صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 212728293031
نمایش نتایج: از 301 به 303 از 303

موضوع: بحث و گفتگو در زمینه انتخاب بهترین ابزار های ترجمه ی متون و دیکشنری ها

وضعیت
    آفلاین
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 233,216 در 6,554 پست

پیش فرض بحث و گفتگو در زمینه انتخاب بهترین ابزار های ترجمه ی متون و دیکشنری ها

با سلام

امروزه استفاده از مترجم متون و دیکشنری به امری فراگیر تبدیل شده است . دسترسی به این ابزار ها چه به شکل آنلاین و چه آفلاین از کارهای روزمره هر کاربر می باشد . با وجود سرویس های آنلاین مترجم متن ، نرم افزار ها نیز جایگاه خود را در ویندوز حفظ کرده و بسیاری از کاربران در کنار سرویس های آنلاین ، از نرم افزار ها نیز بهره می برند .

این تاپیک ایجاد شده است تا شما عزیزان نظرات و تجربیات خودتان را در این زمینه برای سایر دوستان به اشتراک بگذارید
    این تاپیک هم نقش نظر سنجی را داشته و هم محلی برای سوالات کاربران در زمینه ی ترجمه چه با استفاده از سرویس های آنلاین و چه نرم افزار ها می باشد

با تشکر /

2. 99 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    poyeh آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام

این مترجم هم خیلی عالیه :
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

وضعیت
    آفلاین
    obsidiyan آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 19 در 10 پست

در حال حاضر به نظرم توی این زمینه Lingoes بهترینه
    از Foxit reader برای مشاهده pdf استفاده کنید و بعدش با استفاده از قابلیت capture text on screen و گرفتن Ctrl(یا کلید های دیگه) و بردن نشانگر موس روی کلمه مورد نظر براحتی توی هر جایی میشه کلمه رو معنی کرد.
    سلام به همه عزیزان. بنده لینگوس را نصب کردم همراه با فایلهای لازم . فایل پی دی اف را با برنامه آدوبی اکروبات دی سی باز میکنم ولی هیچیک از لغات را ترجمه نمیکنه کلا هیچ واکنشی نشون نمیده . ولی در محیط خود برنامه هر لغتی را شناسایی میکنه . به نظر شما تنظیمات خاصی باید انجام بدم تا لینگوس در محیط ادوبی بتونه لغات را ترجمه کنه ؟

وضعیت
    آفلاین
    obsidiyan آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 19 در 10 پست

سلام به همه عزیزان. بنده لینگوس را نصب کردم همراه با فایلهای لازم . فایل پی دی اف را با برنامه آدوبی اکروبات دی سی باز میکنم ولی هیچیک از لغات را ترجمه نمیکنه کلا هیچ واکنشی نشون نمیده . ولی در محیط خود برنامه هر لغتی را شناسایی میکنه . به نظر شما تنظیمات خاصی باید انجام بدم تا لینگوس در محیط ادوبی بتونه لغات را ترجمه کنه ؟
    سلام خودم یه روش پیدا کردم که خیلی خوب جواب میده شاید به درد بقیه عزیزان هم بخوره .
    configuration / text capture / for Double clicking
    این قسمت را فعال کنید بعد در پنجره اصلی برنامه در گوشه سمت راست آیکون منوی اصلی را کلیک کنید بعد ردیف دوم را انتخاب کنید تا تیک دار بشه translate selected text
    بعد از این در هر فایل پی دی اف یا هر برنامه دیگه روی کلمه دوبار کلیک کنید تا انتخاب بشه صفحه ترجمه در کنارش ظاهر میشه

6. کاربر زیر از پست مفید obsidiyan تشکر کرده است .

صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 212728293031