صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 333940414243
نمایش نتایج: از 421 به 425 از 425

موضوع: تاپیک درخواست افزونه های مرورگر Firefox

Status
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    ★ Star Of Soft98 Sky ★
    تشکر شده 222,419 در 6,520 پست

پیش فرض تاپیک درخواست افزونه های مرورگر Firefox

Request Firefox Add-ons | کاربرانی که به دنبال افزونه خاصی از مرورگر فایرفاکس هستند می توانند در این تاپیک درخواست دهند تا رسیدگی شود

قوانین ارسال پست در این تاپیک :
    این تاپیک مخصوص درخواست افزونه بوده و از هرگونه بحث متفرقه در این تاپیک خودداری کنید
    به تاپیک های عنوان شده در زیر توجه داشته باشید و اگر مشکل یا سوال شما مربوط به این تاپیک نیست در تاپیک مناسب مطرح کنید

Telegram ID : @Soft98_Forum_Support
    صرفا جهت رسیدگی به امور مدیریتی مهم انجمن

2. 44 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

Status
    abdozak آواتار ها
    مدیر ارشد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 10,860 در 2,964 پست

من روی دو سه تا کامپیوتر این نرم افزار رو تست کردم فقط پسوردهای ذخیره شده توی مرورگر پیش فرض رو نشون میده مثلا اگه سه تا مرورگر نصب باشه نمیاد پسوردهایی که روی هر سه تا ذخیره شدن رو نشون بده! نمیدونم مشکل از منه یا کلا این نرم افزار اینجوری کار میکنه.
    چرا از افزونه ای مثل
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    استفاده نمیکنی؟ من سالهاست از این افزونه روی همه مرورگرهام استفاده میکنم و نیازی به اینهمه دردسر کشیدن ندارم! یه اکانت با جیمایلت بساز توش، توی هر سایتی میری لاگین میکنی، این پیشنهاد سیو میده خیلی راحت همشونو یه بار سیو کن و تمام! خلاص!

4. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    MraMir67 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 12 در 11 پست

با سلام

افزونه می خواستم که از پخش خودکار ویدیو و آهنگ در مرورگر فایرفاکس جلوگیری کنه
    قبلا از افزونه Flashblock استفاده می کردم عالی بود ولی تو ورژن جدید کار نمی کنه

ممنون

Status
    Moslem1056 آواتار ها
    ✔️•.¸ Moslem ¸.•✔️
    نام اصلی
    Moslem
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 108
    تشکر شده 16,864 در 2,836 پست

با سلام

افزونه می خواستم که از پخش خودکار ویدیو و آهنگ در مرورگر فایرفاکس جلوگیری کنه
    قبلا از افزونه Flashblock استفاده می کردم عالی بود ولی تو ورژن جدید کار نمی کنه

ممنون
    سلام این روش رو که میگم انجام بدین بهتر هستش و مطمئن نیازی به افزونه هم ندارید .به هرحال اگر خواستید مطابق توضیحات زیر عمل کنید

۱- مرورگر Firefox را اجرا کنید.
    ۲- در قسمت نوار آدرس مرورگر Firefox عبارت about:config را تایپ کنید و کلید Enter را بفشارید .

۳- در این قسمت به احتمال زیاد صفحه ای باز خواهد شد که شما را از خطرات تغییر برخی از تنظیمات این قسمت آگاه می سازد . اگر با این بخش آشنایی ندارید از تغییر دیگر تنظیمات خودداری نمایید و طبق آموزش ارائه شده پیش بروید چون امکان دارد صدمات جبران ناپذیری به مرورگر خود وارد نمایید . بر روی گزینه I accept the risk! کلیک نمایید تا به بخش تنظیمات بروید .
    ۳ . به دلیل حجم بالای تنظیمات بهتر است که تنظیم مورد نظر را جستجو کنید . در قسمت جستجو که در زیر نوار آدرس قرار دارد عبارت autoplay را تایپ کرده تا نتایج جستجو برای شما به نمایش در بیاید .

۴ . بر روی عبارت media.autoplay.enabled دو بار کلیک نمایید تا Value این قسمت از True به False تغییر کند .

Moslem1056

( جوانی را سفر کردیم تا مرگ نفهمیدیم به دنبال چه هستیم)

7. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    fmahdi آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض افزونه ی موزیلا

سلام دوستان ..........چند وقت پیش من روی مرورگر موزیلام یه افزونه داشتم که کارش این بود وقتی بازش میکردی پنج تا گزینه داشت که باهاش میشد تنظیم کرد که چه بخش هایی از صفحات سایت ها لود نشه،مثل عکس ، اسکریپت،CSS و ...

دیروز موزیلام قاطی کرد همه چیزش به جز بوک مارک ها پریده بود الان اون افزونه رو دیگه ندارم اسمشم اصلا یادم نیست کلی هم جاهای مختلف گشتم خیلی ابزار خوبی بود
    اگه دوستی هست که اسمش میدونه چیه یا لینکشو داره یا افزونه مشابهی میشناسه ممنون میشم معرفی کنه
    با تشکر.

Status
    Tesoke آواتار ها
    کاندیدای مدیریت
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    تشکر شده 2,179 در 867 پست

سلام دوستان ..........چند وقت پیش من روی مرورگر موزیلام یه افزونه داشتم که کارش این بود وقتی بازش میکردی پنج تا گزینه داشت که باهاش میشد تنظیم کرد که چه بخش هایی از صفحات سایت ها لود نشه،مثل عکس ، اسکریپت،CSS و ...

دیروز موزیلام قاطی کرد همه چیزش به جز بوک مارک ها پریده بود الان اون افزونه رو دیگه ندارم اسمشم اصلا یادم نیست کلی هم جاهای مختلف گشتم خیلی ابزار خوبی بود
    اگه دوستی هست که اسمش میدونه چیه یا لینکشو داره یا افزونه مشابهی میشناسه ممنون میشم معرفی کنه
    با تشکر.
    سلام

ببین این بود ولی اسکریپت رو نداره

کد:
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/image-video-block/

10. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 333940414243