صفحه 327 از 328 نخستنخست ... 227277317323324325326327328 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,261 به 3,270 از 3278

موضوع: طرح نظرات، سوالات و انتقادات در مورد انجمن [ پست اول حتما مطالعه شود ]

وضعیت
    آفلاین
    SalaR آواتار ها
    مدیریت کل سافت ۹۸
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    iphone 5s
    تشکر شده 13,544 در 1,014 پست

پیش فرض طرح نظرات، سوالات و انتقادات در مورد انجمن [ پست اول حتما مطالعه شود ]

با سلام

کاربرانی که در مورد انجمن مشکلاتی دارند یا سوالی دارند ، در این تاپیک مطرح کنند تا رسیدگی بشه.

در مورد مشکلات کاربری با مدیران ارشد در ارتباط باشید و در این تاپیک مطرح نکنید.

1. امکان اضافه کردن چت باکس به هیچ وجه نیست ( سوال نکنید )
    2. امکات اضافه کردن آپلود سنتر برای فایل نیست.
    3. امکان تغییر قالب انجمن فعلاً نیست و در مورد طرح قالب پیشنهاد ندید.
    4. امکان اضافه کردن بخش جدید به انجمن مثل بخش برنامه نویسی و ... نیست ( فقط نرم افزار )
    5. آواتار + عکس شخصی + امضا + فایل ضمیمه برای کاربر عادی ( عضو انجمن ) غیر فعال است و فعال نخواهد شد (اگر هم كاربر عاديي هست كه آواتار داره، قبل از وضع اين قانون گذاشته) و تنها عضو ثابت انجمن (
      توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
      ) میتواند از آواتار استفاده کند.
    6. مشکلات قالب انجمن رو در این تاپیک مطرح نکنید
    7. پیغامهای خصوصی تمام کاربرا هر 3 ماه 1 بار به علت اخطارهای حذف پست و ... که ارسال میشه حذف خواهد شد و پیغامهای بازدید کننده هم به همین صورت هست.
    8. امکان قرار دادن ریفرش خودکار برای تاپیک ها نیست
    9. امکان افزایش حجم تعداد پیام خصوصی برای کاربر عادی نیست
    10. توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

پ.ن آواتار :
    1. تعداد و نوع آواتارهای پیش فرض برای کاربر عادی قابل تغییر نیست.
    2. کاربران عادی از مدیران انجمن درخواستی مبنی بر تغییر آواتار را ارسال نکنند.

بعد از جواب دادن به سوال یا انتقاد شما از پرسیدن چرا ، واسه چی ، علتش چیه خودداری کنید و از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید.

2. 200 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

A L I R E Z A,A N G E L,abdozak,Abidi,ADMIRAL,Ali Mir,ali1455,ali7524,AliHaRold,alimontazeran,Alireza_Empire.6661,Amir 957,Amir-H,amirhossein944,Amirsoft,Animate,April,Aqua,arashtaher,Arian25,arshan,ARYO-2016,Assassin's Creed,AZSE7EN,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ŁųŇäŤįĆ,ƁƦίllίąƝƬ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,B.A.B.A.K,Baelish,Behdad,BLACKY,BRAin!H,Capitalist,Captain Black,CARDINAL,Carroll Shelby,Chief.dl,CIAHAT,CYBER EH,D E E P B L U E,D-Z0N3,D@VOD,Daredevil,Detected,digital2016,Dr.medical,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,ebrahim7,Edward Snowden,EinsTein,Elementalist,EMINƎM,epaaeiz,Ernest,Esfahan Lord,evilexpo,Ferrari,Gamer_2013,GHADERI121,GhasemSalehii,G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲,Goudarz,H ! V A,H!dden,HaD!e6z,hadi-viper,hamedjoon,Hamid_Y2K,hasan7and,helpme,HETZNER,home14,hossein20162016,Hyacinth,h_shah,ICE MAN,imaniy,InfoHooman,joojoo4_53,KAC.MM,karim70,Komeyl,KresKa,KuRdIsTaNp30,LABORATORY,Laser,LEON,LeOpArDo,Lonely boy,Lord Alex,l_SAVALAN_l,M a HD i,M H K H,M α H D i,M O H A M M A D,M.Ali123456,M.Security,M9476,MaC-Tavish,Mahd! Bland,Mahdi72,mahwaz,majid.70,mansoor2458,MASOUD,masoud.avard,Mehdi98,mehdibkh,Menace,MiladIT,MIT,MJD.AZI,MmdRza#,Mёy$αM,Moham.Mad,Mohammad48,mohsen99,Mori Bone,Mos,Mr. Ben,Mr.AshkaN,mz_amir,N e y m a r,N!MA,Ni10God,NIGHT'S KING,NorthPole,NortoN_SeC,OVERWATCH,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,ابراهیم65,سردار حنیف فاتح,سید ذبیح الله موسوی,P R I M E,Parsa11,Pastilak,pedramali55,PMSH78,Polestar,poniso,Present,Rainbow,Ramkal,RECTOR,reza_r2z,Rn-Dp,ROCKY,RoSe wAtEr,S-A-H-S-I-Y-E-T,S.n0x.A,S.QASEMI,Sajjad.h,Saleh.K,SAMAViYAN,Samisoft,Sanaz,sang_e_sabor,SarbazeVatan,sarmor,sasan.gholaminezhad,sasan13,SCORPI@N,sнαггe αzαm,SecureAnywhere,Security TM,Seelp Aydin,SeT!n[L]ur,SeZaR-Man,shark,SMMousavi,Sm_Game,soheil.r,SR7M,Subwoofer,Supernova,Sylar Hero,TaZeR,temp2018,The Doctor,Thomas Angelo,TIME,TiTAN_Ali,TRACKER,TUROK,unlimited,مصاف,مهدی مرندی,v.ahid,velnetik,VITAM,W a v e,WITCHER,Y A S,YasserDivaR,yek_dost,_abc_

وضعیت
    آفلاین
    Subwoofer آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    سهراب
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    مدل تلفن همراه 
    Nokia N95
    تشکر شده 212 در 37 پست

بله هم اکنون هم این امکان برای درجه داران انجمن هست و میتونند اقدام کنند .

سلام
    هر کاربری بر اساس نیاز شخصی از اطلاعات موجود در انجمن استفاده میکنه .
    ممکن هست کاربری برای لایسنس مراجعه کنه و دیگری برای طرح سوالات نرم افزاری و یا دانلود نرم افزاری خاص !
    پس این که کجا استفاده کنید و به چه دردی بخوره به نیاز شما بستگی داره .
    از ابتدای ایجاد این انجمن تا به امروز ، تک تک مدیران از روی علاقه شخصی در این انجمن فعالیت کردند و اطلاعاتشون رو در اختیار سایر کاربران قرار دادند
    در کنار این ، مطالب جدیدی هم از سایر مدیران و حتی کاربران انجمن یاد گرفتند .
    برای مثال شخصا از تاپیک های آموزشی که مدیران عزیزمون ایجاد کردند ، نهایت استفاده رو کردم و برام مفید بوده .
    انتخاب با کاربران هست و فعالیت در انجمن اجباری نیست و نخواهد بود .
    اگر مزیتی مورد نظر شما هست میتونید مطرح کنید تا بررسی بشه ..
    بله خود شما از انجمن و آموزش های سایر مدیران استفاده کردید ولی استفاده هم رسوندید ولی کاربران چی تقریبا 90% به بالا فقط مصرف کننده هستن و فایده ای برای انجمن ندارن البته خودمم هستم اطلاعات موجود در انجمن شاید فقط کدهای فعالسازی به درد من بخوره همین اما برای کسانی که اینجا فعالیت میکنن چی خواهشمندم این سوال رو به من حواب بدید فرق شما با من چیه؟تنها فرق ویرایش و حذف پست و این موارد است ایا امتیاز دیگه ای نسبت به سایر کاربران دارید ایا مدیریت تفاوت مدیرانش با کاربرانش رو در حذف و ویرایش پست میبینه یا نه امتیازات دیگه ای هم براشون درنظرگرفته انجمنی میشناختم که امتیازات ویژه ای برای مدیرانش درنطر گرفته بود از لایسنس نرم افزارهای کم یاب بگیر تا سایر موارد ارزشمند از شما به عنوان سرپرست بزرگترین انجمن ایران میخوام امتیازها و مزایایی که شما به عنوان سرپرست دارید به منم بگید که منم راغب بشم تو این انجمن بزرگ فعالیت کنم.خیلی ممنون

4. کاربر زیر از پست مفید Subwoofer تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    CARDINAL آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 ENT 18362.295
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 123,895 در 8,288 پست

بله خود شما از انجمن و آموزش های سایر مدیران استفاده کردید ولی استفاده هم رسوندید ولی کاربران چی تقریبا 90% به بالا فقط مصرف کننده هستن و فایده ای برای انجمن ندارن البته خودمم هستم اطلاعات موجود در انجمن شاید فقط کدهای فعالسازی به درد من بخوره همین اما برای کسانی که اینجا فعالیت میکنن چی خواهشمندم این سوال رو به من حواب بدید فرق شما با من چیه؟تنها فرق ویرایش و حذف پست و این موارد است ایا امتیاز دیگه ای نسبت به سایر کاربران دارید ایا مدیریت تفاوت مدیرانش با کاربرانش رو در حذف و ویرایش پست میبینه یا نه امتیازات دیگه ای هم براشون درنظرگرفته انجمنی میشناختم که امتیازات ویژه ای برای مدیرانش درنطر گرفته بود از لایسنس نرم افزارهای کم یاب بگیر تا سایر موارد ارزشمند از شما به عنوان سرپرست بزرگترین انجمن ایران میخوام امتیازها و مزایایی که شما به عنوان سرپرست دارید به منم بگید که منم راغب بشم تو این انجمن بزرگ فعالیت کنم.خیلی ممنون
    در درجات مدیریتی بله تا حدودی تفاوت در ابزار های مدیریتی برای درجات مختلف وجود داره.
    خیر این انجمن از زمانی که یادم میاد و شنیدم از گذشته تا به امروز امتیازات خاصی درنظر نگرفته برای کاربران درجه دار و میتونم بگم شاید یکی از علتهای موفقیت و پایداری انجمن سافت98 همین بوده. به این علت این موضوع را مطرح کردم چون طبیعی است که بعد از مدت زمانی مدیریت اون انجمن که داره امتیازاتی میده خسته بشه و یا توان اعمال این امتیازات را دیگر نداشته باشه اما اینجا نه، هر کسی به دلخواه خودش در بخشی که توانایی و علاقه داره میتونه شروع به فعالیت کنه و ارتقای درجه کاربری فقط نشانه قدردانی ما از این عزیزان در جهت زحماتشون هست چون درجات و لیاقت این عزیزان بسیار بالاتر از اینهاست و همچنین برای خود کاربر هم به نظر من مفید بوده چون تمرکز افراد به سمت موارد و مسائل جانبی جذب نشده و الان کاربرانی که دارن در این انجمن زحمت میکشن برای بدست آوردن چیزی این کار را نمیکنن بلکه به دلخواه خودشون دارن لطف میکنن به بقیه اعضا.
    You're closer, to the truth
    Within you, is the truth

6. 13 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    WITCHER آواتار ها
    سرپرست
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.239
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 46,855 در 6,129 پست

ابتدا اجازه بدید در مورد این که فرمودید کاربران صرفا مصرف کننده هستند توضیح بدم ..
    کاربران اغلب برای مطرح کردن مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری و یا درخواست نرم افزار به انجمن مراجعه می کنند .
    برای شخص بنده این مورد خیلی عالی بوده چون برای رفع مشکل کاربر ، به تحقیق و مطالعه در مورد نرم افزار پرداختم که باعث افزایش و تقویت اطلاعات نرم افزاری شده .
    شما از تک تک مدیران هم بپرسید خواهید دید تمامی این عزیزان اطلاعاتشون از روز ثبت نام در انجمن تا کنون خیلی تغییر کرده و افزایش پیدا کرده ( برای شخص بنده که اینچنین بوده )
    برای ارائه خدمات ، میشه هزینه در نظر گرفت اما هدف انجمن سافت 98 این نیست و نخواهد بود و مطالب انجمن بدون هیچ هزینه ای در اختیار کاربران ثبت نام شده قرار میگیره .
    در مسیر ارتقای گروه کاربری ، علاوه بر دسترسی های مختلف ، بعضی بخش ها در انجمن براتون باز میشه که بعضی از موارد از گروه کاربری متخصص به بالا در دسترسه ( یعنی بخش VIP )
    در این بخش بعضی امکانات برای مدیرانمون باز هست از جمله برخی اکانت ها و لایسنس های ویژه و تاپیکهای درخواست اکانت پرمیوم و از این قبیل موارد که مدیران درصورت داشتن چنین موردی در این تاپیک ها با هم به اشتراک میگذارند که باز هم به نیاز شخصی شما بستگی داره .
    کاربرد دسترسی رو هم خدمتتون اینطور توضیح بدم که محدودیت های کاربری طی ارتقا کم کم برداشته میشه ( مثل امضا ،دسترسی پریفیکس تاپیک ها یا بالا آوردن تاپیک ها و مواردی از این قبیل )
    ارتقا هم صرفا با فعالیت مفید و با شرایط قید شده در پست اول تاپیک زیر و همچنین در صورت صلاحدید مدیریت محترم انجمن انجام میشه :
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

8. 13 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Zorro آواتار ها
    ناظم انجمن
    تشکر شده 9,879 در 2,536 پست

از شما به عنوان سرپرست بزرگترین انجمن ایران میخوام امتیازها و مزایایی که شما به عنوان سرپرست دارید به منم بگید که منم راغب بشم تو این انجمن بزرگ فعالیت کنم.
    سلام
    با کسب اجازه از سرپرست گرامی

در پاسخ به شما، انجمن سافت 98 بیشترین تعداد مدیران فعال رو داره حدود 19 نفر از مدیریت انجمن تا همیار و 3 مدیر پیشکسوت تقریبا فعال و فکر کنم یکی دو تا مدیر بخش که اینا هم کم و بیش فعالیت می کنن البته اگه وقتشون اجازه بده. حتی وقتی من می خوام جواب پستی رو بدم می بینم که چند مدیر و چند کاربر فعال اونجا حضور دارن که پاسخ بدن و طبق قانون انجمن، خودم میام بیرون که اونا جواب بدن. بنابراین می بینی که کمبودی نداریم. اما شما هم اگه در زمینه ای می تونی فعالیت کنی بیا وارد گود شو.

10. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Subwoofer آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    سهراب
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    مدل تلفن همراه 
    Nokia N95
    تشکر شده 212 در 37 پست

سلام
    با کسب اجازه از سرپرست گرامی

در پاسخ به شما، انجمن سافت 98 بیشترین تعداد مدیران فعال رو داره حدود 19 نفر از مدیریت انجمن تا همیار و 3 مدیر پیشکسوت تقریبا فعال و فکر کنم یکی دو تا مدیر بخش که اینا هم کم و بیش فعالیت می کنن البته اگه وقتشون اجازه بده. حتی وقتی من می خوام جواب پستی رو بدم می بینم که چند مدیر و چند کاربر فعال اونجا حضور دارن که پاسخ بدن و طبق قانون انجمن، خودم میام بیرون که اونا جواب بدن. بنابراین می بینی که کمبودی نداریم. اما شما هم اگه در زمینه ای می تونی فعالیت کنی بیا وارد گود شو.
    سلام با نهایت احترام بااینکه شما مخاطب من نبودی اما دیگه نقل قول گرفتی ومنم جواب میدم من اصلا تعداد مدیران واینکه چه تعدادمدیرماندگار و پیشکسوت وجود داره مدنظرم نیست و حتی فعالیت هم برای من دراولویت نیست واهمیتی نداره.من تنها یک سوال داشتم و اونم مزایای ارتقا درجه بود که مدیریت انجمن به وضوح فرمودن که هیچ مزایایی وجود نداره و سرپرست عزیزهم با زبان بی زبانی به همین نکته اشاره کرد.اگه مزایایی ارتقا بالا اوردن تاپیک و دسترسی پرفیکس و دیگه امضا و این چیزا باشه من ترجیح میدم قعالیت نکنم چون اینا هیچکدوم مزایابه حساب نمیاد.اگه فرق شمابا من امضاوبالاآوردن تابیک و حذف پست باشه من تمایل دارم همین عضو ثابت باقی بمونم.درپایان جاداره ازمدیریت و سرپرست عزیز و تمام درجه داران تشکر کنم. یاعلی

12. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Zorro آواتار ها
    ناظم انجمن
    تشکر شده 9,879 در 2,536 پست

اگه فرق شمابا من امضاوبالاآوردن تابیک و حذف پست باشه من تمایل دارم همین عضو ثابت باقی بمونم
    من الان ناظم انجمن هستم یعنی فرق من با شما همین چند تا چیزی که گفتید هست

14. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Subwoofer آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    سهراب
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    مدل تلفن همراه 
    Nokia N95
    تشکر شده 212 در 37 پست

من الان ناظم انجمن هستم یعنی فرق من با شما همین چند تا چیزی که گفتید هست
    خب همین الان دیدم جواب دادی.این فرق ها چه تمایزی بین و من و شما ایجادمیکنه؟ببین قطعایه مزایایی بوده که تااینجاواین درجه فعالیت کردی تاپیک نظرسنجی درخصوص میزان رصایت ازکابران درسال97 خاطرت هست کاری به بحث هاش ندارم اما توپست 44 که جناب HETZNER ازشما نقل قول گرفته گفتی به جز وقت تلف کردن چه چیزی نصیبم شده اگه وقت تلف کردن بوده برای چی تا اینجا ادامه دادی چه مزایایی چه چیزی بهت تعلق گرفت که فعالیت کردی اوناروبگو منم فعالیت کنم وگرنه این تناقض گویی هادر صحبت های شمادر گذشته وزمان حال عجیبه

16. کاربر زیر از پست مفید Subwoofer تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 10,137 در 3,932 پست

خب همین الان دیدم جواب دادی.این فرق ها چه تمایزی بین و من و شما ایجادمیکنه؟ببین قطعایه مزایایی بوده که تااینجاواین درجه فعالیت کردی تاپیک نظرسنجی درخصوص میزان رصایت ازکابران درسال97 خاطرت هست کاری به بحث هاش ندارم اما توپست 44 که جناب HETZNER ازشما نقل قول گرفته گفتی به جز وقت تلف کردن چه چیزی نصیبم شده اگه وقت تلف کردن بوده برای چی تا اینجا ادامه دادی چه مزایایی چه چیزی بهت تعلق گرفت که فعالیت کردی اوناروبگو منم فعالیت کنم وگرنه این تناقض گویی هادر صحبت های شمادر گذشته وزمان حال عجیبه
    با این که مخاطب شما شخص دیگریست ولی باز منم یه چیزی بنویسم.اولین و بزرگ‌ترین فایده‌ای که برای من داشته، همین اطلاعاتم از کامپیوتره که خداروشکر تا الان اصلا سیستمم رو برای تعمیر بیرون نبردم. هر مشکلی پیش میاد خودم حلش می‌کنم. این دلیل فعالیت من در انجمنه.الان همین سیستمی که دارمش به کمک یکی از کاربران انجمن ( فکر کنم نام کاربریش Noob Sabit بود که خداخیرش بده و هرجا هست موفق باشه. سیستمی که گفته خریدم رو چند ساله دارمش و اصلا مشکلی برام پیش نیامده، در صورتی که سیستم قبلی که خریدم سرم خیلی کلاه رفت ( خیر سرم مثلا از آشنای رفیقم خریدم )) حال ارتقا درجه چه فایده‌ای برامون داره تقریبا هیچی ولی آیا کمک به دیگران حتما باید یه چیز مادی به همراه داشته باشه.؟؟؟!!!؟؟!؟!
    البته اینم بگم که برای افرا درجه‌دار VPS کرکی اختصاصی، اکانت‌های کرکی اختصاصی، لیچ‌ کردن فایل‌ها با حجم بیشتر و شاید یه سری مزایای دیگه هم داشته باشه. ولی در کل فایده‌ای از لحاظ درجه برای کاربران نداره.
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

18. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    WITCHER آواتار ها
    سرپرست
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.239
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 46,855 در 6,129 پست

کاربر عزیز ، علت فعالیت مدیران یک دلیل شخصی هست و به شما ارتباطی نداره .
    اینجا مدیرانمون زحمات زیادی میکشند و اینطور که میفرمایید " وقت تلف کردنه " بی احترامی به زحمات این عزیزان هست که من اینبار رو نادیده میگیرم ...
    من در پست بالاتر خدمتتون توضیح دادم که از نظر بنده بزرگترین مزیت فعالیت در انجمن تقویت اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری هست . ( ممکنه این مورد برای شما مزیت به حساب نیاد اما برای شخص من هست و خیلی کمکم کرده )
    در کنار این موارد شما مدیریت رو یاد میگیرید و د کنار کمک به دیگران اطلاعاتتون روز به روز پیشرفت میکنه و از امکاناتی که در پست قبل خدمتتون عرض کردم هم بهره مند میشید .
    اگر شما به دنبال مزیت مالی یا پرداخت هزینه هستید ، همونطور که مدیریت محترم انجمن هم فرمودند ، انجمن ما چنین امکاناتی رو به شما نمیده.

20. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Subwoofer آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    سهراب
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    مدل تلفن همراه 
    Nokia N95
    تشکر شده 212 در 37 پست

کاربر عزیز ، علت فعالیت مدیران یک دلیل شخصی هست و به شما ارتباطی نداره .
    اینجا مدیرانمون زحمات زیادی میکشند و اینطور که میفرمایید " وقت تلف کردنه " بی احترامی به زحمات این عزیزان هست که من اینبار رو نادیده میگیرم ...
    من در پست بالاتر خدمتتون توضیح دادم که از نظر بنده بزرگترین مزیت فعالیت در انجمن تقویت اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری هست . ( ممکنه این مورد برای شما مزیت به حساب نیاد اما برای شخص من هست و خیلی کمکم کرده )
    در کنار این موارد شما مدیریت رو یاد میگیرید و د کنار کمک به دیگران اطلاعاتتون روز به روز پیشرفت میکنه و از امکاناتی که در پست قبل خدمتتون عرض کردم هم بهره مند میشید .
    اگر شما به دنبال مزیت مالی یا پرداخت هزینه هستید ، همونطور که مدیریت محترم انجمن هم فرمودند ، انجمن ما چنین امکاناتی رو به شما نمیده.
    خواهش میکنم ناراحت نشید من هرگز قصد نداشتم کسی رو ناراحت کنم من اصلا هزینه مالی تونظرم نبود همونطور که خودتون هم اشاره کردید اون بنده خدا از من نقل قول کرفت ومنم بهش حواب دادم درضمن صحبت خودشون بود و من به خودم اجازه نمیدم به کسانی که بدون هیچ چشمداشتی زحمت میکشن بی احترامی کنم اگه ناخواسته ازحرف من رنجیده خاطرشدید پوزش میخوام

22. کاربر زیر از پست مفید Subwoofer تشکر کرده است .