صفحه 61 از 61 نخستنخست ... 11515758596061
نمایش نتایج: از 601 به 608 از 608

موضوع: مباحث و مشکلات افزونه های مرورگر Chrome

وضعیت
    آفلاین
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 229,988 در 6,552 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات افزونه های مرورگر Chrome

Problems & Solutions of Chrome Add-ons | کاربرانی که در زمینه دانلود ،نصب و استفاده از افزونه های مرورگر کروم مشکل دارند می توانند در این تاپیک مطرح کنند تا راه کار مناسب به آن ها ارائه شود

قوانین ارسال پست در این تاپیک :
    این تاپیک مخصوص سوالات و مشکلات افزونه بوده و از هرگونه بحث متفرقه در این تاپیک خودداری کنید
    به تاپیک های عنوان شده در زیر توجه داشته باشید و اگر مشکل یا سوال شما مربوط به این تاپیک نیست در تاپیک مناسب مطرح کنید

2. 69 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    AliNiceBoy آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ali
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Panda
    تشکر شده 404 در 177 پست

سلام
    دوستان من میخواستم از این مرورگر استفاده کنم به طوری که کمکم کنید چه جوری میتونم لیستی از سایت های پرکاربرد خودم رو در این مرورگر سیو کنم به طوری که اگر زمانی ویندوز عوض کردم و دوباره مرورگر رو نصب کردم اطلاعات سایت هایی سیو کردم دوباره بیاد و پاک نشده باشه.
    ممنونم راهنمایی کنید.
    هر افزونه، هیستوری، بوکمارک یا... دیگه‌ای دارین توی مرورگر رو می‌تونین ازشون با استفاده از برنامه‌ی زیر بکاپ بگیرین و هروقت خواستین ریستور کنین.
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

4. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    King Tanha آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Mahdi
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    مدل تلفن همراه 
    Honor 3C
    تشکر شده 260 در 166 پست

دوستان یک سوال دیگه هم داشتم:
    آیا مرورگر کروم یا مرورگرهای دیگر اطلاعات ما مانند فیلم و عکس و ... رو هم درخودشون ذخیره میکنند؟مثلا ما عکس یا ... رو نمیخوام یم ذخیره در اون باشه آیا این کارو میکنند؟اتومات یا به دستور ما؟

وضعیت
    آفلاین
    ARTHAS آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.437
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 6,194 در 1,256 پست

سلام
    دوستان من میخواستم از این مرورگر استفاده کنم به طوری که کمکم کنید چه جوری میتونم لیستی از سایت های پرکاربرد خودم رو در این مرورگر سیو کنم به طوری که اگر زمانی ویندوز عوض کردم و دوباره مرورگر رو نصب کردم اطلاعات سایت هایی سیو کردم دوباره بیاد و پاک نشده باشه.
    ممنونم راهنمایی کنید.
    سلام
    در ادامه ی صحبت های کاربر محترم انجمن باید عرض کنم که راه آسان تری هم وجود داره
    میتونید سایت هایی که مد نظرتون هست رو در مرورگر کروم Bookmark کنید, بعدش با یک اکانت جیمیل در
    لاگین کنید
    حال اگر ویندوز عوض کردید یا خواستید از دستگاه های دیگه ای استفاده کنید کافیه که در مرورگر کروم با استفاده از همون لینک لاگین کنید
    تا تمامی اون سایت ها در قسمت Bookmarks براتون نمایش داده بشه ( بهتره در مورد سینک کردن گوگل کروم در اینترنت بیشتر تحقیق کنید )
    We are but dust and shadows

وضعیت
    آفلاین
    King Tanha آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Mahdi
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    مدل تلفن همراه 
    Honor 3C
    تشکر شده 260 در 166 پست

سلام
    در ادامه ی صحبت های کاربر محترم انجمن باید عرض کنم که راه آسان تری هم وجود داره
    میتونید سایت هایی که مد نظرتون هست رو در مرورگر کروم Bookmark کنید, بعدش با یک اکانت جیمیل در
    لاگین کنید
    حال اگر ویندوز عوض کردید یا خواستید از دستگاه های دیگه ای استفاده کنید کافیه که در مرورگر کروم با استفاده از همون لینک لاگین کنید
    تا تمامی اون سایت ها در قسمت Bookmarks براتون نمایش داده بشه ( بهتره در مورد سینک کردن گوگل کروم در اینترنت بیشتر تحقیق کنید )
    خب این سینک کردن خوبه یا بد؟
    در ضمن اطلاعاتی از قبیل عکس یا فیلم از سیستم ما برداشته نمیشه از این طریق ها؟

8. کاربر زیر از پست مفید King Tanha تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    ARTHAS آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.437
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 6,194 در 1,256 پست

خب این سینک کردن خوبه یا بد؟
    در ضمن اطلاعاتی از قبیل عکس یا فیلم از سیستم ما برداشته نمیشه از این طریق ها؟
    سینک همین قابلیتی رو داره که شما نیاز دارید و مشکلی هم نداره که بخواد بد باشه
    سینک کروم به فایل ها ربطی نداره و فقط بوکمارک ها, تاریخچه و پسورد هارو ذخیره می کنه
    We are but dust and shadows

10. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    King Tanha آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Mahdi
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    مدل تلفن همراه 
    Honor 3C
    تشکر شده 260 در 166 پست

سینک همین قابلیتی رو داره که شما نیاز دارید و مشکلی هم نداره که بخواد بد باشه
    سینک کروم به فایل ها ربطی نداره و فقط بوکمارک ها, تاریخچه و پسورد هارو ذخیره می کنه
    سوال کلی من آیا اکانت های مرورگرها و ماکروسافت و ... میتونن فایلها و ... رو ذخیره کنند برای سرورشون؟

وضعیت
    آفلاین
    Tesoke آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 7,669 در 2,074 پست

سوال کلی من آیا اکانت های مرورگرها و ماکروسافت و ... میتونن فایلها و ... رو ذخیره کنند برای سرورشون؟
    سلام

از روی بوک مارک هایی که سینک شدن یا پسوردها مطمئن باش آمار می گیرن.

اگه فقط کارت توی ویندوزه اصلا نیازی به سینک کردن نداری. شما فقط باید بوکمارک ها و پسوردها رو ذخیره کنی و مثلا Extension هایی که همیشه نصب می کنی اسمشون رو بدونی که بعدا نصب کنی. بوکمارک ها و پسوردها رو بدون سینک کردن می تونی روی کامپیوتر ذخیره کنی

13. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    ARYO-2016 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    مدل تلفن همراه 
    Nokia-5
    تشکر شده 592 در 228 پست

سلام
    ممنونم راهنمایی کنید.
    درود بر شما دوست ارجمند
    شما از دو روش میتونید این کار رو انجام دهید :
    1) لاگین کردن در حساب گوگل و استفاده از گزینه Sync
    2) اکسپورت گرفتن از بوکمارک ها و ایمپورت کردن اون در یک مرورگر دیگر

• لاگین کردن در حساب گوگل و استفاده از گزینه Sync

ابتدا باید در گوگل یک حساب کاربری بسازید.
    یک Gmail بسازید و در آن لاگین کنید. ویا در جیمیلی که دارید Sign In کنید. حتما گزینه Stay signed in رو فعال کنید.
    برای استفاده از امکانات بی نظیر سینک در کروم :
    باید برای خودتون یک پروفایل بسازید که خیلی آسونه و میتونید یک آواتار هم براش انتخاب کنید

با توجه به تجربه شخصی، من گزینه همگام سازی رو پیشنهاد میکنم. چراکه همه تنظیمات ، اکستنشن ها ، هیستوری، کوکی ها و پسوردها و ... رو هر زمان که در حساب گوگل و پروفایل کاربری کروم خودتون وارد شوید بازگردانده میشوند.اینطوری اگر ویندوز شما کرش کنه و مجبور به تعویض ویندوز شوید هم با یک کلیک همه چیز به حالت قبل برگردانده خواهد شد.
    علاوه بر اون شما با متصل کردن گوشی و لپ تاپ خودتون به اکانت کروم، همین تنظیمات و بوکمارک ها رو میتونیددر دستگاههای دیگه هم داشته باشید و هر تغییری که در یکی از اونها داده بشه در دیگر دستگاهها هم اعمال میشه !

• اکسپورت گرفتن از بوکمارک ها و ایمپورت کردن اون در یک مرورگر دیگر

برای خروجی گرفتن از بوکمارک ها در کروم :
    1) روی 3 نقطه در بخش بالا و سمت راست مرورگر کلیک کنید
    2) روی گزینه Bookmark کلیک کنید و سپس از منوی باز شده وارد Bookmark Manager شوید.
    3) روی سه نقطه (در خط آبی رنگ بالای صفحه) کلیک کنید و گزینه Export Bookmarks رو انتخاب کنید.
    4) محل ذخیره فایل خروجی رو تعیین کنید.
    یک فایل Html حاوی تنظیمات بوکمارک ها برای شما ذخیره شد. حالا میتونید این فایل رو در هر مرورگر دیگه و یا همین کروم دوباره ایمپورت کنید.
    برای ایمپورت هم از گزینه شماره 3 استفاده کنید، فقط این بار از گزینه Import Bookmarks استفاده کنید.

نکته : برای سینک کردن گزینه Tab ، History و Payment methods and addresses using Google Pay رو غیر فعال کنید چون نیازی به اونها نخواهید داشت.
    برای شخصی سازی سینک کروم کافیه در تنظیمات کروم و ازبخش People ، روی گزینه Sync and Google services کلیک کنید و گزینه Manage sync رو انتخاب کنید.

پیشنهاد میکنم کمی با پلتفرم گوگل بیشتر آشنا بشید. زندگی امروز بدون گوگل خیلی سخته !

15. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 61 از 61 نخستنخست ... 11515758596061