صفحه 293 از 293 نخستنخست ... 193243283289290291292293
نمایش نتایج: از 2,921 به 2,927 از 2927

موضوع: ๑۩۞۩๑ مشاوره و پیشنهاد خرید گوشی ๑۩۞۩๑

وضعیت
    آفلاین
    RezaSpirit آواتار ها
    مدیر ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 2,640 در 771 پست

پیش فرض ๑۩۞۩๑ مشاوره و پیشنهاد خرید گوشی ๑۩۞۩๑

قوانین :

1- هنگام درخواست مشاوره میزان بودجه تون بعلاوه انتظاراتتون از گوشی رو بیان کنید.
    2- کاربران پاسخ دهنده روی برند خاصی تعصب نداشته باشین و با دلیل پیشنهاد بدین.

ویرایش توسط Assistant : 2016-09-08 در ساعت 15:13

2. 103 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    HosseiN G آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    HosseiN
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    HuaweI
    تشکر شده 455 در 152 پست

سلام هر گوشی معایت و مزایای خودش رو داره هیچ گوشی کامل نیست حتی آیفون مگه واقعا سنگ تموم بزارن سازنده ها چند روز پیش هم خودم دنبال گوشی میگشتم که یکی از مدیران XIAOMI POCOPHONE F1 بهم پیشنهاد داد که شما هم میتونید با گلکسی اس 10 مقایسش کنید اما میتونید هم واسه مقایسه گوشی ها با هم از سایت هایی مثل: دیجیکالا یا زومیت قسمت محصولات استفاده کنید به نظر من تجربه هر کاربر نسبت به اون گوشی ببینید توی اینترنت بهتره و تمام مقایسه های اون گوشی تو یوتوب یا سایت های داخلی ببینید بالاخره به نتیجه واحدی میرسید موفق باشید در انتخابتون
    ممنون از پاسختون.
    این که قطعا هیچ گوشی 100 درصد کامل نیست و اصلا تولید کنندگان همچین کاری نمیکنن که یک گوشی همه چی تمام تولید کنن چون در آینده نمیتونن گوشی های جدیدشون رو بفروشن و چیزی برای عرضه ندارن ! من دنبال گوشی هستم که مزایاش در مقایسه با معایبش نسبت به بقیه گوشی ها کمتر باشه هیچ سایتی هم نیست که بیاد همه پرچمدارها رو در قسمت های مختلف تست و در هر بخش جداگانه امتیاز و در پایان یه امتیاز کلی به هر گوشی بده (اگه همچین سایتی هست من خبر ندارم))! گوشی XIAOMI POCOPHONE F1 رو تا جایی که من تحقیق کردم درسته که مشخصات سخت افزاری اون روی کاغذ خیلی قوی و فوق العاده بنظر میرسه اما اصلا از مواد با کیفیتی در اون استفاده نشده مخصوصا جنس بدنه و ال سی دی اون دلیل قیمت پایین اون نسبت به سخت افزارش همینه !

وضعیت
    آفلاین
    shahab 27 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 621 در 354 پست

ممنون از پاسختون.
    این که قطعا هیچ گوشی 100 درصد کامل نیست و اصلا تولید کنندگان همچین کاری نمیکنن که یک گوشی همه چی تمام تولید کنن چون در آینده نمیتونن گوشی های جدیدشون رو بفروشن و چیزی برای عرضه ندارن ! من دنبال گوشی هستم که مزایاش در مقایسه با معایبش نسبت به بقیه گوشی ها کمتر باشه هیچ سایتی هم نیست که بیاد همه پرچمدارها رو در قسمت های مختلف تست و در هر بخش جداگانه امتیاز و در پایان یه امتیاز کلی به هر گوشی بده (اگه همچین سایتی هست من خبر ندارم))! گوشی XIAOMI POCOPHONE F1 رو تا جایی که من تحقیق کردم درسته که مشخصات سخت افزاری اون روی کاغذ خیلی قوی و فوق العاده بنظر میرسه اما اصلا از مواد با کیفیتی در اون استفاده نشده مخصوصا جنس بدنه و ال سی دی اون دلیل قیمت پایین اون نسبت به سخت افزارش همینه !
    بله درسته صد در صد حرف شما ، شما میتونید از سایت های خارجی شبیه فون آرنا بهره ببرید که میاد اون گوشی بررسی میکنه که بعدا در سایت های خودمون ترجمه شدش رو قرار میدن که بازم خوبه اگه طرف داری برندی نکنه و عادلانه مقایسه کنه اگه سایتی پیدا کردم که این کار انجام میداد حتما میگم براتون و این که این سایت هست که بررسی همه سایت ها میزاره با نمره هاشون خوبه باز
    این سایتم یه نگاهی بندازید خوبه

ویرایش توسط shahab 27 : 2019-06-15 در ساعت 23:26 دلیل: اضافه کردن لینک

5. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    HosseiN G آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    HosseiN
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    HuaweI
    تشکر شده 455 در 152 پست

بله درسته صد در صد حرف شما ، شما میتونید از سایت های خارجی شبیه فون آرنا بهره ببرید که میاد اون گوشی بررسی میکنه که بعدا در سایت های خودمون ترجمه شدش رو قرار میدن که بازم خوبه اگه طرف داری برندی نکنه و عادلانه مقایسه کنه اگه سایتی پیدا کردم که این کار انجام میداد حتما میگم براتون و این که این سایت هست که بررسی همه سایت ها میزاره با نمره هاشون خوبه باز
    این سایتم یه نگاهی بندازید خوبه

یک دنیا سپاس از شما دوست عزیز .
    دوستان و اساتید دیگه هم اگه پیشنهادی هست بفرمایید
    ممنون

7. کاربر زیر از پست مفید HosseiN G تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Elementalist آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S7 edge
    تشکر شده 68 در 26 پست

یک دنیا سپاس از شما دوست عزیز .
    دوستان و اساتید دیگه هم اگه پیشنهادی هست بفرمایید
    ممنون
    سلام!
    خوبین؟:) بنده فروشنده گوشی هستم و سعی میکنم توضیحاتی خلاصه و مفید بهتون بدم!
    ببینید بازار گوشی نسبت به سال های گذشته تغییرات زیادی داشته، کالا کم، قیمت ها بدون ثبات و مشکلات رجیستری...بنظر بنده حقیر اولین قسمتی که باید براتون مهم باشه گارانتی هست چرا؟ چون گوشی هایی که گارانتی دارن 100% کُد رجیستری دارن و پشیبانی هم که...اما کُد گرفتن الان سخت شده ( بخاطر قانون پاسپورت ) و کسانی که کُد میگیرن ( بدون گارانتی ) مطمعن نیستن که تا کی مشکلی براشون پیش نمیآد و آیا امکان داره گمرک بعدا بهشون اتهامی رو وارد کنه یا خیر! بعد از اطمینان از محل خرید میرسیم به بودن کالا با قیمت مناسب که الان پرچمدارا یه کمی قیمتاشون غیر منصفانه است..! گوشی های سامسونگ (سری های جدید) اکثرا گارانتی ندارن اما کیفت خوبی دارن بخصوص میان رده های رو به بالایی مثل سری A10 تا A70...
    در پیام خصوصی بهتون شماره خودم رو میدم اگر سوالی بود در خدمتم! : )! و کلا توصیه ای که دارم اینه که نه تنها در زمینه IT بلکه کلا برای چه خرید یه تصمیماتتون سعی کنید سواد لازم در اون زمینه رو کسب کنید...!
    در حال حاضر اگر قیمت براتون اهمیت نداره و حتما پرچمدار میخواین گوشی های زیر توصیه میشن!
    کد:
    Samsung Galaxy S10 Pro
    Samsung Galaxy Note 9
    Xiaomi Redmi Note 7
    Huawei P30 Pro
    iPhone XS Max
    Honor 20 Pro
    و ...
    از بین گوشی های معرفی شده پیشنهاد خودم Galaxy S10 Pro و یا Honro 20 Pro هست!
    تحقیق کنید ( ترجیحا انگلیسی و سایت های رسمی ) ببینید کدومشون مناسب تر هست برای شما...
    "موفق باشید"

9. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    HosseiN G آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    HosseiN
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    HuaweI
    تشکر شده 455 در 152 پست

سلام!
    خوبین؟:) بنده فروشنده گوشی هستم و سعی میکنم توضیحاتی خلاصه و مفید بهتون بدم!
    ببینید بازار گوشی نسبت به سال های گذشته تغییرات زیادی داشته، کالا کم، قیمت ها بدون ثبات و مشکلات رجیستری...بنظر بنده حقیر اولین قسمتی که باید براتون مهم باشه گارانتی هست چرا؟ چون گوشی هایی که گارانتی دارن 100% کُد رجیستری دارن و پشیبانی هم که...اما کُد گرفتن الان سخت شده ( بخاطر قانون پاسپورت ) و کسانی که کُد میگیرن ( بدون گارانتی ) مطمعن نیستن که تا کی مشکلی براشون پیش نمیآد و آیا امکان داره گمرک بعدا بهشون اتهامی رو وارد کنه یا خیر! بعد از اطمینان از محل خرید میرسیم به بودن کالا با قیمت مناسب که الان پرچمدارا یه کمی قیمتاشون غیر منصفانه است..! گوشی های سامسونگ (سری های جدید) اکثرا گارانتی ندارن اما کیفت خوبی دارن بخصوص میان رده های رو به بالایی مثل سری A10 تا A70...
    در پیام خصوصی بهتون شماره خودم رو میدم اگر سوالی بود در خدمتم! : )! و کلا توصیه ای که دارم اینه که نه تنها در زمینه IT بلکه کلا برای چه خرید یه تصمیماتتون سعی کنید سواد لازم در اون زمینه رو کسب کنید...!
    در حال حاضر اگر قیمت براتون اهمیت نداره و حتما پرچمدار میخواین گوشی های زیر توصیه میشن!
    کد:
    Samsung Galaxy S10 Pro
    Samsung Galaxy Note 9
    Xiaomi Redmi Note 7
    Huawei P30 Pro
    iPhone XS Max
    Honor 20 Pro
    و ...
    از بین گوشی های معرفی شده پیشنهاد خودم Galaxy S10 Pro و یا Honro 20 Pro هست!
    تحقیق کنید ( ترجیحا انگلیسی و سایت های رسمی ) ببینید کدومشون مناسب تر هست برای شما...
    "موفق باشید"
    سلام.ممنون
    من تصمیمم رو گرفتم و حالا که بعد چندین ساله که یه گوشی داغون دارم (کلا اگه مشکلی برای گوشیم پیش نیاد حداقل هر 5-6 سال به بالا گوشی جدید میخرم )یه مدته دارم پولامو پس انداز می کنم تا یه گوشی تقریبا همه چی تمام از پرچمدار های 2019 اگه خرابی یا مشکلی پیش نیاد برای 5 تا 10 ساله آینده بخرم نظر خودم به ترتیب بیشتر روی S10 سامسونگ . p30 pro هوآوی oneplus 7pro و اگه بخوام اقتصادی فکر کنم Mi9 شیاومی .هر کدوم از اینها هم یه سری معایب و مزایا نسبت به هم دارن که کار رو سخت میکنه ! برای همین گفتم توی انجمن مطرحش کنم شاید بتونم با کمک کاربرا تصمیم قطعی بگیرم.تا بخواین هم سایت ایرانی و خارجی و مقایسه و ویدیو دیدم ولی بازم نتونسم قطعی یکی از اینها رو انتخاب کنم! مثلا اس 10 سامسونگ میگن اسکن اثر انگشتش خیلی خوب و سریع نیست و نمیشه از برچسب نشکن استفاده کرد یا باید از مدلی که قسمت اثر انگشتش سوراخ هست استفاده بشه که توی ظاهر جذاب نیست!یا مدل معمولی که ضد ضربه و نشکن نیست!البته یه مدل برچسب جدید اومده که اونم معلوم نیست کی وارد ایران بشه و خداتومن هم قیمتشه!فعلا که هیچ سایتی نداره! مدل پلاسش هم میگن به خاطر اون دوتا حفره دوربین جلو بعضی جاها در وب گردی و برنامه ها و تماشای فیلم توی ذوق میزنه و بنظرم سایز گوشی هم یه مقدار بزرگه (کلا از گوشی های سایز درشت خیلی خوشم نمیاد) در مقابلش مدل معمولی که یک دوربین داره و این مشکلات پلاس کمتر به چشم میاد ظرفیت باطریش کمه و زود شارژ تموم میکنه! .در مقابل هواوی کیفیت صفحه نمایشش در مقابل اس 10 حرفی برای گفتن نداره !در عوض دوربین فوق العاده،باطری قوی و فست شارژ 40 واتی در مقابل 15 واتی اس 10 .کلا کار خیلی سخته بخوای یه گوشی بخری که تا چندین سال دیگه اگه خراب نشه و نشکنه
    Galaxy S10 Pro منظورتون همون پلاس هست؟

11. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Elementalist آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S7 edge
    تشکر شده 68 در 26 پست

سلام.ممنون
    من تصمیمم رو گرفتم و حالا که بعد چندین ساله که یه گوشی داغون دارم (کلا اگه مشکلی برای گوشیم پیش نیاد حداقل هر 5-6 سال به بالا گوشی جدید میخرم )یه مدته دارم پولامو پس انداز می کنم تا یه گوشی تقریبا همه چی تمام از پرچمدار های 2019 اگه خرابی یا مشکلی پیش نیاد برای 5 تا 10 ساله آینده بخرم نظر خودم به ترتیب بیشتر روی S10 سامسونگ . p30 pro هوآوی oneplus 7pro و اگه بخوام اقتصادی فکر کنم Mi9 شیاومی .هر کدوم از اینها هم یه سری معایب و مزایا نسبت به هم دارن که کار رو سخت میکنه ! برای همین گفتم توی انجمن مطرحش کنم شاید بتونم با کمک کاربرا تصمیم قطعی بگیرم.تا بخواین هم سایت ایرانی و خارجی و مقایسه و ویدیو دیدم ولی بازم نتونسم قطعی یکی از اینها رو انتخاب کنم! مثلا اس 10 سامسونگ میگن اسکن اثر انگشتش خیلی خوب و سریع نیست و نمیشه از برچسب نشکن استفاده کرد یا باید از مدلی که قسمت اثر انگشتش سوراخ هست استفاده بشه که توی ظاهر جذاب نیست!یا مدل معمولی که ضد ضربه و نشکن نیست!البته یه مدل برچسب جدید اومده که اونم معلوم نیست کی وارد ایران بشه و خداتومن هم قیمتشه!فعلا که هیچ سایتی نداره! مدل پلاسش هم میگن به خاطر اون دوتا حفره دوربین جلو بعضی جاها در وب گردی و برنامه ها و تماشای فیلم توی ذوق میزنه و بنظرم سایز گوشی هم یه مقدار بزرگه (کلا از گوشی های سایز درشت خیلی خوشم نمیاد) در مقابلش مدل معمولی که یک دوربین داره و این مشکلات پلاس کمتر به چشم میاد ظرفیت باطریش کمه و زود شارژ تموم میکنه! .در مقابل هواوی کیفیت صفحه نمایشش در مقابل اس 10 حرفی برای گفتن نداره !در عوض دوربین فوق العاده،باطری قوی و فست شارژ 40 واتی در مقابل 15 واتی اس 10 .کلا کار خیلی سخته بخوای یه گوشی بخری که تا چندین سال دیگه اگه خراب نشه و نشکنه
    Galaxy S10 Pro منظورتون همون پلاس هست؟
    سلام!
    بسیار هم عالی..
    بله، عذرخواهی میکنم سرم شلوغ بود موقع تایپ...دقیقا منظورم Samsung Galaxy S10 Plus بود! :)
    راستش الان دوره ای نیست که پول های که با زحمت جمع آوری کردین رو به راحتی به یه گوشی پرچمداری بدین که قیمت واقیش اینا نیست...
    بنظر بنده، یه میان رده بخرید ( مثل سری A50 یا A70 که با گارانتیشون هم اومده ) و بقیه پولتون رو سعی کنید باهاش کار کنید.
    در هر صورت برای شما آرزوی خوشحالی و موفقیت دارم هموطن عزیزم : )!

13. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    HosseiN G آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    HosseiN
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    HuaweI
    تشکر شده 455 در 152 پست

سلام!
    بسیار هم عالی..
    بله، عذرخواهی میکنم سرم شلوغ بود موقع تایپ...دقیقا منظورم Samsung Galaxy S10 Plus بود! :)
    راستش الان دوره ای نیست که پول های که با زحمت جمع آوری کردین رو به راحتی به یه گوشی پرچمداری بدین که قیمت واقیش اینا نیست...
    بنظر بنده، یه میان رده بخرید ( مثل سری A50 یا A70 که با گارانتیشون هم اومده ) و بقیه پولتون رو سعی کنید باهاش کار کنید.
    در هر صورت برای شما آرزوی خوشحالی و موفقیت دارم هموطن عزیزم : )!
    ممنون از راهنمایی و پیشنهادتون

15. کاربر زیر از پست مفید HosseiN G تشکر کرده است .