صفحه 324 از 324 نخستنخست ... 224274314320321322323324
نمایش نتایج: از 3,231 به 3,237 از 3237

موضوع: طرح نظرات، سوالات و انتقادات در مورد انجمن [ پست اول حتما مطالعه شود ]

وضعیت
    آفلاین
    SalaR آواتار ها
    مدیریت کل سافت ۹۸
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    iphone 5s
    تشکر شده 13,540 در 1,012 پست

پیش فرض طرح نظرات، سوالات و انتقادات در مورد انجمن [ پست اول حتما مطالعه شود ]

با سلام

کاربرانی که در مورد انجمن مشکلاتی دارند یا سوالی دارند ، در این تاپیک مطرح کنند تا رسیدگی بشه.

در مورد مشکلات کاربری با مدیران ارشد در ارتباط باشید و در این تاپیک مطرح نکنید.

1. امکان اضافه کردن چت باکس به هیچ وجه نیست ( سوال نکنید )
    2. امکات اضافه کردن آپلود سنتر برای فایل نیست.
    3. امکان تغییر قالب انجمن فعلاً نیست و در مورد طرح قالب پیشنهاد ندید.
    4. امکان اضافه کردن بخش جدید به انجمن مثل بخش برنامه نویسی و ... نیست ( فقط نرم افزار )
    5. آواتار + عکس شخصی + امضا + فایل ضمیمه برای کاربر عادی ( عضو انجمن ) غیر فعال است و فعال نخواهد شد (اگر هم كاربر عاديي هست كه آواتار داره، قبل از وضع اين قانون گذاشته) و تنها عضو ثابت انجمن (
      توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
      ) میتواند از آواتار استفاده کند.
    6. مشکلات قالب انجمن رو در این تاپیک مطرح نکنید
    7. پیغامهای خصوصی تمام کاربرا هر 3 ماه 1 بار به علت اخطارهای حذف پست و ... که ارسال میشه حذف خواهد شد و پیغامهای بازدید کننده هم به همین صورت هست.
    8. امکان قرار دادن ریفرش خودکار برای تاپیک ها نیست
    9. امکان افزایش حجم تعداد پیام خصوصی برای کاربر عادی نیست
    10. توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

پ.ن آواتار :
    1. تعداد و نوع آواتارهای پیش فرض برای کاربر عادی قابل تغییر نیست.
    2. کاربران عادی از مدیران انجمن درخواستی مبنی بر تغییر آواتار را ارسال نکنند.

بعد از جواب دادن به سوال یا انتقاد شما از پرسیدن چرا ، واسه چی ، علتش چیه خودداری کنید و از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید.

2. 199 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

A L I R E Z A,A N G E L,A S T R O N,abdozak,Abidi,Ali Mir,ali1455,ali7524,AliHaRold,alimontazeran,Alireza_Empire.6661,AMIN SAFAARI,Amir 957,Amir-H,amirhossein944,Amirsoft,Animate,April,Aqua,arashtaher,Arian25,arshan,ARTHAS,ARYO-2016,Assassin's Creed,AZSE7EN,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ŁųŇäŤįĆ,ƁƦίllίąƝƬ,Ƈɑρɨȶɑlį$Ƭ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,B.A.B.A.K,Baelish,Behdad,BLACKY,BRAin!H,Captain Black,Carroll Shelby,Chief.dl,CIAHAT,CYBER EH,D E E P B L U E,D-Z0N3,D@VOD,Daredevil,Detected,digital2016,Dr.medical,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,ebrahim7,Edward Snowden,EinsTein,Elementalist,EMINƎM,epaaeiz,Ernest,Esfahan Lord,evilexpo,Ferrari,Gamer_2013,GHADERI121,GhasemSalehii,G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲,Goudarz,H ! V A,H I S E N B E R G,H!dden,HaD!e6z,hadi-viper,hamedjoon,Hamid_Y2K,hasan7and,helpme,HETZNER,home14,hossein20162016,Hyacinth,h_shah,ICE MAN,imaniy,InfoHooman,joojoo4_53,KAC.MM,karim70,Komeyl,KresKa,KuRdIsTaNp30,LABORATORY,Laser,LEON,LeOpArDo,LIGHTNING,Lonely boy,Lord Alex,l_SAVALAN_l,M a HD i,M H K H,M α H D i,M O H A M M A D,M.Ali123456,M.Security,M9476,MaC-Tavish,Mahd! Bland,Mahdi72,mahwaz,majid.70,mansoor2458,MASOUD,masoud.avard,Mehdi98,mehdibkh,Menace,MiladIT,MIT,MJD.AZI,MmdRza#,Mёy$αM,modern warfare,Moham.Mad,Mohammad48,mohsen99,Mori Bone,Mos,Mr. Ben,Mr.AshkanN,mz_amir,N e y m a r,N!MA,Ni10God,N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲,NorthPole,NortoN_SeC,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,ابراهیم65,سردار حنیف فاتح,سید ذبیح الله موسوی,P R I M E,Parsa11,Pastilak,pedramali55,Polestar,poniso,POURYA 99,Present,Rainbow,Ramkal,RECTOR,reza_r2z,Rn-Dp,ROCKY,RoSe wAtEr,S.n0x.A,S.QASEMI,Sajjad.h,Saleh.K,SAMAViYAN,Samisoft,Sanaz,sang_e_sabor,SarbazeVatan,sarmor,sasan.gholaminezhad,sasan13,SCORPI@N,sнαггe αzαm,SecureAnywhere,Security TM,Seelp Aydin,SeT!n[L]ur,SeZaR-Man,shark,SMMousavi,Sm_Game,soheil.r,SR7M,Subwoofer,Sylar Hero,TaZeR,temp2018,The Doctor,Thomas Angelo,TIME,TiTAN_Ali,TRACKER,TUROK,unlimited,مصاف,مهدی مرندی,v.ahid,velnetik,VITAM,W a v e,YasserDivaR,yek_dost,_abc_

وضعیت
    آفلاین
    N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲ آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 ENT 18362.10000
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 120,169 در 8,103 پست

سلام
    بخش آخرین ارسال های انجمن نهایت تا 70 تاپیک رو نشون میده
    امکانش هست گزینه 100 عددی هم اضافه کنید؟
    خیر دوست عزیز،
    تعداد ارسالها چون باید از دیتابیس لود بشه،بیشتر که بشه فشار میاد به دیتابیس.
    You're closer, to the truth
    Within you, is the truth

وضعیت
    آفلاین
    khafan11 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    F-Secure
    تشکر شده 34 در 19 پست

درود
    اقا من الان وارد اکانتم شدم که نوشت باید پسورد خودتون رو عوض کنید !!! که این قابلیت گرچه برای امنیت هست ولی خیلی رو اعصابه !! امنیت من هست که مورد خطر واقع میشه الان چرا هی باید به زور هر بار پسورد عوض کنیم !

خلاصه الان رمزم رو عوض کردم چون از lastpass استفاده میکنم اجازه دادم که خودش پسورت جنریت شده بزنه در این حال پسورد رو ذخیره نکردم ! بعد الان رسما این اکانتم بلااستفاده شد چون رمز رو ندارم !! و اینکه الان توجه کردم ایمیلی که سال 2014 واسه ساخت اکانت ازش استفاده کردم ایمیل موقت بوده و دسترسی بهش ندارم !

الان چه راهکاری برای این اشتباه من دارین ؟‌چون الان رو این سیستم لاگ اوت بشم دیگه یوزر رفته که رفته

وضعیت
    آفلاین
    A S T R O N آواتار ها
    سرپرست
    نام اصلی
    ASTRON
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 44,555 در 6,002 پست

درود
    اقا من الان وارد اکانتم شدم که نوشت باید پسورد خودتون رو عوض کنید !!! که این قابلیت گرچه برای امنیت هست ولی خیلی رو اعصابه !! امنیت من هست که مورد خطر واقع میشه الان چرا هی باید به زور هر بار پسورد عوض کنیم !
    خلاصه الان رمزم رو عوض کردم چون از lastpass استفاده میکنم اجازه دادم که خودش پسورت جنریت شده بزنه در این حال پسورد رو ذخیره نکردم ! بعد الان رسما این اکانتم بلااستفاده شد چون رمز رو ندارم !! و اینکه الان توجه کردم ایمیلی که سال 2014 واسه ساخت اکانت ازش استفاده کردم ایمیل موقت بوده و دسترسی بهش ندارم !
    الان چه راهکاری برای این اشتباه من دارین ؟‌چون الان رو این سیستم لاگ اوت بشم دیگه یوزر رفته که رفته
    سلام
    هنگام ثبت نام نوشته شده که از جیمیل یا یاهو استفاده کنید و نباید با ایمیل فیک ثبت نام می کردید.
    در
    هم توضیحات در خصوص علت تغییر پسوردها رو دادم و اینکه در این موارد چه کاری باید انجام داد.
    بنده این مورد رو به مدیریت انجمن اطلاع میدم تا بررسی بشه .
    پ.ن: از طریق ID مدیریت انجمن با ایشون در ارتباط باشید.

وضعیت
    آفلاین
    MazyarGh آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 2 در 2 پست

سلام.به این حرفم نخندین.ولی من هنوز نتونستم ساختار این انجمن رو متوجه شم.نمیدونم تو کدوم قسمت و چجوری باید سوالارو برسید.هر بستی میزارم فرداش میبینم زده بست شما ویرایش شد.گنگه یجورایی

7. کاربر زیر از پست مفید MazyarGh تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    A S T R O N آواتار ها
    سرپرست
    نام اصلی
    ASTRON
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 44,555 در 6,002 پست

سلام.به این حرفم نخندین.ولی من هنوز نتونستم ساختار این انجمن رو متوجه شم.نمیدونم تو کدوم قسمت و چجوری باید سوالارو برسید.هر بستی میزارم فرداش میبینم زده بست شما ویرایش شد.گنگه یجورایی
    سلام
    خلاصه سوالتون رو باید در بخش زیر قرار بدید تا به تاپیک یا بخش مناسب جهت پرسش سوالات هدایت بشید :

برای اغلب نرم افزار ها تاپیک مباحث وجود داره و شما به تاپیک مباحث یا سایر تاپیک های مرتبط راهنمایی خواهید شد.
    اگر هم تاپیک مرتبط نباشه ، بخش مناسب جهت ایجاد تاپیک جدید برای شما ارسال میشه .
    در ویرایش پست ها ، سیستم برای شما یک پیغام خصوصی میفرسته که دلیل ویرایش پست در اون توسط مدیر مربوطه ثبت شده.

وضعیت
    آفلاین
    Tesoke آواتار ها
    همیار انجمن
    تشکر شده 9,312 در 2,422 پست

سلام

حداکثر چند روز می تونیم مرخصی بگیریم

10. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲ آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 ENT 18362.10000
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 120,169 در 8,103 پست

سلام

حداکثر چند روز می تونیم مرخصی بگیریم
    هر چقدر که لازم دارید عزیز.
    محدودیتی نداره، یک هفته، دو هفته، فقط مهم اینه که اعلام کنید که ما بدونیم چرا فعال نیستید.

البته اگر فکر میکنید مدت طولانی نمیتونید حضور داشته باشید، میتونید درخواست ماندگاری بدید هر زمان که برگشتید به درجه قبلی بازگشت داده میشه.
    You're closer, to the truth
    Within you, is the truth

12. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند