صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48

موضوع: حل مشکل از بین رفتن جدول پارتیشن (پارتیشن خام بدون فورمت) (RAW Partition) - بدون از دست دادن اطلاعات

وضعیت
    آفلاین
    N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲ آواتار ها
    bᏒᎾᏆhᎬᏒ
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Pro 18362.53
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 106,934 در 7,279 پست

پیش فرض حل مشکل از بین رفتن جدول پارتیشن (پارتیشن خام بدون فورمت) (RAW Partition) - بدون از دست دادن اطلاعات

یک مشکل رایج در اکثر فلش دیسک ها و هاردهای اکسترنال همیشه بوده و آن این است که در اثر استفاده اشتباه از نرم افزارها, مشکلات نوسان برق, مشکل پورت USB, استفاده نکردن از گزینه “Safely Remove Hardware” و مواردی از این قبیل, جدول پارتیشن آن حافظه از بین
    می رود و درایو شما تبدیل به یک پارتیشن خام (RAW Partition) می شود که متاسفانه توسط سیستم عامل ویندوز قابل شناسایی و یا دسترسی نیست ولی توسط لینوکس نه فقط قابل دسترسی بوده بلکه قابل تعمیر هم می باشد.

شاید اکثر شما با این مشکل مواجه شده باشید که ناگهان هارد یا فلش شما در ویندوز غیر قابل شناسایی بوده و ویندوز از شما می خواهد که آن را فورمت کنید که این کار درایو شما را تعمیر می کند ولی تمام اطلاعات خود را از دست خواهید داد و شاید حد اکثر تا 50% اطلاعاتتان را
    بتوانید با نرم افزارهای بازیابی اطلاعات باز گردانید.

با آموزش زیر شما قادر خواهید بود بدون نیاز به فورمت کردن و از دست دادن اطلاعات خود درایو یا پارتیشن خام را تعمیر کنید:

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

هر گونه کپی برداری از این موضوع با ذکر نام سافت98 بلامانع می باشد.

ویرایش توسط N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲ : 2017-09-18 در ساعت 17:03 دلیل: قرار دادن لینک مستقیم فایل ISO ابزار pmagic

2. 386 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

0XF0RD,115115,1negintype,4225838,A S T R O N,a80sadeq,abasniyati,abbas-r,Abbas.Sniper,abdozak,ahmad1391,ahmadpory,ahmdra,ahttmp,Akbar291,ali ahadi,ali unique,Ali.r82,ali3810sh,aliati,alik222,AliNiceBoy,alirabbiar,Alireza Ch,ALIREZA.NAGHAVI,ali_3001,ali_sha,alonesolar,amindrs,aminfe,amir.kheirdoost,amir082,amirdvb,amirmech,amir_9,amsuos25,aram44,arashkeivan,arashrasa65,arshad51,Aryan_gamer3dbaz,asad barma,asi72,asklt,asm2620,assali.ni,avin_1067,azezkmsf,babak1372,babakmaku,babak_kish,bahrey,BaxOldHacker,behdad_TNT,behrang61,behzadb,benyamin71,Beta,BigManager,bjnsamadi,blackroz,BLACKY,blueboy_72000,BMY691,booosy,boy_iran_6,Bugatti,bways,century21,chokalak,CYBER EH,daemonberanabus,danashjo,darabi,DARK MAN,david_10,dayi,dears,denizly2002,deragon,digiamlak,djbeny,Donatell0,Dr.Alex,Dr.iT,dr.motazad,dragon,eh092,ehsanabooli,elfasg73,emimen22,emperatoor1992,Empratoor,ENFORCER,erfangg,erfannnnn,errrorrr,esigoli,eternal infinite,exclusive,Exterminator,f.farhadian,f00000b,faarshid739,FARAZ25,farhad_4100,farizi,farshides,fashion364,favadezful,fazel89,fdeivi,fidioplus,fighterman,fla15,fooj,fxmpa,Gamer_2013,genius777,ggpo21,GhasemSalehii,ghibish,G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲,GRCFANI,H I S E N B E R G,h.jafar,H.R.N,H@/\/\ID,H@3!N,habibihatam,HaD!e6z,hakvirus,hamechiz,hamedjoon,hamedtalebg,hami20100,hamid1353,hamid19,hamsedaym,HARDwareiran,hasan7and,hassanzarabi,hbhb,hellbrain666,Hesam Odin,hesam227,hesamhs1990,hichchiz,hiden540,hikayot,hiva_man,hologram,hosein009,hosein_k93,hossein20162016,Hossein313,hosseinz21,hossien89,hothatan,HOUMAN_2H,htagi,hunter_cit,I AM IRANIAN,imnot,imtish,infovahed461,inote,irmedia,istanbul,itkhor,itman4,jackfelon,jafarpourmehdi,jalalzhaleh,JaVAaD.Hp,javad-88,javadsaeedzadeh,Joop,kaboye,KAC.MM,kambary,kiavash91,kkaka,KnightM,kolardi,kordiss,Kouroshshia,LABORATORY,Lifer,lighters,LinX64,lohotrd,Lonely boy,lover24862,M.I.S.A.G.H,M.J Lover,mahdidvr,mahdipirdehghan,mahmoodi.mhd63,mahsa_1530,mahyar145,Mahyar378,majid.plus4772,majidfanni,majidhiro,Mamad22.2,mamal usa,march,maserrat,masoud.n,masoudk1364,MasouDShirazI,matadoor,Mateo,mebexe,media2,mehdi.kheiri021,mehdi6277,mehdibamaram20,mehdihajyani,mehdii_igi,mehdisheikh,melbourne.1,meme.kntu,Messi_fa,meysam.ir,Meysam29,MichaelScofield,micro.it,milad 100%,Milad Tavana,milad.azadhemat,milad0123,miladgorginfar,mimkafe,mindhunter,mj273,mja7,mm9794,mmhhzz,mmpower,mnkamran,moahear,moein_n70,MOHAMMAD.MI17,Mohammad48,moharam1370,mohsen-mohammadit1,mohsen_z222,MOINDS,mojjtab2,monta1,morteza24,Moslem,mostafa136245,MrEmad,mrrobbot,Mrshojaei,mr_mahdim10,msh002,mtfk,mtm3263,musaashofte,Musi69,mvm49,M_I_S,m_shoghi,nafasgajere,nanook7,Ni10God,Nima-ZF,NorthPole,notryka,nr.farzad9900,nss,ommsend,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,امید به زندگی,حاج مهدی,سایی 95,parker1,Parsa11,parsa3003,passive,PatOMat,pbz,pdcreativeagency,peiman007,Phoenix_boy,phoenix_mp69,Pimpa,PkingCS,poei,pori1,Pourshirzadi,powerx,qamquvuk,RASOOL,rasool15,RECTOR,RedChili,reza13621363,Reza3314,rezahagh,rfsmap,rokhtecno,RoSe wAtEr,roshanaaa,roya.ghaffarian,rtbt,S.n0x.A,S.QASEMI,SaaJaT,sadegh9500sh,saeed8990,saeedew,saeedt99,saeed_sib,SaeidJavid,sahar@rasool,saja1,salmnzadeh hadi,Samisoft,sam_nevada,SarbazeVatan,sarmor,Saw321,se2010,senatore2004,seraj654,sesa1373,Sezar8118,shahab 27,shahabjaberi,Shibata,shintaro,shitan666,shm744,shoeib63,Siah Gisoo,sina.azimi,Sinapars,Sini98,sky000686868,Slice,smart125,solybloody,sony-s,spark1,start2,taj333,taktak1,tanhamusic,technoo,temp2018,Tesoke,Thunderbolt,tiket,TIME,TomC@t,TRACKER,Trainer_Milad,ttiittuu,unvisible,usage,usert,ushimatso,ملیسا رضایی,پرهام معمار,یادگاری,vlc_ai,Wüstenfuchs,weomadim,WIKIHARD,yaryou,YasserDivaR,yayaser,yek_dost,zabzia,zaer 133,Zanyar_98,zidane0,ZieRO,|Om!D|

وضعیت
    آفلاین
    weomadim آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام دوستان من اشتباهی بجا هارد اکسترنال هارد خود سیستمم رو با این نرم افزار مراحلشو رفتم الان سیستم بالا نمیاد چ خاک بر سر بریزم

کسی نیست . بگه چیکارکنم . اصلا امید داشته باشم که دروس شه یا نه باید فرمت کنم
    ویرایش توسط N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲ : 2019-04-14 در ساعت 15:34 دلیل: ترکیب پستهای متوالی

وضعیت
    آفلاین
    bᏒᎾᏆhᎬᏒ
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Pro 18362.53
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton

سلام دوستان من اشتباهی بجا هارد اکسترنال هارد خود سیستمم رو با این نرم افزار مراحلشو رفتم الان سیستم بالا نمیاد چ خاک بر سر بریزم

کسی نیست . بگه چیکارکنم . اصلا امید داشته باشم که دروس شه یا نه باید فرمت کنم
    زمانی که سیستم بالا میاد چه خطایی میده دوست عزیز؟
    از بوت سیستم خطا میگیره؟
    To hit a target in this manner"
    is to exercise the inner strength. Indeed there are two kinds of strengths. The outer strength is obvious: it fades with age and succumbs to sickness. Then there is the ch'i, the inner strength. Everyone possesses it, too. But it is indeed much more difficult to develop. The inner strength lasts through every heat and every cold. Through old age and beyond." - Master Kan

5. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    weomadim آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام الان عکس خطارو پیوست میکنم

این خطا

تو خود parted magic
    کل فضا هاردمو unallocate کرده و عکس هم که گذاشتم تاره اما خوب گفته که نیاز به ریکاوریه. ریکاوری کنم دروس میشه اخه هارد داخلی م بوده که ویندوز ده روش نصب بود

نمایش متن

ویرایش توسط N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲ : 2019-04-14 در ساعت 15:59 دلیل: درج تصویر در اسپویلر

وضعیت
    آفلاین
    bᏒᎾᏆhᎬᏒ
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Pro 18362.53
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton

سلام الان عکس خطارو پیوست میکنم

این خطا

تو خود parted magic
    کل فضا هاردمو unallocate کرده و عکس هم که گذاشتم تاره اما خوب گفته که نیاز به ریکاوریه. ریکاوری کنم دروس میشه اخه هارد داخلی م بوده که ویندوز ده روش نصب بود

اگر هارد خالی بوده
    ریکاوری بیشتر از نصب مجدد ویندوز دردسر داره
    مجدد ویندوز رو نصب کنید.

unallocated هم یعنی اینکه درایوها حذف شدن، سکتور 0 هاردتون پاک شده و مجدد ایجاد شده.
    زمان نصب ویندوز درایو های هارد را ایجاد کنید.
    is to exercise the inner strength. Indeed there are two kinds of strengths. The outer strength is obvious: it fades with age and succumbs to sickness. Then there is the ch'i, the inner strength. Everyone possesses it, too. But it is indeed much more difficult to develop. The inner strength lasts through every heat and every cold. Through old age and beyond." - Master Kan

8. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    weomadim آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 0 در 0 پست

نه خوب توش اطلاعات داشتم .اطلاعاتم مهمه . بعدم منظور از ریکاوری یعنی میشه با خود سی ویندوز تعمیرش کنم و یا با نرم افزار mini tool پارتیشن unallocate رو بازیابی کنم. کلا اقای هژبر ی راهی بگین که بشه بدون فرمت و بدون پاک کردن چیزی سیستمم راه اندازی شه همچین راهی هست .

وضعیت
    آفلاین
    bᏒᎾᏆhᎬᏒ
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Pro 18362.53
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton

نه خوب توش اطلاعات داشتم .اطلاعاتم مهمه . بعدم منظور از ریکاوری یعنی میشه با خود سی ویندوز تعمیرش کنم و یا با نرم افزار mini tool پارتیشن unallocate رو بازیابی کنم. کلا اقای هژبر ی راهی بگین که بشه بدون فرمت و بدون پاک کردن چیزی سیستمم راه اندازی شه همچین راهی هست .
    اگر کل هارد Unallocated شده بهترین کار اینه که الان هیچ اقدامی در زمینه نصب ویندوز انجام ندید و هارد رو وصل کنید به سیستم دیگر و با استفاده از نرم افزارهای ریکاوری اطلاعاتتون را بازگردانی کنید.
    اگر فقط درایو C هارد به این صورت شده، ویندوز نصب کنید(زمان نصب ویندوز به درایوهای دیگر کاری نداشته باشید).

در کل حالت Unallocated با فرمت مجدد هارد (یا درایو) برطرف خواهد شد.
    پس از اینکه ریکاوری کردین اقدام به پارتیشن بندی مجدد هارد کنید.

11. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    weomadim آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 0 در 0 پست

خیلی ممنون . اره هاردم وسترن یک ترا بود که دو قسمتش کردم درایو سی و دریاو دی . و کلا پر بود تقریبا 700 گیگش پربود . ازاین ناراحتم که دیشب اومدم هارد اکسترنال یک ترا وسترن رو دروس کنم اشتباهی بخاطر حجم یکسانشون هارد داخلی سیستم رو انالیز و تعیین رایت کردم که بعد متوجه شدم هارد اکسترنالم اصلا بالا نیومده
    راستی اقای هژبر گرامی یک دیگه اکسترنال دارم که raw شدس اما دیشب تو قسمت تست دیسک بالا نیومده و زمانی به سیستم قبل این اتفاق وصلش میکردن صدای ویژ بعد یک تیک بعد باز ویژ بعد تیک میداد . هارد فقط بخاطر جدا نکردن امن از سیستم اینجوری شده ایا اونم قابل بازیبایه اطلاعاتش

وضعیت
    آفلاین
    bᏒᎾᏆhᎬᏒ
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Pro 18362.53
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton

خیلی ممنون . اره هاردم وسترن یک ترا بود که دو قسمتش کردم درایو سی و دریاو دی . و کلا پر بود تقریبا 700 گیگش پربود . ازاین ناراحتم که دیشب اومدم هارد اکسترنال یک ترا وسترن رو دروس کنم اشتباهی بخاطر حجم یکسانشون هارد داخلی سیستم رو انالیز و تعیین رایت کردم که بعد متوجه شدم هارد اکسترنالم اصلا بالا نیومده
    راستی اقای هژبر گرامی یک دیگه اکسترنال دارم که raw شدس اما دیشب تو قسمت تست دیسک بالا نیومده و زمانی به سیستم قبل این اتفاق وصلش میکردن صدای ویژ بعد یک تیک بعد باز ویژ بعد تیک میداد . هارد فقط بخاطر جدا نکردن امن از سیستم اینجوری شده ایا اونم قابل بازیبایه اطلاعاتش
    باید با ساتفاده از pmagic تست کنید شاید در ویندوز قابل شناسایی نباشه اما pmagic قادر به شناسایی هارد باشه و بتونید تعمیرش کنید البته اگر مشکل سخت افزاری برای هارد پیش نیامده باشه.

14. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

کلمات کلیدی این موضوع