صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: || دانلود راحت و بی دردسر از Uptobox بدون نیاز به اکانت پریمیوم ||

وضعیت
    آفلاین
    Mr. Ben آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Reza
    سیستم عامل 
    linux x64
    بیلد 
    Arch Linux
    مرورگر 
    Google Chrome
    مدل تلفن همراه 
    Huawei P8 Lite
    تشکر شده 7,012 در 1,685 پست

Post || دانلود راحت و بی دردسر از Uptobox بدون نیاز به اکانت پریمیوم ||

[CENTER]
    « به نام آفریدگار و گرداننده هستی از نیستی »

با عرض سلام خدمت کاربران عزیز

خب همانطور که از عنوان تاپیک پیداست این آموزش مربوط به دانلود راحت و بی دردسر ( منظور از دردسر حذف شدن لینک دانلود , قعطی و .. می باشد ) از Uptobox.com بدون نیاز به اکانت پریمیوم می باشد.

قبل از شروع آموزش ابتدا چند مورد از مزایا این روش را عنوان میکنم.

• در این روش نیاز به اکانت پریمیوم ندارید.
    • با استفاده از این روش تعداد کانکشن های دانلود از یک یا دو به هشت افزایش پیدا میکند.
    • سرعت دانلود شما بسیار افزایش میابد.
    • در صورت حذف فایل از سرور آپ تو باکس باز هم شما میتوانید فایل موردنظرتان را دانلود کنید.
    • این روش به هیچ گونه برنامه جانبی نیاز ندارد.
    • و ... .

[CENTER]
    و اما نحوه کار:

--- » تذکر مهم : قبل از شروع کار حتما می بایست در سایت
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    ثبت نام نمایید (ثبت نام رایگان کفایت میکند) و وارد اکانت خود شده باشید.

آموزش را با استفاده از تعدادی عکس ساخنه ام و توضیحات لازم در هر مورد را نیز در همان جا بیان کرده ام. باز هم در صورت مشکل از طریق همین تاپیک مشکل را بیان کنید.
    برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )
    ویرایش توسط Mr.Sajjad : 2015-04-02 در ساعت 21:14 دلیل: قرار دادن داخل تگ Hide

2. 334 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

#elite#,*PEYMAN*,1378anis,:. amin .:,A B A D A N,A R I A N,Abbas.Sniper,Abidi,abolfazl64,Adobe,ahghaa,ahmad99,ahmadreza.j25,ahoo1367,Akasha,Akbar291,akhalaj76,ali hasrat,ali139,ali144,ali22338,ali321,AliNiceBoy,alishahrak,alitaker22,alizade11,ali_n1,alone1989,Am1rHo3e1N,amin1995,amin74k,amir,Amir SV,amir65esf,AmiR76C,amirali130,amiramir76,amirber,Amirreza_Scarface,Amir_MM_D,amoo_ali,anasanassi001,and2,Angelo,arash_121,Aria_1996,babakbarca,bagheri78,barni,baxefaz4,Beyondanything,Bikhiyalesh,binamplayer,bluetoothm,celestial1414,chelsea_nabi,codec,cooboo,craig73,cs5_x5,csssaeed1,danial00,dariushi,david99989,demon king,djfafa,djmp3,djxxx,dvb595959,dvbplus,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,edds,edomanoo,ef7778,ehsan2075,ehsnsary,ehsoos,EinsTein,Empratoor,engmrmz,epaaeiz,erfanasa,erfanms,Ernest,esmail147,esytm,Evasi0n,ezio323,fafa12,fanoos1375,farbod2016,Farhad71,FarhadJeneral,farhankam,FarshadBandari,farshid11656,farshidcj,farzad24,farzad74,favell,Fibonachi1,Filegir,found,fox07,ftmahdi,FZD_GHOGHNOOS,g o r g,gharayi,ghosthunter,gijgah,hahahamed98,hamedjoon,hamedsos,HamedTB,hamid3pnn,hamidreza2015,HAMIDy,Hamid_Y2K,HARDRiCT,hasan60,HasanSH7,hatami1372,HHAC3,hitm@n,hiva819,ho93ke,holden,holoo701,hossein85,hotshop110,H_crysis_EN,ilphma,imajid7,imansj,ImperialGhost,imtish,iranian.m,jafary,jalal68,jamaldanlod,Janeali,javadh.a,jhamed,jrd,K!!NG,kaka07,kalantarahur,kamitnt,kamyd,karaj2,kavosh_gol,kebrit,keyhan123,Khandan2013,Kiavash,KINGBOYR2,Koy[A]niZ,Kralll,lord0fpars,LordOfGears,Lycas,l_SAVALAN_l,m+a+q,m.mohebbi,m.samadi1377,M@rteza,madiran2001,mahan07,mahatasa,mahdesiamaki,mahdim98,mahdimm,MaHMoOoD,mansoor-sg,mansour.teh,marcus-sama,markoo,marmuz,masiham84,mbmbhh,mehdi20011,mehdi909,mehdimuazn,mehran30,mehrdad2020,mehrdadfa,mh158,MhD78,MichaelScofield,MidNight,milad676,miladsai,milana63,mili1000,milval,misaghkord,MΣHЯDAD,mkmarandi,MmdRza#,mmt321,mmzz91,mohamad546,mohammad.1359,MOHAMMAD.MI17,Mohammad48,mohammadktab,Mohammadreza77,mohsen.pc,mohsen1374,mohsen405,mohsen99,mohsennilo,mojitaktir.68,mooji,mortix360,mosi3030,MOSTAFA M,mostafa7377,motedayn,movielover,mp55a,Mr.Amir,Mr.Sajjad,mr7131,mraaa,mrhunter,msn318,msna,nanoks,narutooo,Navid_niki,nima454,nimaad,nokiawn808,omidk2,omidkhodayari,onlys,OVERWATCH,OXEYGEN,سردار حنیف فاتح,pandora,parham29,payamjafari,pemberton.dnl,pes2013,player13,poloton7,price_627,PRO USER,punez14,qw1212,q_azy,R008,Rambo_91,ramin mgs,raminxxx,rasol007,REZAMW3,RezaU,reza_r2z,roopan,saberkhan,sadegh571,saeid13732,sajad151515,Sajadkh,Saleh.K,saman3,samanshahed,samanshakori,SarbazeVatan,sater257,SCORPI@N,Seelp Aydin,sefr,seyjeyd,sh2rji,shabbia,shayan mj,Shayan123,shayanan,shayeamir,shenova,shishi,siavash66,Sina-hidden,Sina131,sinahidden,sirhadi7326,sisi021,smartmohsen,SMMS,smt380,snafel3,Soheilcr,SOHRAB_MJ,srk20king,ss_star,Startak,stormkiller,tao1992,tg1236,theMiladAhmadi,tiket,Till Lindemann,titan-pc,TiTAN_Ali,TKDP,tnt403m,tohid777,Tom Riddel,ubirock,نمکدون,vahid67,volfsboy,vps2011,W a v e,w700a,war-machine,waxa6,XXX.scorpion.XXX,Yazhari,Zariiiiii,zibashafiee2,ziyajan,_Arash_

وضعیت
    آفلاین
    سردار حنیف فاتح آواتار ها
    کاربر اخراجی
    مدل تلفن همراه 
    ندارم
    تشکر شده 3,367 در 995 پست

---» توجه توجه : این آموزش به صورت اختصاصی بوده و فقط با ذکر ایمیل نویسنده (reza.general@yandex.com) قابل کپی برداری است.

سلام

تو فایل pdf میشه آمادش کنی

بد نبود خوب هم نبود

به هر حال جالب بود.

هر موقع اومدی تاپیک اختصاصی بزنی اولش بنویس تاپیک اختصاصی آموزش ... یا تاپیک اختصاصی حل مشکل .... ویندوز..... (( این جور چیزا ))

4. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Mr. Ben آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Reza
    سیستم عامل 
    linux x64
    بیلد 
    Arch Linux
    مرورگر 
    Google Chrome
    مدل تلفن همراه 
    Huawei P8 Lite
    تشکر شده 7,012 در 1,685 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط فرمانده فاتح
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    سلام

تو فایل pdf میشه آمادش کنی

بد نبود خوب هم نبود

به هر حال جالب بود.

هر موقع اومدی تاپیک اختصاصی بزنی اولش بنویس تاپیک اختصاصی آموزش ... یا تاپیک اختصاصی حل مشکل .... ویندوز..... (( این جور چیزا ))
    ممنون از نظرتون. رسیدگی شد.

فایل پی دی اف به زودی...

6. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇 آواتار ها
    🆂🅴🆈🅴🅳
    نام اصلی
    Sayyid Mahdi
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 38,699 در 2,104 پست

درود
    با تشکر از شما ، پرفیکس آموزش اضافه شد
    موفق باشید

وضعیت
    آفلاین
    david99989 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows XP 
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 5 در 3 پست

سلام مشکلی داشتم اگر میشه راهنمایی بفرمایید
    من اکانت وی ای پی سایت ایران دوبله را دارم اما سرعت اینترنتم خیلی کمه 30 کیلو بایت هر کاری میکنم نمی توانم فایلهای سایت ایران دوبله را در سایت 4upld ریموت کنم و نوشته سایتهای پسورد دار ریموت نمیکنه.حتی در سایت اپودبوی هم ریموت نمیشود.خواهشن مدیران و کاربران گرامی یک راه حلی بهم بدید.ممنون

9. کاربر زیر از پست مفید david99989 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    MmdRza# آواتار ها
    کاربر افتخاری
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S10e
    تشکر شده 9,043 در 2,046 پست

سلام مشکلی داشتم اگر میشه راهنمایی بفرمایید
    من اکانت وی ای پی سایت ایران دوبله را دارم اما سرعت اینترنتم خیلی کمه 30 کیلو بایت هر کاری میکنم نمی توانم فایلهای سایت ایران دوبله را در سایت 4upld ریموت کنم و نوشته سایتهای پسورد دار ریموت نمیکنه.حتی در سایت اپودبوی هم ریموت نمیشود.خواهشن مدیران و کاربران گرامی یک راه حلی بهم بدید.ممنون
    سرعت دانلودتون فقط از این سایت کمه ؟
    سـیـن مثل سَـربـاز

11. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    david99989 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows XP 
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 5 در 3 پست

سرعت دانلودم 30 کیلو بایته و سایتهای دیگری هم به غیر از ایران دوبله مانند مول- مدیا سیتی هستند که اکانت وی ای پی انها را هم دارم اما بازم سرعت دانلودم خیلی کمتر از سایتهایی مانند ایران فیلم و تاینی است اما مشکلم اینه که هر کاری میکنم نمی توانم فایلهای سایت ایران دوبله یا مدیا سیتی را در سایت 4upld ریموت کنم و نوشته سایتهای پسورد دار ریموت نمیکنه.همچنین در سایت اپودبوی هم ریموت نمیشود.خواهشن مدیران و کاربران گرامی یک راه حلی بهم بدید که چطوری فایلهایی که پسورد میخواهند را ریموت کنم.ممنون

وضعیت
    آفلاین
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 234,197 در 6,557 پست

سرعت دانلودم 30 کیلو بایته و سایتهای دیگری هم به غیر از ایران دوبله مانند مول- مدیا سیتی هستند که اکانت وی ای پی انها را هم دارم اما بازم سرعت دانلودم خیلی کمتر از سایتهایی مانند ایران فیلم و تاینی است اما مشکلم اینه که هر کاری میکنم نمی توانم فایلهای سایت ایران دوبله یا مدیا سیتی را در سایت 4upld ریموت کنم و نوشته سایتهای پسورد دار ریموت نمیکنه.همچنین در سایت اپودبوی هم ریموت نمیشود.خواهشن مدیران و کاربران گرامی یک راه حلی بهم بدید که چطوری فایلهایی که پسورد میخواهند را ریموت کنم.ممنون
    درود

لینک های پرمیوم اکثر سایت ها قابل ریموت نیستن

مگر این که لینک کمکی داشته باشه از یه آپلود سنتر دیگه بعد شما لینک های اون اپلود سنتر رو ریموت کنید

یا هم تو وی پی اس با اکانت پرمیوم وارد بشید ، دانلود کنید و با سرعت بالا اپلود کنید

من خودم چیزی بیشتر از 100 قسمت یک سریال رو از آپلود بوی با همین روش قرار دادم توی uptobox

14. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Karo آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    k2.r.z
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Internet Explorer
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 6,457 در 828 پست

با سلام

برای این کار می تونی از لیچر استفاده کنی

برای مثال این سایت:
    کد:
    http://feev.net/rapid/index.php
    لینک دانلود رو تو اون قسمتی که نوشته link to tranload وارد کن

بعد پایین همون کادر یه گزینه داره user & pass تیکش رو بزن دو تا کادر باز میشه

یوزر و پس کاربری سایت رو اونجا وارد کن و بعد روی transload file کلیک کن

سایت شروع به لیچ میکنه و بعد از چند مدت بسته به سرعت دانلود از سایت یه لینک مستقیم بهت میده

این لینک رو می تونی تو هر سایتی خواستی ریموت آپلود کنی

16. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    david99989 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows XP 
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 5 در 3 پست

با سلام

برای این کار می تونی از لیچر استفاده کنی

برای مثال این سایت:
    کد:
    http://feev.net/rapid/index.php
    لینک دانلود رو تو اون قسمتی که نوشته link to tranload وارد کن

بعد پایین همون کادر یه گزینه داره user & pass تیکش رو بزن دو تا کادر باز میشه

یوزر و پس کاربری سایت رو اونجا وارد کن و بعد روی transload file کلیک کن

سایت شروع به لیچ میکنه و بعد از چند مدت بسته به سرعت دانلود از سایت یه لینک مستقیم بهت میده

این لینک رو می تونی تو هر سایتی خواستی ریموت آپلود کنی
    ممنون از راهنمای هاتون اما توسط این سایت لیچر که گفتید یک فایل طبق راهنمایی هاتون لیچ کردم که حجم اصلی ان 1610 مگ بود اما پس از لیچ توسط این سایت حجم ان 1119 مگ شد می خواستم ببینم مشکل از کجاست-اگر لیچر دیگری مانند این سراغ دارید برام ارسال کنید.ممنون

18. کاربر زیر از پست مفید david99989 تشکر کرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین