صفحه 292 از 292 نخستنخست ... 192242282288289290291292
نمایش نتایج: از 2,911 به 2,914 از 2914

موضوع: طرح نظرات، سوالات و انتقادات در مورد انجمن [ پست اول حتما مطالعه شود ]

Status
    SalaR آواتار ها
    مدیریت کل سافت 98
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    iphone 5s
    تشکر شده 12,800 در 946 پست

پیش فرض طرح نظرات، سوالات و انتقادات در مورد انجمن [ پست اول حتما مطالعه شود ]

با سلام

کاربرانی که در مورد انجمن مشکلاتی دارند یا سوالی دارند ، در این تاپیک مطرح کنند تا رسیدگی بشه.

در مورد مشکلات کاربری با مدیران ارشد در ارتباط باشید و در این تاپیک مطرح نکنید.

1. امکان قرار دادن چت باکس نیست
    2. امکات اضافه کردن آپلود سنتر برای فایل نیست.
    3. امکان تغییر قالب انجمن فعلاً نیست و در مورد طرح قالب پیشنهاد ندید.
    4. امکان اضافه کردن بخش جدید به انجمن مثل بخش موبایل ، برنامه نویسی و ... نیست ( فقط نرم افزار )
    5. آواتار + عکس شخصی + امضا + فایل ضمیمه برای کاربر عادی ( عضو انجمن ) غیر فعال است و فعال نخواهد شد (اگر هم كاربر عاديي هست كه آواتار داره، قبل از وضع اين قانون گذاشته) و تنها عضو ثابت انجمن (
      توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
      ) میتواند از آواتار استفاده کند.
    6. مشکلات قالب انجمن رو در این تاپیک مطرح نکنید
    7. پیغامهای خصوصی تمام کاربرا هر 3 ماه 1 بار به علت اخطارهای حذف پست و ... که ارسال میشه حذف خواهد شد و پیغامهای بازدید کننده هم به همین صورت هست.
    8. امکان قرار دادن ریفرش خودکار برای تاپیک ها نیست
    9. امکان افزایش حجم تعداد پیام خصوصی برای کاربر عادی نیست
    10. امکان اضافه کردن چت باکس به هیچ وجه نیست ( سوال نکنید )
    11. توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

پ.ن آواتار :
    1. تعداد و نوع آواتارهای پیش فرض برای کاربر عادی قابل تغییر نیست.
    2. کاربران عادی از مدیران انجمن درخواستی مبنی بر تغییر آواتار را ارسال نکنند.

بعد از جواب دادن به سوال یا انتقاد شما از پرسیدن چرا ، واسه چی ، علتش چیه خودداری کنید و از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید.

2. 188 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

A b s u r d Life,A L I R E Z A,A N G E L,Abidi,Ali Mir,ali1455,ali7524,alimontazeran,Amin Prince,Amir 957,Amir-H,Amirsoft,Animate,April,Aqua,Arian25,arshan,ARYO-2016,Assassin's Creed,AZSE7EN,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ƁƦίllίąƝƬ,Ƈɑρɨȶɑlį$Ƭ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,B.A.B.A.K,Baelish,Behdad,BLACKY,BRAin!H,Captain,Captain Black,Carroll Shelby,Chief.dl,CIAHAT,CYBER EH,D-Z0N3,D@VOD,Daredevil,Detected,digital2016,Dr.medical,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,ebrahim7,Edward Snowden,EinsTein,EMINƎM,epaaeiz,Ernest,Esfahan Lord,Extinction,Ferrari,Gamer_2013,GHADERI121,GhasemSalehii,Goudarz,H ! V A,H!dden,HaD!e6z,hadi-viper,hamedjoon,hasan7and,helpme,HETZNER,HojabrA,home14,hossein20162016,Hyacinth,h_shah,ICE MAN,imaniy,InfoHooman,joojoo4_53,JOSEY WALES,KAC.MM,karim70,Komeyl,KresKa,KuRdIsTaNp30,LABORATORY,Laser,LEON,LeOpArDo,Lonely boy,Lord Alex,l_SAVALAN_l,M a HD i,M H K H,M α H D i,M O H A M M A D,M.Ali123456,M.Security,MaC-Tavish,Mahd! Bland,Mahdi72,mahwaz,majid.70,mansoor2458,masoud.avard,Mehdi98,mehdibkh,Menace,Meysam_9476,MiladIT,MIT,MJD.AZI,Mёy$αM,Moham.Mad,Mohammad48,mohsen99,Mori Bone,Mos,Mr.Ashkan,mz_amir,N e y m a r,N!MA,N00b KilleR,Ni10God,NortoN_SeC,Ominous,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,ابراهیم65,سردار حنیف فاتح,سید ذبیح الله موسوی,P R I M E,Parsa11,Pastilak,pedramali55,Polestar,poniso,POURYA 99,Present,Prince of Darkness,Rainbow,Ramkal,RECTOR,Reza Banivakil,reza_r2z,Rn-Dp,ROCKY,RoSe wAtEr,S.H.V,S.n0x.A,S.QASEMI,Sajjad.h,Saleh.K,Samisoft,Sanaz,sang_e_sabor,SarbazeVatan,sarmor,sasan.gholaminezhad,sasan13,SCORPI@N,sнαггe αzαm,SecureAnywhere,Security TM,Seelp Aydin,SeT!n[L]ur,SeZaR-Man,shark,SMMousavi,Sm_Game,soheil.r,SONAR,SR7M,Sylar Hero,TaZeR,The Doctor,Thomas Angelo,TIME,TiTAИ,ToPgUn,TRACKER,TUROK,unlimited,مصاف,مـEـYـSـAـم,مهدی مرندی,v.ahid,velnetik,VITAM,W a v e,YasserDivaR,yek_dost,Zagreb,_abc_

Status
    navid.dmi آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    ▬▬▬▬▬▬
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    تشکر شده 737 در 285 پست

Exclamation مشکل ادغام خودکار پست ها در انجمن سافت 98

سلام دوستان میخواستم یهکاری کنم ک پست هام توی انجمن به صورت خودکار ادغام نشه باید چیکار کار کنم؟
    23

Status
    SONAR آواتار ها
    مدیر بخش
    نام اصلی
    paRsA
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    iphone
    تشکر شده 8,667 در 1,732 پست

سلام دوستان میخواستم یهکاری کنم ک پست هام توی انجمن به صورت خودکار ادغام نشه باید چیکار کار کنم؟
    سلام
    مشکل مربوط به ادغام پشت سر هم در ارسال پست ، مربوط میشه به برخی مشکلات مانند فشار بالا روی سرور و اتک و غیره که به تازگی با بررسی های مدیریت بسیار کاهش یافته .
    اگر با چنین مشکلی مواجه شدید و دسترسی ویرایش پست رو نداشتید ، میتونید به یکی از درجه داران دارای دسترسی ویرایش خبر بدید تا بررسی و در صورت نیاز اصلاح کنیم.

5. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    navid.dmi آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    ▬▬▬▬▬▬
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    تشکر شده 737 در 285 پست

سلام
    مشکل مربوط به ادغام پشت سر هم در ارسال پست ، مربوط میشه به برخی مشکلات مانند فشار بالا روی سرور و اتک و غیره که به تازگی با بررسی های مدیریت بسیار کاهش یافته .
    اگر با چنین مشکلی مواجه شدید و دسترسی ویرایش پست رو نداشتید ، میتونید به یکی از درجه داران دارای دسترسی ویرایش خبر بدید تا بررسی و در صورت نیاز اصلاح کنیم.
    دوست عزیز چرا حرف منو متوجه نمیشی ؟! من دارم میگم که خود به خود شما تو یه تاپیک همزمان 2 تا پست بگذارین ادغام میشن باهم و من میخوام اینجوری نشه و جدا جدا اینکار انجام بشه
    23

Status
    Captain آواتار ها
    ★ Forum Captain ★
    نام اصلی
    مسعود
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S7
    تشکر شده 20,561 در 2,524 پست

دوست عزیز چرا حرف منو متوجه نمیشی ؟! من دارم میگم که خود به خود شما تو یه تاپیک همزمان 2 تا پست بگذارین ادغام میشن باهم و من میخوام اینجوری نشه و جدا جدا اینکار انجام بشه
    با سلام
    اول از همه لطفا در پاسخگویی به مدیران و اعضای انجمن، با احترام برخورد کنیم.
    دوم، در این انجمن اگر مابین 15 دقیقه پست ها پشت سر هم ارسال شوند، بنا به صلاحدید مدیرکل، پست ها باهم ادغام میشوند.
    موفق باشید.

8. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 292 از 292 نخستنخست ... 192242282288289290291292