yadmarket

صفحه 170 از 170 نخستنخست ... 70120160166167168169170
نمایش نتایج: از 1,691 به 1,695 از 1695

موضوع: مباحث و مشکلات پارتیشن بندی هارددیسک و SSD

وضعیت
    آفلاین
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 237,966 در 6,562 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات پارتیشن بندی هارددیسک و SSD

پارتیشن بندی به بیانی ساده، عبارت است از تقسیم کردن فضای هارد دیسک به دو یا چند قسمت به طوری که هر یک از این قسمت ها از دید ویندوز همانند یک هارد دیسک مستقل عمل می کنند. امروزه بالا رفتن فضای هارد دیسک هایی که برای کامپیوترها خریداری می شود ، پارتیشن بندی را امری تقریبا ضروری کرده است، چرا که چند دیسک کوچک ، بهتر از یک دیسک بزرگ اطلاعات را نگهداری می کنند. امروزه بسیاری از کامپیوترها به هارد دیسکی با ظرفیت بالا مجهزند و برای مدیریت هر چه بهتر نیاز به پارتیشن بندی و تقسیم این ظرفیت داریم . به طبع در این زمینه مشکلات و سوالاتی هم به وجود خواهد آمد .

از این پس دوستان میتوانند سوالات و مشکلات خود را در این تاپیک مطرح کنند تا رسیدگی شود .

2. 237 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

***boy***,-HESSAM-,A L I R E Z A,A N G E L,abba3,AbbasAkhavan,abdozak,accorp,ace.pick,Agent 47,ahmad6177,ahmadsm,ali.rezax,ali2455,ali342,alikocholo,aliniki,alireza250,alirezaart,alirezamf110,alisonic21,aliyahoo,AMAND,amirfathi,amirhossein1312,AmirHs,Aqua,ardalan ma,arminfhm,armin_reza,arturovidal377,ARYO-2016,ashimashi,ayso,azizganad,  ,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ƁƦίllίąƝƬ,Bandi,bardia7,Behdad,Bobboby,bootstoasses,BRAin!H,Captain Black,CARDINAL,Carroll Shelby,cheshmeh,CIAHAT,civilian,Click4u,Commando,cs.go,CYBER EH,D E E P B L U E,D@VOD,Daredevil,darkknight56,deena,Detected,digital,dmk800,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,eh092,ehsan.1110,EinsTein,elman12,Ernest,farid730301,felfelak,fghasem,foofoool,Fouladi92,gh452003,GholamrezaHF,G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲,Glacier,habib2020,HaD!e6z,hamedjoon,hamid19,HamiRezazadeh,hares96,hasanhadi,hashem pouri,hemn_s92,Hesam Odin,HosSeiN,hossein1332,hossein7575,hosseinalizadeh,hosseinkhlf,hosseinza,Hyacinth,ICE MAN,irani.amirali,isai,k1ngk1ng,KAC.MM,kakali,kalporeh,kamal2006,Khta,komeil akbari,kourosh3201,krenjal,lameiek,Laser,LEON,Lonely boy,l_SAVALAN_l,M H K H,M α H D i,M-ℤoghi,M.Ali123456,M.ichigo,m.majidi,m.s.z,MaC-Tavish,Mahd! Bland,mahdireza1,march,mariyuse,MASOUD,mehdi.eck,mehdi112,mehdis1987,meiti2011,me_ga159,miladgorginfar,MiladIT,mj_mahmoudi90,MmdRza#,mobindanesh,mohamadtn44331,mohammad zareie,mohammad4220,Mohammad48,Mohammadh8347,mohsen.gh,mohsen.m19,MoRe,morteza1364,motorola30,Mr Capitalist,Mr. Ben,N e y m a r,N!MA,nasnas,NasserMo,NeW UseR,NIGHT'S KING,Nimadarkseid,NimaNoaman,omid2016,omid_nmc,OVERWATCH,رضاشا,pixell,Polestar,rahamfreesom,Ramkal,rasol,rayan-g,razagh,RECTOR,rezajanali,rezasector,robic,ROCKY,roopan,S M H,S-A-H-S-I-Y-E-T,S.QASEMI,sadegh2048,sadeqkarimi,saeedfattahi,saeedhajibaba,saeedpm,saeidy2,safa sity,salahi m,SalaR,samanshahed,SAMAViYAN,sami1389,samiaib,samiyar_app,Sanaz,SarbazeVatan,sasan.,scroll,Se4fl0w3r,Seelp Aydin,sepideh1,shahi1371,SMMousavi,Sm_Game,ssxx,starshahriar,Supernova,Sylar Hero,Tarokh,Thomas Angelo,TIME,titan1,TiTAN_Ali,topleecher,TRACKER,Tumlouk,TUROK,usool,USUFRAFEE,فقط مادر,محمودرضا منفرد,مهدی مرندی,vahidrfcb,valeh,VITAM,v_pois,W a v e,web78,WITCHER,xbeautifulmind,Y A S,YasserDivaR,yavari927,zagros2010,zeyno,Zombie,_abc_

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 14,050 در 4,505 پست

ببینید من پارتیشن بندی بلدم و منظور شما را فهمیدم............
    ببینید فرض کنید عکسی ک گذاشتم مروبط به نرم افزار پارتیشنی هست ک باهاش مشکل رو حل کردم از طریق هایرن ( البته این پنجره shirink volum هستش ) گفتم فرض کنید............

نمایش متن

من اعداد را ک دستی وارد میکردم تا یه حدی میشد بهش بدم ولی وقتی از این قسمتی ک ب رنگ قرمز هست ، با اونا تغییر میدادم بیشتر میشد !!!!
    دوست دارم بدونم چرا؟
    اگ توی هایرن نرم افزار ضبط داشت بضبط میکردم و بهتون نشون میدادم
    اگ بازم متوجه نشدید تا بالاخره ببینم میشه ی کاری بکنم ک بهتون نشون بدم
    1- داخل نرم افزار آزادی عملتون بیشتره.
    2- فقط فضای خالی رو میشه باهاش جدا کرد و اگه حافظه‌ای پر باشه نمیشه جداش کرد. حال این که به یه طریقی اعداد بیشتر میشه شاید باگ برنامه باشه. شما با برنامه‌های مدیریت پارتیشنی که قبلا چک نکردید مثل مینی پارتیشن یا AOMEI یا ... چک کنید ببینید همین مشکل هست یا نه.
    شب یلدا غروب پاییز نیست، طلوع زمستان نیست
    شب یلدا بهانه ایست برای غروب غم‌ها و طلوع شادی‌ها

خواهی نشوی رسوا / همرنگ جماعت شو

حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

4. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Khosheh آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    محمدرضا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.449
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung Galaxy Note 8
    تشکر شده 197 در 130 پست

2- فقط فضای خالی رو میشه باهاش جدا کرد و اگه حافظه‌ای پر باشه نمیشه جداش کرد. حال این که به یه طریقی اعداد بیشتر میشه شاید باگ برنامه باشه. شما با برنامه‌های مدیریت پارتیشنی که قبلا چک نکردید مثل مینی پارتیشن یا AOMEI یا ... چک کنید ببینید همین مشکل هست یا نه.
    راستش 2 مگابایت فضای خالی داشتم ک با راه حلی ک اون کاربر ب من گفت رفتم و توی هایرن دیدم ک این طوری میشه
    و بگم ک دوتا نرم افزار مدیریت پارتیشن بیشتر نداشت و منم موقع resizee کردن دیدم داره این طوری میشه
    هایرن جدید یه طورایی محیطش ویندوزی شده و من میخواستم تا زیاد شد تایید کنم ولی ترسیدم ب بقیه پارتیشن ها اسیب بزنه
    ببینم نمیشه توی هایرن فیلم گرفت ک بفرستم ببینید و متوجه بشید ک چه طوریه؟

ببینید من از توی هایرن با نرم افزار پارتیشن بندی aoem مشکل رو حل کردم ولی با به نرم افزار دیگه هنوز اون 2 مگ را نشون میده !
    براتون فیلم را تهیه کردم تا ببینید!
    دیگ روی پایین تر حد فیلم برداری با گوشیم گذاشتم و 100 مگ حجمش شد چون نزدیک 45 ثانیه فیلمه
    این همون چیزی هست ک بهتون توی توضیح گفتم
    از توی نرم افزار هایرن هستش.

این کلیپ
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    ویرایش توسط Mahdism1992 : 2020-01-13 در ساعت 00:03 دلیل : ترکیب پست های متوالی

6. کاربر زیر از پست مفید Khosheh تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    CleVeR آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    سیستم عامل 
    Ubuntu x64
    مرورگر 
    Pale Moon
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 1,552 در 450 پست

سلام
    50 گیگ از درایو E جدا کردم.... با بخش جدا شده یه New Simple ساختم ... بعدش دیدم این شکلی شده و همه ی پارتیشن ها Simple شده ... الان اگه اون پارتیشن 50 گیگی رو فرمت کنم همه چی به حالت اول برمیگرده؟

8. کاربر زیر از پست مفید CleVeR تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    ali9698 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 21 در 12 پست

سلام.
    لپ تاپ دوستم لنوو هست و ویندوز ارجینال روش نصبه. یه مشکلی واسه ویندوزش پیش اومد و برد بیرون براش درست کنن. ویندوزش رو ریپیر کرد براش و پارتشین هاش رو یکم تغییر داده.
    این عکس رو ببینید :

نمایش متن

الان فقط اون دوتا درایو 400 و خرده ای براش نمایش داده میشه. اون 50 گیگه چیه ؟ اون 17 و خرده ایه برای ریکاوری ویندوز ارجیناله؟

وضعیت
    آفلاین
    Zorro آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 12,374 در 2,883 پست

سلام.
    لپ تاپ دوستم لنوو هست و ویندوز ارجینال روش نصبه. یه مشکلی واسه ویندوزش پیش اومد و برد بیرون براش درست کنن. ویندوزش رو ریپیر کرد براش و پارتشین هاش رو یکم تغییر داده.
    این عکس رو ببینید :

نمایش متن

الان فقط اون دوتا درایو 400 و خرده ای براش نمایش داده میشه. اون 50 گیگه چیه ؟ اون 17 و خرده ایه برای ریکاوری ویندوز ارجیناله؟
    سلام

برای گرفتن عکس توی قسمت سرچ ویندوز گزینه snip رو تایپ کن و اگه ویندوز 10 آخرین نسخه داری فکر کنم Snip & Sketch باشه که برای گرفتن عکس باید روی new کلیک کنی. با فرمت jpg ذخیره کن تا حجم کمتری بگیره. توی ویندوز 7 اسمش snipping tool هستش

ستون Status رو از قسمتی که مشخص کردم با نگه داشتن کلیک موس به سمت راست بکش تا کامل تمامی مشخصات هر درایو مشخص بشه بعدا ازش عکس بزار

نمایش متن

11. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

کلمات کلیدی این موضوع