صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از 51 به 55 از 55

موضوع: تنظیم فایروال کسپرسکی 2019 برای مسدود یا عدم مسدود کردن دسترسی برنامه ها به اینترنت

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    ოձรօսժ
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S7
    تشکر شده 24,984 در 2,895 پست

پیش فرض تنظیم فایروال کسپرسکی 2019 برای مسدود یا عدم مسدود کردن دسترسی برنامه ها به اینترنت

با سلام و عرض احترام خدمت کاربران گرامی

قصد داریم در فایروال کسپرسکی 2019، برای دسترسی برنامه ها به اینترنت، از کاربر اجازه ی اتصال درخواست بشه و شما بتوانید طبق برنامه ای که استفاده می کنید، دسترسی مجاز یا غیرمجاز رو خودتون انتخاب کنید.

توضیحات بر روی تصاویر قرار داده شده است.
    برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )
    ویرایش توسط MASOUD : 2018-02-25 در ساعت 22:36

2. 352 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

<mahrad>,*omid*,60armin,@ارمان,A S T R O N,abanegan,Abbas_khani,abdozak,Abidi,adel sh,afshin+,Agent 47,aghaadel,agharamzi,ahmad gol,ahmadfrooghi,ajibzade,akbarii,ALI . R,ali.512,ali16437,alijoname,alilmntrixx,alinaghyan,alireeza.sh,alireza.gharehbaghie,alirezaix,alireza_sh,alirezi,AM!R,amin1189,amin1374a,AMIN2079,aminjo0o0on,amir pars,amir-eyvazi,amirafshari,amiralmomenin,amirbili,amirdvb,amirehsani,Android King,Animate,AR@SH,ardana,arh_5464,Aria.A97,arsenal2012,ARYO-2016,Ashkan-m,asl6000,atatat,atomicflea,Autumn1994,AZAZEL,betoche,BLACKLIST,blackroz,blacksound,BLACKY,bobobahman,bofalo,boy7line,bprg,BRAin!H,bravery,cac2s,camel_60,Chandler,chelsia,CYBER EH,D E E P B L U E,D@VOD,daemonberanabus,DARK MAN,Dark Phoenix,deymah,digdig23,digital,digital2016,djmajic2006,Donatell0,donnie,dostatdaram,ebi651015,eh092,EinsTein,Emad1992,epaaeiz,EPOCH,errrorrr,Exterminator,e_hoseini71,famarelo,Farasoo,farhad.logitex,farhad828,farid7303,faridtnt,farmanrava,farshid19920222,farshidcj,Fast,fazbala,fear009,fg54,fms4,Gallar2,GHADERI121,ghtania,Golden_Eagle,H I S E N B E R G,H O 3 E I N,hadidi,hadiik,hamed20,Hamed2439,hamedjoon,HamedPC98,hamedta33,Hami-S,hamid3pnn,hamidmn,HAMIDy,hamid_vivi,hankakh,HARDRiCT,havzhin,hegmatane,hell,homayoo,hossinkaspersky,hrkhl,hunter_cit,Hyacinth,imaniy,imissu,ImperialGhost,iranian.m,irmedia,ismaildomehri,itlor,jalal68,jalalll,Jamal90,javaheri69,jensen1368,jetext,K A M B I Z,K I A,K!!NG,KAC.MM,karvanemehr,kavehch,khozeimeh,KingEng13,kiss me,KnightM,komeil65,Laser,lonar.lo,Lord Alex,l_SAVALAN_l,m a h m o u d,M H K H,m.karim,M.Security,m.setayesh,Madara,mah.mousavy,mahan07,mahansuridl,mahdi141,mahdi1748,mahdi5399,mahdi95,mahditx,mahyar2012,Mamad22.2,mamali,mammad_joon13,manuel777,masihajkdk,Masiiha,masiria,masoud babaali,MASOUD1986,masudf,mazygene,meh97di,Mehdi Aires,mehdi hemophil,mehdi.ab,mehdi.s.kh,mehdi5656,mehdimuazn,mehdish,mehran.lq,melelesht,meshkat20,Messi_fa,mhdi1366,MichaelScofield,Mikel 2016,Milaaad98,MiladBahmanyar,miladgozali,mirzaeian,MJD.AZI,mm9794,mmm041,mndbnt,MohammaD Javad JR,Mohammad V,MOHAMMAD_T,MohoMo,mohsenn33,mojtaba540,mojtabaa1,moon80,mori15500,Moriarty,morphin,Mortezarauf,mortzaja,moshen73,MOSTAPHA,motv,mozhkan,Mr.ARASH,Mr.Bond,msn318,mustang2,m_mohsen74,nasion,nayeb,nazari,Nima Gh,nima.dayan,nima2010,Nima_ex641,nima_fk,NorthPole,Notrius,Omid 20,Omran_MB,opss22,OURYA,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,اقا علیرضا,الماسی,P R I M E,p3rsi4n,paeezxx1,parlaq67,pedramb66,pekor,peratoor,peter-parker,Polestar,Quf_,rahman,rahmanalii,ratler,re13,Recoba2020,Red Coder,redboys72,reza-s98,rezajam,rezastudio,rk1001,ROCKY,Rood22,RoSe wAtEr,ROYAL,RTYU,s.ali,s.hossein,S.QASEMI,s1na,saeedt99,saeed_98,saeed_alv,SAEED_J,saeid_laze,Said_62,saiedmoradi,sajad.d,Sanaz,sarmor,saswar,sazeshekasteh,SCORPI@N,sdmina,SecRecy,shahab 27,shahabaliboys,shahedghaedi,shahram/2,shapur ii,shatin_121,shayan.olia,shirazsafa,Si30KhaN,Siah Gisoo,siavash66,silverbios,Sina131,sinaghaa,SIVAN,slr560,sohiel,start2,STRIKE BACK,strong4620,tahaparsa,teh-hossein021,temp2018,Tesoke,test44,TiRaXtoR,TomC@t,toofan5555,TRACKER,Ultrapro,مجتبی 20,مصاف,پرهام معمار,پسر خاکستری,Vahid Eivazi,vahid131,venus6667,vgas,VITAM,war10k,yady,yar66,YasserDivaR,yasspor,youji,Yousef.ghahremanpour,yousefmath,zxcvbnmahmadi,_abc_

