza897,Riko,ROCKY,romantic,roohela,RoSe wAtEr,rosy1430,S M H,S-A-H-S-I-Y-E-T,S.n0x.A,S.QASEMI,sabaaa,sadaf72,sadeghsadegh74,saeedkaka,saeedt99,saeedtak154,saei1371,saeid05,SaeidJavid,saeidkh,Sajaad,sajad123456,Sajad1396,sajadkhmz,sajjad1218,SajjadLeymer,Saleh.K,samanshahed,SAMAViYAN,sami60,sam_ki2,sang_e_sabor,Sara Hosseini,SarbazeVatan,sasan_z,SA_Rayman,SCORPI@N,Seelp Aydin,shahmoradi,shahrivari,shahrokh,shayan.olia,sina salimi,sina_spirit,Spwink,Supernova,Taatilangroudi,tester,Thomas Angelo,tikaday,Timbaland,TIME,tiyami,Tobi,toktamid,toshiro,TRACKER,TUROK,مجتبی1,Vampire-W,VITAM,vmollz,W a v e,WITCHER,Y A S,YASIN3970,YasserDivaR,zendegi_r200,zodiak2379,Zombie,_abc_

وضعیت
    آفلاین
    amingh1990 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    AVG
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام خسته نباشید
    فتوشاپ 64 بیتی نسخه 2018 رو نصب کردم و لی موقع اجرا خطای زیر را می دهد البته همه dll های موردنیاز که تو سایت گذاشتین رو نصب کردم ولی مشکل حل نشد
    .The Program Cant Start Because api-ms-win-crt-string-l1-1-0.dll is missing from your computer

وضعیت
    آنلاین
    CARDINAL آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 18362.449
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 135,125 در 8,708 پست

سلام خسته نباشید
    فتوشاپ 64 بیتی نسخه 2018 رو نصب کردم و لی موقع اجرا خطای زیر را می دهد البته همه dll های موردنیاز که تو سایت گذاشتین رو نصب کردم ولی مشکل حل نشد
    .The Program Cant Start Because api-ms-win-crt-string-l1-1-0.dll is missing from your computer
    محموعه پیشنیاز های Microsoft Visual C++ Runtime را باید نصب یا آپدیت کنید:

5. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    melbourne.1 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    امیر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 218 در 155 پست

لینک دانلود cc2019 رو برا 64 بیت میدید؟
    پیداش نکردم

وضعیت
    آفلاین
    WITCHER آواتار ها
    سرپرست
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.476
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 53,824 در 6,461 پست

لینک دانلود cc2019 رو برا 64 بیت میدید؟
    پیداش نکردم
    لینک دوم در وبسایت مربوط به نسخه ۲۰۱۹ می باشد :

8. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    hellboyvahid آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 1 در 1 پست

سلام من adobe photoshop cc نسخه 2019 رو نصب کردم موقعی که اجرا میکنم بعد از چند ثانیه برنامه بسته میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

10. کاربر زیر از پست مفید hellboyvahid تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    erf@n آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Maxthon
    تشکر شده 1,204 در 291 پست

سلام من adobe photoshop cc نسخه 2019 رو نصب کردم موقعی که اجرا میکنم بعد از چند ثانیه برنامه بسته میشه ممنون میشم راهنمایی کنید
    دقیقا منم همین مشکل دارم نسخه 2020 نصب دارم بعد از چند ثانیه پیغام میده که پروژه سیو کن و بسته میشه .فکر کنم از زمانی که اینترنت قطع اینطور شدبا اینکه دسترسی به اینترنت داره

وضعیت
    آفلاین
    erf@n آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Maxthon
    تشکر شده 1,204 در 291 پست

چک کردم باید اول دسترسی به اینترنت در فایروال اگه دارید به فتوشاپ بدهید بعد کامل اینترنت خاموش یا دیسکانکت کنید مشکل حل میشه

کلمات کلیدی این موضوع