صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: آموزش نصب Xposed روی گوشی های Huawei

وضعیت
    آفلاین
    s1s3s7s8 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    علی
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 650 در 99 پست

پیش فرض آموزش نصب Xposed روی گوشی های Huawei

Xposed Framework | فریمورک اکسپوزد در واقع یک بستر چند صد کیلوبایتی است که به شما اجازه می‌دهد ماژول‌ هايی را روی گوشی یا تبلت خود نصب کنيد و کنترل بیشتری روی بخش‌های مختلف آن داشته باشید.
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

با اجازه اساتید

سلام.

هماهنگ شده با مدیر ارشد
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

حتما میدونید که فریمورک Xposed اصلا روی گوشی های هوآوی نصب نمیشه. پر از سایت های ایرانی و خارجی هم شده نسخه مود شده که عملا کاربردی ندارن و عین نسخه معمولی نصب نمیشن.

توی بعضی انجمن های خارجی و ایرانی هم دو روش برای نصب قرار داده شده که دوتا مشکل دارن:

1- یک روش موقع نصب فریمورک اصلا پیغام Failed نمیاد و فکر می کنید نصب شده ولی بازهم ماژول ها کار نمی کنن.
    2- یک روش دیگه هم فقط می تونید نسخه 2.3 رو نصب کنید که 70% ماژول ها (مخصوصا ماژول های مهم و کاربردی) با نسخه های بالاتر سازگار هستن و استفاده ای نداره.

تو این روش که میگم نه تنها فریمورک کامل نصب میشه، بلکه نسخه بروز 2.6.1 رو هم می تونید نصب کنید. فقط یکم خلاقیت میخواست که این دوتا گیر کوچولو رفع بشن که بنده این خلاقیت رو به خرج دادم.

در ضمن نسخه 2.7 Experimental هست برای اندروید 5 و Galaxy S6 و پر از باگ.بعدش نسخه 3 تولید شد. این نسخه Beta هست و فقط از طریق کاستوم ریکاوری نصب میشه و باگ هم داره. با روشی که میگم اگر نسخه Stable و کامل ورژن 3 اومد می تونید به راحتی و بدون دردسر نسخه جدید رو نصب کنید. پس ما حالا با ورژن 2.6.1 کار داریم.

هر برنامه ای که معرفی کردم، لینک دانلودش رو دادم. لطفا از همون لینک برای دانلود استفاده کنید. هزارتا نسخه از برنامه ها رو تست کردم که این نسخه ها مچ شدن و جواب دادن. لطفا فقط از لینک دانلود ها استفاده کنید و نگید که خودم دارمش، مال من جدیدتره و ... . چون مطمئن باشید مشکل ایجاد می کنه.

بریم سر آموزش (جملات قبل رو نخوندید؟ اشکال نداره، از اینجا به بعد خط به خط باید انجام بشه تا نتیجه بده)

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )
    ویرایش توسط 𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇 : 2015-08-27 در ساعت 14:20 دلیل: افزودن پرفیکس آموزش و قرار دادن در تگ H

2. 168 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

2015 Jooker,a3man,abolfazl19,afshar63,agp_pk,ajentelman,ali-mj,ali.alizade,Ali.dedsec,ali09130913,aliaga,aliamir12,alidedsec,alim98100,AliNiceBoy,ALIR3ZA5,alirezafgi,alitak11,amin_eshgh,Amir SV,amir-roli,amireagle123,amirjazini,amirsijle,arashesyan,architcture,aref131415,areyetiz,arrow2015,asadyakuza,ayoobzarinfar,babak.amiri.123,bahramms,behi4c,Black Scorpion,boyzebel,danyal_pishro,dodi_ali47,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,ehsan.mohbi,ehsanm70,Emadjuju666,emotriple,erfan40,err602,faramarz.b,farbod666,Fardinjal,farhangfff,firooza1,golden1988,Hadihbv,haditirip,hamekhani,Hamidamandreza,hamidnovin,hashem_takta,hitler1945,hitm@n,hkordi,hooman900,hossein-,imissu,itcmahdi,jawadnzari,kamashoktnt,kamew,Karim86,keyvan123,kiarash6488,Kiavash,KingLord,Kitty_EmO,kkkk4,lklklk,love-sick,M.Maghami,maeysam,magidse,Mahdi22mhd,mahmoodi,mahwaz,majiiidhasanpur,masoud.gsm,mehdi.omrani,mehdiattar,mehranjjjjmm,Mehruwn,mhnp,MmdRza#,mobin shahidi,moein hb,mohamad reza 1375,mohamadkhann,mohammad09,mohammadjd,Mohanad,mortezaabasizzz,morteza_m2,moslom,msv11,mts800,mtvk89,m_abotalebie,nafasam,namraco,navidloveno,naznaz,nima.tooshi,omidraad,omidzht,omid_1378,osos,oxcigen,حبیب اله,حمید رضا777,parsian88,pejvaak,phantomis,pleomax42,poorya014,Pourshirzadi,rahiking61,rahim.,Reza.2002.Jalambadan,reza1255,rezagg,rk1001,roomn6,rzaaa,S.QASEMI,s70s,saeed.ir4335,saeedahmadiasma,saeid sf,safasafar,salahe,sayetars,sbuuni1,SCORPI@N,seivan72,server2684,Shahrokh135023,sky201267,soheil9330,sony-s,SORENAAA02,sqahremani419,staylove30,tabrizcatia,taha.isfahan,Taher!,THE FARZAD,TRACKER,TSCO,user56,فرامرز ش,هادی احمدی,پورسینا,wildrose,xeebex,yaqub63,yasharlp98,Yousef babaei,_*habib*_

وضعیت
    آفلاین
    Hamidamandreza آواتار ها
    عضو انجمن
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام من تا مرحله 5 درست پیش رفتم ولی تو قسمت د موندم.یعنی فایل.set.immutable رو تو پوشه سیستم پیدا نکردم
    ممنون میشم کمکم کنید
    مدل گوشی huawei y625

وضعیت
    آفلاین
    faramarz.b آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام این فایل set_immutable روگوشی من هم پیدا نشد. من دوبار نصب کردم تو حالت معمولی گوشیم بالا نمیومد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12