صفحه 498 از 498 نخستنخست ... 398448488494495496497498
نمایش نتایج: از 4,971 به 4,974 از 4974

موضوع: مباحث و مشکلات نرم افزار PotPlayer

وضعیت
    آفلاین
    TRACKER آواتار ها
    ▬▬▬▬▬▬▬
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.476
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S8
    تشکر شده 351,533 در 1,692 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات نرم افزار PotPlayer

نرم افزار PotPlayer | امروزه تعداد بسیار بالایی از نرم افزارهای پخش فایل های صوتی و تصویری توسط شرکت های مختلف تولید و در دسترس کاربران قرار داده شده است. یکی از جدیدترین انها در این زمینه PotPlayer است که از جامع ترین و کاملترین نرم افزار های پخش کننده (پلیر) فایل های ویدیویی و صوتی به حساب میرود. این نرم افزار دارای ابزارهای کامل و قدرتمندی برای پخش فایلهای رسانه است و قادر است تمام نیازهای شما را در این زمینه مرتفع کند، نرم افزار PotPlayer به مانند نرم افزار پرطرفدار KM Player دامنه وسیعی از فرمت های صوتی تصویری پشتیبانی می نماید و از ویژگی های مثبتی از قبیل پخش فیلم های دارای زیرنویس، پشتیبانی کردن از دستگاه های مختلف مانند تلویزیون های آنالوگ و دیجیتال و وب کم، هماهنگی با اینترنت جهت پخش ویدیوهای آنلاین، اجرای VCD ها و DVD ها با بهترین کیفیت موجود، پخش ساده تر و بهتر فیلم های HD‌ و Blu-ray با بالاترین کیفیت بهره می برد. به طور کلی از PotPlayer می توان به عنوان نمونه بهبود یافته و سریعتر KMPlayer با امکاناتی که به آن افزوده شده نام برد .

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

2. 323 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

41082,66426623,A N G E L,A.m.i.r,abdozak,abolfazl64,afshino950,Agent 47,AhmadAnsari,ali23m,ali81,aliirza,alimontazeran,AliNiceBoy,alirabbiar,alireza.1374,alirezaraj,Alireza_Empire.6661,alirezi,alisadri079,alishaolin32,alizaq,aminnet2012,amir ehsan,amir169,AMIR20,amir71528,amirhosein shaterian,amiry2011,Animate,Aqua,arash00296,arash0311,ArashAB,arashkmin,ARASHz4,architect-farzam,aref5,ARMANSTN,arshan,artoor32,asemani0,ATA_MAHMOODI,avands,azinvant,azizin,  ,ŁųŇäŤįĆ,ƁƦίllίąƝƬ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,B.A.B.A.K,B3MH,B@hmaan,babakusa,Bah7,barbod24,behroz569,BLACKLIST,BLACKY,booosy,borhan_3010,C.H.I.E.F,Calvin,Captain Black,castle,Chinaliu,civilian,Click4u,Cloner,cold.fir,CORTANA,Cudas,CYBER EH,D E E P B L U E,d.a,D@VOD,Daredevil,DariusN01sy,darkniss,dashmajid,davidleo,Detected,digital2016,Dr.medical,dreamsss2011,DVB5,dxtvrs,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,ehsnsary,EinsTein,elninho,Elyaz9,emdad47,EMINƎM,EmmaWLove,eni1992,enjineer,epaaeiz,Erfan,erfank2,Ernest,farhangfff,fg54,forklift,Fra PC,gahan3020,GERALT,ghasem25,Glacier,Goudarz,H ! V A,H-DESPERADO,HaD!e6z,hakvirus,hamed121,hamedjoon,HamedNG,Hamid_Y2K,hasan7and,Hesam Odin,HETZNER,Ho3IN99,hosein777,HosSeiN,HosseiN G,Hyacinth,hzkm,hzzzome,ICE MAN,ignore,iman0013,imaniy,imnot,iranian.m,jamshidi.h,javad-88,joojoo4_53,kabir14,KAC.MM,kahroba362,kalporeh,kamivh1,kati65,KeyhanKM,kingcyres,KresKa,LABORATORY,Lara,Laser,leon1,litoo,Locker,l_SAVALAN_l,M H K H,M α H D i,M-ℤoghi,M.Ali123456,m.morcielago,M@rteza,MaC-Tavish,madou,Mahd! Bland,Mahdi72,mahdireza1,Mahdism1992,mAhDi_DJ,mahm,MAHOUN,majideblis,MajidGh33,majidhmt,majidss,marston,MASOUD,masoud908,masudf,maxmaya,maysamsolid,MAZDAYASNA,mdpadyab,mehdi-f,mehdi1897,Mehdi98,MEHDI_D1,mehdi_l20,memo96,Menace,meysam0919,meysam498,mh158,mhdnia,MiladIT,mina1,mj_mahmoudi90,MK1364,moh7en,mohamadbbc,Mohammad48,Mohammadreza-110,MohoMo,mohsen.m19,momy100,Monk_e,MoRe,morteza1364,morteza3375,morti 1990,Mostafaa71,Mr Capitalist,Mr. Ben,Mr.Code,Mr.Designer,mz_amir,N e y m a r,N!MA,NIGHT'S KING,Nimadarkseid,noktesanj,ѕнαнzαɗє,omid2016,omiddg55,Omran_MB,orpiment,Os!A,OVERWATCH,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,بهنام عاجلو,علی سیدی,عیسی سانیری,P.Mario,pak.behnam,ParNik,pars1992,Parsa 91,parsa_cs,Pastilak,payfar,peeha,perspolis_1372,phoenix710,Polestar,poniso,Present,quake1344,RECTOR,REDSHENT,RezA VampirE,rezajanali,rezareleh,reza_best,RαѕoυLιɴĸ,rkr1362,ROCKY,roopan,S.M.P,S.n0x.A,S.QASEMI,saeedhide,saeedmtp,saeedt99,saeid_it,SAHSIYET,sajad3333,sajad6838,salibalbo,sam7,samanshahed,SAMAViYAN,samet_king,Samisoft,SarbazeVatan,SCORPI@N,SecureAnywhere,Security TM,Seelp Aydin,senatore2004,seren,SeZaR-Man,shsh12,SIAVASH,ssony,Supernova,taoren,The Doctor,thesinasina,Timbaland,TIME,Tobi,TUROK,فرهادام,مارلن12,مصاف,مهدی مرندی,پرهام معمار,vahidmalekioriginal,vahidss28,velnetik,veyoos,viking_vp3,VITAM,W a v e,w0nder,Watery,wolf2018,xSнαгρ,Y A S,Yasamin75,YasserDivaR,zabzia,Zorro,_abc_

وضعیت
    آفلاین
    mamadquf آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    Mohammad
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    بیلد 
    v1909 Build 18363.720
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy A70
    تشکر شده 216 در 67 پست

میشه لطفا لینک دانلود این نرم افزارایی که گفتین رو بذارید؟
    خدمت شما

4. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    hossein.nj آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام دوستان حدود یه هفتس وقتی پات پلیر رو اجرا میکنم ویندوزم هنگ میکنه و خیلی کند میشه نه برنامه ای میتونم باز کنم نه حتی مای کامپیوترم باز میشه خود پات پلیر هم توی تسک منیجر نشون داده میشه ولی رو صفحه چیزی نمیاد کامپیوترم هم تا وقتی ریست نکنم اوکی نمیشه حتی نسخه های قدیمیشم تست کردم بازم همینه بعد از چند سال استفاده کردن اولین باره اینجور میشه
    الان هم km player نصب کردم و مشکلی نداره فقط من پات رو ترجیح میدم بهش
    اگه کسی راه حلی داره ممنونش میشم راهنمایی کنه

وضعیت
    آفلاین
    Layer آواتار ها
    کاربر فعال
    نام اصلی
    xDeV
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.x
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 1,601 در 329 پست

سلام دوستان حدود یه هفتس وقتی پات پلیر رو اجرا میکنم ویندوزم هنگ میکنه و خیلی کند میشه نه برنامه ای میتونم باز کنم نه حتی مای کامپیوترم باز میشه خود پات پلیر هم توی تسک منیجر نشون داده میشه ولی رو صفحه چیزی نمیاد کامپیوترم هم تا وقتی ریست نکنم اوکی نمیشه حتی نسخه های قدیمیشم تست کردم بازم همینه بعد از چند سال استفاده کردن اولین باره اینجور میشه
    درود ؛ اگر لپ تاپ دارید ، برنامه رو در حالت high performance اجرا کنید ببینید نتیجه چه خواهد شد
    و اول سر شما کدک زیر را دانلود و هنگام نصب کدک pot player رو انتخاب کنید :
    </>

7. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    CleVeR آواتار ها
    کاربر متخصص
    نام اصلی
    صادق
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    LTSC 1809
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 3,840 در 894 پست

البته یه موضوعی هم که هست اینه که تو ورژن های اخیرش باگ های بدی داره

9. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

کلمات کلیدی این موضوع