yadmarket

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: آموزش اضافه کردن لیست برنامه ها و وب سایت های مورد علاقه به کلیک راست

وضعیت
    آفلاین
    Ɱ Ɗ Ş Ɲ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mohammad
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    09023229292
    تشکر شده 29,111 در 2,525 پست

پیش فرض آموزش اضافه کردن لیست برنامه ها و وب سایت های مورد علاقه به کلیک راست

بسم الله الرحمن الرحیم

آموزش اضافه کردن لیست برنامه ها و وب سایت های مورد علاقه به کلیک راست با استفاده از نرم افزار Right Click Enhancer Pro

Add a list of your favorite program and website to right click learning | با سلام و احترام و عرض ادب خدمت دوستانی که این آموزش رو مشاهده می کنن . شاید برای یک بار هم که شده این فکر به ذهنتون خطور کرده باشه که آیا میشه نرم افزار هایی رو که نیاز ضروری دارم یا وب سایت هایی که بهشون در روز خیلی نیاز دارم رو بتونم به کلیک راست اضافه کنم؟ در جواب باید بگم بله میشه این کارو انجام داد. به دو روش این موضوع امکان پذیره : یکی اینکه با استفاده از نرم افزاری که معرفی شده یعنی Right Click Enhancer Pro که تغییرات رو در رجیستری انجام میده و شما دیگه نیاز نیست دانش خاصی رو فرا بگیرید فقط با چند تا کلیک میشه این کار رو انجام داد. و روش دوم اینه که خودتون به صورت دستی در رجیستری ویندوز این کار رو انجام بدید، که من در اینجا هر دو روش رو برای شما به صورت فایل ویدئویی با فرمت MP4 و با حجم بسیار پایین آماده کردم که دانلود و استفاده کنید. امیدوارم مورد پسند شما عزیزان واقع بشه.

راهنما: برای دانلود آموزش کافیست بر روی دکمه تشکر پست مورد نظر کلیک کنید تا لینک دانلود برای شما نمایان شود.

پسورد فایل: soft98.ir

​✖ نکته: کپی برداری این آموزش کاملا غیر قانونی بوده مگر با ذکر منبع که در اینصورت مانعی ندارد.

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

دانلود آموزش

آموزش نصب نرم افزار Right Click Enhancer Pro

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

2. 171 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

42012,A L I R E Z A,A M I N,a-l-mahdi,a.javanmir,abdikh,adan_7879,afandak,aflaki7,ahsanhos,aidin_m,alami,alert76,ali1994ali,ali342,ali9645,aliajam79,alihojaty,AliNiceBoy,alirezahoo,alirichie,aliyahoo,alo0ok,amirabbas13715,amirm75,Angelo,aramis2016,arashtaher,Arm100,avkmusic,azizih0325,babakpoya,babaso,badreyeh,barbod24,basafa,behva,BestDay,blackout#,BLACKY,Bobboby,booosy,ciscoman,CleVeR,darckob,Detected,djkiller,elo2015,farhang_h55,fariborz246,Farshid.ZooM,farzad_mese2005,Fast,fooj,Front End,FSH190,GhasemSalehii,ghiyrqa,ghmazi,goblet,gol1393,gorad,hakvirus,hasanpishal,hasanzirak,hesam.aali,HETZNER,hezarmasjed,hh1991,hoseyni1,HvP,iAli,icee_boys,ishmael,isRima,jensen1368,k@rim ketabi,KAC.MM,kalantarahur,kianooshmostaed,kooleposht,losangeles,m.cyber,m.golkar65,m00si,mahdavifar56,mahdi.3smile,majidb712,mamareza3932,melbourne.1,menitar,mhq1368,miladgorginfar,mi_alizehi,mkh008,MohammadSaam,mohsan1,mohsen nia,MOJTABA02468,monta1,morteza.goodarzi3,morteza.sh92,mos.kas,mostafa4s,Mr Decode,mrtty,ms58,mssa,navid villa,newcomer,night1,nike777,NorthPole,OVERWATCH,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,Ӎ Ǣ Ħ Ɖ Ī,بهنام عاجلو,تندریک,p777,Pedram@,PkingCS,poldar,pouya2017,ragfeler,raki,ramas,reynard1,rezaamiran,rezanz,Rezapax,rezz,RoSe wAtEr,s.k.h,Saeed34,SalaR,SAMAViYAN,samins2468,sattar1,SeNiK,Senior 98,shaghayegh2,shahedi2008,shahram110,sina741852963,Sini98,SKA,skyhps,SMHN,soltaneghalbha,tco03f,temp2018,TRACKER,unlimited,untraceable,Usercom,ماه رمضان,vato,venusbahar,viraj,x1x2,Y A S,y-kazemi,ya3eman,YA3IN,yarazegh,yasser.maleki,yusef86,zhub,|Om!D|

وضعیت
    آفلاین
    Ɱ Ɗ Ş Ɲ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mohammad
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    09023229292
    تشکر شده 29,111 در 2,525 پست

پیش فرض آموزش اضافه کردن لیست برنامه ها و وب سایت های مورد علاقه به کلیک راست (تغییرات دستی در رجیستری)

بسم الله الرحمن الرحیم

آموزش اضافه کردن لیست برنامه ها و وب سایت های مورد علاقه به کلیک راست با استفاده از تغییرات دستی در رجیستری

Add a list of your favorite program and website to right click learning | با سلام و احترام و عرض ادب خدمت دوستانی که این آموزش رو مشاهده می کنن . شاید برای یک بار هم که شده این فکر به ذهنتون خطور کرده باشه که آیا میشه نرم افزار هایی رو که نیاز ضروری دارم یا وب سایت هایی که بهشون در روز خیلی نیاز دارم رو بتونم به کلیک راست اضافه کنم؟ در جواب باید بگم بله میشه این کارو انجام داد. به دو روش این موضوع امکان پذیره : یکی اینکه با استفاده از نرم افزاری که معرفی شده یعنی Right Click Enhancer Pro که تغییرات رو در رجیستری انجام میده و شما دیگه نیاز نیست دانش خاصی رو فرا بگیرید فقط با چند تا کلیک میشه این کار رو انجام داد. و روش دوم اینه که خودتون به صورت دستی در رجیستری ویندوز این کار رو انجام بدید، که من در اینجا هر دو روش رو برای شما به صورت فایل ویدئویی با فرمت MP4 و با حجم بسیار پایین آماده کردم که دانلود و استفاده کنید. امیدوارم مورد پسند شما عزیزان واقع بشه.

راهنما: برای دانلود آموزش کافیست بر روی دکمه تشکر پست مورد نظر کلیک کنید تا لینک دانلود برای شما نمایان شود.

پسورد فایل: soft98.ir

​✖ نکته: کپی برداری این آموزش کاملا غیر قانونی بوده مگر با ذکر منبع که در اینصورت مانعی ندارد.

دانلود آموزش

4. 119 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    hh1991 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 7,243 در 378 پست

سلام
    لینک ها مشکل دارن
    اگر میشه جایگزین کنید

6. 13 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    newcomer آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    َامین
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 164 در 46 پست

لینکها خرابن

8. 13 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    m.cyber آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    میلاد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 33 در 15 پست

لینک ها مشکل داره
    اول فکر کردم از خودمه الان نگاه کردم دوستان هم همین مشکل رو دارن

10. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    newcomer آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    َامین
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 164 در 46 پست

پیش فرض آموزش اضافه کردن لیست سایت های مورد علاقه به کلیک راست با استفاده از نرم افزار right click enhancer pro

سلام
    تصمیم گرفتم خودم آموزش این نرم افزار مفید رو براتون بزارم امیدوارم خوشتون بیاد.
    این نرم افزاراز رابط کاربری تمیز و ساده ای برخوردار است و همه ی ابزار های آن با یک توضیح کوتاه قابل مشاهده می باشد. سمت راست هر ابزار شما یک کتاب آبی مشاهده می کنید که پنجره ی کمک نامیده می شود و با کلیک روی آن می توانید توضیحات کامل آن ابزار را مشاهده نمایید.
    در این پست فقط میخوام آموزش اضافه کردن سایت های مورد علاقه به کلیک راست رو قرار بدم و اگه پسندیدید آموزش کامل اونو واستون قرار میدم.
    خب، بعد از نصب نرم افزار روی Right Click Shortcuts Creator کلیک کنید:

نمایش متن

مسلما سایت های مورد علاقه ی هر فرد بیشتر از یکی دو مورده و اگه همه ی اونا پشت سر هم تو کلیک راست نمایش داده بشن، پیدا کردنشون سخت میشه و کلیک راست شلوغ میشه که ممکنه بخواید قیدشو بزنید اما این نرم افزار مخصوص اینکاره و میتونید منوی کلیک راست رو دسته بندی کنید و میتونید سایت ها رو دسته بندی کنید و زیر منو درست کنید.
    مثلا بنده میخوام یه گزینه تو کلیک راست تحت عنوان "Favorite Websites" درست کنم و یک زیرمنو به اسم "Forums" و داخل اون زیرمنو لینک انجمن سافت98 رو قرار بدم . به این شکل این کارو انجام میدم:
    روی علامت اضافه سبز رنگ کلیک می کنیم و یک زیر منو درست می کنیم و اسم اون رو از سمت راست صفحه به Favorite Websites تغییر میدیم و روی اون کلیک می کنیم و یه زیرمنو هم برای اون درست می کنیم و اسمش رو Forums میزاریم . خب، حالا میرسیم به اینکه چطور سایت ها رو اضافه کنیم . برای این کار از دستور command استفاده می کنیم . روی آیکن مشکی رنگ کلیک می کنیم و یک command اضافه می کنیم. حالا تو سمت راست صفحه و در زیرشاخه ی Appearance و جلوی Icon ، آیکن مورد نظر خود را انتخاب کرده و یا آدرس آیکونی که خودتون در نظر گرفتید رو وارد می کنید و به این ترتیب به سایت دلخواه خود یک آیکن دلخواه اختصاص می دهید.جلوی Name هم اسم سایت رو وارد کنید.
    میرسیم به لینک دادن به سایت : جلوی Location باید آدرس مرورگر و سایت را وارد کنید. مطابق با مرورگری که نصب کرده اید از روش های زیر استفاده کنید:
    Internet Explorer: iexplore forum.soft98.ir
    Mozilla Firefox: firefox forum.soft98.ir
    Google Chrome: full_path_of_Chrome_EXE_fileforum.soft98.ir
    Opera: full_path_of_Opera_EXE_file forum.soft98.ir
    عبارت full_path_of به معنای آدرس کامل محل نصب مرورگر است .
    مثلا اگه بخوایم آدرس انجمن سافت98 رو وارد کنیم که با مرورگر گوگل کروم باز شه اینطور وارد میکنیم(آدرس کروم تو کامپیوتر بنده: C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe)
    Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe forum.soft98.ir
    در ادامه تصویری کلی از آموزش کار رو مشاهده فرمایید:

نمایش متن

و حالا نتیجه ی کار :

12. 13 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Mehran230 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 4 در 1 پست

آموزش اضافه کردن لیست برنامه ها به کلیک راست با استفاده از تغییرات دستی در رجیستری
    لینک ها خرابن

14. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    42012 آواتار ها
    کاربر اخراجی
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    AVG
    تشکر شده 19 در 13 پست

سلام لینیک های تمام آموزشها در این پست مشکل داره ودانلود نمیشه

16. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    amymor آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    javad
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    pro v1903 18362.267
    مرورگر 
    Pale Moon
    تشکر شده 102 در 62 پست

یه نکته در مورد این برنامه بگم:من برنامه های زیادی رو تست کردم، تقریبا این برنامه جامع ترین برنامه ست و تمام ابزار ها رو یه جا جمع کرده؛ (البته در کنارش باید از cotext menu manager که در برنامه windows 10 manager هست هم استفاده کرد).
    چندتا نکته ساده هم که برحسب تجربه یاد گرفتم:
    نکته1. برای اینکه کاری کنید که یک گزینه توی کلیک راست فقط زمانی نمایش داده بشه که شما شیفت+کلیک راست می زنید: کافی با یکی از همین برنامه ها روی اون گزینه کلیک راست کنید و open in regedit یا مشابه این عبارت رو انتخاب کنید. بعد از باز شدن regedit، توی قسمت سمت راست کلیک راست کنید و بعد new و بعدش string value رو انتخاب کنید و تنها کافیه اسم فایلی که ایجاد شده رو Extended بزارید. تمامه. حالا وقتی بدون گرفتن شیفت کلیک راست می کنید دیگه اون گزینه مورد نظرتون نمایش داده نمیشه. و فقط باید شیفت+کلیک راست بزنید تا ببینیدش.

نکته2. برای اینکه مکان گزینه مورد نظرتون رو تعیین کنید. کافیه مثله روش بالا عمل کنید و فقط اسمش رو به جای Extended بزارید position بعدش روش دابل کلیک کنید و مقدارش رو یکی از سه چیز زیر بزارید:
    1)top که یعنی گزینه ی مورد نظرتون بالا قرار میگیره (توصیه نمیشه، چون ممکنه جایگزین گزینه های پیشفرض بشه و براتون مشکل ایجاد کنه، ولی امتحانش ضرر نداره، با پاک کردنش همه چه به حالت اول بر می گرده)
    2)middle که یعنی وسط
    3)bottom که یعنی پایین

نکته3. برای ایجاد کردن آیکون برای گزینه مورد نظرتون کافیه مثله دو روش قبل عمل کنید اما اینبار اسمش رو بزارید icon و بعد روش دابل کلیک کنید. توی قسمت value data مسیر یک آیکون دلخواه رو به طور دقیق و به همراه پسوندش، وارد کنید مثلا:
    کد HTML:
    C:\New Folder\random.ico

18. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند