نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: اموزش رفع هنگ وکندی گوشی های اندرویدی

وضعیت
    آفلاین
    Ernest آواتار ها
    کاربر اخراجی
    سیستم عامل 
    Windows XP 
    تشکر شده 21,340 در 2,895 پست

پیش فرض اموزش رفع هنگ وکندی گوشی های اندرویدی

سلام به دوستان سافت 98
    خوب بیشتر شما عزیزان اگر گوشی اندرویدی داشته باشید با هنگ یا به عبارتی کند شدن گوشی اشنایی دارین که قصد دارم در این اموزش با چند کار یکم بهتر کنیم وضعیت کندی گوشی وهنگ
    خوب اولین کار می خواهیم چند تغییر در گزینه برنامه نویسان انجام دهیم
    برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

اموزش تمام شد امید وارم براتون کاربردی داشته باشه
    اگر هم مشکلی داشتید در همینجا بپرسید
    فقط اینو بگم که روی بعضی از گوشی ها عالی جواب می ده وروی گوشی قدرتمند تاثیری احساس نمیشه
    واگر با این کار ها درست نشه باید گوشی خود را ریست فکتوری کنید یا رام جدید فلش بزنید
    ویروس کشی هم انجام دهید
    یک نکته جدید که به این اموزش اضافه شده هر روز یک بار گوشی خود را خاموش وروشن کنید

2. 298 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

!محمد!,"ALI-SH",.::HUAWEI::.,0reza666,4li.r,A N G E L,a1162,aban12,abdooreza,abdozak,Abolfazl.E,Agint,ahmad0025,ahmadaiani4600,AHN,alex41,ali rahimy,ali-mj,ali.,ali.512,ali.q,ali542,ali543,aliaraee.76,aliashell,aligoodarz,AliHaRold,alijafari387,alirabbiar,Alireza.z47,alirichie,Ali_m_nia,amd 99,amd>intel,amimahdi,amin.nzr,amin1995,Aminsto,Amir SV,AMiR.oo,amir0015,Amirali_A,amiralmomenin,AmiRHoSSeiN.98,amirmohammad71,amirreza369,amirsarvi,amirxbest,Android King,araku,arh_5464,aria2008,aria55,arshiajack,asadyakuza,asm2620,avana,azim2910,azimifard,™Eh$an,babak.amiri.123,babak.bihamta,barbod24,behnam_dadrasi,BLACKY,bogo23,bonjoeih,bryant24,Capitalist,Captain Black,Carbon0097,carbon_ox2,Carroll Shelby,chelsia,daal,DAN!AL,danyal_pishro,davod84,dehshahri,Diamond Dog,Donatell0,donkeyoxte,dyousefy,eeminent,ejmessage,elfasg73,elm10,errrorrr,Exterminator,faarbod1001,farhadrohi,fariborz246,faridnb,fashionmetal,gdiscovery,GHADERI121,ghamari76,GhasemSalehii,Goudarz,gzmrvfs,hadi-viper,hadiiha,hajipoor_65,hamedjoon,hamekhani,hamid6888,HAMIDy,hamoon77,hana.golestanpoor,hasan7and,hasanzirak,hdrn71,Helsa,hessam15,Hhassani77,homayoo,hosainjamali,hoseynsaghafi,Hossein Fy,Hosseini71,I Came Back Stronger,iAmArsham,imissu,jafary,javadrock,javaheri69,kabo73,kardo90,kavehamini,Kavehf,khosrowshah,kiankk1,Kiavash,Killer Scorpion,King Tanha,KresKa,lisaeid,M-Walker,m.mansour,m2m_68,mahdi khodabakhsh,mahdikashi,mahdi_j,mahmodmoshiry,malasfore,maleki92,mamad0070,mamadskynet,mamalyz,mamjalili,mammad.spy,mammadspy,manoin,masood1230,masoud.gsm,masoudcs,Masoud_M_bf,matines2,md.1380,Mechix,mehdie75,mehrad_d,mehranhich,mehrshad-5,mhrdad47,mikaeil1362,MK1995,mkhj2020,MmdRza#,mmiladd,mmpower,moh573,MOHAMMAD.MI17,mohammad2029,mohammad2404,mohammadjavad99,mohsen99,MOHSENO4983,monta1,moroeimilan,mortaza77,morteza1368,moslem cr7,mostafa1369,mostafa4s,mostafa62,Mountuno,MR.MOH$EN,MS4ever,Musi69,M_I_S,N0isyShad0w,namraco,napelon,naser051,navid0000,nima_fk,Omid.Violin,omidha,Only For You,only-one,OVERWATCH,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,حبیب اله,دشت لالی,علی ظهوری,P R I M E,paeezxx1,parlaq67,peace,Peace1990,Peymi,PMSH78,poldar,poria paydar,Pourshirzadi,prance2012,Present,Quf_,ramin mgs,ramingha,raminmn20,Rasoulia,redsam,respina7,rey827,reza-1234y,rezaaa2015,rmohammadi6,rooholahoskui,roopan,RoSe wAtEr,S.n0x.A,S.QASEMI,s1s3s7s8,S4S3R,SaaJaT,sadegh73,sadra.soo,saeedeli,saeedjanam,saeedpr,safa sity,sajjad10,samanshahed,samanshakori,Samisoft,sams,sardabir13,SCORPI@N,se2010,Seelp Aydin,shervin_1162,shintaro,shiraz522,shirzad3423,sign1995,sina234,sina3312,SLIPK9,soroush22d,Spac e,stormkiller,susk-yatim,suyuvu,t@ghi,tawan,tco03f,The Doctor,theMiladAhmadi,thesettlers850,TIME,TKDP,Toolbox,Top secret,TRACKER,tsptsp,مهدی مرندی,نورفاطم,َAmir.Prg,پیرمرد1,vab9718,virusha,W a v e,warrior2020,ya3eman,yahyablue,yasharlp98,YasserDivaR,yasspor,youji,_mamali

وضعیت
    آفلاین
    MmdRza# آواتار ها
    کاربر افتخاری
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S10e
    تشکر شده 9,044 در 2,046 پست

خوب همان طوری که می بینید من گذاشتم روی یک پردازش که بهترینش هست
    تشکر ...

نمیشه انتخاب کرد این 1 یا 2 پردازش چ برنامه هایی باشن ؟!

چون مثلا من میخام فقط واتس اپ و تلگرام اجرا شن ک پیام هاشون بیاد و ب بقیه نیازی ندارم .

یعنی نمیشه ؟
    سـیـن مثل سَـربـاز

4. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Ernest آواتار ها
    کاربر اخراجی
    سیستم عامل 
    Windows XP 

تشکر ...

نمیشه انتخاب کرد این 1 یا 2 پردازش چ برنامه هایی باشن ؟!

چون مثلا من میخام فقط واتس اپ و تلگرام اجرا شن ک پیام هاشون بیاد و ب بقیه نیازی ندارم .

یعنی نمیشه ؟
    خیر نمیشه انتخاب کرد اما شما می تونید یک کاری بکنید
    با دو برنامه ای که بالا معرفی شد دومی مثلا شما همه برنامه رو ببند به جز این دو تا و این دو رو بزار در لیست سیاه برنامه
    میشه این کارو انجام داد فقط دیگه پیام بیاد هم مثلا لاین دارین شما از اون پیام نمیاد و فقط از تلگرام و واتس اپ که در لیست سیاه هستن پیام میاد

وضعیت
    آفلاین
    Ernest آواتار ها
    کاربر اخراجی
    سیستم عامل 
    Windows XP 

دوستان یک نکته رو یادم رفت بگم که در پست اول اضافه شد
    بعد از هر بار خاموش و روشن کردن تلفن خود گزینه حداکثر یک پردازش از بین می رود و باید دوباره تنظیمیش کنید

7. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    I Came Back Stronger آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    JAVAD Setup Editor
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 168 در 18 پست

با سلام
    بنده از این روش که قبل از این که از جایی بگیرم استفاده نمودم و نزدیک به یکساله که به طور معمول هفته ای 1 بار گوشی را شارژ می کنم
    البته با استفاده از دو نرم افزار Apus و آنتی ویروس 360 Security پیشنهاد می کنم اول از اطلاعاتتان بک آپ بگیرید
    البته در گوشی بنده که هوآوی G 610 U 20 اتفاق خاصی بوجود نیومد
    اما واسه یکی از دوستان انجام دادم فکر کنم هوآوی Honor بود که کلی از اطلاعات مسنجرش را از دست داد
    پس مراقب باشید
    قبلش بگم گوشیتون اگه روت باشه و با یک نرم افزار عالی App Master درست مدیریت کنید و نور صفحه 11 باشه این مقدار شارژی که گفتم را بدون استفاده از امکانات سرگرمی گوشی مانند : جی پی اس - انتقال دیتا - و چرخش خودکار و ... می توانید داشته باشید
    با تشکر از توجه شما

9. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    hana.golestanpoor آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 2 در 1 پست

سلام خسته نباشید بنده بازی مشهور آندروید subway surf رو دارم که خیلی هم ضعیفه ولی یه سری لگ هایی اعصاب خورد کن داره. خیلیا که بازی کردند می دونند میشه این مشکل رو حل کرد؟؟

وضعیت
    آفلاین
    amd>intel آواتار ها
    کاربر اخراجی
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 39 در 26 پست

سلام خسته نباشید بنده بازی مشهور آندروید subway surf رو دارم که خیلی هم ضعیفه ولی یه سری لگ هایی اعصاب خورد کن داره. خیلیا که بازی کردند می دونند میشه این مشکل رو حل کرد؟؟
    درود اموزش پست اول دوستمون اشاره کردن رو انجام دادین؟؟؟؟
    منم این بازی رو دارم هنگ داره..گوشیتون حتما ضعیف هست یا پر برنامه هست سنگین شده..برای همون هنگه..
    وگرنه نباید دیگه هنگ کنه..

12. کاربر زیر از پست مفید amd>intel تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    javadrock آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    javad
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 126 در 90 پست

سلام سرعت گوشی من خوبه ولی چرا توی es این جوری نشون میده

نمایش متن

گوشی من شیائومی ردمی نوت 5a هستش
    حافظه داخلی 16 گیگ

14. کاربر زیر از پست مفید javadrock تشکر کرده است .