yadmarket

صفحه 332 از 333 نخستنخست ... 232282322328329330331332333 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,311 به 3,320 از 3330

موضوع: طرح نظرات، سوالات و انتقادات در مورد انجمن [ پست اول حتما مطالعه شود ]

وضعیت
    آفلاین
    SalaR آواتار ها
    مدیریت کل سافت ۹۸
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    iphone 5s
    تشکر شده 13,820 در 1,041 پست

پیش فرض طرح نظرات، سوالات و انتقادات در مورد انجمن [ پست اول حتما مطالعه شود ]

با سلام

کاربرانی که در مورد انجمن مشکلاتی دارند یا سوالی دارند ، در این تاپیک مطرح کنند تا رسیدگی بشه.

در مورد مشکلات کاربری با مدیران ارشد در ارتباط باشید و در این تاپیک مطرح نکنید.

1. امکان اضافه کردن چت باکس به هیچ وجه نیست ( سوال نکنید )
    2. امکات اضافه کردن آپلود سنتر برای فایل نیست.
    3. امکان تغییر قالب انجمن فعلاً نیست و در مورد طرح قالب پیشنهاد ندید.
    4. امکان اضافه کردن بخش جدید به انجمن مثل بخش برنامه نویسی و ... نیست ( فقط نرم افزار )
    5. آواتار + عکس شخصی + امضا + فایل ضمیمه برای کاربر عادی ( عضو انجمن ) غیر فعال است و فعال نخواهد شد (اگر هم كاربر عاديي هست كه آواتار داره، قبل از وضع اين قانون گذاشته) و تنها عضو ثابت انجمن (
      توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
      ) میتواند از آواتار استفاده کند.
    6. مشکلات قالب انجمن رو در این تاپیک مطرح نکنید
    7. پیغامهای خصوصی تمام کاربرا هر 3 ماه 1 بار به علت اخطارهای حذف پست و ... که ارسال میشه حذف خواهد شد و پیغامهای بازدید کننده هم به همین صورت هست.
    8. امکان قرار دادن ریفرش خودکار برای تاپیک ها نیست
    9. امکان افزایش حجم تعداد پیام خصوصی برای کاربر عادی نیست
    10. توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

پ.ن آواتار :
    1. تعداد و نوع آواتارهای پیش فرض برای کاربر عادی قابل تغییر نیست.
    2. کاربران عادی از مدیران انجمن درخواستی مبنی بر تغییر آواتار را ارسال نکنند.

بعد از جواب دادن به سوال یا انتقاد شما از پرسیدن چرا ، واسه چی ، علتش چیه خودداری کنید و از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید.

2. 200 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

A L I R E Z A,A N G E L,abdozak,Abidi,ADMIRAL,Ali Mir,ali1455,ali7524,AliHaRold,alimontazeran,Alireza_Empire.6661,Amir 957,Amir-H,amirhossein944,Amirsoft,Animate,April,Aqua,arashtaher,Arian25,arshan,ARYO-2016,Assassin's Creed,AZSE7EN,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ŁųŇäŤįĆ,ƁƦίllίąƝƬ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,B.A.B.A.K,Baelish,Behdad,BLACKY,BRAin!H,Capitalist,Captain Black,CARDINAL,Carroll Shelby,Chief.dl,CIAHAT,CYBER EH,D E E P B L U E,D-Z0N3,D@VOD,Daredevil,Detected,digital2016,Dr.medical,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,ebrahim7,Edward Snowden,EinsTein,Elementalist,EMINƎM,epaaeiz,Ernest,Esfahan Lord,evilexpo,Ferrari,Gamer_2013,GHADERI121,GhasemSalehii,G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲,Goudarz,H ! V A,H!dden,HaD!e6z,hadi-viper,hamedjoon,Hamid_Y2K,hasan7and,helpme,HETZNER,home14,hossein20162016,Hyacinth,h_shah,ICE MAN,imaniy,InfoHooman,joojoo4_53,KAC.MM,karim70,Komeyl,KresKa,KuRdIsTaNp30,LABORATORY,Laser,LEON,LeOpArDo,Lonely boy,Lord Alex,l_SAVALAN_l,M a HD i,M H K H,M α H D i,M O H A M M A D,M.Ali123456,M.Security,M9476,MaC-Tavish,Mahd! Bland,Mahdi72,mahwaz,majid.70,mansoor2458,MASOUD,masoud.avard,Mehdi98,mehdibkh,Menace,MiladIT,MIT,MJD.AZI,MmdRza#,Mёy$αM,Moham.Mad,Mohammad48,mohsen99,Mori Bone,Mos,Mr. Ben,Mr.AshkaN,Mr.Sajjad,mz_amir,N e y m a r,N!MA,NIGHT'S KING,Nimadarkseid,NorthPole,NortoN_SeC,OVERWATCH,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,ابراهیم65,سردار حنیف فاتح,سید ذبیح الله موسوی,P R I M E,Parsa11,Pastilak,pedramali55,PMSH78,Polestar,poniso,Present,Rainbow,Ramkal,RECTOR,reza_r2z,Rn-Dp,ROCKY,RoSe wAtEr,S-A-H-S-I-Y-E-T,S.n0x.A,S.QASEMI,Saleh.K,SAMAViYAN,Samisoft,Sanaz,sang_e_sabor,SarbazeVatan,sarmor,sasan.gholaminezhad,sasan13,SCORPI@N,sнαггe αzαm,SecureAnywhere,Security TM,Seelp Aydin,SeT!n[L]ur,SeZaR-Man,shark,SMMousavi,Sm_Game,soheil.r,SR7M,Subwoofer,Supernova,Sylar Hero,TaZeR,temp2018,The Doctor,Thomas Angelo,TIME,TiTAN_Ali,TRACKER,TUROK,unlimited,مصاف,مهدی مرندی,v.ahid,velnetik,VITAM,W a v e,WITCHER,Y A S,YasserDivaR,yek_dost,_abc_

وضعیت
    آفلاین
    CARDINAL آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 18362.449
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 134,619 در 8,679 پست

چند وقتی هست یه مشکلی رو دنبال میکنم گفتم بگمش بهتره
    به فرض مثال من لاگین میکنم به صفحه کاربریم در انجمن متوجه 5 ناتیفیکیشن میشم
    که 2 تاش مربوط به پیغام شخصی هست و 3 تاش نقل قول
    وقتی رفرش میکنم یا پیغام شخصی رو باز میکنم هر 3 تا نقل قول از حالت قرمز رنگ خارج میشن
    ممنون میشم این مورد در صورت امکان رفع بشه طوری که تا هنوز بازش نکردیم قرمز بودنش از بین نره
    مرسی
    بله عزیز همینطور هست.
    متاسفانه یک سری مشکلات راه حلی ندارند و شاید در نسخه های جدید vBulletin برطرف شده باشند.

4. 13 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    The Last Stranger آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1803 Build 17134.112
    مرورگر 
    Vivaldi
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 185 در 89 پست

Lightbulb آیا می‌تونم به سوالاتِ خودم پاسخ بدم؟ (پیشنهادی برای رونق انجمن)

با سلام خدمت مدیران؛

این بیشتر یه پیشنهاد برای بهتر شدنِ انجمنه؛
    توی قوانین چیزی در مورد این کار گفته نشده، ولی گفتم شاید مدیران این رو نوعی اسپم در نظر بگیرن؛

گاهی اوقات پیش میاد که به مشکلی برمی‌خوریم، در وب فارسی جست‌وجو می‌کنیم و به نتیجه‌ای نمی‌رسیم؛ بعد در وب انگلیسی جست‌وجو می‌کنیم و جواب رو پیدا می‌کنیم؛ یا از منبعی دیگه و یا همون وب فارسی راه حل رو پیدا می‌کنیم و راه حل رو خودمون کامل‌تر می‌کنیم.

حالا نمی‌شه اون مشکل رو به‌همراه راه حل داخل انجمن منتشر کنیم؟ تا هم باعث رونق بیشتر انجمن و هم رونق وب فارسی بشه؟

این کار توی سایت‌های دیگه مثل استک اُوِرفلو هم وجود داره؛ این کار نه‌تنها از نظر قوانین اون سایت اشکالی نداره، بلکه کاربران رو تشویق به این کار هم می‌کنه:

البته این کار آدابی (روش‌هایی) هم داره که بقیۀ کاربران فکر نکنن کاربری که پرسش و پاسخ رو مطرح کرده فقط به‌دنبال کسب توجه یا دریافتِ تشکر بوده که از
    نقل قول می‌کنم: (سه تا روش معرفی شده که تقریباً بازنویسی و بر اساس خوب بودن‌شون مرتب کردم)
    1_ سوال‌تان را مطرح کنید و اجازه دهید بقیه پاسخ دهند؛ اگر پاسخی که در حال حاضر می‌دانید را کسی ارائه نکرد، پاسخ‌تان را ارسال کنید. اگر پاسخی بهتر از راه حل شما ارائه شد آن را به‌عنوان بهترین پاسخ انتخاب کنید.
    2_ پاسخی را که می‌دانید در سوال ارائه کنید و سوال‌تان را اینگونه مطرح کنید: "آیا راه حل بهتری هم وجود دارد؟".
    3_ سوال را ارسال و بلافاصله پس از آن پاسخ را ارسال کنید. این اشکالی ندارد، اما از دید بقیۀ کاربران به‌نظر می‌رسد به دنبال بالا بردن تعداد پست‌ها یا گرفتن تشکر هستید و ممکن است کسی از پست‌تان تشکر نکند.

حالا می‌گم اگه این از نظرتون اشکالی نداره، شما هم کاربران انجمن رو به این کار تشویق کنید؛

ممنون.
    :)

6. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    CARDINAL آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 18362.449
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

با سلام خدمت مدیران؛

این بیشتر یه پیشنهاد برای بهتر شدنِ انجمنه؛
    توی قوانین چیزی در مورد این کار گفته نشده، ولی گفتم شاید مدیران این رو نوعی اسپم در نظر بگیرن؛

گاهی اوقات پیش میاد که به مشکلی برمی‌خوریم، در وب فارسی جست‌وجو می‌کنیم و به نتیجه‌ای نمی‌رسیم؛ بعد در وب انگلیسی جست‌وجو می‌کنیم و جواب رو پیدا می‌کنیم؛ یا از منبعی دیگه و یا همون وب فارسی راه حل رو پیدا می‌کنیم و راه حل رو خودمون کامل‌تر می‌کنیم.

حالا نمی‌شه اون مشکل رو به‌همراه راه حل داخل انجمن منتشر کنیم؟ تا هم باعث رونق بیشتر انجمن و هم رونق وب فارسی بشه؟

این کار توی سایت‌های دیگه مثل استک اُوِرفلو هم وجود داره؛ این کار نه‌تنها از نظر قوانین اون سایت اشکالی نداره، بلکه کاربران رو تشویق به این کار هم می‌کنه:

البته این کار آدابی (روش‌هایی) هم داره که بقیۀ کاربران فکر نکنن کاربری که پرسش و پاسخ رو مطرح کرده فقط به‌دنبال کسب توجه یا دریافتِ تشکر بوده که از
    نقل قول می‌کنم: (سه تا روش معرفی شده که تقریباً بازنویسی و بر اساس خوب بودن‌شون مرتب کردم)
    1_ سوال‌تان را مطرح کنید و اجازه دهید بقیه پاسخ دهند؛ اگر پاسخی که در حال حاضر می‌دانید را کسی ارائه نکرد، پاسخ‌تان را ارسال کنید. اگر پاسخی بهتر از راه حل شما ارائه شد آن را به‌عنوان بهترین پاسخ انتخاب کنید.
    2_ پاسخی را که می‌دانید در سوال ارائه کنید و سوال‌تان را اینگونه مطرح کنید: "آیا راه حل بهتری هم وجود دارد؟".
    3_ سوال را ارسال و بلافاصله پس از آن پاسخ را ارسال کنید. این اشکالی ندارد، اما از دید بقیۀ کاربران به‌نظر می‌رسد به دنبال بالا بردن تعداد پست‌ها یا گرفتن تشکر هستید و ممکن است کسی از پست‌تان تشکر نکند.

حالا می‌گم اگه این از نظرتون اشکالی نداره، شما هم کاربران انجمن رو به این کار تشویق کنید؛

ممنون.
    ممنونم دوست عزیز از پیشنهادتون اما مدتهاست چنین چیزی داریم داخل انجمن.
    پریفیکس "حل مشکلات رایج" دقیقا بخاطر همین موضوع ایجاد شد.
    شما میتونید تاپیک ایجاد کنید و در یک پست مشکل را به همراه راه حل آن مطرح کنید. در این صورت هم بهتر و کاربردی هست و همچنین کاربران فکر نمیکنن که هدف دیگری شاید داشته باشید.
    نمونه:

وضعیت
    آفلاین
    akbarianata آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    عطا اکبریا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 163 در 104 پست

سلام می خواستم بگم لطفا سرور های سایت رو ارتقا بدین من اکثر مواقع که تعداد کاربران فعال سایت به بالای 2100 می رسه سرعت ارسال پست یا باز کردن صفحه اول انجمن برام حدود 1 مین طول می کشه.
    با تشکر

وضعیت
    آفلاین
    CARDINAL آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 18362.449
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

سلام می خواستم بگم لطفا سرور های سایت رو ارتقا بدین من اکثر مواقع که تعداد کاربران فعال سایت به بالای 2100 می رسه سرعت ارسال پست یا باز کردن صفحه اول انجمن برام حدود 1 مین طول می کشه.
    با تشکر
    سلام، دوست عزیز مشکل از سرورهای انجمن نیست، اما پیگیری میکنم حتما.
    بنده با اتصال VP/n چنین مشکلی ندارم.
    با ISP ارائه دهنده اینترنتتون در مورد اختلال سرعت یا افت سرعت در ارتباط باشید.

10. 11 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    akbarianata آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    عطا اکبریا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 163 در 104 پست

من مشکل سرعت ندارم طبق برسی هام فقط مواقعی که تعداد کابران از یه حدی بالاتر میره این مشکل پیش میاد.
    با تشکر

احتمال نداره مشکل از مرورگر اپرا باشه؟

12. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    SalaR آواتار ها
    مدیریت کل سافت ۹۸
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    iphone 5s
    تشکر شده 13,820 در 1,041 پست

با تشکر
    سلام
    انجمن اتک میشه

وضعیت
    آفلاین
    P a n i s a آواتار ها
    کاربر متخصص
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 8,301 در 2,988 پست

با تشکر
    درود گفته شما درست هست بنده هم بارها مشاهده کردم
    مشکل از سمت نت شما نیست وقتی فقط با این سایت مشکل دارید سرور انجمن زیر حمالات دیداس لایه 7 یا لایه 7 اسمارتی یا لایه 3/4 وقتی قرار بگیره بستگی به شدت و حجم اون حمله و نوع اون داره لود سایت بالا میره و .... حتی به down هم میرسه راهی جز صبر کردن در ان موقع نیست یا در زمان دیگری وارد بشید موفق باشید

سلام
    انجمن اتک میشه
    درود جهت اطلاع اگر تمایل دارید سرویس کلاد پر.وتکشن را نگاهی بندازید انتی دیداس سخت افزاری دارد چند ساله میشناسم فقط سرویس های مخصوص دیداس ارائه میدن تمام مشترکین اینها مورد دار و مشکل دار هستند که میان روی سرور های این ها میزبانی میشند بنده هم تجربه چند سال پیش داشتم سایتم همیشه زیر حملات سنگین بود تنها با انتی دیداس سرور هاست اینها توانستیم بالا نگر داریم
    سرور های بسیار قدرتمندی دارند در این ضمینه اون موقع که بنده داشتم از دیتا سنتر بلک لوتوس امریکا که تا 50Gb جلوگیری میکرد الان فکر کنم به 100 رساندن ارتقا دادن اگر قصد خرید داشتید بهتره از قبل باهاشون صحبت کنید یکسری اطلاعات و نوع حمله شرایط خود را بگید
    ویرایش توسط WITCHER : 2019-10-13 در ساعت 20:38 دلیل: ترکیب پست های متوالی

15. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    epaaeiz آواتار ها
    کاربر حرفه ای
    نام اصلی
    HaaMed
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    V 1909 Build 18363.476
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    F-Secure
    تشکر شده 4,775 در 1,177 پست

درود. من هم همین مشکل رو دارم. با اینترنت مبین نت و شاتل هم تست کردم همینطور هست. شب ها مخصوصاً این دیر باز شدن و دیر پست ارسال کردن بیشتر به چشم میاد.

17. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    CARDINAL آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 18362.449
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

درود. من هم همین مشکل رو دارم. با اینترنت مبین نت و شاتل هم تست کردم همینطور هست. شب ها مخصوصاً این دیر باز شدن و دیر پست ارسال کردن بیشتر به چشم میاد.
    بله مدیریت محترم عرض کردن
    متاسفانه حمله میکنن به انجمن و علت اصلی کند شدن همین هست.