صفحه 80 از 81 نخستنخست ... 3070767778798081 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 791 به 800 از 803

موضوع: مباحث و مشکلات آنتی ویروس COMODO

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    ოձรօսժ
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S7
    سپاس
    27,434
    سپاس شده 24,346 در 2,894 پست

Post مباحث و مشکلات آنتی ویروس COMODO

بـــه نـــام خـــدا

با سلام
    این تاپیک جهت مطرح کردن تمام مباحث و مشکلات اعم از نصب و فعالسازی، تنظیمات و ..... آنتی ویروس مربوطه ایجاد گردیده است.
    لطفا تمام مشکلات و سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمائید و از ایجاد تاپیک جداگانه خودداری کنید.

با تشکر
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

وضعیت
    آفلاین
    Emad1992 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    Emad
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build17763.253
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Huawei Y7 Prime 2018
    سپاس
    1,474
    سپاس شده 653 در 251 پست

سلام
    ممنون از راهنمایتون منظور شما کامل درک میکنم چون تو سایتش گفته استفاده از dns این هم به سریع ترین محل وصل و هم امنیتش بیشتره واسه همین از dns استفاده میکنم میخواستم بدونم که از چی و چرا اینجوری میکنه مگه با ایران آپارات اینا مشکل داره
    فایروال خودشه کنار آنتی ویروس اونم نصب کرد منم جلوشو نگرفتم شاید لازم باشه در ضمن آنتی ویروس+اینترنت سکیوریتی هستشinternet security هستش خیلی دنبال آنتی ویروس کرک شده رایگان ولی قوی رفتم که خوب کار کنه e| s| e| t که malware نمیشناسه درست حسابی سیستم میخوره خیلی وقته دنبال یه آنتی ویروس تمام کاره هستم چون از سایت های خارجی برنامه احتمال آلوده بودنش خیلی بالاس دانلود میکنم
    سلام وقت بخیر
    دوست عزیز یه مقدار باید خرج کنید
    کسپرسکی اینترنت سکیوریتی
    اویرا اینترنت سکیوریتی
    بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی
    نورتون اینترنت سکیوریتی
    اینا آنتی ویروس های خوبی هستن و اگر سیستم شما خوب هست یکی از این ها رو نصب کنید اگر سیستم شما اونجور که باید بالا باشه نیست ای ست اینترنت سکیوریتی رو نصب کنید
    دو تا سایت هستن مناسب میدن یکی اورجینال کی هست یکی ایران ستاپ
    هر کسی یه نظر و سلیقه ایی دارد اما به شخصه خودم از کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اورجینال چند ساله با ورژن های مختلف کار کردم و استفاده کرده و مشکلی نداشتم و کاملا راضی بودم
    با تشکر

3. 2 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    LastCentauR آواتار ها
    کاربر اخراجی
    نام اصلی
    محمد
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    سپاس
    35
    سپاس شده 13 در 12 پست

درود دوست عزیز .
    این فایروال با هرچیزی که حس کنه مخرب باشه مشکل داره , مثلا اگه توش Flash Player داشته باشه یا....
    E-S-E-T هم آنتی ویروس خوبیه , قیمتش پایین تره , اگه انتی ویروس خوب میخواین Kaspersky هستش ولی قیمت لایسنسش زیاده !
    میتونید از مقایسه هایی که توی اینترنت و سایت های خارجی برای انتی ویروس ها انجام دادن رو هم استفاده کنید , یا حتی مقایسه های خود سایت سافت 98 :)
    یه سوال جسارتا , چرا تو بخش مشخصاتتون توی قسمت انتی ویروس زدین Qihoo 360 ولی مشکل شما با Comodo هست؟
    از بس آنتی ویروس نصب کردم که کرک شده یا مفت قوی باشه وقت نکردم comodo بزنم قبلا شید داشتم بعد نود اینترنت سکیوریتی نصب کردم از سایت ها شمار سریال ل ا ی س ن س برمیداشتم خسته شده بودم خودمم میترسیتم چون کی شماره سریال دزدی مفت به آدم میده بعدش با avira اونم شماره سریال مفتی پیدا کرده بودم چند وقت از اون شماره سریال استفاده میکردم که مجبور شدم ویندوز 10 نصب کنم میخواستم ببینم چقدر تفاوت کرده نسبط به قبل که با ویندوز 10 مچ نیست avira pro نصب کردم اونم چند وقتی میخواستم حذف کنم 1 ماهه پریم داد چند وقتی اونو استفاده کردم یه بار میخواستم شماره سریال بدم که فهمید دارم کرک میکنم بلوکم کرد اینا دیگه نشد از avira استفاده کنم که رفتم سراغ یوهایو 360 اینترنت سکیوریتی از سیستم نسبط به آویرا پرو کم استفاده نمیکرد تا با comodo خان قاجار آشنا شدم اینم که مشکلات خودشو داره

نمیخوام پول بدم همین که پول نت میدم بسه از بس ویندوز زدم آنتی ویروس عوض کردم کلافه شدم این آنتی ویروس واسه من خوبه چون از سایت خارجی برنامه دانلود میکنم بیشتر چیزایی که باهاشون سرکار دارم malware هستش که نود اصلا نمیدونه جی هستش فقط اینو میدونه که از حق خودش دفاع کنه لایسنس هارو بن کنه

وضعیت
    آفلاین
    Emad1992 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    Emad
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build17763.253
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Huawei Y7 Prime 2018
    سپاس
    1,474
    سپاس شده 653 در 251 پست

نمیخوام پول بدم همین که پول نت میدم بسه از بس ویندوز زدم آنتی ویروس عوض کردم کلافه شدم این آنتی ویروس واسه من خوبه چون از سایت خارجی برنامه دانلود میکنم بیشتر چیزایی که باهاشون سرکار دارم malware هستش که نود اصلا نمیدونه جی هستش فقط اینو میدونه که از حق خودش دفاع کنه لایسنس هارو بن کنه
    دوست عزیز سایت هایی که شما میگید malware دارد رو میشه داخل برنامه TET بزارید تا بررسی شود با تشکر

دوست عزیز اینم یادم رفت میتونی از افزونه Avira Browser Safety به مرورگر کروم خود اضافه کنی تا سایت های مخرب را برات شناسایی کرده تا داخل سایت ها وارد نشی با تشکر

6. 2 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    LastCentauR آواتار ها
    کاربر اخراجی
    نام اصلی
    محمد
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    سپاس
    35
    سپاس شده 13 در 12 پست

دوست عزیز اینم یادم رفت میتونی از افزونه Avira Browser Safety به مرورگر کروم خود اضافه کنی تا سایت های مخرب را برات شناسایی کرده تا داخل سایت ها وارد نشی با تشکر
    یه ساعت داشتم تایپ میکردم رفتم پایین search کنم دستم رفت رو shut down شانسو نگاه میخواستم بنویسم defragmet وقتی زدم R ریستارت شد یه عالمه چیز نوشته بودم دیگه حال ندارم از اول بنویسم یه کلام میگم
    خود این برنامه avira کرک اینا سعی کردم بزنم بلوک هرکاری کردم نصب نشد بعد ها adwCleaner از سایت شما دانلود کردم یه سرچ کردم اینو پیدا و حذف کرد

مشکل آپارت فهمیدم از چیه درست کردم dns کومودو باعث این قضایا بود رفتم dns غیرفعال کردم درست شد از تنظیمات network
    حالا dns امن دیگه ای سراغ ندارین aparat اینا فیلتر نکرده باشه

وضعیت
    آفلاین
    Emad1992 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    Emad
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build17763.253
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Huawei Y7 Prime 2018
    سپاس
    1,474
    سپاس شده 653 در 251 پست

یه ساعت داشتم تایپ میکردم رفتم پایین search کنم دستم رفت رو shut down شانسو نگاه میخواستم بنویسم defragmet وقتی زدم R ریستارت شد یه عالمه چیز نوشته بودم دیگه حال ندارم از اول بنویسم یه کلام میگم
    خود این برنامه avira کرک اینا سعی کردم بزنم بلوک هرکاری کردم نصب نشد بعد ها adwCleaner از سایت شما دانلود کردم یه سرچ کردم اینو پیدا و حذف کرد

مشکل آپارت فهمیدم از چیه درست کردم dns کومودو باعث این قضایا بود رفتم dns غیرفعال کردم درست شد از تنظیمات network
    حالا dns امن دیگه ای سراغ ندارین aparat اینا فیلتر نکرده باشه
    دوست عزیز DNS با امنیت خوب
    1.1.1.1
    1.0.0.1
    یا
    ای پی مودمت
    4.2.2.4

9. 2 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    LastCentauR آواتار ها
    کاربر اخراجی
    نام اصلی
    محمد
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    سپاس
    35
    سپاس شده 13 در 12 پست

سلام امروز آنتی ویروس کمودو با سایت آپارت مشکل پیدا کرده اولش که نمیزاشت وارد سایت شم بعد این که یکم گذشت دوباره سعی کردم وارد شود ولی چیزی رو نشون نمیده تصویر های ویدیو ها نشون نمیده یا باز نمیکنه با چیز ش ک ن باز میشه یعنی از auto dns برنامه هست؟
    یه user دیگه زدم تو اون چک کردم راحت آپارات باز میکرد دیگه دارم ایمان میارم که از dns این آنتی ویروس مشکل dns تنظیم کنم رو پیش فرض ؟
    الان چی کار کنم dns از cmd ریست کنم نمیتونم از آپارات استفاده کنم

من مشکلی ندارم و احتمالا اختلال اینترنتی بوده... با برنامه ای مثل dns jumper میتونید هر لحظه دی ان اس سیستمو تغییر بدین یا به حالا دیفالت برگردونید.
    چه اختلالی پس این تصاویر نگاه کنید

در هر حال درستش کردم رفتم dns کومودو پاک کردم درست شد ولی اختلال نبود بدون شک
    تازه ویندوز زدم قبل از این یه بار دیده بودم ویدیو های آفلاین aparat باز نمیشه در user دیگه باز میشه آفلاین منظور فیلم های آپلود شده هست چون استریم باز میشد
    ویرایش توسط Hyacinth : 2019-01-10 در ساعت 05:06 دلیل: ادغام پست های پشت سر هم

11. کاربر زیر از پست مفید LastCentauR سپاس کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    LastCentauR آواتار ها
    کاربر اخراجی
    نام اصلی
    محمد
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    سپاس
    35
    سپاس شده 13 در 12 پست

دوست عزیز DNS با امنیت خوب
    1.1.1.1
    1.0.0.1
    یا
    ای پی مودمت
    4.2.2.4
    تاثیر بر روی پینگ دریافتی هم خواهت داشت ؟ و کیفیت دریافت اطلاعات

وضعیت
    آفلاین
    Emad1992 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    Emad
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build17763.253
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Huawei Y7 Prime 2018
    سپاس
    1,474
    سپاس شده 653 در 251 پست

تاثیر بر روی پینگ دریافتی هم خواهت داشت ؟ و کیفیت دریافت اطلاعات
    فقط امنیت وبسایت ها و باز شدن سریع وبسایت ها

14. 2 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    LastCentauR آواتار ها
    کاربر اخراجی
    نام اصلی
    محمد
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    سپاس
    35
    سپاس شده 13 در 12 پست

هنگام حذف آنتی ویروس comodo دو گزینه هست یکی حذف میکنه یکی نصف نیمه حذف میکنه چندبار اشتباهی نصفه نصب کن زدم دیگه نمیتونستم نصب کنم مجور شدم از سایتش comodo unistaller دانلود کنم اونم اولش میگه

که مجبور شدم با این برنامه آنیسال کنم چون دوباره نصب نمیشود میگفت حذف کنید تا بتونین دوباره نصب کنین
    از این برنامه استفاده کردم حذف کردم فایل های مونده تو هارد حالا چرا حذف نصفه نیم رو گذاشتن ؟ اینم عکس

وضعیت
    آفلاین
    مـEـYـSـAـم آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    MـیـثـM
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Ent 17763.253
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    ⑧Galaxy J6
    سپاس
    8,584
    سپاس شده 16,917 در 3,480 پست

هنگام حذف آنتی ویروس comodo دو گزینه هست یکی حذف میکنه یکی نصف نیمه حذف میکنه چندبار اشتباهی نصفه نصب کن زدم دیگه نمیتونستم نصب کنم مجور شدم از سایتش comodo unistaller دانلود کنم اونم اولش میگه

که مجبور شدم با این برنامه آنیسال کنم چون دوباره نصب نمیشود میگفت حذف کنید تا بتونین دوباره نصب کنین
    از این برنامه استفاده کردم حذف کردم فایل های مونده تو هارد حالا چرا حذف نصفه نیم رو گذاشتن ؟ اینم عکس
    درود

با برنامه جانبی Uninstaller خود شرکت COMODO استفاده کنید در حالت Safe Mode

یا اینکه نرم افازار های گوناگون Uninstaller هستش ، که میتونید از سایت دان و نصب کنید COMODO رو از ریشه پاک بشه و رجیستری مربوط هم پاک بشن

Ramin Bibak - Divoonegi

برای فعالسازی قانونی ، تمام محصولات مایکروسافت

با پیام خصوصی [ ] بنده در ارتباط باشید ( برای دریافت کد Confirmation IDتون ، قبلش Installation IDتون واسم پیام خصوصی کنید )

17. 5 کاربر از این پست سپاس کرده اند

کلمات کلیدی این موضوع