نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک از نرم افزارهای ریکاوری را مناسب تر می دانید ؟

رأی دهندگان
1022. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Recuva

97 9.49%
  • GetData Recover My Files

371 36.30%
  • Ontrack EasyRecovery

47 4.60%
  • Wise Data Recovery

17 1.66%
  • Stellar Phoenix

28 2.74%
  • iCare Data Recovery

56 5.48%
  • O&O DiskRecovery

32 3.13%
  • Wondershare Data Recovery

47 4.60%
  • Active File Recovery

247 24.17%
  • EaseUS Data Recovery

170 16.63%
  • R-Studio

64 6.26%
  • Auslogics File Recovery

21 2.05%
  • MiniTool Power Data Recovery

60 5.87%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 124 از 125 نخستنخست ... 2474114120121122123124125 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,231 به 1,240 از 1246

موضوع: بحث و گفتگو در زمینه انتخاب بهترین نرم افزار در زمینه ریکاوری + نظرسنجی

Status
    TUROK آواتار ها
    مدیر ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 56,468 در 2,795 پست

پیش فرض بحث و گفتگو در زمینه انتخاب بهترین نرم افزار در زمینه ریکاوری + نظرسنجی

پیش گفتار :

هدف از ایجاد این تاپیک بحث و گفتگو برای انتخاب یک نرم افزار ریکاوری خوب می باشد . همچنین دوستان می توانند نظارت خود درباره نرم افزار های ریکاوری را با توجه به اطلاعات و تجربه هایی که کسب کرده اند ذکر کنند تا سایر دوستان نیز بهره مند گردند، همچنین دوستانی که در انتخاب نرم افزار ریکاوری شک دارند و از مناسب بودن نرم افزار اطلاعی ندارند میتوانند بحث را در این تاپیک مطرح کنند تا سایر دوستان همراهی کنند، هر گونه بحث و مشکل در ریکاوری نیز در این تاپیک مطرح خواهد شد .

. قوانین ارسال پست در این تاپیک :

از به کارگیری الفاظ تند یا تمسخر آمیز خودداری کنید
    روی یک نرم افزار خاص تعصب نشون ندید و با دلایل منطقی یک نرم افزار رو پیشنهاد بدید
    از هر گونه بحث متفرقه که مربوط به موضوع تاپیک نیست خودداری کنید ( از ارسال اسپم خودداری کنید )
    اگر مطلب یا مقاله ای در مورد نرم افزار های ریکاوری قرار میدید منبع رو هم ذکر کنید

​✖. در صورت رعایت نکردن قوانین فوق، بار اول پست کاربر خاطی حذف و بار دوم اخطار دریافت خواهد کرد /

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

2. 190 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

A B A D A N,A b s u r d Life,A L I R E Z A,A N G E L,abdozak,adell s,ahmad1359,Ali-A,ali1455,ali518,alidante,alirabbiar,aliranjbar27,alirooli377,aliyahoo,ali_sha,amijoonz,aminah,amirdiba,amirhossein1312,Amirmohamadn,Animate,Aqua,arsam352,Asdfghjklmc78n,ƁƦίllίąƝƬ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,B@hmaan,bahari3377,behnam202,behsys,behzad11,bitoam,BLACKLIST,BLACKY,boxchin,Captain,Captain Black,carbon_ox2,Carroll Shelby,Click4u,Cloner,CONSISTENT,CYBER EH,Daredevil,Dark Knight,dark_boy99,dashmajid,dash_yaser24,deathhunter,digiamlak,Dr.medical,drunk,ehsnsary,elyas20,fafa12,farid110,Ferferi,Fra PC,G E N E R A L,gallant2000,Gamer_2013,GhasemSalehii,ghorbat,gorgs,graphic200,H@/\/\ID,hadi 31,hamed 63,hamed121,hamedjoon,Hamidreza2010,hamidshad,hamid_jaon,hasan7and,Hasannejad,HassanDehghan,Hesam Odin,Hosseini71,ICE MAN,ignore,iman:),jalal68,joojoo160,joojoo4_53,JOSEY WALES,KAC.MM,Kibord,kolardi,Komeyl,lisaeid,Locker,M H K H,M α H D i,m.cyber,M.Golshani,Mahd! Bland,mahdi19.75,mahdi67,mahdiGT,mahdireza1,Mahyar98,majidaz23,majidhmt,Maleky,mamadskynet,mapris,masoud.perash,mehdi.eck,mehrdadkh85,meisam317,memo96,Menace,MHiMHDi,MiladIT,mkh008,moh573,mohammad1274,mr.soheil.74,musy1990,mz_amir,m_saeed63,N e y m a r,N00b KilleR,namakdooon,navidmix,nawal2000,Ni10God,nimeyeman,OmidMohsen,omid_artis,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,ابوالفضل+,paml2,Pastilak,Polestar,POURYA 99,rahman24,rayakhazar,RECTOR,Reza Banivakil,rezaamiran,rjhmk,rono zoro,SaeidJavid,saied_3239,SalaR,SarbazeVatan,Security TM,Seelp Aydin,SeZaR-Man,shahabn,shahin2014,shayan.olia,siapoush,sinaahmadi,SjS_SjS,smaeil,soheil kabiri,solmaz31,sttiger,tanyaitany,theheavenking,tiriniti,torabihashem,TRACKER,مهدی مرندی,ًQader,velnetik,VITAM,W a v e,web78,xehsan,xpsaeed,yaali120,YasserDivaR,Zagreb,zagros2010,ziadpoor,_abc_

Status
    Mohammad_Taghi آواتار ها
    عضو انجمن
    سپاس شده 1 در 1 پست

دوستان آیا امکان ریکاوری حدود 300 گیگ فیلم هست به نظرتون بعد اینکه من دوباره تو هاردم که فرمت شده بود حدود 70 گیگ فایل ریختم!

Status
    Moslem1056 آواتار ها
    کاندید مدیریت مباحث نرم افزاری
    نام اصلی
    Moslem
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    ): Nokia 108
    تشکر شده 2,650 در 942 پست

دوستان آیا امکان ریکاوری حدود 300 گیگ فیلم هست به نظرتون بعد اینکه من دوباره تو هاردم که فرمت شده بود حدود 70 گیگ فایل ریختم!
    امتحان کنید کاری نداره نرم افزار نصب کنید و ریکاوری بزنید

نرم افزار
    پیشنهاد میشه

امسی سافت
    برترین ضد مخرب - دو موتوره ( بیت دفیندر و اختصاصی امسی‌سافت ) - زبان پارسی - سبک و سریع

در صورت تمایل دانلود و 30 روز آن را رایگان تست کنید :

5. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    Mohammad_Taghi آواتار ها
    عضو انجمن
    سپاس شده 1 در 1 پست

امتحان کنید کاری نداره نرم افزار نصب کنید و ریکاوری بزنید

نرم افزار
    پیشنهاد میشه
    راستش با نرم افزار ICare Format Recovery تونستم حدود 30 گیگ رو بازیابی کنم ولی بقیش نشد خیلی هم طول کشید حدود 12 ساعت ولی فقط همینا رو ریکاوری کرد!

Status
    Mohammad_Taghi آواتار ها
    عضو انجمن
    سپاس شده 1 در 1 پست

سلام
    با نرم افزار Active File Recovery کوئیک اسکن زدم حدود 40 تا فیلمو ریکاوری کرد ولی وقتی سیو کردم باز نمیشدن یعنی خراب شده بودن به نظرتون تمومه دیگه کاریش نمیشه کرد باید قیدشونو بزنم؟!

Status
    Ali.G آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Da Ali :)
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    huawei Honor 4c
    تشکر شده 131 در 63 پست

سلام
    با نرم افزار Active File Recovery کوئیک اسکن زدم حدود 40 تا فیلمو ریکاوری کرد ولی وقتی سیو کردم باز نمیشدن یعنی خراب شده بودن به نظرتون تمومه دیگه کاریش نمیشه کرد باید قیدشونو بزنم؟!
    برنامه های
    و
    رو هم امتحان کنید قدرت خوبی در زمینه ریکاوری دارن

9. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    Mohammad_Taghi آواتار ها
    عضو انجمن
    سپاس شده 1 در 1 پست

راستش با دو سه نرم افزار دیگه هم امتحان کردم ولی نصف و نیمه جواب داد از جمله GetData Recovery My files و ICare Format Recovery,کلا حدود 30 گیگ تونستم ریکاوری کنم!

Status
    Ali.G آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Da Ali :)
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    huawei Honor 4c
    تشکر شده 131 در 63 پست

راستش با دو سه نرم افزار دیگه هم امتحان کردم ولی نصف و نیمه جواب داد از جمله GetData Recovery My files و ICare Format Recovery,کلا حدود 30 گیگ تونستم ریکاوری کنم!
    خب به احتمال زیاد امکان ریکاوری اون فایلها براتون پایین اومده که میتونه در اثر ریختن فایلهای جدید در اون درایو و جانشین شدن اطلاعات جدید در سکتور های هارد باشه...حالا شما این برنامه هایی که گفتم تست کنید ضرری نداره

12. کاربر زیر از پست مفید Ali.G سپاس کرده است .

Status
    Mohammad_Taghi آواتار ها
    عضو انجمن
    سپاس شده 1 در 1 پست

خب به احتمال زیاد امکان ریکاوری اون فایلها براتون پایین اومده که میتونه در اثر ریختن فایلهای جدید در اون درایو و جانشین شدن اطلاعات جدید در سکتور های هارد باشه...حالا شما این برنامه هایی که گفتم تست کنید ضرری نداره
    آقا خیلی ممنون دمتون گرم با نرم افزار Disk Drill تونستم بیش از 90 درصد فیلمامو ریکاوری کنم!سپاس از شما

14. کاربر زیر از پست مفید Mohammad_Taghi سپاس کرده است .

Status
    yasinmax آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 54 در 24 پست

Unhappy ریکاوری نشدن فایل ها !

سلام . دوستان یک فلش دارم که کلی فایل متن با فرمت docx و کلی تصویر توش داشتم . اون رو به سیستم متصل کردم که ظاهرا ویروسی بود !
    همون ابتدا همه فایل ها مخفی شد ، وقتی فلش رو به سیستم خودم وصل کردم دیدم حتی توی فولدی که مخفی هست هم هیچ فایلی نیست ! ختی فضایی هم اشغال نشده ! یعنی فلشم خالی شده !!!

تلاش کردم با نرم افزار های DocumentsRescuePro ، GetDataBack و Recuva اطلاعات رو ریکاوری کنم ولی هیچ چیز پیدا نکردن ! یعنی هیچ فایلی ریکاوری نشد !

خواهش می کنم دوستان راهنمایی کنید اطلاعات خیلی زیاد و مهم بودن . می شه کاری کرد ؟

Status
    Moslem1056 آواتار ها
    کاندید مدیریت مباحث نرم افزاری
    نام اصلی
    Moslem
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    ): Nokia 108
    تشکر شده 2,650 در 942 پست

سلام . دوستان یک فلش دارم که کلی فایل متن با فرمت docx و کلی تصویر توش داشتم . اون رو به سیستم متصل کردم که ظاهرا ویروسی بود !
    همون ابتدا همه فایل ها مخفی شد ، وقتی فلش رو به سیستم خودم وصل کردم دیدم حتی توی فولدی که مخفی هست هم هیچ فایلی نیست ! ختی فضایی هم اشغال نشده ! یعنی فلشم خالی شده !!!

تلاش کردم با نرم افزار های DocumentsRescuePro ، GetDataBack و Recuva اطلاعات رو ریکاوری کنم ولی هیچ چیز پیدا نکردن ! یعنی هیچ فایلی ریکاوری نشد !

خواهش می کنم دوستان راهنمایی کنید اطلاعات خیلی زیاد و مهم بودن . می شه کاری کرد ؟
    سلام.اگر از فلش حذف شده باشید . از
    هم استفاده کنید
    اما اینم مد نظر داشته باشید .اگر چیزی در همون فلشتون کپی،پیست،باز حذف چیزی کنید.درصد ریکاوری اطلاعات پایین میاد.

پس تا زمان ریکاوری کردن اطلاعات دست به کاری داخل فلش نزنید !

امسی سافت
    برترین ضد مخرب - دو موتوره ( بیت دفیندر و اختصاصی امسی‌سافت ) - زبان پارسی - سبک و سریع

در صورت تمایل دانلود و 30 روز آن را رایگان تست کنید :

17. کاربر زیر از پست مفید Moslem1056 سپاس کرده است .

صفحه 124 از 125 نخستنخست ... 2474114120121122123124125 آخرینآخرین