صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: ســاده تـــرین روش ساخت یــــوزر مخفی در وی پـــی اس

وضعیت
    آفلاین
    Ram!n آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    adмιnιѕтraтor
    __ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡L__
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 12,463 در 1,433 پست

پیش فرض ســاده تـــرین روش ساخت یــــوزر مخفی در وی پـــی اس

سلام عزیزان

با توجه به اینکه تو این چند روزه چندین نفر این آموزش رو ازم درخواست کردن منم تصمیم گرفتم ساده ترین روش رو پابلیک کنم.

(اینم در نظر داشته باشیم که دوست خوبمون قبلا اینو یاد داده بودن ولی لینک برنامشون خراب شده بود)

کافیه این فایل bat رو دانلود کنید روی وی پی اس و اجرا کنید و یوزر پس رو تایپ کنید.

لینک دانلود:

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

پ.ن:جایی پیدا نکردم فایل با پسونر bat آپلود کنه مجبور شدم رارش کنم.
    موفق باشــــید.
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

2. 355 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

*II-iMoi-II*,.:majid:.,4li.r,8110829,A B A D A N,A R E F,a.s.122,a0li456,AAASS,abdozak,Afshar-Master,aftab-zohoor,ahmad0025,aka70,akawild,alexmason,Ali Mombeyni,ali-1991,ali0080,ali0114,ali1455,ali16437,ali19991377,ali9077,ali937.k,Ali998,aliakbar137812,alicf,aliftyas,alioffical,alirazavizade,alireza00714,alireza250,alireza2873,alireza_april,alistone,aliwarner,Ali_poker,amidmajd,amin.mahini,aminfarahani,amir.cph4,amir137755,amir578,amirfast,amirghzmw,amirhossein2017,Amirk9800,amirkhaje,amirlove77,amirmuhamad,amirreza19,Amir_Scorpion,ammar403,amron,anatomrouse,apriliyaa,aQaParsa,ara00,Arch!Man,Aria_1996,arjomand,armin cloner,Arshia377,arshinrobo,asa5tanha,asghar1359,ashegh8,asrertebat,atatat,b3nben,Baelish,behiiii,bestmaker,bigape,bijanbeh,blackroz,BLACKY,brlyan,Capitalist,Captain Black,cl0ner,CYBER EH,D E E P B L U E,d85453a,Dark_Assassin,DashHamid,dddx,dedsec_24,dinkycracker,dmavenger,dolma,ebrahime,eghma,EinsTein,EmadMDSI,emper4tor,endof.me,erfanasa,esi4276,FaRaZ,FarhadJeneral,farid110,faridd510,farzam_smi,Fast,Ferferi,Fibonachi1,flashcs,FuNNeR,g o r g,garza,ghadir,ghaseem,GhasemSalehii,GoldenTec,goo goo,Goudarz,gozal22,Gustavo,h-avatar,hahahamed98,haman.hsp,hamedjoon,hami5673,hamidhandsome,hamidpanahi,hamidx0,Hamid_Y2K,heidari.h,hero2014,hmtarh,holden,hossein@,hosseini76,HosseinLotfi,hssn313,I AM IRANIAN,imanii,iranban,iranufc,iremon,Ja7ad,Jaam,javadamiri,jazzabonline,jimi_xxl,K!!NG,KAC.MM,kamyab73,karim kazemi,kiakk,Kingofcheat,klid,kratus,Lincer,lisaeid,lmmmm,Louie_Castaneda,M H K H,m751,M@RSH@L,mafia1384,Mahd! Bland,mahddi92,mahdi m2,mahdidrg,mahdi_joker,mahmoodi,majid96,MajidNajafvand,Mamdas,markobra,masoud25,masoudsafa30,master_oc7,mdibmehr2,mehdiaskari,mehdimuazn,mehranhich,mekabiz,melbourne.1,mesleshish,MeysamAnonymous,mgt1234,mhnp,mhz2050,MILAD ζϞ,milad0006,MiladIT,mindhunter,mkaka2010,modern,moggg,mohamad20,mohammad0051,MohaMmaD12,mohammad259,mohammadhosseinvafa,mohammadomid87,mohsen99,Mohsen_,mohyy775,Mojixw,mojtabaap,morphi,morteza3124,Mountuno,mozahem0123,Mr. Ben,Mr.Amir,Mr.Designer,Mr.Sajjad,mr.ssi,Mr.Zombie,mrcback,mrezahe,mrkiaw,mrks,Mr_Data,MR_NOTHING,Msgladiator,Mtniran98,mtzpc,namsami,nani.abadan.city,navid124,navidsky333,night-sky,nightys,nima-fk,nima454,nima48,nimao,No Name,nofozi,noon11,NorthPole,note32,я@d!CaL,offlove,ogre22,omidonline11,Onrico,orojlo,جی رضا 98,رضا90,شهرزاد مقدسی,parhampedram,pb_eminem,PCONE,Pejmancgi,pes2013,pesfa,peysun,phamed,pishii,piter1000,PkingCS,Pourshirzadi,pouyasystem,power-user,PuNi$eR,R008,raheb_494,ramin.nik,RaminSky,reza007,rezaaa2015,Rezadindar,rezajanali,rh2020,Rima,ripiww,rsh20,rzaaa,S.QASEMI,sa-klaus,SaaJaT,sadeghmonemi,saeedf_1985,saeedpr,saeidyr,sahandgh11,Saleh.K,saman147,samanshahed,samira tanha,samstr,sara1456,sarfraz3,sasanbagheri,sat2020,sd79,SecRecy,Security TM,sgac,sh666,shab hejran,shahramlotfi,shahriyar77,sharifi01,sharingan2220,sib1122,sidsed,silverado,silverbios,Sina131,sina45,sinadarzi,sinaking1234,sinascorpion,sinaw,sitonachi,smh2,SMMousavi,smof,soltan_mahmood,STRIKE BACK,suntion,syres,TeRaByTe,teroor,TIME,titery,Tohi2520,turkiye,user56,کاویانی,v.mohammad,vahidturk,vandad,velnetik,vve7,W a v e,wifi,wo0om,xeebex,xzbnm,zdmpz,zfilter,zodiac,zooz

وضعیت
    آفلاین
    Captain Black آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mostafa
    مدل تلفن همراه 
    HUAWEI P8 IPHONE X
    تشکر شده 14,941 در 1,996 پست

سلام
    دوتا سوال داشتم
    1.برای ساخت یوزر هست یا ادمین ؟
    2.برای ساخت اون فرقی نداره اکانت یوزر باشه یا ادمین؟
    سلام
    در عنوان تاپیک ذکر شده! یوزر.
    باید ادمین باشه

4. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    sgac آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 198 در 65 پست

دوست عزیز این فایل رو اجرا کردم و آنتی ویروسم پیغام داد که این یک فایل به منظور هک کردن سیستم هست و سریع هم بلوکش کرد

به هر حال هرکسی این فایل رو برنامه نویسی کرده قصدش هک کردن سیستم هایی هست که این فایل روش اجرا میشه !!!
    آنتی ویروس من 360 توتال هست ! دوستان هم تست کنند !

6. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Ram!n آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    adмιnιѕтraтor
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton

دوست عزیز این فایل رو اجرا کردم و آنتی ویروسم پیغام داد که این یک فایل به منظور هک کردن سیستم هست و سریع هم بلوکش کرد

به هر حال هرکسی این فایل رو برنامه نویسی کرده قصدش هک کردن سیستم هایی هست که این فایل روش اجرا میشه !!!

عزیزم چرا جوک میگی آخه؟!
    هدفت چیه؟
    اون فایل بات رو فرمتش رو تکست کن باز کن ببین کجاش ویروسه!!
    شاید آنتی ویروس شما خیلی باهوشه و فک کرده کسی رو سیستم شما یوزر مخفی میسازه و استفاده میکنه...
    ویرایش توسط Gamer_2013 : 2014-07-15 در ساعت 15:29 دلیل: حذف نقل قول اضافی(در پست 2# کاربر جواب گرفت)

8. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Gustavo آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 3 در 2 پست

اینکه مخفی نبود یوزری که ساخت. یوزر ساختم بعد با کامند net user یوزر ها رو که دیدم اسم یوزری که ساختم هم بود :دی

وضعیت
    آفلاین
    Ram!n آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    adмιnιѕтraтor
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton

اینکه مخفی نبود یوزری که ساخت. یوزر ساختم بعد با کامند net user یوزر ها رو که دیدم اسم یوزری که ساختم هم بود :دی
    دوست عزیز تست شده هستش و کاملا یوزر مخفی میسازه :)

11. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Gustavo آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 3 در 2 پست

دوست عزیز تست شده هستش و کاملا یوزر مخفی میسازه :)
    بله حرفتون درسته تو محیط گرافیکی نشون نمیده من منظورم محیط کامند لاین بود و cmd فقط که ادمین کار بلد سریع میفهمه با این حال خیلی کار راه اندازه ممنون

13. کاربر زیر از پست مفید Gustavo تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Aria_1996 آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    Ghasem
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 2,249 در 369 پست

بله حرفتون درسته تو محیط گرافیکی نشون نمیده من منظورم محیط کامند لاین بود و cmd فقط که ادمین کار بلد سریع میفهمه با این حال خیلی کار راه اندازه ممنون
    حرف شما درست ولی قبول کن کرکر های حرفه ای تمام رموز کارشون رو که در اختیار همه نمیزارن دیگه

15. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Gustavo آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 3 در 2 پست

حرف شما درست ولی قبول کن کرکر های حرفه ای تمام رموز کارشون رو که در اختیار همه نمیزارن دیگه
    بعله کاملآ حق با شماس و قبول میکنم

17. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    GoldenTec آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 8 در 5 پست

داداش من چیزی بهت نمیگم اگه بلدی بچ فایل بنویسی برو ابنو تو نونپد باز کن ببین اصلا چیز خاصی نداره.
    یک سری دستورات رو که شما باید خودتون بزنید این برایتون خودش میزنه.

19. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین