yadmarket

صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 9151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 195

موضوع: تاپیک جامع آخرین نسخه درایور های رسمی لپ تاپ های شرکت ASUS

وضعیت
    آفلاین
    Laser آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Pejman
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.53
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S9 Plus
    تشکر شده 124,911 در 4,073 پست

Thumbs up تاپیک جامع آخرین نسخه درایور های رسمی لپ تاپ های شرکت ASUS

بسیاری از دارندگان لپ تاپ های شرکت ASUS به دلیل ارتقاء سیستم عامل خود به ویندوز 10 جهت استفاده هرچه بهتر از دستگاه خود نیاز به دانلود آخرین نسخه درایور های لپ تاپ خود دارند. از این رو درایور های لپ تاپ های برند ASUS در اینجا ارائه خواهد شد
    پس از ارائه آخرین نسخه هر درایور لینک آن در اولین پست نیز آپدیت می گردد.(برای نام درایور دابل کلیک کنید)
    برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

2. 317 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

+SSL,02181,14566,1mahdimf,2alborz,4net,:. amin .:,A B A D A N,abdoldoulabi,abdozak,aderin,admiral421,afshar63,agdeha,aghaa,ahmadghob,ahmad_m,aidinbk,ajdar191,akon.13,Al!ReZa510,Ali niknezhad,ali reza1945,ali.phd71,ali30t,aliale7213,aliashell,alihj,alimohammadi71,alirali96,alireza.33,Alireza.z47,alireza33,alirezanaghdi1,Alirezapes33,Alireza_AS,alireza_k,alisdoffcial,alpay2000,Amin.c,aminium10,Amir 75,amir pars,amir.7,amir.gamer,amir2mahdi,amir71528,amir98x,amirabbas13715,amirali2013,AmirEva,amirtech,androidi,Angelo,anzanboy,ar30-tnt,Arashboy,arash_121,arch3d,armin arko,armin_60,Arubarsan,ARYO-2016,as133,ATJ7,atmosfer98,ATtaCk3r,Autumn1994,avinar_ehsan,badbakht,bl@ckrain,BlackBoX,blackburn,Blacket,Black_Gate,bozorgtar,CARDINAL,Chandler,Chaternet,CY83R W4V3,D E E P B L U E,damghan,dansoy1,Daredevil,darkness7676,Dark_Assassin,data2015,di76,digital2016,dihan,dimitre,download_andorid,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,ebrahimfarah,ehsan513,elham-72,elyas71,elyass_bahrami,Ernest,errrorrr,esm1343,fait0ur,far1344,fardzad,Fariborz.Gh,FarshadBandari,farzad.gha,gh2013,Ghasemgholizade,gooodzila,Goudarz,gzmrvfs,h.bafkar,hadi623,hadibaha,Hamedalipoor,hamedjoon,hamid_pp,hasan7and,hassan_k,hehe,Hesam Odin,hesam222,hitm@n,hm9170,hmi7000,hooman900,hoori_moh,hop_98,hossein.mahmodian,hosseinkk,hossien89,Hyacinth,iceboy_love,iKamangir,imaniy,irmedia,iwhy,javaheryy,joozef,KAC.MM,kahn,kamranzila,kiavashkarami,King Tanha,kingmms01,Life Stealer,lonearmy,lpvhf110,M-amini,M-Walker,m.s.z,M.Sadegh.M,m3hdi.shirani,Madara,mahanaria,Mahd! Bland,mahdi.zi,mahdi141,mahmodmoshiry,mahmoodi,marston,MartiyA,masi630,masood1230,masood_masoomi,MASOUD,masoudcs,Masoud_M_bf,Matin-Esfahan,MazyarGh,mehdi.ab,mehdi.amini,mehdi7979,mehdi_dell,mehrdad75,mehrdad_dvd,metixi,mhrb7,milipinkman,Misaghlb,mkiani_en,Mёy$αM,MoeinAkbari,mohamadsahraee,Mohammad1418,mohammad159,mohammad96,mohammadali715,Mohanad,mohsen99,mohsenirani,MOINDS,momash,morteza31,MoSR4,mostafa1369,mostafa4s,mostafa62,Mr. Ben,Mr. Lonely,Mr.Rizer,MrEOF,mrhassani124,ms.nabi,Msgladiator,msh4444,mshmsh,MSTMAN,m_co2,M_I_S,m_mohsen74,NIGHT'S KING,Nimadarkseid,NorthPole,oktay1,omidasadisamani,omidogf,OVERWATCH,آیدین حاجی عباسی,حمیده 97,عباس کوثری,P.Mario,pangul,panid,parisa1374,parker1,parsa_aa,pedramazimi,peterpen,PHO‪ΣNIX,pink-butterfly,PMSH78,pnr2,polak,pooria89,pooryar,pooyanpak,poria nazari,Pourshirzadi,power-EL,pro_man,punez14,puriya.n.i,rafigh89,ramiani,RASOOL,Reddington,reza beh,reza1025,reza24,rezazebardast,rkorkorko,ROCKY,rolfarmen,royap,S.i.L.e.N.c.E,S.n0x.A,s4pehr32,sa1ar1,sadegh9500sh,SadeghRjc,sadeq1369,saeed mousavi,saeid200870,salahs,Saman OZ,SAMAViYAN,sami62,sang_e_sabor,SarbazeVatan,sasa2u,sasan.gholaminezhad,sazeshekasteh,SCORPI@N,SecureAnywhere,shabtahi,shaho amadeh,shapur ii,shatin_121,shazem,siavash66,sinavrm,sis4,SLIPK9,sobhan110,soheilshirazian,sohiel,sony-s,sony139411,SPHINX,star4000,Stranger7,Supernova,tareq1279,TATAR,TRACKER,TSCO,unix64bit,user_98,مصاف,هنرهشتم,ُSam,پورمداح,vahid5220,Vampire-,vien2010,Wayheeel,WITCHER,Y A S,yaser66,yeilaghi2,yek_dost,yousof1389,^amir^

وضعیت
    آفلاین
    M-Walker آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    تشکر شده 1,569 در 546 پست

لینک درایور گرافیک مجتمع (باید با فندق شکن باز کنی):
    اول که مرسی
    بعد اینکه برای کارت گرافیک Intel، دوتا لینک دانلود هست که من فرقشون رو نفهمیدم کدوم رو باید بگیرم
    غیر اینکه یکی فایل exe هست و اون یکی zip فرق دیگه ای دارن؟

نمایش متن

لینک دانلود بایوس: (بایوس باید آپدیت بشه با با استفاده از نرم افزار ASUS UPDATE و یا بریزی روی فلش و با استفاده از ASUS EZ Flash)
    تا حالا بایوس رو آپدیت نکردم، اینو میشه لطفا بیشتر توضیح بدی که چه جوری باید انجامش بدم؟ راستی بایوس من گرافیکی نیس

وضعیت
    آفلاین
    Zorro آواتار ها
    ناظم انجمن
    تشکر شده 10,869 در 2,694 پست

اول که مرسی
    بعد اینکه برای کارت گرافیک Intel، دوتا لینک دانلود هست که من فرقشون رو نفهمیدم کدوم رو باید بگیرم
    غیر اینکه یکی فایل exe هست و اون یکی zip فرق دیگه ای دارن؟
    هیچ فرقی ندارن فقط یکیش به صورت exe هست و اون یکی دیگه فایل exe رو zip کردن که به نظرم بهتره zip شدش رو دانلود کنی.

نرم افزار زیرو دانلود کن و بعد از باز کردن از سمت چپ یکبار Intel رو انتخاب کن و درایور قبلی رو uninstall کن و یکبار هم NVIDIA. بعد از حذف هر دو ریستارت کن و بزار درایورها رو به صورت پیش فرض نصب کنه و بعد اول درایور Intel و بعد NVIDIA رو نصب کن

اگه لپ تاپت مشکل خاصی نداره می تونی بایوسش رو آپدیت نکنی ولی اگه خواستی بهترین روش همون EZ Flash هستش. باید فایل بایوس رو از حالت zip خارج کنی و بریزی روی فلش و باقی کار در ویدئوی زیر. فقط تنظیمات بایوس رو به Default برگردون و فقط بوت اول روی فلش قرار بده که بتونه فلش رو شناسایی کنه

از طریق نرم افزار هم لینکش رو برات خصوصی فرستادم

5. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    M-Walker آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 

اگه لپ تاپت مشکل خاصی نداره می تونی بایوسش رو آپدیت نکنی ولی اگه خواستی بهترین روش همون EZ Flash هستش. باید فایل بایوس رو از حالت zip خارج کنی و بریزی روی فلش و باقی کار در ویدئوی زیر. فقط تنظیمات بایوس رو به Default برگردون و فقط بوت اول روی فلش قرار بده که بتونه فلش رو شناسایی کنه
    بایوس رو آپدیت کردم فقط میخواستم بدونم این آپدیت بایوس چه تغییراتی رو انجام میده؟ چه اتفاقی برای سیستم میفته؟

سوال بعد اینکه لپتاپ من بایوسش مثل بایوس سیستم های قدیمیه و گرافیکی نیست
    ولی دیدم لپتاپ هایی که مدلشون پایین تر بودن اما بایوس گرافیکی داشتن

سوال آخر اینکه درایور USB CHARGER + رو نصب کردم اما هر مدل گوشی که وصل میکنم حالت Fast Charge روشن نمیشه و برنامه تشخیص نمیده!

7. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    iKamangir آواتار ها
    کاربر حرفه ای
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.418
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 2,453 در 518 پست

بایوس رو آپدیت کردم فقط میخواستم بدونم این آپدیت بایوس چه تغییراتی رو انجام میده؟ چه اتفاقی برای سیستم میفته؟

سوال آخر اینکه درایور USB CHARGER + رو نصب کردم اما هر مدل گوشی که وصل میکنم حالت Fast Charge روشن نمیشه و برنامه تشخیص نمیده!
    درود
    در مورد سوال آخرتون :
    من خودم همین مدل لپ تاپ رو دارم .فقط USB سمت چپ که از نوع 3 هست دیوایس های متصل رو به صورت فست شارژ میکنه .

Steve Jobs
    1955 - 2011

9. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Zorro آواتار ها
    ناظم انجمن

این برنامه رو دانلود کن و بعد Run رو بزن و پنجره اضافه رو ببند و برو به مسیری که مشخص کردم یک عکس قرار بده

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

نمایش متن

بعد روی استارت کلیک کن و command prompt(admin رو باز کن. تایپ کن

diskpart

کمی منتظر باش که اعلانش بیاد و دوباره تایپ کن

list disk

حالا از پنجره مربوطه یک عکس بزار

11. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    M-Walker آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 

این برنامه رو دانلود کن و بعد Run رو بزن و پنجره اضافه رو ببند و برو به مسیری که مشخص کردم یک عکس قرار بده

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

بعد روی استارت کلیک کن و command prompt(admin رو باز کن. تایپ کن

diskpart

کمی منتظر باش که اعلانش بیاد و دوباره تایپ کن

list disk

حالا از پنجره مربوطه یک عکس بزار

نمایش متن

نمایش متن

وضعیت
    آفلاین
    Zorro آواتار ها
    ناظم انجمن

نمایش متن

نمایش متن

هم لپ تاپ شما از UEFI پشتیبانی می کنه و هم اس اس دی شما GPT هست. بنابراین ابتدا با نرم افزار Rufus (آخرین نسخه) یک ویندوز 10 رو بریز روی فلش و تنظیمات هم به این صورت باید باشه (حالا من خودم ویندوز 10 و فلش ندارم که ببینم آخرین نسخه Rufus دقیقا چه تغییری کرده)

Partition Scheme: GPT

Target System: UEFI

بعد برو به تنظیمات بایوس و تنظیمات زیرو انجام بده

Boot Mode: UEFI

Secure Boot: Disabled

و Boot option 1 رو هم بزار روی فلش مموری و بعد ویندوز رو نصب کن.

14. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    M-Walker آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 

درود
    در مورد سوال آخرتون :
    من خودم همین مدل لپ تاپ رو دارم .فقط USB سمت چپ که از نوع 3 هست دیوایس های متصل رو به صورت فست شارژ میکنه .
    آره میدونم پورت سمت چپی هست
    فقط با اینکه درایورش نصبه، اما گوشی رو که وصل میکنم نمیشناسه و فست شارژ نمیشه
    درحالیکه قبل اینکه ویندوز رو عوض کنم اوکی بود

وضعیت
    آفلاین
    iKamangir آواتار ها
    کاربر حرفه ای
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.418
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 2,453 در 518 پست

آره میدونم پورت سمت چپی هست
    فقط با اینکه درایورش نصبه، اما گوشی رو که وصل میکنم نمیشناسه و فست شارژ نمیشه
    درحالیکه قبل اینکه ویندوز رو عوض کنم اوکی بود
    درود
    اگر درایور به صورت کامل نصب و برنامه َASUS USB Charger Plus هم ران شده باشه
    بعد از متصل کردن دیوایس ایکون برنامه ASUS USB Charger Plus در System Try تغییر شکل می دهه و
    یک علامت رعد قرمز وسطش ظاهر میشه .
    آخرین ورژن درایوری که خودم در حال حاظر روی سیستمم نصبه ورژن 1.16.58.1 هست .
    براتون قرار میدم ،تست کنید .
    کد:
    http://s3.picofile.com/file/8373120968/Asmedia_USB_3_0_3_1_eXtensible_Host_Controller_Driver_v_1_16_58_1.rar.html
    تست آنتی ویروسها برای فایل بالا :

Steve Jobs
    1955 - 2011

17. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    M-Walker آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 

آخرین ورژن درایوری که خودم در حال حاظر روی سیستمم نصبه ورژن 1.16.58.1 هست .
    مرسی ولی اینکه کلا اسمش با این چیزی که من دارم فرق میکنه!
    این اسمش Asmedia USB مال من ASUS USB Charger Plus

19. کاربر زیر از پست مفید M-Walker تشکر کرده است .

صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 9151617181920 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع