yadmarket

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 37

موضوع: مباحث و مشکلات نرم افزار Adobe Flash Professional

وضعیت
    آفلاین
    Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    نیما
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 17,725 در 1,621 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات نرم افزار Adobe Flash Professional

نرم افزار قدرتمند و محبوب ادوبی ابزاری مناسب برای طراحان وب و مالتی مدیا کاران می باشد که در نسخه جدید شرکت ادوبی سعی نموده قابلیت های برنامه نوسی و کدنویسی و محیط کاری را اتقا داده و در عین حال با اضافه نمودن ابزار طراحی جدید سعی نموده نیازهای طراحان را نیز مرتفع سازد. از دیگر ویزگی های جدید می توان به یک موتور متن قدرتمند، پشتیبان دستگاه موبایل و تسهیل کارایی و افزایش ابزارهای برنامه نویسی از ویژگی های Flash Professional CS6 اشاره نمود.همچنین نسخه جدید دارای اجزای هماهنگ و پیوسته، دارا بودن محیط کار طراحی گسترده که امکان ارائه ی محتوا را از طریق قالب های رسانه ای ایجاد می کند. Flash Professional CS6 به طور کامل از Adobe Flash Player و Adobe AIR و سیستم های موبایل پشتیبانی می کند و به شما اجازه می دهد تا به آسانی محتوا و مضامین، آگهی ها و تبلیغات و فیلم های خود را به مکان های مختلف بفرستید.

وضعیت
    آفلاین
    H ! V A آواتار ها
    مدیر ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 43,339 در 4,966 پست

با سلام و ادب و احترام . ضمن تشکر فراوان از محبت و پاسخ شما خواهش میکنم دوستان دقیق و درست و علمی راهنمایی فرمایند . با این وضعیت اینترنت ایران فایلهای به این سنگینی را با بدبختی و هزینه زیاد دانلود میکنیم و اخرش هم به مشکل برمی خوریم. کسی را هم نمی شناسیم که کمکمان کند . پول کارگری و بدبختیمان را در سرمای زمستان باید بابت دانلود هزینه کنیم. من این نرم افزار را کامل دانلود کردم و نصب کردم و فعال شد . بدون مشکل اما تا روی اشکال میزنم اون پیام خطا ظاهر میشه ( که در عکس مشخص است ) . سیستم من تازه است و از لحاظ قدرت سی پی یو و کارت گرافیک و رم هیچ مشکلی ندارم. ویندوز هم 8/1 است. برای اینکه همه کارها را کرده باشم امروز فرمت کردم و ویندوز را دوباره نصب کردم . اما باز هم نشد که نشد که نشد. تا روی اشکال میزنم برنامه بسته میشه . خواهش میکنم اگر کسی تخصص داره و واقعا میدونه اشکال کجاست راهنمایی کنه. اخه توی شهر کوچک ما این فرژن هم نیست که برم بخرم. با تشکر منتظر پاسخ شما هستم. اگر هم اطلاعاتی ندارید پس اشتباه راهنمایی نکنید چون هی فرمت کردن و کارهای اضافه باید انجام بدیم. ببخشید اگر اندکی تند بودم چون چند روزه درگیر این نرم افزارم و اعصابم خورد شده. شرمنده

دوست عزیز این مشکل با اپدیت کردن کارت گرافیک حل میشه

بیشتر نسخه های جدید این شرکت به اپدیت بودن کارت گرافیک نیاز دارن

3. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    sepahreza آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 12 در 10 پست

سلام

برنامه رو از سافت 98 دانلود کردید یا جای دیگه؟؟؟

احتمال داره مشکل بخاطر کرک نامناسب یا حتی کرک شدن ناقص برنامه باشه و حتی روشن بودن آنتی ویروس موقع کرک که البته با توجه به اینکه گفتید ویندوز رو تازه نصب کردید حالت سوم علت مشکل نبوده

(دقت داشته باشید در ویندوز 7 به بالا برای اجرا و عملکرد صحیح پچ ها باید حتما پچ رو با run as admin اجرا کنید)

سایر پچ ها و کیگن ها برای این محصول در 2 لینک زیر قرار داند..می تونید اون ها رو هم امتحان کنید

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

دوست گرامی و عزیز مشکل از کرک نیست . نرم افزار را از سافت 98 و بعدا از اسان دانلود دانلود کردم و همچنان این مشکل پابرجاست. نرم افزار کاملا درست فعال سازی شده .

5. کاربر زیر از پست مفید sepahreza تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    sepahreza آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 12 در 10 پست

دوست عزیز این مشکل با اپدیت کردن کارت گرافیک حل میشه

بیشتر نسخه های جدید این شرکت به اپدیت بودن کارت گرافیک نیاز دارن
    ضمن عرض سلام و ادب و احترام باید عرض کنم الان ساعت 6:30 بامداد است. درایو کارت گرافیک را با حجمی نزدیک به 350 مگ ابدیت کردم . اما باز هم مشکل حل نشد. !!!! لطفا راهنمایی بفرمایید ببینم چه کنم. چرا این برنامه به محض کلیک روی اشکال بسته میشه؟؟؟ منتظر راهنمایی همه دوستان هستم . فعلا برم بخوابم.

وضعیت
    آفلاین
    Capitalist آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mohammad Reza
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.30
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung S6
    تشکر شده 50,271 در 6,146 پست

ضمن عرض سلام و ادب و احترام باید عرض کنم الان ساعت 6:30 بامداد است. درایو کارت گرافیک را با حجمی نزدیک به 350 مگ ابدیت کردم . اما باز هم مشکل حل نشد. !!!! لطفا راهنمایی بفرمایید ببینم چه کنم. چرا این برنامه به محض کلیک روی اشکال بسته میشه؟؟؟ منتظر راهنمایی همه دوستان هستم . فعلا برم بخوابم.

به احتمال زیاد از همون کرکه
    نرم‌افزار رو کامل پاک کنید
    (بهتره از به Cleaner رجیستری هم استفاده کنید بعدش) و مجدد نصب کنید و بدون کرک کردن در همون حالت Trial تست کنید ببینید بازم مشکل باقیه؟؟

8. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    sepahreza آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 12 در 10 پست

به احتمال زیاد از همون کرکه
    نرم‌افزار رو کامل پاک کنید
    (بهتره از به Cleaner رجیستری هم استفاده کنید بعدش) و مجدد نصب کنید و بدون کرک کردن در همون حالت Trial تست کنید ببینید بازم مشکل باقیه؟؟
    سلام. از اینکه به مشکلم پاسخ دادید دلگرم شدم. بازم ممنونم. برای بار چندم کلا فرمت کردم . دوباره نسخه را ازمایشی نصب کردم با درایو ابدیت شده کارت گرافیک و ......... بازم همون مشکل نشد که نشد. تا روی اشکال میزنم پیام خطا ظاهر میشه الان چه کنم ؟؟؟

وضعیت
    آفلاین
    Capitalist آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mohammad Reza
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.30
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung S6
    تشکر شده 50,271 در 6,146 پست

سلام. از اینکه به مشکلم پاسخ دادید دلگرم شدم. بازم ممنونم. برای بار چندم کلا فرمت کردم . دوباره نسخه را ازمایشی نصب کردم با درایو ابدیت شده کارت گرافیک و ......... بازم همون مشکل نشد که نشد. تا روی اشکال میزنم پیام خطا ظاهر میشه الان چه کنم ؟؟؟

فکر نمی‌کنم اشکال از نرم‌افزار باشه پس
    آخه بخواد هنگ کنه هم انقدر زود هنگ نمی‌کنه که! مثلا اگه تو یه عملیات پیچیده‌ای هنگ کنه می‌شه احتمال داد که باگ نرم‌افزاری باشه ولی این مورد....
    امکانشو دارید ویندوز عوض کنید؟؟ یه نصب ویندوز دوای همه‌ی درداس اگه اصلا نمی‌تونید بگید تا راه‌های دیگه‌ای رو توضیح بدیم و پله پله جلو بریم. ولی خب راه‌های دیگه معلوم نیس جواب بدن یا نه و یه جورایی مثل دوختن می‌مونن. ناقصه و آخرش کارو اساسی حل نمی‌کنه

11. کاربر زیر از پست مفید Capitalist تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    sepahreza آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 12 در 10 پست

فکر نمی‌کنم اشکال از نرم‌افزار باشه پس
    آخه بخواد هنگ کنه هم انقدر زود هنگ نمی‌کنه که! مثلا اگه تو یه عملیات پیچیده‌ای هنگ کنه می‌شه احتمال داد که باگ نرم‌افزاری باشه ولی این مورد....
    امکانشو دارید ویندوز عوض کنید؟؟ یه نصب ویندوز دوای همه‌ی درداس اگه اصلا نمی‌تونید بگید تا راه‌های دیگه‌ای رو توضیح بدیم و پله پله جلو بریم. ولی خب راه‌های دیگه معلوم نیس جواب بدن یا نه و یه جورایی مثل دوختن می‌مونن. ناقصه و آخرش کارو اساسی حل نمی‌کنه
    دوست عزیزم مدیر ارشد گرامی ، من یقین دارم که مشکل از نرم افزار نیست. ببین نرم افزار به اسانی نصب و کرک میشه. هنگام اجرا هم به اسانی هر چه تمام تر اجرا شده و کوچک تریمن مشکلی نداره . تنها و تنها زمانی که روی اشکال کلیک میکنم مثلا برای رسم شش ضلعی بلافاصله پیام خطایی که قبلا گفتم ظاهر میشه . نرم افزار کوچکترین هنگ کردن یا گیر و مشکل نداره. حالا از کی باید بپرسم. راه حل چیست؟؟؟ شما که حاظر نشدی با تم ویو یه نگاه بندازی. چه کنم؟؟؟

وضعیت
    آفلاین
    sepahreza آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 12 در 10 پست

سلام دوستان عزیز . ببخشید بنده سن و سالی بالا دارم و خوب قدرت فراگیری بنده بالا نیست. سوالی دارم که اگر پاسخ دهید ممنون میشوم. من ورژن 14 نرم افزار flash cc را دانلود و نصب نمودم. متاسفانه در ورژن CC در نوار ابزار مشکل اینجاست که در قسمت ابزار ها ( TOOLS ) بسیاری از ابزار ها را ندارم !!! مانند ابزار های : DECO TOOL (U) و BIND TOOL و ..... وقتی ورژن CS6 را اجرا میکنم این ابزار ها موجود هستند اما زمانی که ورژن CC را اجرا میکنم این ابزار ها وجود ندارند .. مثلا نمیتوانم اپارتمان رسم نمایند. لطفا به قید فوریت بنده را راهنمایی بفرمایید. با تشکر. عکس ها را ببینید

وضعیت
    آفلاین
    mrp68 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    MRP
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Microsoft Edge
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 282 در 148 پست

سلام دوستان

من برنامه فلش اخرین نسخشو دانلود و نصب کردم اما نمیتونم فارسی تایپ کنم یعنی حروف فارسی رو جدا ازهم نشون میده.
    موقع نصب رو انگلیسی عربی گذاشتم اما نشد.
    از برنامه leamoon هم استفاده کردم بازم نشد.

من قراره یه اتوران طراحی کنم اما این مشکل بدجوری اعصابمو بهم ریخته. از کسایی که فلش کار میکنند یا راه کارشو میدونن خواهش میکنم کمکم کنند. نیاز مبرم دارم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین