نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تست رفتارشناسی نرم افزار امنیتی Webroot

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    MASOUD
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.295
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 8
    تشکر شده 25,471 در 2,895 پست

پیش فرض تست رفتارشناسی نرم افزار امنیتی Webroot

به نام خداوند بخشنده و مهربان

تست رفتارشناسی Webroot Internet Security Complete 9.0.6.14

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )
    ویرایش توسط MASOUD : 2018-02-20 در ساعت 14:41

2. 103 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    jimrako آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 1,560 در 337 پست

سلام . از نظر شناسایی خوب بود کارش ولی از نظر رفتار شناسی خوشم نیومد .برنامه توی تست شما به خاطر اینکه بعد از هر پاکسازی میزد دنبال باقی مانده های الودگی روی سیستم میگشت یه جورایی کاری کرد تست کردن کمی بیشتر طول بکشه و جلوی تست فایل های بیشتر رو بگیره . به نظرم اگر فایل های بیشتری چک میشد بهتر بود . البته با این تست ویدئویی حق مطلب ادا شد و خیلی چیزها رو متوجه شدم .ممنون آقا مسعود .

4. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    MASOUD
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.295
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 8
    تشکر شده 25,471 در 2,895 پست

سلام . از نظر شناسایی خوب بود کارش ولی از نظر رفتار شناسی خوشم نیومد .برنامه توی تست شما به خاطر اینکه بعد از هر پاکسازی میزد دنبال باقی مانده های الودگی روی سیستم میگشت یه جورایی کاری کرد تست کردن کمی بیشتر طول بکشه و جلوی تست فایل های بیشتر رو بگیره . به نظرم اگر فایل های بیشتری چک میشد بهتر بود . البته با این تست ویدئویی حق مطلب ادا شد و خیلی چیزها رو متوجه شدم .ممنون آقا مسعود .
    با سلام
    بله از لحاظ شناسایی خوب بود ولی از اینترنت زیاد استفاده میکرد تا شناسه های فایل ها رو برای بررسی به سرور کلاد ارسال کنه!
    اینکه بعد از هر بار آلودگی اسکن میکرد، درسته آزار دهنده هستش ولی من تو وب روت اصلا و ابدا کاهش سرعت سیستم حتی در هنگام اسکن هم احساس نکردم. بسیار سبکه. حتی همین امسی سافت و کومودو هم تو اسکن بسیار سبک هستند.
    اتفاقا تست ها رو داشتم اجرا میکردم که باز به یکی از اون فایل های حذف کننده برخوردم و اجرا شد و فایل ها رو نابود کرد

خیلی ممنونم

با احترام

6. 10 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    imaniy آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    iman
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    Last
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    F1
    تشکر شده 1,798 در 680 پست

من متوجه شدم چندین انتی ویروس رو تست کردین میشه بگین کدوم تا حالا بهتر عمل کرده؟

وضعیت
    آفلاین
    SecureAnywhere آواتار ها
    کاربر اخراجی
    نام اصلی
    Parham
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Dr.web
    تشکر شده 6,830 در 1,216 پست

من متوجه شدم چندین انتی ویروس رو تست کردین میشه بگین کدوم تا حالا بهتر عمل کرده؟
    سلام. امسی سافت در تست ها بهترین بوده مخصوصا از نظر رفتارشناسی . البته نورتون همچنان تست نشده باقیست.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

9. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    dante_nfs آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    شایان
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Webroot
    تشکر شده 313 در 62 پست

با سلام خدمت دوستان و به خصوص دوست گرامی آقا مسعود گل که زحمت تست رو کشیدن. بنده نویسنده مقاله ای هستم که نحوه کار وبروت( و به صورت عمومی کلا نحوه کار یک آنتی ویروس) رو شرح داده و بعد از مدت زیادی که نبودم و برگشتم که سر بزنم به سایت دیدم که تاپیک مهم شده همینجا از دوستان کمال تشکر رو بابت این مورد دارم.
    چند نکته رو باید به اطلاع دوستان برسونم امیدوارم دوستان استفاده کنن.
    1. اینگونه تست ها به هیچ عنوان قدرت یک آنتی ویروس رو نشون نمیدن چون خیلی از این سمپل ها یا از رده خارج شدن یا کار خاصی نمیکنن و به صرف اینکه یک پکی اسمش پک ویروسه نمیشه گفت همه ی سمپلهاش معتبرند. حتی همونطور که خیلی از دوستان دیدن در تست هایی که انجام میشه برخی از این سمپل ها حتی در ویندوز اجرا هم نمیشن!!(بحث اجرای پنهانی به کنار منظور بنده واقعا اجرا نشدن یک سمپل هستش)
    2. وب روت به زمان احتیاج داره هوش مصنوعیش و فایل باید مدتی در سیستم فعال باشه و واقعا کار مخربی انجام بده . صرف داشتن یک پروسه در تسک منیجر نشونه مخرب بودن نیست. گاهی شناسایی تا یک یا دو روز طول میکشه. برخی شاید بگن که آنتی ویروسهای دیگه آنی شناسایی میکنن (این نوع شناسایی با دیتابیس هستش و قابل شکست خوردن)
    3. همه میدونیم که نحوه کارش از اساس متفاوته با آنتی ویروسهای کلاسیک و سنتی و برای دنیای واقعی طراحی شده نه برای تست و این کمپانی از تستها کنار کشیده چون قابلیتهاش در تست ها اصلا مورد استفاده قرار نمیگیره حتی خود سایت av-comparatives به این موضوع اقرار کرده. قابلیتهای مختلف این آنتی ویروس تماما برای یک مصرف کننده طراحی شده و اصلا در تست خودش رو نشون نمیده. لایه های مختلف حفاظتی که داره تماما مکمل همدیگر هستن و حتی اگر مخربی شناسایی نشه لایه های بعدی از به سرقت رفتن پسوردها یا دستکاری های مخرب دیگه کاملا محافظت میکنن تا تکلیف فایل در شبکه ابری معلوم بشه.
    4. نکته ای که بنده فراموش کردم در مقاله ذکر کنم اینه که دسترسی یک فایلی که در حالت مانیتورینگ قرار داره به قسمتهای حساس سیستمی محدود میشه و خیلی از کارها رو نمیتونه انجام بده تا تکلیفش معلوم بشه در شبکه هوش مصنوعی.
    این آنتی ویروس رو باید در یک دید از بالا و کلی دید و اصلا نباید رو یک جنبه خاص تکیه کرد مثل حفاظت آنی و ... در مبحث مقایسه و تست باید رفتار یک کاربر نرمال بررسی بشه نه اینکه یک آنتی ویروس رو با پک های مختلف بمباران کنیم. آینده در دست هوش مصنوعی و فناوری ابری هستش و فعلا چند شرکت محدود دارن خوب کار میکنن در این زمینه مثل avast و webroot .
    avast هم میخواد راه وبروت رو بره به خصوص با معرفی فناوری cybercapture در سری 2017 که کاملا از پایه بر اساس چیزی هستش که وبروت از چند سال پیش داره انجام میده، یعنی فناوری بر اساس هوش مصنوعی مبتنی بر ابر
    شرکت cylance هم داره بیشتر در زمینه محافظت از شرکتها فعالیت میکنه که این کمپانی هم کاملا بر اساس فناوری ابری هستش و هوش مصنوعی.
    در بحث امنیت یک سیستم کامپیوتری حالا از هر نوعی " آگاهی کاربر بهترین محافظت کننده هستش" و نرم افزار امنیتی نباید یک حس امنیت کاذب در کاربر ایجاد کنه که کاربر جسورتر بشه و بخواد کارهای غیر عادی مثل باز کردن فایل ناشناخته و ... رو انجام بده.
    ما در بحث امنیت سایبر یک قسمتی داریم که از طریق خود آنتی ویروس به سیستم قربانی حمله میشه از طریق ایرادات امنیتی و باگ هایی که خود آنتی ویروس داره و همچنین سطح دسترسی بالایی که به سیستم کاربر داره ، پس فکر نکنیم آنتی ویروسها بی ایراد هستند.

11. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند