صفحه 82 از 82 نخستنخست ... 32727879808182
نمایش نتایج: از 811 به 816 از 816

موضوع: مباحث و مشکلات آنتی ویروس COMODO

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    ოձรօսժ
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S7
    سپاس
    27,434
    سپاس شده 24,371 در 2,894 پست

Post مباحث و مشکلات آنتی ویروس COMODO

بـــه نـــام خـــدا

با سلام
    این تاپیک جهت مطرح کردن تمام مباحث و مشکلات اعم از نصب و فعالسازی، تنظیمات و ..... آنتی ویروس مربوطه ایجاد گردیده است.
    لطفا تمام مشکلات و سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمائید و از ایجاد تاپیک جداگانه خودداری کنید.

با تشکر
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

وضعیت
    آفلاین
    محمد حسنی آواتار ها
    کاربر اخراجی
    نام اصلی
    محمد
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    سپاس
    54
    سپاس شده 3 در 2 پست

دوست عزیز قطعا که میتونه اسکن ، شناسایی و پاکسازی بکنه !!
    Malware ( بد افزار ) یک مجموعه کلی از موارد زیر هستش :
    • Trojans
    • Backdoors
    • Rootkits
    • SpayWares
    • AdWares
    • Jokes
    • Downloader
    • Dialer
    • Pass - Stealers
    • Key Loggers
    • و .... (خیلی زیادن)

در سال 2019 ، اغلب آنتی ویروسها همانند Comodo توانایی شناسایی و پاکسازی موارد ذکر شده رو دارند
    در مورد اسکن هم نمیشه با قاطعیت گفت با اتصال فلشتون به یک سیستم آلوده 100% آلوده خواهید شد ! بستگی به نوع مخرب داره
    قابل اطمینان هست انگار این آنتی ویروس بلده سندباکس کنه برنامه هارو اگه برنامه از سایت شما دانلود کنم باید کلا آنتی ویروس غیرفعال کنم نصب کنم ؟ چون مینداز سندباکس تا حالا ندیدم مخرب پیدا کنه یعنی میتونه ویروس پیدا کنه ؟
    میتونم بهش اطمینان کنم ؟ اگه از ویروس های که درجا وارد سیستم میشن باشه تو فلش میتونه پیدا کنه ؟ این آنتی ویروس یا کشکه
    میترستم دو روزه دارم ویندوز نصب میکنم آپدیت درایور دانلود میکنم
    شما گفتین بدافزار (ویروس هم میتونه پیدا کنه؟ ویروس اندروید جاوا اسمشونو نمیدونم بدافزار antimlaware میتونه پیدا کنه ویروس تو فلش ملاور نیست که ویروس هست
    سیستمم ویروسی شده باشه یا سیستم میبرم میفروشم یا خدا نکنه خدا نکنه میرم سمت پشت بوم(فهمیدین که چی گفتم)

من الان اعصابم خورده که سیستم آلوده نشده باشه شما نمیخواین جواب بدین ؟ دیگه نمیخوام 48 بشینم جلو سیستم ویندوز نصب کنم درایور آپدیت ویندوز غیره
    میتونم به این آنتی ویروس اعتماد کنم من میگم ویروس پیدا میکنه ؟ یا فقط زد بدافزاره مهم واسه من اینکه ویروس پیدا کنه

الان بازی کرک شده بخوام نصب کنم یا فایل کرک شده بخوام از سایت شما دانلود چطور باید با این آنتی ویروس درجا حذف میکنه کنار بیام ؟مهم واسه من اینکه ویروس پیدا کنه
    ویرایش توسط 30na2007 : 2019-01-17 در ساعت 22:17 دلیل: ادغام پست

وضعیت
    آنلاین
    30na2007 آواتار ها
    ** Cracker **
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    سپاس
    3,782
    سپاس شده 4,160 در 1,005 پست

قابل اطمینان هست انگار این آنتی ویروس بلده سندباکس کنه برنامه هارو اگه برنامه از سایت شما دانلود کنم باید کلا آنتی ویروس غیرفعال کنم نصب کنم ؟ چون مینداز سندباکس تا حالا ندیدم مخرب پیدا کنه یعنی میتونه ویروس پیدا کنه ؟
    میتونم بهش اطمینان کنم ؟ اگه از ویروس های که درجا وارد سیستم میشن باشه تو فلش میتونه پیدا کنه ؟ این آنتی ویروس یا کشکه
    شما گفتین بدافزار (ویروس هم میتونه پیدا کنه؟ ویروس اندروید جاوا اسمشونو نمیدونم بدافزار antimlaware میتونه پیدا کنه ویروس تو فلش ملاور نیست که ویروس هست
    سیستمم ویروسی شده باشه یا سیستم میبرم میفروشم یا خدا نکنه خدا نکنه میرم سمت پشت بوم(فهمیدین که چی گفتم)

من الان اعصابم خورده که سیستم آلوده نشده باشه شما نمیخواین جواب بدین ؟ دیگه نمیخوام 48 بشینم جلو سیستم ویندوز نصب کنم درایور آپدیت ویندوز غیره
    میتونم به این آنتی ویروس اعتماد کنم من میگم ویروس پیدا میکنه ؟ یا فقط زد بدافزاره مهم واسه من اینکه ویروس پیدا کنه

الان بازی کرک شده بخوام نصب کنم یا فایل کرک شده بخوام از سایت شما دانلود چطور باید با این آنتی ویروس درجا حذف میکنه کنار بیام ؟مهم واسه من اینکه ویروس پیدا کنه
    عزیزم اول اینکه به اعصاب خودت مسلط باش
    دوم از اسم برنامه مشخصه دیگه ، شما آنتی ویروس نصب کردی پس جوابتون مثبته
    ولی این دلیل نمیشه که صد در صد بشه گفت سیستمتون آلوده نمیشه
    به نظر من مهمتر از آنتی ویروس، رفتار کاربر هست که بدونه چه سایتی رو باز کنه، از کجا دانلود کنه، چه فایلی رو اجرا کنه
    موفق باشید
    اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ
    التماس دعا

4. 4 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    daryavabiaban آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    سپاس
    5
    سپاس شده 26 در 5 پست

سلام گرامی
    چند نکته کلی که شاید برای بقیه دوستانی که تازه کمودو را نصب کرده اند مفید باشد:
    ۱- سیستم در صورتی از فلش آلوده میشود که فایل اتوران مخرب داخل فلش باشد. درصورتیکه چنین فایلی داخل فلش باشد کمودو اگر هم آنرا مخرب نشناسد اتوسندباکسش میکند و این یعنی سیستم شما به هیچی وجه الوده نمیشود مگر انکه مخرب از سندباکس فرار کند که احتمالش بسیار اندک است.(به شرط مشکل نداشتن ویندوز از نظر من صفر)
    ۲- فایل اجرا شده در سندباکس توسط ویروسکوپ آنالیز میشود و باز امکان شناسایی به عنوان مخرب وجود دارد که اگر هم شناسایی صورت نگیرد باز سیستم شما پاک میماند.
    ۳- کمودو ویروس هم شناسایی میکند و فقط مالویر شناسایی نمیکند. چه کسی گفته کمودو فقط ضد بدافزار است؟ برای اگاهی از قدرت کمودو میتوانید به تستهای انجام شده در همین انجمن که توسط درجهداران محترم انجمن انجام شده یا تستهای دیگر شرکتهای معروف نگاه بیندازید.
    ۴- اغلب نرم افزارهای معروف و نیمه معروف توسط کمودو به عنوان فایل امن شناسایی میشود پس هنگام نصب نرم افزار نیازی نیست که اتوسندباکس را خاموش کنید. میماند کرک ها که شخصا توصیه میکنم برای مطمئن شدن از اینکه کرکی سالم است یا نیست انرا در ویروس توتال بررسی کرده و به تشخیص کسپر اعتماد کنید. اگر کسپر شناسایی نکرده بود یا نوشته بودکه فایل ویروس نیست پس کرک مشکلی ندارد ولی اگر کرک توسط کسپر به عنوان بدافزار شناسایی شده بود پس از اجرای آن کرک خودداری کنید. اگر کمودو فایلی را pup تشخیص داد یعنی آن کرک از نظر کمودو مخرب نیست و کرک غیر مخرب یا دارای برنامه بالقوه ناخواسته (تبلیغاتی) است.(ولی تشخیص کسپر در این مورد درستتر است) حال اگر شما خواستید کرکی را اجرا کنید نیازی به خاموش کردن کل آنتی ویروس کمودو نیست فقط کافیست اعتبار فایل را به امن تغییر بدهید و برای اطمینان از عملکرد درست کرک اتوسندباکس کمودو را تا پایان عملیات خاموش کنید.
    و در انتها اگر شما فقط به دنبال این هستید که ویروس نگیرید چرا از کسپر رایگان استفاده نمیکنید؟ اصولا کمودو دوست داشتنی و فوق العاده برای افراد خاص است و برای شما که فقط به دنبال آلوده نشدن با ویروس هستید شاید انتخاب مناسبی نباشد. با توجه به اینکه طبق گفته ها از فایلهای کرک زیاد استفاده میکنید بهترین انتخاب برای شما کسپر است که فقط کرکهای الوده را شناسایی میکند و با کرکهای غیر مخرب کاری ندارد. البته برتری کمودو نسبت به کسپر برای کاربر خاص اتوسندباکس و اعتبار سنجی کمودو است که میتواند امنیت را حتی تا صد در صد تضمین کند (البته به شرط عدم دخالتهای غیر کارشناسی کاربر در تشخیص اعتبارهای فایلها توسط کمودو )

موفق باشید
    ویرایش توسط daryavabiaban : 2019-01-18 در ساعت 02:47

6. 7 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    ali16437 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    COMODO
    سپاس
    1,064
    سپاس شده 78 در 42 پست

با سلام
    دوستان من یک مشکلی دارم از اخرین ورژن کومودو استفاده میکنم وپیکربندی هم
    روی comodo private security است ولی هیچ فایلی سندبکس نمیشه سندبکس روشنه
    ولی هر کرکی کیجنی setup فایل دستکاری شدهای رو اجرا میکنم اصلا وارد سندبکس نمیشه
    ولی web broser رو که اجرا میکنم در سندبکس مشکلی نداره ، اینم عکس تنظیمات

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

وضعیت
    آفلاین
    daryavabiaban آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    سپاس
    5
    سپاس شده 26 در 5 پست

سلام گرامی
    تنظیمات مشکلی ندارد و قاعدتا هر فایل ناشناخته ای در سندباکس اجرا میشود. علامت اجرا شدن در سندباکس این است که دور آن سبز رنگ میشود.
    در بخش اعتبار سنجی ببینید که اعتبار فایلهایتان چگونه است. فایلهای ناشناخته در سندباکس اجرا میشوند و اجرا در سندباکس البته به این معنیست که در سیستم شما نصب نمیشود.

9. 5 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    daryavabiaban آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    سپاس
    5
    سپاس شده 26 در 5 پست

سلام مجدد
    ضمنا الان یادم امد که یک بار این مشکل قبلا برای کسی پیش آمده بود که با پاگسازی سندباکس و ری استارت مشکل حل شد. بهتر است پس از سندباکس شدن برنامه ها سندباکس پاکسازی شود که در قسمت کارها به کارهای سندباکس بروید و پاکسازی سندباکس را بزنید.

11. 3 کاربر از این پست سپاس کرده اند

صفحه 82 از 82 نخستنخست ... 32727879808182

کلمات کلیدی این موضوع