صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 49

موضوع: حل مشکل از بین رفتن جدول پارتیشن (پارتیشن خام بدون فورمت) (RAW Partition) - بدون از دست دادن اطلاعات

وضعیت
    آفلاین
    CARDINAL آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 ENT 18362.295
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 123,697 در 8,278 پست

پیش فرض حل مشکل از بین رفتن جدول پارتیشن (پارتیشن خام بدون فورمت) (RAW Partition) - بدون از دست دادن اطلاعات

یک مشکل رایج در اکثر فلش دیسک ها و هاردهای اکسترنال همیشه بوده و آن این است که در اثر استفاده اشتباه از نرم افزارها, مشکلات نوسان برق, مشکل پورت USB, استفاده نکردن از گزینه “Safely Remove Hardware” و مواردی از این قبیل, جدول پارتیشن آن حافظه از بین
    می رود و درایو شما تبدیل به یک پارتیشن خام (RAW Partition) می شود که متاسفانه توسط سیستم عامل ویندوز قابل شناسایی و یا دسترسی نیست ولی توسط لینوکس نه فقط قابل دسترسی بوده بلکه قابل تعمیر هم می باشد.

شاید اکثر شما با این مشکل مواجه شده باشید که ناگهان هارد یا فلش شما در ویندوز غیر قابل شناسایی بوده و ویندوز از شما می خواهد که آن را فورمت کنید که این کار درایو شما را تعمیر می کند ولی تمام اطلاعات خود را از دست خواهید داد و شاید حد اکثر تا 50% اطلاعاتتان را
    بتوانید با نرم افزارهای بازیابی اطلاعات باز گردانید.

با آموزش زیر شما قادر خواهید بود بدون نیاز به فورمت کردن و از دست دادن اطلاعات خود درایو یا پارتیشن خام را تعمیر کنید:

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

هر گونه کپی برداری از این موضوع با ذکر نام سافت98 بلامانع می باشد.

ویرایش توسط CARDINAL : 2017-09-18 در ساعت 17:03 دلیل: قرار دادن لینک مستقیم فایل ISO ابزار pmagic

2. 430 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

0XF0RD,115115,1negintype,4225838,a80sadeq,abasniyati,abbas-r,Abbas.Sniper,abbas008,abdozak,ahmad1391,ahmad65,ahmadpory,ahmdra,ahttmp,Akbar291,ali ahadi,ali unique,Ali.r82,ali1455,ali3810sh,aliati,alik222,AliNiceBoy,alirabbiar,Alireza Ch,ALIREZA.NAGHAVI,AlirezaJS,ali_3001,ali_sha,alonesolar,amindrs,aminfe,amir.kheirdoost,amir082,amiraliof,amirdvb,amirmech,amir_9,amsuos25,Angelo,aram44,arashkeivan,arashrasa65,arshad51,Aryan_gamer3dbaz,asad barma,asi72,asklt,asm2620,assali.ni,avin_1067,azezkmsf,babak1372,babakmaku,babak_kish,bahrey,BaxOldHacker,behdad_TNT,behrang61,behzadb,benyamin71,bermodadlt,Beta,BigManager,bjnsamadi,blackroz,BLACKY,blueboy_72000,BMY691,booosy,boy_iran_6,Bugatti,bways,century21,Chandler,chokalak,CYBER EH,daemonberanabus,danashjo,darabi,DARK MAN,david_10,dayi,dears,denizly2002,deragon,digiamlak,djbeny,Donatell0,Dr.Alex,Dr.iT,dr.motazad,dragon,eh092,ehsan57797,ehsanabooli,elfasg73,emimen22,emperatoor1992,Empratoor,ENFORCER,erfangg,erfannnnn,errrorrr,esigoli,eternal infinite,exclusive,Exterminator,f.farhadian,f00000b,faarshid739,FARAZ25,farhad_4100,farizi,farshides,farzan_dell,fashion364,favadezful,fazel89,fdeivi,fidioplus,fighterman,fla15,fooj,fxmpa,Gamer_2013,genius777,ggpo21,GhasemSalehii,ghibish,G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲,GRCFANI,h.jafar,H.R.N,H@/\/\ID,H@3!N,habibihatam,HaD!e6z,hakvirus,hamechiz,hamedjoon,hamedtalebg,hami20100,hamid1353,hamid1642,hamid19,hamsedaym,HARDwareiran,hasan7and,hassanzarabi,hbhb,hellbrain666,Hesam Odin,hesam227,hesamhs1990,hesamxp,hichchiz,hiden540,hikayot,hiva_man,hologram,hosein009,hosein_k93,hossein20162016,Hossein313,hosseinz21,hossien89,hothatan,HOUMAN_2H,htagi,hunter_cit,I AM IRANIAN,imanfree,imnot,imtish,infovahed461,inote,irmedia,istanbul,itkhor,itman4,jackfelon,jafarpourmehdi,jalalzhaleh,JaVAaD.Hp,javad-88,javadsaeedzadeh,jensomino,Joop,kaboye,KAC.MM,kambary,kh.saeed2020,kiavash91,kingkang4749,kkaka,KnightM,kolardi,kordiss,Kouroshshia,LABORATORY,Lifer,lighters,lilipot294,LinX64,lohotrd,Lonely boy,lover24862,M.I.S.A.G.H,M.J Lover,M.SO,mahdibayat,mahdidvr,mahdipirdehghan,mahdi_akb,mahmoodi.mhd63,mahsa_1530,mahyar145,Mahyar378,majid.plus4772,majidfanni,majidhiro,Mamad22.2,mamal usa,march,maserrat,masoud.n,masoudk1364,MasouDShirazI,matadoor,Mateo,mebexe,media2,mehdi.kheiri021,mehdi6277,mehdibamaram20,mehdihajyani,mehdii_igi,mehdisheikh,melbourne.1,meme.kntu,Messi_fa,meysam.ir,Meysam29,MichaelScofield,micro.it,milad 100%,Milad Tavana,milad.azadhemat,milad0123,miladgorginfar,miladgozali,mimkafe,mindhunter,mj273,mja7,mm9794,mmdmo,mmhhzz,mmpower,mnkamran,moahear,moein_n70,MOHAMMAD.MI17,Mohammad48,Mohammmadhs,moharam1370,mohsen-mohammadit1,mohsenfa777,mohsen_z222,MOINDS,mojjtab2,mojo_5670,mojtabarafei,monta1,morteza24,Moslem,mostafa136245,MrEmad,mrrobbot,Mrshojaei,mrspazizi,mr_mahdim10,msh002,mtfk,mtm3263,musaashofte,Musi69,mvm49,mylovechloe,M_I_S,m_shoghi,nafasgajere,nanook7,navabk7,Ni10God,NIGHT'S KING,Nima-ZF,NorthPole,notryka,nr.farzad9900,nss,omidk56,ommsend,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,امید به زندگی,امیدبراعتی,حاج مهدی,حامد اسماعیلی,سایی 95,parker1,Parsa11,parsa3003,passive,PatOMat,pbz,pdcreativeagency,peiman007,Phoenix_boy,phoenix_mp69,Pimpa,PkingCS,poei,porea,pori1,Pourshirzadi,powerx,qamquvuk,raminmix2009,RASOOL,rasool15,RECTOR,RedChili,reza13621363,Reza3314,reza4samadi,rezahagh,rfsmap,Riko,rokhtecno,roohandeh,RoSe wAtEr,roshanaaa,roya.ghaffarian,rtbt,S.n0x.A,S.QASEMI,SaaJaT,sadegh9500sh,sadeghi231,saeed8990,saeedew,saeedt99,saeed_sib,SaeidJavid,sahar@rasool,saja1,salmnzadeh hadi,Samisoft,sam_nevada,SarbazeVatan,sarmor,Saw321,se2010,senatore2004,seraj654,sesa1373,Sezar8118,shahabjaberi,Shibata,shintaro,shitan666,shm744,shoeib63,Siah Gisoo,sina.azimi,Sinapars,Sini98,sirwan20,sky000686868,Slice,smart125,solybloody,sony-s,spark1,spiritpalsy,start2,taj333,taktak1,tanhamusic,technoo,temp2018,Thunderbolt,tiket,tiktak47,TIME,TomC@t,TRACKER,Trainer_Milad,ttiittuu,unvisible,usage,usert,ushimatso,معین خ,ملیسا رضایی,پرهام معمار,یادگاری,V!ToN,vahidreza,vlc_ai,Wüstenfuchs,weman,weomadim,WIKIHARD,WITCHER,yaryou,YasserDivaR,yayaser,yek_dost,zabzia,zaer 133,Zanyar_98,zidane0,ZieRO,Zorro,|Om!D|

وضعیت
    آفلاین
    lohotrd آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 18 در 7 پست

سلام دوست عزیز من دوبار از دیروز این روش رو تست کردم ولی هربار که مراحل تمام میشه یعنی 60000ریت رو میشموره بعدش به پایان میرسه که چند ساعتی زمان میبره بعد از اینکه تموم میشه فقط یک گزینه ادامه میده ولی اون صفحه ای که y/nداره اصلا نمیاد چرا من نمیتونم مراحل رو به درستی انجام بدم ؟؟ انگار مراحل که تموم میشه از اول دوباره تموم اون صفحات رو میاره؟ مشکل از چی میتونه باشه؟

4. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    lohotrd آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 18 در 7 پست

آقا مشکل بر طرف شد مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییی من فکر کردم خودش گزینه Y/N برای رایت کردن پارتیشن رو میده بعد دیدم اون پایین زنده که باید انتخاب کنیم خودمون و به خوبی همه اطلاعاتم برگشت فقط فکر کنم اطلا به دیپر سرچ هم نیازی نبود تو این مورد چون سری آخر اصلا اینکارو نکردم..
    یک دنیا ممنون از شما دوست عزیز واقعا راهنماییتون عالی بود

6. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    senatore2004 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 21 در 14 پست

با تشکر از شما. سیستم من بدون اینکه کار خاصی انجام بدم به یکباره هنگ کرد وقتی بالا اومد ویندوز بالا نیامد خواستم ویندوز نصب کنم اما موقع نصب ویندوز ستاپ ویندوز هارد رو نمیشناسه. هارد رو درآوردم و به یک هارد دیگه وصل کردم اما درایو سی که ویندوز روی اون نصب هست رو نمی بینه و فقط درایوهای دیگه رو می بینه. من هم کلی اطلاعات دارم تو درایو سی و نمی خوام اونها رو از دست بدم. چکار کنم.

8. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    CARDINAL آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 ENT 18362.295
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton

با تشکر از شما. سیستم من بدون اینکه کار خاصی انجام بدم به یکباره هنگ کرد وقتی بالا اومد ویندوز بالا نیامد خواستم ویندوز نصب کنم اما موقع نصب ویندوز ستاپ ویندوز هارد رو نمیشناسه. هارد رو درآوردم و به یک هارد دیگه وصل کردم اما درایو سی که ویندوز روی اون نصب هست رو نمی بینه و فقط درایوهای دیگه رو می بینه. من هم کلی اطلاعات دارم تو درایو سی و نمی خوام اونها رو از دست بدم. چکار کنم.
    پست اول را بخونید و مراحل را انجام بدید. اگر مشکل از جدول پارتیشن هارد باشه با این آموزش برطرف میشه اما اگر بدسکتور باشه میتونید با نرم افزار زیر برطرف کنید:

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    You're closer, to the truth
    Within you, is the truth

10. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    senatore2004 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 21 در 14 پست

سلام من مراحل ابتدایی رو درست انجام دادم اما وقتی میخوام از طریق ستاپ یو اس بی رو به سیستم بشناسونم در قسمت first boot هر کدوم از گزینه ها رو می زنم یو اس بی رو بالا نمیاره.
    میشه مراحل این کار در ستاپ رو به دقت توضیح بدین.

12. کاربر زیر از پست مفید senatore2004 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    CARDINAL آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 ENT 18362.295
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton

سلام من مراحل ابتدایی رو درست انجام دادم اما وقتی میخوام از طریق ستاپ یو اس بی رو به سیستم بشناسونم در قسمت first boot هر کدوم از گزینه ها رو می زنم یو اس بی رو بالا نمیاره.
    ممکنه فلش را درست آماده نکردین و پوتیبل نشده.
    داخل تنظیمات بایوس گزینه USB-HDD را انتخاب کنید. و همچین گزینه بالاتر Hard Disk Boot Priority را باز کنید اگر فلشتون را به عنوان یک هارد شناسایی کرده بیاریدش بالای جدول که اول با فلش بوت بشه.
    Within you, is the truth

14. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    SR7M آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Rasool
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 20,896 در 4,280 پست

اگه قصد بوت از طریق فلش دارید باید گزینه hard disk boot priority رو پیدا کنید

16. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mohsen_z222 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 3 در 2 پست

با سلام
    من یه هارد 1 ترا وسترن دارم که 900 گیگ اطلاعات داخلش ریختم پوشه های قبلی دچار این ارور شد the file or directory is corrupted and unreadable

دستور cmd رو اجرا کردم
    :CMD >> ...Run as administrator... >> chkdsk /f x
    حالا اون پوشه ها تبدیل به فایل ناشناخته شده با حجم صفر کیلو بایت که وقتی کلیک میکنی میخاد با یه برنامه اون رو باز کنه لطفا کمکم کنید
    بعد به این آموزش راهنمایی شدم
    تمام مراحل رو تا پایان Deeper Search انجام دادم ولی بعد از اتمام اون دوباره برگشت به صفحه انتخاب پارتیشن و عملیات نوشتن انجام نشد بعد ریستار کردم هیچ اتفاقی نیافتاده بود
    لطفا کمک کنید

18. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    CARDINAL آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 ENT 18362.295
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton

با سلام
    من یه هارد 1 ترا وسترن دارم که 900 گیگ اطلاعات داخلش ریختم پوشه های قبلی دچار این ارور شد the file or directory is corrupted and unreadable

دستور cmd رو اجرا کردم
    :CMD >> ...Run as administrator... >> chkdsk /f x
    حالا اون پوشه ها تبدیل به فایل ناشناخته شده با حجم صفر کیلو بایت که وقتی کلیک میکنی میخاد با یه برنامه اون رو باز کنه لطفا کمکم کنید
    بعد به این آموزش راهنمایی شدم
    تمام مراحل رو تا پایان Deeper Search انجام دادم ولی بعد از اتمام اون دوباره برگشت به صفحه انتخاب پارتیشن و عملیات نوشتن انجام نشد بعد ریستار کردم هیچ اتفاقی نیافتاده بود
    لطفا کمک کنید
    سلام
    دوست عزیز مشکل در جدول پارتیشن بندی هارد شما نبوده. به همین خاطر این مراحل تاثیری نداشته اند.
    ممکن است مشکل هارد سخت افزاری باشد.
    برای اطمینان سیستمتون را با آنتی ویروسی قدرتمند چک کنید. که اگر ویروسی هم داشته باشد از بین برود.
    Within you, is the truth

20. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع