yadmarket

صفحه 68 از 68 نخستنخست ... 18586465666768
نمایش نتایج: از 671 به 676 از 676

موضوع: مباحث و مشکلات افزونه های مرورگر Chrome

وضعیت
    آفلاین
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 236,115 در 6,560 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات افزونه های مرورگر Chrome

Problems & Solutions of Chrome Add-ons | کاربرانی که در زمینه دانلود ،نصب و استفاده از افزونه های مرورگر کروم مشکل دارند می توانند در این تاپیک مطرح کنند تا راه کار مناسب به آن ها ارائه شود

قوانین ارسال پست در این تاپیک :
    این تاپیک مخصوص سوالات و مشکلات افزونه بوده و از هرگونه بحث متفرقه در این تاپیک خودداری کنید
    به تاپیک های عنوان شده در زیر توجه داشته باشید و اگر مشکل یا سوال شما مربوط به این تاپیک نیست در تاپیک مناسب مطرح کنید

2. 73 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آنلاین
    behrouz1 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 6 در 6 پست

سلام. چطوری میشه اکانت جی میل رو از کروم حذف ( نهlog out) کرد ؟
    دوتا اکانت جی میل دارم یکی برای کروم روی گوشی و یکی کروم کامپیوتر . میخوام اکانت های جیمیل این دوتا رو عوض کنم و تنظیماتی(کروم) که روی هر اکانت جیمیل دارم رو نیاز دارم.

وضعیت
    آفلاین
    vakashizuma آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 5 در 5 پست

سلام.زمانی که از طریق مرورگر کروم وارد اینستا می شم،یه سری شکلک ها و ایموجی ها که در کامنت ها هست به صورت مربع نمایش داده می شه!آخرین ورژن کروم را هم نصب کردم و این مشکل وجود داره!دلیلش چیه؟

وضعیت
    آفلاین
    Daredevil آواتار ها
    مدیر ارشد
    تشکر شده 49,165 در 3,673 پست

سلام. چطوری میشه اکانت جی میل رو از کروم حذف ( نهlog out) کرد ؟
    دوتا اکانت جی میل دارم یکی برای کروم روی گوشی و یکی کروم کامپیوتر . میخوام اکانت های جیمیل این دوتا رو عوض کنم و تنظیماتی(کروم) که روی هر اکانت جیمیل دارم رو نیاز دارم.
    درود
    وارد اپ جیمیل بر روی گوشیتون بشید و از تنظیمات add account رو بزنید در مرحله بعد یه آپشن داره بنام exvhange and office 365, از اون طریق میتونید جابجا کنید
    سلام.زمانی که از طریق مرورگر کروم وارد اینستا می شم،یه سری شکلک ها و ایموجی ها که در کامنت ها هست به صورت مربع نمایش داده می شه!آخرین ورژن کروم را هم نصب کردم و این مشکل وجود داره!دلیلش چیه؟
    نسخه تحت وب پشتیبانیش در همین حده، از اپ اینستای مایکروسافت استور یا گریدز(grids) استفاده کنید

پ.ن: با نصب افزونه
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    ایموجی ها نمایش داده میشن(بهترین افزونه در این زمینه هم همینه و داشتنش ضرر نداره)

6. 10 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    vakashizuma آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 5 در 5 پست

پ.ن: با نصب افزونه
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    ایموجی ها نمایش داده میشن(بهترین افزونه در این زمینه هم همینه و داشتنش ضرر نداره)
    ممنون از راهنمایی شما.با نصب این افزونه،ایموجی ها نمایش داده شدن.من همیشه از فایرفاکس استفاده می کنم.دلیل اینکه کروم را نصب کردم این بود که در فایرفاکس با اینکه آخرین ورژن نصب هست و فلش پلیر هم آخرین ورژن نصب شده،بعضی از ویدئوها را فقط صداش را پخش می کرد و تصویر پخش نمی شد!؟من حتی سؤالم را هم انجمن فایرفاکس پرسیدم ولی پاسخی دریافت نکردم و مجبور شدم کروم را نصب کنم.هنوز هم برام جای سؤال هست که چرا برخی از ویدئوها در فایرفاکس فقط صداش پخش می شه و تصویر سیاهه ولی در کروم همه ویدئوها بدون مشکل پخش می شه!؟

وضعیت
    آفلاین
    Daredevil آواتار ها
    مدیر ارشد
    تشکر شده 49,165 در 3,673 پست

ممنون از راهنمایی شما.با نصب این افزونه،ایموجی ها نمایش داده شدن.من همیشه از فایرفاکس استفاده می کنم.دلیل اینکه کروم را نصب کردم این بود که در فایرفاکس با اینکه آخرین ورژن نصب هست و فلش پلیر هم آخرین ورژن نصب شده،بعضی از ویدئوها را فقط صداش را پخش می کرد و تصویر پخش نمی شد!؟من حتی سؤالم را هم انجمن فایرفاکس پرسیدم ولی پاسخی دریافت نکردم و مجبور شدم کروم را نصب کنم.هنوز هم برام جای سؤال هست که چرا برخی از ویدئوها در فایرفاکس فقط صداش پخش می شه و تصویر سیاهه ولی در کروم همه ویدئوها بدون مشکل پخش می شه!؟
    خوشحالم در مورد ایموجیا مشکلتون حل شد
    مشکل دوم هم در بخش مباحث و مشکلات مرورگرها/مرورگر فایرفاکس با عنوان مناسب تاپیک بزنید.چند نمونه لینک که تصویرش پخش نمیشه(صدا داره تصویر نداره) قرار بدین دوستان راهنماییتون میکنن

9. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    behrouz1 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 6 در 6 پست

درود
    وارد اپ جیمیل بر روی گوشیتون بشید و از تنظیمات add account رو بزنید در مرحله بعد یه آپشن داره بنام exvhange and office 365, از اون طریق میتونید جابجا کنید
    1-فقط میخوام تنظیمات کروم رو بین دو اکانت جابه جا کنم نه بقیه دیتا و تنظیمات سرویس های گوگل (مثل بلاگر و گوگل درایو) .ایا این گزینه همین کار رو انجام میده؟
    2- فکر میکنم این گزینه مورد نظر شماست درسته؟

نمایش متن

اپدیت پست: الان گوگل کردم و دیدم این گزینه مربوط به "
    مایکروسافت اکسچنج سرور" هست !
    ویرایش توسط temp2018 : 2019-11-10 در ساعت 15:04 دلیل: لطفا تصاویر را در اسپویلر قرار دهید.

11. کاربر زیر از پست مفید behrouz1 تشکر کرده است .

صفحه 68 از 68 نخستنخست ... 18586465666768