صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 333940414243
نمایش نتایج: از 421 به 421 از 421

موضوع: مباحث و مشکلات نرم افزار HDD Regenerator

وضعیت
    آفلاین
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 233,103 در 6,554 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات نرم افزار HDD Regenerator

HDD Regenerator | یکی از برترین و قدرتمندترین نرم افزارهایی است که جهت تعمیر ، یکپارچه سازی ، رفع بدسکتور ساخته شده است. این برنامه با استفاده از تکنولوژی های گوناگون بدون تغییر در اطلاعات یا از بین بردن آن ها به مشکلات هارد دیسک به طور کامل رسیدگی می کند. تقریبا 60 درصد از هارد دیسک های آسیب دیده تنها مشکل بدسکتور را دارا می باشند که می توان به راحتی آن ها را توسط این نرم افزار تعمیر نمود. یکی دیگر از مشکلات هارد دیسک ها ، فرمت نشدن آن ها بعد از آسیب دیدگی در حالت low-level است که این برنامه قادر به فرمت کردن آن ها می باشد.

2. 87 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    hamechiz آواتار ها
    کاربر فعال
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 1,110 در 471 پست

خیلی خب الان من قصد خرید هارد دارم،یک سوال ک پیش اومده برام من دوتا هارد دارم،تن یکی نوشته توشیبا یکی سیگیت،ولی تو این نرم افزار اسم اونی ک خرابه نوشته شده هیتاچی،الان کدوم هاردم خرابه؟
    و اینکه بی زحمت یک مدل خوب از هارد مخصوص کار پردازشی و بازی با حجمای 500 1 ترا بهم معرفی میکنید،متشکرم

- - - Updated - - -

خیلی خب الان من قصد خرید هارد دارم،یک سوال ک پیش اومده برام من دوتا هارد دارم،تن یکی نوشته توشیبا یکی سیگیت،ولی تو این نرم افزار اسم اونی ک خرابه نوشته شده هیتاچی،الان کدوم هاردم خرابه؟
    و اینکه بی زحمت یک مدل خوب از هارد مخصوص کار پردازشی و بازی با حجمای 500 1 ترا بهم معرفی میکنید،متشکرم

دوستان امکان داره این نرم افزار اشتباه کرده باشه؟
    سلام

اگر روی هاردتون یکی ویندوز باشه روی یکی دیگه نباشه می تونید my computer برید و , manage ببنید کدومش وصله اول هست یا دومی یا بر اساس پارشتیسن تشخیص بدید یا توی bios کدوم هارد بوده یا اینکه یه هاردو جدا کنید و اونی که ویندوز باهاش بالا میاد می تونید با برنامه تست کنید

نه برنامه اشتنباه نمی کنه و بر اساس fremware که بهش داده شده تشخیص میده

هارد وسترن دیجیتال هست که بر اساس نوع کاربرد سبز و ابی برای کاربرای خونگی و کارای عادی هست که سبز تولید نمیشه و به هیچ عنوان هم نخرید چون تقبلی داره و توجه کنید هارد ی انتخاب کنید که بیشترین روشنی و قدرت خوندن و نوشتن زیاد توش کاربرد داشته باشه مثل هارد بنفش که مخصوص دوربینه و مدام روشنه یا بر اساس توان مالی تون می تونید بررسی کنید کدومش مناسب تره و برای این کار به این لینک مراجعه کنید

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

4. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 333940414243

کلمات کلیدی این موضوع