وضعیت
    آفلاین
    AM!R آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    AM!R
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    Huawei Honor 7X BND-L21
    تشکر شده 5,527 در 1,053 پست

سلام و عرض ادب؛
    تازه ویندوزم رو به آپدیت بهاری ویندوز 10 تغییر دادم و کسپرسکی رو نصب کردم اما وقتی که با شیلترفکن متصل میشم فایروال انگار نه انگار!! یعنی همه برنامه ها وصل میشن به اینترنت و علنا فایروال بی خاصیت میشه!!!
    لطفا راهنمایی بفرمایید مشکل چی هستش؟
    بخاطر این هست که قند.شکن شما کل سیستم را پر.وکسی یا تونل میکنه و رمزنگاری و بنوعی همه اطلاعات تونل شده بین سیستم شما و سرور واسطه قند.شکن رد و بدل میشه

اکثر فایروال ها مانند کسپرسکی اینگونه عمل میکنند

پست به صورت خودکار ادغام شده در 00:08

و اینکه زمانی ک سیستم تونل بشود،تا حدودی وب پروتکشن هم عملکرد خودش را از دست میدهد

وضعیت
    آفلاین
    faridtnt آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    farid
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    galaxy s3 neo
    تشکر شده 81 در 44 پست

سلام
    من تنظیمات رو انجام دادم ولی سوالی در مورد اتصال برنامه ها به اینترنت نمیپرسه! همشونم وصل هستن

وضعیت
    آفلاین
    ARYO-2016 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    مدل تلفن همراه 
    Nokia-5
    تشکر شده 773 در 261 پست

درود
    من تا قبل از کسپرسکی، از آنتی ویروس مایکروسافت و نرم افزار Firewall App Blocker استفاده میکردم ،در زمینه کنترل نرم افزارها ، همه چیز عالی بود. با یک کلیک تمامی فایلهای اجرایی درون پوشه نرم افزار رو از دسترسی به اینترنت محروم میکرد و هر پروسه ای رو هم میخواستی با یک کلیک غیر فعال میشد و نه تنها نگرانی بابت از کار افتادن لایسنس ها و هدر رفتن ترافیک نبود، بلکه از اجرای پروسه های اضافی زمانی که چندین تب کروم باز هستن جلوگیری میشد و برای من که RAM محدودی دارم خیلی عالی بود.

ولی از دیروز که کسپرسکی رو نصب کردم تمام تنظیمات فایروال ویندوز و اتصال نرم افزارها به اینترنت غیر فعال شده.
    الان برای هر نرم افزار که باز میکنم 50 بار پیغام میده و باید تک تک پیامها رو بخونی تا فقط اونهایی که مربوط به « اتصال به اینترنت » هست رو مدیریت کنی و بقیه پیام ها مربوط به اجرا شدن و عملکرد روتین نرم افزار هستند.

گزینه هایی که دوست گرامی MASOUD هم گفته بودن انجام میدم ولی باز هم برای هر پروسس باید چند بار برم تو پیامها و چون برای اولین بار با بیشتر این پروسه ها برخورد میکنم ، ناچار چند دقیقه وقت بزارم ببینم اینو غیر فعال کنم چه اتفاقی میفته !

مثلا نمیشه نرم افزارهای مایکروسافت رو Trust کنی چون اون وقت آفیس از کار میافته یا نرم افزار ادوبی رو هم همچنین چون باید فلش پلیر فعال باشه ولی فتوشاپ و ایلاستریتور deny بشن.

یا مثلا برای ashampoo burning studio یکی از پیام ها مربوط به کانکت شدن نرم افزار به درایو های سیستم رو deny کرده بودم و نرم افزار اجرا نمیشد ! و مجبور شدم rule مربوط به این نرم افزار رو ریست کنم و دوباره یکی یکی با دقت قوانین رو تعیین کنم.
    با این وضع برای کاربری مثل من چند روز زمان میبره تا فقط تنظیمات فایروال رو انجام بدم.

این نقطه ضعف بزرگی برای یک سکیوریتی سیستم قدرتمند مثل کسپرسکی هست.

فکر کنم اگه نشه راهی برای این مشکل پیدا کرد برم سراغ یه آنتی ویروس دیگه. البته مقصر خودم بودم که قبل از مطالعه تاپیک های انجمن اقدام به نصب آنتی ویروس کردم. باید از سافت98 سپاسگذار باشیم که با خوندن یکی دو تاپیک، انگار همه این نرم افزارها رو نصب کردیم و میتونیم در زمان کوتاهی بهترین ها رو انتخاب کنیم.

6. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    elham-72 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    الهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 487 در 222 پست

درود
    من تا قبل از کسپرسکی، از آنتی ویروس مایکروسافت و نرم افزار Firewall App Blocker استفاده میکردم ،در زمینه کنترل نرم افزارها ، همه چیز عالی بود. با یک کلیک تمامی فایلهای اجرایی درون پوشه نرم افزار رو از دسترسی به اینترنت محروم میکرد و هر پروسه ای رو هم میخواستی با یک کلیک غیر فعال میشد و نه تنها نگرانی بابت از کار افتادن لایسنس ها و هدر رفتن ترافیک نبود، بلکه از اجرای پروسه های اضافی زمانی که چندین تب کروم باز هستن جلوگیری میشد و برای من که RAM محدودی دارم خیلی عالی بود.
    من که دقیقا نفهمیدم شما چیکار میکنی..ولی من چند ساله دارم با همین کسپر جلو دسترسی اینترنت برنامه هارو میگیرم هیچ مشکلی هم ندارم .
    ویرایش توسط ARTHAS : 2019-01-01 در ساعت 12:52 دلیل: کوتاه سازی پست نقل قول شده

8. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Siah Gisoo آواتار ها
    کاربر فعال
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 1,644 در 307 پست

درود

ولی از دیروز که کسپرسکی رو نصب کردم تمام تنظیمات فایروال ویندوز و اتصال نرم افزارها به اینترنت غیر فعال شده.
    الان برای هر نرم افزار که باز میکنم 50 بار پیغام میده و باید تک تک پیامها رو بخونی تا فقط اونهایی که مربوط به « اتصال به اینترنت » هست رو مدیریت کنی و بقیه پیام ها مربوط به اجرا شدن و عملکرد روتین نرم افزار هستند.

گزینه هایی که دوست گرامی MASOUD هم گفته بودن انجام میدم ولی باز هم برای هر پروسس باید چند بار برم تو پیامها و چون برای اولین بار با بیشتر این پروسه ها برخورد میکنم ، ناچار چند دقیقه وقت بزارم ببینم اینو غیر فعال کنم چه اتفاقی میفته !

مثلا نمیشه نرم افزارهای مایکروسافت رو Trust کنی چون اون وقت آفیس از کار میافته یا نرم افزار ادوبی رو هم همچنین چون باید فلش پلیر فعال باشه ولی فتوشاپ و ایلاستریتور deny بشن.

یا مثلا برای ashampoo burning studio یکی از پیام ها مربوط به کانکت شدن نرم افزار به درایو های سیستم رو deny کرده بودم و نرم افزار اجرا نمیشد ! و مجبور شدم rule مربوط به این نرم افزار رو ریست کنم و دوباره یکی یکی با دقت قوانین رو تعیین کنم.
    با این وضع برای کاربری مثل من چند روز زمان میبره تا فقط تنظیمات فایروال رو انجام بدم.

این نقطه ضعف بزرگی برای یک سکیوریتی سیستم قدرتمند مثل کسپرسکی هست.

فکر کنم اگه نشه راهی برای این مشکل پیدا کرد برم سراغ یه آنتی ویروس دیگه. البته مقصر خودم بودم که قبل از مطالعه تاپیک های انجمن اقدام به نصب آنتی ویروس کردم. باید از سافت98 سپاسگذار باشیم که با خوندن یکی دو تاپیک، انگار همه این نرم افزارها رو نصب کردیم و میتونیم در زمان کوتاهی بهترین ها رو انتخاب کنیم.
    سلام
    اگر از اموزش این تاپیک استفاده کردی باید گفت این اموزش وارد جزییات نشده و سربرگ trusted در حالت پرسش از کاربر تنظیم شده در نتیجه تمام برنامه های زیر مجموعه بخش trusted در حالت پرسش از کاربر قرار میگیره و هر برنامه امنی اجرا کنی از شما سوال خواهد پرسید که ایا به اینترنت متصل بشه یا نه ؟ و این تبدیل به کابوس میشه بهترین راهکار اینه که تنظیمات کسپرسکی به حالت دیفالت برگردانی طبق عکس:

نمایش متن

و حالا برنامه هایی که اجرا میکنی مثل google chrome و یا هر برنامه دلخواه دیگه ای وارد زیر مجموعه trusted در فایروال میشه و اونجا میتونی اجازه دسترسی به اینترنت بهش ندی مثل عکس پایین

نمایش متن

10. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456