صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37

موضوع: آموزش کامل Splash Pro + افزایش کیفیت فیلم √

وضعیت
    آفلاین
    Click4u آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    نام اصلی
    ᗩʙᴏʟғᴀᴢʟ
    تشکر شده 18,619 در 2,577 پست

Arrow آموزش کامل Splash Pro + افزایش کیفیت فیلم √

1- برای باز کردن یک فایل

2- برای باز کردن یه پوشه که داخلش چندین فایل ویدیویی وجود داره.

3- برای اضافه کردن زیرنویس موقع اجرای فیلم ، همچنین میتونین زیرنویس رو بکشید داخل پلییر خودش لود میشه.

4- تنظیمات

5- تنظیمات صدا و تصویر

6- برای اجرای فایل های دوربین دیجیتال کاربرد داره !

7- اطلاعات فایل ویدیویی در حال پخش رو بهتون میده؛ اعم از فرمت فایل ویدیویی ، رزولیشن ، بیت ریت ، فریم ریت ، کیفیت صدا و... یه چیزی مثل مدیا اینفو هستش این گزینه

8- برای گرفتن اسکرین شات کاربرد داره.

9- این گزینه هم دقیقاً همون گزینه ی 5 هستش.

خُب در قسمت تنظیمات به تریتیب General ↓

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

تو این تب 2 تا از گزینه ها مهم هستند که با هایلایت مشخص کردم ، بقیه گزینه ها معلومه کارشون چیه

این گزینه ی Jump interval برای زدن فیلم به جلو یا عقب کاربرد داره (مثلاً برای رد کردن تیزرها و... خوبه من گذاشتم رو 10 ثانیه ، این عدد رو میتونین به دلخواه تغییر بدین)

با فعال کردن SmartSeek میتونین یه پیشنمایش کوچیک داشته باشین ، یا به اصطلاح پیریویو ↓

در تب ویدیو به این شکل تنظیم میکنیم ↓

(اگه از دو کارت گرافیک استفاده میکنین در گزینه ی اولی کارت گرافیک قوی رو برش انتخاب کنین)
    (همچنین اگه مانیتورتون واید نیست شما باید 4:3 رو انتخاب کنین.)

تنظیمات مربوط به صدا ↓

اینجا خروجی صدا رو انتخاب کنین اگه اسپیکر معمولی و یا هدفون هستش همون استریو رو انتخاب کنین
    اگه صدا از طریق کابل HDMI میاد گزینه ی آخری رو انتخاب کنین
    اگه از سینمای خانگی استفاده میکنین گزینه ی s/pdif رو انتخاب کنین.

تنظیمات مربوط به زیرنویس↓

از سمت چپ میتونین تنظیمات مربوط به نمایش زیرنویس رو انجام بدین ، مثلاً فونت دلخواهتون رو انتخاب کنین
    سایزش رو تنظیم کنین
    رنگ براش انتخاب کنین و...
    پیشنهاد من فونت ب هُما ، سایز لارج ، رنگ هم زرد پُررنگ

اما مهمترین تنظیمات این پلییر یا همون گزینه های 5 و 9 ↓
    نکته: اگه لپ تاپتون و یا سیستمتون پردازنده ی ضعیف و گرافیک ضعیف داره تیک این گزینه ها رو نزنین ، چون سیستمتون نمیکشه فیلم رو اجرا کنه!
    اما اگه از پردازنده 4 هسته ای و گرافیک قوی بهره میبرین به راحتی فیلم رو 60 فریم مشاهده کنین
    یکی دوبار با این تنظیمات فیلم ببینین دیگه عمراً با پلییرهای دیگه بتونین فیلم تماشا کنین

فیلم رو Play کنید و یکی از گزینه های 5 یا 9 رو بزنین تا این پنجره براتون باز شه(موقعی که فیلم در حال اجرا نباشه این گزینه ها غیرفعال هستند!)
    بعد طبق اسرین شات بالایی تنظیم کنین ↑یعنی تیک 1 و 2 و 3 رو بزنین ادعداد رو هم طبق همون اسکرین شات تنظیم کنین
    یعنی گزینه ی 2 رو 6 و گزینه ی سوم هم رو 6 باشه
    گزینه ی سومی هم برای نشون دادن جزئیات هستش (برای درک بهتر اسکرین شات زیر رو ببینید↓)

تو این اسکرین شات رو 1 تنظیم شده ↓

تو این اسکرین شات هم رو 10 تنظیم شده ↓ خودتون تفاوت رو احساس کنید

پیشنهاد من رو 6 و یا 7 بزاریدش
    گزینه ی چهارمی هم واسه تنظیم روشنایی هستش. (اگه دوست دارین تیکش رو فعال کنین و روشنایی رو بیشتر کنین اما همون پیشفرض خوبه، تیک نزنید طبیعی تره )
    گزینه های زیریش رو هم بزارن پیش فرض بمونن.

اما نحوه ی نصب و کرک :

نرم افزار رو از سافت 98دانلود و نصب کنین ===>

نرم افزار رو اجرا کنین ، یه پنجره میاد برای رجیستری کردن ، که کد فعال سازی داخلش موجوده ↑

بعد از رجیستری کردن ، باید کرک رو هم در این مسیر↓ کپی و جایگزین فایل قبلی کنین(یه فایل با فرمت png هستش!)
    کد:
    C:\Users\Your computer name\AppData\Local\Mirillis
    منظور از Your computer name همون اسم حساب کاربریتون توویندوزه.

اگه نمیدونین چیه رو مای کامپیوتر راست کلیک کنین >>>آخرین گزینه یعنی پراپرتیز رو بزنین یه پنجره باز میشه که یکی از گزینه هاش اشاره داره به Computer name

این فایل کرک ↓ جهت جلوگیری از باطل شدن رجیستری هستش ؛ داخل برنامه ای که دانلود کردین موجود نیست به همین خاطر براتون پیوستش میکنم.
    سوالی داشتین همینجا بپرسید

کــپی برداری بـــا ذکر منبع بــــلامانع است

ویرایش توسط RASOOL : 2016-09-06 در ساعت 23:53 دلیل: جایگذاری لینک جدید برنامه از سایت

سریالی از آینده !!!

2. 110 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    ARYO-2016 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    مدل تلفن همراه 
    Nokia-5
    تشکر شده 793 در 261 پست

دستت درد نکنه رفیق
    از پات پلیر 1000 بار بهتره و با توجه به حجم و سبک بودن برنامه به نسبت کیفیت خروجی، میتونه جایگزین مناسبی برای پاور دی وی دی هم باشه. تنظیماتش مثل power dvd ساده و کاربردیه و ظاهرش هم بسیار زیباست جوری که حتی تم های دیگه نرم افزار رو امتحان هم نکردم !
    فایل نصبی رو از سایت Mirillis گرفتم و نصب کردم ولی کرک نکردم هنوز و فعلا دارم از تریال استفاده میکنم. امیدوارم کرک کردنش باعث از کار افتادن بخشهایی از پلیر نشه ( مثل power dvd )

یک بخش در نرم افزار هست که تو ورژنهای قدیمی نیست ( در power dvd هم هست ) عکس زیر :

نمایش متن

اگه ممکنه کاربرد این بخش رو توضیح بدید. اصلا لازم هست به این تنظیمات دست بزنیم ؟

همچنین من با فعال کردن بخش moton2 اصلا موافق نیستم چون فیلم رو از حالت « سینمایی » خارج میکنه و شبیه به برنامه های تلویزیونی مثل سریال و تله فیلم میشه. این سلیقه ایه و بحث درست یا غلط بودن نیست.

پاینده باشی.

4. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    AliNiceBoy آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ali
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Panda
    تشکر شده 415 در 180 پست

دستت درد نکنه رفیق
    از پات پلیر 1000 بار بهتره و با توجه به حجم و سبک بودن برنامه به نسبت کیفیت خروجی، میتونه جایگزین مناسبی برای پاور دی وی دی هم باشه. تنظیماتش مثل power dvd ساده و کاربردیه و ظاهرش هم بسیار زیباست جوری که حتی تم های دیگه نرم افزار رو امتحان هم نکردم !
    فایل نصبی رو از سایت Mirillis گرفتم و نصب کردم ولی کرک نکردم هنوز و فعلا دارم از تریال استفاده میکنم. امیدوارم کرک کردنش باعث از کار افتادن بخشهایی از پلیر نشه ( مثل power dvd )

یک بخش در نرم افزار هست که تو ورژنهای قدیمی نیست ( در power dvd هم هست ) عکس زیر :

نمایش متن

اگه ممکنه کاربرد این بخش رو توضیح بدید. اصلا لازم هست به این تنظیمات دست بزنیم ؟

همچنین من با فعال کردن بخش moton2 اصلا موافق نیستم چون فیلم رو از حالت « سینمایی » خارج میکنه و شبیه به برنامه های تلویزیونی مثل سریال و تله فیلم میشه. این سلیقه ایه و بحث درست یا غلط بودن نیست.

پاینده باشی.
    کلاً کسایی که فقط فیلم تماشا می‌کنن، نباید کاری با سربرگ Export داشته باشن.
    واسه آپلود کردن یا تغییر حجم فیلم استفاده میشه.

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Autumn1994 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    MostAfA
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 218 در 55 پست

من از pot استفاده میکنم همیشه و فیلمم زیاد میبینم
    اما رزولوشن صفحه لبتابم 1366*768 هست و کیفیت خوبی نداره
    بنظرتون فرقی ام میکنه بجای pot از splash استفاده کنم؟
    Core i3 2.1GH
    Intel HD 5500 1GB
    Nvidia 820M 1GB

8. کاربر زیر از پست مفید Autumn1994 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    ARYO-2016 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    مدل تلفن همراه 
    Nokia-5
    تشکر شده 793 در 261 پست

Core i3 2.1GH
    Intel HD 5500 1GB
    Nvidia 820M 1GB
    درود دوست گرمی
    مونیتور من هم همین رزولوشن رو داره ولی میشه با همین بهترین کیفیت رو دریافت کرد. پلیر خیلی خیلی موثره و من الان هر دو پلیر رو نصب کردم و میتونم به جرات بگم کیفیت خروجی splash دست کم دو برابر بهتر از pot player هست.
    الیته باید تنظیمات aspect ratio رو با دقت و درست انجام بدید تا بهترین کیفیت رو دریافت کنید. معمولا گزینه 16:9 keep aspect ratio بهترین گزینه هست.
    همچنین آموزش دوست گرامی
    رو با دقت بخونید و تنظیمات رو انجام بدید.
    پاینده باشید.

10. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Moslem آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Moslem
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.104
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 108
    تشکر شده 37,108 در 3,818 پست

Core i3 2.1GH
    Intel HD 5500 1GB
    Nvidia 820M 1GB
    نظرات متفاوته .
    پوت پلیر استفاده کنید یا کام پلیر هر دو خوب هستند . انتظاری نداشته باشد با نرم افزاری دیگر کیفتی فراتر از کیفیت فعلی فیلم خودتون داشته باشید.

شده قضیه عکس ها - یه عکس رو تا روتوش نکنی جذابیت خاصی نداره در صورتیکه که اون عکس خودش کیفیت نداشته باشه اول.یا بخوای یه عکس خودش کیفیت خیلی خوبه داره باز بخوایی دستکاریش کنی .حالا این کار نیازه ؟! حالا شما انتظاری داری با این برنامه بیای فیلم رو همین حالت سرش در بیاری .بنظر من این یه جور بازی کردن با ذهن خودتون و گول دادن خودتون.

بنده که فیلم زیاد میبینم و سریال.از اولین روز کام پلیر داشتم تا به الان که داشتم.

شما یه کیفیت 1080 رو بگیری بنظر خودت درسته کیفیت 1080P رو با این برنامه ها تغییر بدی؟یعنی این کیفیت 1080 شما رو راضی نکرده مگه 480 هست اخه!

بیخیال با همون پوت پلیر یا کام پلیر ببین اینقدم نرم افزار رو سیستم دیلیت و نصب نکن.

به هرحال هرکسی به نحوی از دید خودش نگا میکنه.

طولانی شد پوزش.موفق باشید

12. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Autumn1994 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    MostAfA
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 218 در 55 پست

نظرات متفاوته .
    پوت پلیر استفاده کنید یا کام پلیر هر دو خوب هستند . انتظاری نداشته باشد با نرم افزاری دیگر کیفتی فراتر از کیفیت فعلی فیلم خودتون داشته باشید.

شده قضیه عکس ها - یه عکس رو تا روتوش نکنی جذابیت خاصی نداره در صورتیکه که اون عکس خودش کیفیت نداشته باشه اول.یا بخوای یه عکس خودش کیفیت خیلی خوبه داره باز بخوایی دستکاریش کنی .حالا این کار نیازه ؟! حالا شما انتظاری داری با این برنامه بیای فیلم رو همین حالت سرش در بیاری .بنظر من این یه جور بازی کردن با ذهن خودتون و گول دادن خودتون.

بنده که فیلم زیاد میبینم و سریال.از اولین روز کام پلیر داشتم تا به الان که داشتم.

شما یه کیفیت 1080 رو بگیری بنظر خودت درسته کیفیت 1080P رو با این برنامه ها تغییر بدی؟یعنی این کیفیت 1080 شما رو راضی نکرده مگه 480 هست اخه!

بیخیال با همون پوت پلیر یا کام پلیر ببین اینقدم نرم افزار رو سیستم دیلیت و نصب نکن.

به هرحال هرکسی به نحوی از دید خودش نگا میکنه.

طولانی شد پوزش.موفق باشید
    منم هم نظرم باهاتون
    فیلمایی که دانلود میکنم 1080 به بالاست و 10bit و انکود x265 و بیت ریت بالا و حجم خیلی بالاتر نسبت به انکود های هم رده
    اما خب وقتی 720p همون فیلم پلی میکنم هیچ تفاوتی احساس نمیکنم
    وقتی ام شخصی سازی تاپیک
    اعمال میکنم ( البته بصورت بهتر و حرفه ای تر با جزییات بیشتر )
    هیچ تاثیر نداره و تفاوتی ایجاد نمیشه و فقط بجای گرافیک intel hd از nvidia استفاده میکنه و تنها تفاوت صدای فن کارت گرافیک شنیده میشه..
    رزولوشن و کیفیت و هرتز صفحه نمایش لبتاب یا pc واقعا اهمیت خاصی داره و قابل انکار نیست توی یک لیوان کوچیک نمیشه یه لیتر آب ریخت
    و گمونم حرف شما درست باشه و این برنامه فقط افکت به فیلم اضافه میکنه تا با کیفیت تر جلوه بده
    اینو از رو تجربه میگم چه توو مبایل چه توو لبتاب بعد از پردازنده ، کیفیت و نوع صفحه نمایش حرف اول میزنه
    امیدوارم تاثیرات خودش با کابل hdmi و روی lcd یا led خانگی قابل احساس باشه.
    ببخشید طولانی شد

14. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    HosseiN G آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    HosseiN
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    HuaweI
    تشکر شده 457 در 153 پست

منم هم نظرم باهاتون
    فیلمایی که دانلود میکنم 1080 به بالاست و 10bit و انکود x265 و بیت ریت بالا و حجم خیلی بالاتر نسبت به انکود های هم رده
    اما خب وقتی 720p همون فیلم پلی میکنم هیچ تفاوتی احساس نمیکنم
    وقتی ام شخصی سازی تاپیک
    اعمال میکنم ( البته بصورت بهتر و حرفه ای تر با جزییات بیشتر )
    هیچ تاثیر نداره و تفاوتی ایجاد نمیشه و فقط بجای گرافیک intel hd از nvidia استفاده میکنه و تنها تفاوت صدای فن کارت گرافیک شنیده میشه..
    رزولوشن و کیفیت و هرتز صفحه نمایش لبتاب یا pc واقعا اهمیت خاصی داره و قابل انکار نیست توی یک لیوان کوچیک نمیشه یه لیتر آب ریخت
    و گمونم حرف شما درست باشه و این برنامه فقط افکت به فیلم اضافه میکنه تا با کیفیت تر جلوه بده
    اینو از رو تجربه میگم چه توو مبایل چه توو لبتاب بعد از پردازنده ، کیفیت و نوع صفحه نمایش حرف اول میزنه
    امیدوارم تاثیرات خودش با کابل hdmi و روی lcd یا led خانگی قابل احساس باشه.
    ببخشید طولانی شد
    سلام.
    نوع پلیر و از همه مهمتر تنظیمات وفیلتر و ردندر و... در بهبود کیفیت و افزایش جزئیات تصویر تاثیر داره.( تست کردم و دیدم که میگم) .خوبی اسپلش اینه بهترین تنظیمات رو خودش اعمال کرده و فقط چند تا تنظیمات اضافه و راحت گذاشته برای شخصی سازی....ولی بدیش اینه که دیر به روز رسانی میشه و تنظیماتش کلا محدوده و زیرنویس رنگی هم ساپورت نمیکنه و قابلیت اضافه کردن دکودر نداره!!! ولی پات رو باید حسابی باهاش ور بری و کلی تنظیمات انجام بدی تا به بهترین کیفیت تصویر ممکن برسی.
    فایل رجیستری تنظیمات حرفه ای تر رو میذاری برای دانلود؟نسخه 64 بیت پات.
    "البته اگه زیاد حساسیت به خرج ندی هر کیفیتی که داری میبینی بعد یه مدت برات عادی میشه!!

16. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234