نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ویندوز 10 را چگونه ارزیابی می کنید ؟

رأی دهندگان
515. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

263 51.07%
  • خوب

133 25.83%
  • نسبتا خوب

72 13.98%
  • بد

47 9.13%
صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91516171819
نمایش نتایج: از 181 به 185 از 185

موضوع: ویندوز 10 را چگونه ارزیابی می کنید ؟ آیا به ویندوز 10 مهاجرت می کنید ؟

Status
    NANIN آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    علی
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 25,645 در 3,934 پست

پیش فرض ویندوز 10 را چگونه ارزیابی می کنید ؟ آیا به ویندوز 10 مهاجرت می کنید ؟

ویندوز 10 را چگونه ارزیابی می کنید ؟

آیا به ویندوز 10 مهاجرت می کنید ؟

... لطفا در نظرسنجی شرکت کنید ...

دوستان یه لطفی بکنید ، بحث و گفتگو رو در این تاپیک انجام ندید ( میتونید در تاپیک بحث و گفتگو شرکت کنید) و فقط نظرتون رو در این جا اعلام کنید

2. 118 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

Status
    honeyxp آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 80 در 52 پست

من از همون موقع که نسخه های آزمایشی اومد و برنامه ی ویندوز اینسایدر، ویندوزم رو به 10 تغییر دادم و با وجود همه ی کندی ها و باگ هایی که داشت به شدت ازش راضی بودم و موندم روش تا بیلد استیبلش ریلیس شد. یه جورایی حس می کردم که 8 و 8.1 یه نقصایی دارن اما دقیق نمی دونستم چه جوری بهتره ولی می دونستم روندش رو به تکامل نسبت به ویندوز 7 هستش. اینایی که روی 7 حساسن یه سری تعصبای خیلی زیادیه دیگه. مثلا یکی به خاطر تم شیشه ای نمی خواد ویندوز 10 نصب کنه! کاری نداریم که هر کسی دلیل خودش براش محترمه. اما وقتی تا این حد دید به ویندوز سطحیه نمیشه انتظارای دیگه داشت. آخه ویندوز رو مثلا استفاده نمی کنی که از تم شیشه ایش استفاده کنی! به نظر من کارایی خیلی بهتری داره و خیلی سبک و روون هست و قابلیتای ریز و درشتی که داره به مرور اون قدر شما رو به خودش عادت میده که بعد یه مدت واقعا کار با ورژنای پایین تر سخت میشه. روند نزولی که ویندوز 7 در پیش گرفته گویای موفقیت این ویندوزه. یه کلام بگم ویندوز 10 بهترین ویندوز توی تاریخ مایکروسافته! البته من یه اعترافی بکنم که شخصا طراحی فلت رو از حالت 3D که برای ویندوز 7 بود بیشتر دوست دارم. اما توی کارایی حرفی برای گفتن نمی ذاره! به نظر من هر کی شک داره سریع تر نصب کنه بعدا خودش به نتیجه های خوبی می رسه.

پست به صورت خودکار ادغام شده در 11:55

من یه مشکل خیلی مهم با ویندوز 10 دارم اونم سرعت بوت این سیستم عامل هست انواع و اقسام ترفندها رو هم اعمال می کنم اما همچنان سرعت بوت این سیستم عامل واسم غیرقابل قبوله
    دوست عزیز سوالتون رو توی تاپیک مربوط به بحث و گفت و گوی ویندوز 10 بپرسین، توی اول پست گفتن و فک نکنم این جا جواب بگیرین. این جا فقط نظر داده میشه راجع به ویندوز 10 و فکر نکنم برای سوالتون پاسخی دریافت کنین...

4. کاربر زیر از پست مفید honeyxp سپاس کرده است .

Status
    gamer_saeed آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    سعید
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    سپاس شده 1 در 1 پست

اولین دلیلی که بخاطرش رفتم رو ویندوز 10 ، به خاطره سرعته خوبشه ( البته نسبت به 7 )
    بعد اینکه بروز بودنو دوس دارم
    خیلی از دوستان آپدیتشو نقطه ضعف میدونن ولی من برعکس اونا اتفاقا میگم که همین یکی از نقاط قوته ( که البته میشه قطعشون هم کرد )
    رابط کاربریش برای کاربرایی که از 7 میان اولاش یکم سخته ولی بعد کم کم چشم عادت میکنه
    البته اینم بگم که روز اول که نصب کرده بودم حسابی کلافم کرده بود تا اینکه روزای بعدی کمی باهاش آشنا شدمو بهش مسلط تر شدم
    الانم خیلی ازش راضیم

6. کاربر زیر از پست مفید gamer_saeed سپاس کرده است .

Status
    amirhoseinsajadi آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    سپاس شده 1 در 1 پست

Smile

به نظر من از سایر سیستم عامل های ویندوز تغییرات گسترده ای انجام شده،من سال هاست از ویندوز 7 استفاده میکنم ولی ویندوز 10یه چیزه دیگست.مخصوصا در طراحی پنجره ها،منوی استارت طراحی دیسکتاپ و....

آری با این امکاناتی که داره مگه میشه ویندوز 10 رو نصب نکنم.قطا نصب خواهم کرد

8. کاربر زیر از پست مفید amirhoseinsajadi سپاس کرده است .

Status
    t.sultanifar آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 207 در 97 پست

من یه چیزی بگم؟؟
    الان ویندوز 10 دیگه یک سیستم عامل نیست بلکه یک مجموعه سیستم عامل است چون تا حالا 4 نسخه ازش منتشر شده و هرکدوم از این چهار نسخه تا حدودی حسابش از بقیه جداست. بنا براین نظر کلی در مورد ویندوز 10 دادن خیلی درست نیست. باید در مورد هر کدوم از بیلد ها جداگانه نظر داد. ولی این بیلد آخری (15063 یا همون 1703 یا همون Red Stone 2 یا همون Creators Update که شصت تا اسم براش گذاشتن!!!) به نظرم خیلی خوب و استیبل هست. من بعضاً از بیلد های قبلی ناراضی بودم ولی این بیلد رو به همه توصیه می کنم.

10. کاربر زیر از پست مفید t.sultanifar سپاس کرده است .

Status
    Pedram-YM آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    Pedram YM
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 81 در 24 پست

برای کسانی که صفحه نمایششون QHD با اضافه شدن قابلیت System Enhanced در DPI Scaling نسخه Creators دیگه دلیلی برای استفاده از نسخه های دیگر ویندوز وجود نداره

12. کاربر زیر از پست مفید Pedram-YM سپاس کرده است .

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91516171819