yadmarket

صفحه 44 از 44 نخستنخست ... 344041424344
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 440

موضوع: مباحث و مشکلات ساخت فلش بوتیبل ( نصب و اجرای ویندوز و... از طریق فلش)

وضعیت
    آفلاین
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 236,101 در 6,560 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات ساخت فلش بوتیبل ( نصب و اجرای ویندوز و... از طریق فلش)

از این پس هرگونه مشکل یا سوال در حیطه ی بوتیبل سازی فلش را در این تاپیک مطرح کنید . دوستان عزیز از ارسال اسپم و پست های بی محتوا خودداری کنن و توجه داشته باشن بحث این تاپیک فقط و فقط در حیطه ی بوتیبل سازی فلش می باشد . مشکلات نصب ویندوز رو در تاپیک مباحث و مشکلات نصب انواع ویندوز مطرح کنید .

2. 105 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    TaZeR آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Amir hossein
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    بیلد 
    Enterprise v6.3Build 9600
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    مدل تلفن همراه 
    BLU Z3 Music
    تشکر شده 758 در 292 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Y A S نمایش پست ها
    سلام ... عجیبه که این ارور رو هنوز مشاهده میکنید ... دفعه قبل چطور مشکل رفع شد ؟
    دوباره همون کار رو بکنید ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rasoulia نمایش پست ها
    مطابق لینک زیر، به نظر دمای قطعاتتون بیش از حد بالا میره، مطمئن بشید که خنک کنندگی سیستم درست کار میکنه. یا هاردتون بدسکتور داره به خاطر همین این خطا رو میده
    2 تا راه حلی که به مشکل شما مربوط میشه و در لینک بالا توضیح داده میشه.
    1- رمتون رو چک کنید، جای اسلات ها رو عوض کنید و خود رم و جاش رو هم تمیز کنید.
    2- با دستور CHKDSK سعی کنید هاردتون رو تعمیر کنید. فکر کنم در محیط نصب ویندوز قابلیت استفاده از CMD هست. اگه نشد باید با ویندوز لایو این کار رو انجام بدید.
    هم چنین در یه جای دیگه توضیح داده که
    1- اون پارتیشن مخفی سیستم ( که معمولا بین 100 تا 500 مگه )رو حذف کنید ، پارتیشن خود ویندوز رو هم حذف کنید و از دوباره بسازید ببینید مشکل حل میشه یا نه.
    سلام مجدد
    هرکاری کردم اون ویندوز 7 نصب نشد آخرش از دوستم ویندوز 8.1 گرفتم نصب کردم مشکل حل شد.
    یه چیزی رو هم یادم رفت بگم.همین ویندوزی که سافت 98 دانلود کرده بودم دفعه اول ارور 0xc0000005 داد ولی از دفعات بعد موقع نصب از 89 درصد یهو میپره رو 100 و تیک همه Task ها میخوره و بعد از
    ریستارت شدن سیستم،دوباره برمیگرده رو صفحه اول نصب ویندوز!
    و الان چیکار کنم تا این فلشی که بوتیبل کردم دوباره به حالت عادی برگرده و گیرنده دیجیتال شناساییش کنه؟

4. کاربر زیر از پست مفید TaZeR تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Supernova آواتار ها
    کاربر حرفه ای
    تشکر شده 6,101 در 1,134 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ershad_1380 نمایش پست ها
    خیلی ممنون . بله حجمش کم بود و بدون مشکل بوت میشه ، ولی فقط اجازه یکبار عملکرد به من میده و بعد اون سیستم کلا قفل میکنه ، نه ماوس و نه کیبور هیچکدام کار نمیکنه ،
    ضمنا موقع ورود به برنامه یه لیست از چندین موارد میاره من باید کدام را انتخاب کنم ؟
    خواهش میکنم
    همون گزینه اول Graphics mode رو باید انتخاب کنید.
    ...see you on the other side

6. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 12,361 در 4,250 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط TaZeR نمایش پست ها
    سلام مجدد
    سلام.
    هرکاری کردم اون ویندوز 7 نصب نشد آخرش از دوستم ویندوز 8.1 گرفتم نصب کردم مشکل حل شد.
    شاید اصلا فایلتون ایراد دار بوده که ویندوز 7 نصب نمیشه. اگه امکانش هست ویندوز 10 نصب کنید. تا چند وقت دیگه پشتیبانی از ویندوز 7 نمیشه.
    یه چیزی رو هم یادم رفت بگم.همین ویندوزی که سافت 98 دانلود کرده بودم دفعه اول ارور 0xc0000005 داد ولی از دفعات بعد موقع نصب از 89 درصد یهو میپره رو 100 و تیک همه Task ها میخوره و بعد از
    ریستارت شدن سیستم،دوباره برمیگرده رو صفحه اول نصب ویندوز!
    اگه خطا رو بده که دلایلش رو قبلا گفتم ولی اگه نصب اول انجام میشه هنگام ریستارت فلش رو در بیارین و قبل از این که صفحه نصب ویندوز بیاد فلش رو به سیستم وصل کنید تا ادامه نصب بره.
    و الان چیکار کنم تا این فلشی که بوتیبل کردم دوباره به حالت عادی برگرده و گیرنده دیجیتال شناساییش کنه؟
    1- به وسیله خود گیرنده فرمت کنید.
    2- یه بار به صورت mbr و با فرمت Fat 32 بوتیبل کنید مشکل حل میشه.
    يـا حـسين! بــزرگي تـــو فــــراتر از آن بـــود کــه در هــــزار و چــند صــد سـال قـــبل بــماند. يــا حســين! بــزرگي تـو گـــل زيـبايي شـــد که در کـــربلا رويــيد و عــــطر خـــوش آن هـــمه قـــرنها را فـــرا گـــرفت و مـا عــاشـقـان تـو، حــالا بـعد از قــرنها بـــزرگي ات را پـاس مـي داريم کــوچک و بـــزرگ . . .
    اربعین حسینی تسلیت باد
    حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

8. 10 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    ershad_1380 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 26 در 21 پست

شکر خدا همه مشکلاتم حل شد از راهنمایی همگی ممنونم ، یه ویندوز لایو سون دانلود کردم به حجم ۶۰۰ مگابایت بوسیله اون ویندوز که توی فلش نصب کردم تونستم لب تاپ خودم را راه بندازم و کلیه اطلاعات لب تاپم را به هارد اکسترنال منتقل کنم ، بعد با فلش ( با فرمت gptوحالت uefi )ویندوز ۱۰جدید را بوت و لود کنم و هاردم را از نو پارتیشن بندی و فرمت کردم و داخل درایو c ویندوز ۱۰ را نصب کردم ، فعلا بزنم به تخته همه چی خوبه سرعت لب تاپ خیلی خوب شده و خیلی سریعتر لود میشه ، فقط یه سوال دارم که چطور می تونم اپدیت خودکار ویندوز را از کار بندازم ، ممنون

10. کاربر زیر از پست مفید ershad_1380 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    CleVeR آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    Sadegh
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.356
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 1,260 در 379 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ershad_1380 نمایش پست ها
    شکر خدا همه مشکلاتم حل شد از راهنمایی همگی ممنونم ، یه ویندوز لایو سون دانلود کردم به حجم ۶۰۰ مگابایت بوسیله اون ویندوز که توی فلش نصب کردم تونستم لب تاپ خودم را راه بندازم و کلیه اطلاعات لب تاپم را به هارد اکسترنال منتقل کنم ، بعد با فلش ( با فرمت gptوحالت uefi )ویندوز ۱۰جدید را بوت و لود کنم و هاردم را از نو پارتیشن بندی و فرمت کردم و داخل درایو c ویندوز ۱۰ را نصب کردم ، فعلا بزنم به تخته همه چی خوبه سرعت لب تاپ خیلی خوب شده و خیلی سریعتر لود میشه ، فقط یه سوال دارم که چطور می تونم اپدیت خودکار ویندوز را از کار بندازم ، ممنون
    سلام

تبریک میگم

ابزار های غیر فعالسازی آپدیت ویندوز =>https://forum.soft98.ir/showthread.php?t=76997

-/Be with GOD Be King/-

12. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    amir-63 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Webroot
    تشکر شده 2 در 1 پست

دوستان بعد از بوتیبل کردن فلش مموری متاسفانه دیگه تو ضبط ماشین دیگه اهنگ پخش نمیکنه و فایل های ویدئویی که قبلا تو تلویزیون اجرا میکرد رو دیگه تو تلویزیون پخش نمیکنه ولی تو کامپیوتر اجرا میکنه و مشکلی نداره با هر برنامه ای که میدونستم فرمت و پارتیشن بندی کردم ولی تا الان حل نشده این مشکل اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 12,361 در 4,250 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-63 نمایش پست ها
    دوستان بعد از بوتیبل کردن فلش مموری متاسفانه دیگه تو ضبط ماشین دیگه اهنگ پخش نمیکنه و فایل های ویدئویی که قبلا تو تلویزیون اجرا میکرد رو دیگه تو تلویزیون پخش نمیکنه ولی تو کامپیوتر اجرا میکنه و مشکلی نداره با هر برنامه ای که میدونستم فرمت و پارتیشن بندی کردم ولی تا الان حل نشده این مشکل اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    فقط کافیه یه بار با برنامه HDD Low Level Format به صورت Quick فرمت رو بزنید و از دوباره پارتیشن رو بسازید یا یه بار به صورت MBR بوت کنید و فلش رو فرمت کنید.
    يـا حـسين! بــزرگي تـــو فــــراتر از آن بـــود کــه در هــــزار و چــند صــد سـال قـــبل بــماند. يــا حســين! بــزرگي تـو گـــل زيـبايي شـــد که در کـــربلا رويــيد و عــــطر خـــوش آن هـــمه قـــرنها را فـــرا گـــرفت و مـا عــاشـقـان تـو، حــالا بـعد از قــرنها بـــزرگي ات را پـاس مـي داريم کــوچک و بـــزرگ . . .
    اربعین حسینی تسلیت باد
    حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

15. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Daredevil آواتار ها
    مدیر ارشد
    تشکر شده 49,132 در 3,668 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-63 نمایش پست ها
    درود
    فرمت فلش به NTFS تبدیل بشه اکثر دستگاه ها قادر به خوندن اطلاعات روی اون نیستن
    با FAT32 فرمت بزنید حل میشه

17. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    amir-63 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Webroot
    تشکر شده 2 در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasoulia نمایش پست ها
    فقط کافیه یه بار با برنامه HDD Low Level Format به صورت Quick فرمت رو بزنید و از دوباره پارتیشن رو بسازید یا یه بار به صورت MBR بوت کنید و فلش رو فرمت کنید.
    ممنون دوست عزیز همین کار رو کردم درست شد دمت گرم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Daredevil نمایش پست ها
    درود
    فرمت فلش به NTFS تبدیل بشه اکثر دستگاه ها قادر به خوندن اطلاعات روی اون نیستن
    با FAT32 فرمت بزنید حل میشه
    با برنامه hdd low level فرمتش کردم درست شد مرسی

19. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    m.morcielago آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    1903
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    Nexus 5
    تشکر شده 64 در 33 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem25 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    داشتم فلشم رو برای نصب ویندوز rufus میکردم که درصدای آخرش، rufus پیغام خطا داد
    الان فلشم رو نمیتونم فرمت کنم، پیغام write protected میده ویندوز
    لطفا راهنمایی کنید
    برای من هم همچین مشکلی پیش آمده بارها ، اونم به خاطر اینکه از یو اس بی های جلویی کیس استفاده کرده ام. یا گاهی اوقات چون فلش یو اس بی 3 رو به درگاه یو اس بی 2 وصل کرده بودم اینطوری شده
    کافیه از یو اس بی های پشت کیس استفاده کنید تا هم فرمت بشه هم با روفوس بتونید کارتون رو بکنید
    البته ابن تجربه شخصی منه ، شاید اصلا برای شما جواب نده
    وگرنه در اکثر مواقع وقتی فلش رایت پروتکت میشه ، دیگه کاری نمیشه کرد

21. کاربر زیر از پست مفید m.morcielago تشکر کرده است .

صفحه 44 از 44 نخستنخست ... 344041424344