صفحه 161 از 161 نخستنخست ... 61111151157158159160161
نمایش نتایج: از 1,601 به 1,603 از 1603

موضوع: مباحث و مشکلات پارتیشن بندی هارددیسک و SSD

وضعیت
    آفلاین
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 230,725 در 6,553 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات پارتیشن بندی هارددیسک و SSD

پارتیشن بندی به بیانی ساده، عبارت است از تقسیم کردن فضای هارد دیسک به دو یا چند قسمت به طوری که هر یک از این قسمت ها از دید ویندوز همانند یک هارد دیسک مستقل عمل می کنند. امروزه بالا رفتن فضای هارد دیسک هایی که برای کامپیوترها خریداری می شود ، پارتیشن بندی را امری تقریبا ضروری کرده است، چرا که چند دیسک کوچک ، بهتر از یک دیسک بزرگ اطلاعات را نگهداری می کنند. امروزه بسیاری از کامپیوترها به هارد دیسکی با ظرفیت بالا مجهزند و برای مدیریت هر چه بهتر نیاز به پارتیشن بندی و تقسیم این ظرفیت داریم . به طبع در این زمینه مشکلات و سوالاتی هم به وجود خواهد آمد .

از این پس دوستان میتوانند سوالات و مشکلات خود را در این تاپیک مطرح کنند تا رسیدگی شود .

2. 227 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

-HESSAM-,A L I R E Z A,A N G E L,A S T R O N,abba3,AbbasAkhavan,abdozak,accorp,ace.pick,Agent 47,ahmad6177,ahmadsm,ali2455,ali342,alikocholo,aliniki,alireza250,alirezaart,alirezamf110,alisonic21,aliyahoo,AMAND,AMIN SAFAARI,amirfathi,amirhossein1312,AmirHs,Aqua,ardalan ma,arminfhm,armin_reza,arturovidal377,ashimashi,ayso,azizganad,  ,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ƁƦίllίąƝƬ,Ƈɑρɨȶɑlį$Ƭ,Bandi,bardia7,Behdad,bootstoasses,BRAin!H,Captain Black,Carroll Shelby,cheshmeh,CIAHAT,civilian,Click4u,Commando,cs.go,CYBER EH,D E E P B L U E,D@VOD,Daredevil,darkknight56,deena,Detected,digital,dmk800,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,eh092,ehsan.1110,EinsTein,elman12,Ernest,farid730301,felfelak,fghasem,foofoool,Fouladi92,gh452003,GholamrezaHF,G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲,H I S E N B E R G,habib2020,HaD!e6z,hamedjoon,hamid19,hares96,hasanhadi,hashem pouri,hemn_s92,Hesam Odin,HosSeiN,hossein1332,hossein7575,hosseinalizadeh,hosseinkhlf,hosseinza,Hyacinth,ICE MAN,irani.amirali,isai,k1ngk1ng,KAC.MM,kakali,kalporeh,kamal2006,Khta,komeil akbari,kourosh3201,krenjal,lameiek,Laser,LEON,Lonely boy,l_SAVALAN_l,M H K H,M α H D i,M-ℤoghi,M.Ali123456,M.ichigo,m.majidi,m.s.z,MaC-Tavish,Mahd! Bland,mahdireza1,march,mariyuse,MASOUD,mehdi.eck,mehdi112,mehdis1987,meiti2011,me_ga159,miladgorginfar,MiladIT,mj_mahmoudi90,MmdRza#,mobindanesh,mohamadtn44331,mohammad zareie,mohammad4220,Mohammad48,Mohammadh8347,mohsen.gh,mohsen.m19,MoRe,morteza1364,motorola30,Mr. Ben,N e y m a r,N!MA,nasnas,NasserMo,NeW UseR,Ni10God,NimaNoaman,N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲,NorthPole,omid2016,omid_nmc,pixell,Polestar,rahamfreesom,Ramkal,rasol,rayan-g,razagh,RECTOR,rezajanali,rezasector,robic,ROCKY,roopan,S M H,S.QASEMI,sadegh2048,sadeqkarimi,saeedfattahi,saeedhajibaba,saeedpm,saeidy2,safa sity,salahi m,SalaR,samanshahed,sami1389,samiaib,samiyar_app,Sanaz,SarbazeVatan,sasan.,scroll,Se4fl0w3r,Seelp Aydin,sepideh1,shahi1371,SMMousavi,Sm_Game,ssxx,starshahriar,Sylar Hero,Tarokh,Thomas Angelo,TIME,titan1,TiTAN_Ali,topleecher,TRACKER,Tumlouk,TUROK,usool,USUFRAFEE,فقط مادر,محمودرضا منفرد,مهدی مرندی,vahidrfcb,valeh,VITAM,v_pois,W a v e,web78,xbeautifulmind,YasserDivaR,yavari927,zagros2010,zeyno,Zombie,_abc_

وضعیت
    آفلاین
    mobindanesh آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Eset Security
    تشکر شده 3 در 3 پست

آقا سلام
    من یه هارد 2 ترا دارم که نمیدونم چطور روی حالت دینامیک بوده و روش ویندوز 7 دارم
    میخوام دوتا از پارتیشنهاشو یکی کنم و دوباره ویندوز نصب کنم و اینکه به بیسیک تبدیلش کنم
    مشکل اینجاس که کل حافظه پر هست و فقط تونستم نصفشو خالی کنم هارد دیگه
    حالا سوالم اینکه تبدیل کردنش به بیسک مزایایی داره یا نه ؟ اگه نداره نکنم
    و اینکه فرمت mbr بذارم یا gpt ؟
    و اینکه تبدیل با این نرم افزارها ریسک از دست دادن اطلاعات داره؟

4. کاربر زیر از پست مفید mobindanesh تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    akbar.mehraz آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    اکبر شیرمر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    honor6
    تشکر شده 0 در 0 پست

چطور درایو d,f v رو ادغام کنم
    چوم درایو e بینشون هست

وضعیت
    آنلاین
    ARTHAS آواتار ها
    ناظم انجمن
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.113
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 7,025 در 1,412 پست

چطور درایو d,f v رو ادغام کنم
    چوم درایو e بینشون هست
    سلام
    برای ادغام درایو ها اول برنامه ی EASEUS Partition Master رو دانلود کنید و سپس طبق آموزش زیر پیش برید
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    Fear cuts deeper than swords

7. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

کلمات کلیدی این موضوع