yadmarket

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: میزان رضایت مندی شما از عملکرد انجمن سافت 98

رأی دهندگان
147. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله راضیم

127 86.39%
  • خیر راضی نیستم

20 13.61%
صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 51

موضوع: نظر سنجی در خصوص میزان رضایت کابران از نحوه ی عملکرد انجمن سافت 98 در سال 94

وضعیت
    آفلاین
    BLACKY آواتار ها
    مدیر ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 58,208 در 8,111 پست

پیش فرض نظر سنجی در خصوص میزان رضایت کابران از نحوه ی عملکرد انجمن سافت 98 در سال 94

سلام به کاربران عزیز انجمن سافت 98

کاربران محترم

این نظر سنجی رو ایجاد کردیم برای اینکه شما عزیزان میزان رضایت مندی خودتون رو از انجمن در خصوص

نحوه پاسخ گویی به سوالات و رفع مشکلات شما عزیزان و برخورد تیم مدیران و اعضای فعال انجمن در پاسخ گویی و حل مشکلات شما عزیزان

رو بدونیم و مطلع بشیم و در راستای پیشرفت و بهتر شدن هرچه بیشتر این موارد اقدامات لازم رو انجام بدیم

اگر نظر و پیشنهادی هم دارید و میخواید بیان کنید در این خصوص حتما با ذکر دلیل باشه و فقط نیاید بگید راضی هستم یا راضی نیستم

دوستان عزیز در نظرسنجی حتما شرکت فرمایید .

نکته:
    کاربران و درجه داران عزیز توجه کنید
    خواهشا نظر قبلیتون رو بگید و یه موقع به خاطر اینکه مثلا بگید اینجا کسی متوجه میشه من گفتم راضی نیستم
    و خدایی نکرده باهام برخورد میکنن یا لج میکنن
    باید بگم اصلا اینطور نیست ما اتفاقا خیلی خوشحال میشیم که نظر اصلی شما رو در خصوص انجمن بدونیم
    هیچ کس هم رای های شما رو نمیبینه پس با خیال راحت در نظر سنجی شرکت کنید

( به 40 نفر از شرکت کنندگان در این نظر سنجی به قید قرعه 1 ماه اکانت VIP سایت جهت غیر فعال شدن تبلیغات در سایت اهداء خواهد شد )

2. 61 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    FarshadBandari آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    فرشاد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    تشکر شده 4,267 در 1,700 پست

با عرض سلام و ادب
    من به شخصه از عملکرد انجمن تو سال 94 راضی نبودم، اکثرا میبینم که به کاربرا جواب های کلیشه ای داده میشه و به درد کاربر نمیخوره، یا مثلا وقتی یکی یه سوال میپرسه سریع چندتا لینک آماده به طرف میدن میگن برو مطالعه کن، تو اکثر موارد هم طرف وقتی میره مطالعه میکنه میبینه که اصلا اون مشکلی که داشته ربطی به اون مطلب نداره
    من خودم به شخصه وقتی کسی سوال میپرسه اگه ندونم جواب نمیدم و اگر بدونم سعی میکنم خودم برای شخص توضیح بدم و راهنماییش کنم برای حل مشکل به جای اینکه بخوام ارجاعش بده به چندتا لینک دیگه و سردرگمش کنم، اگر هم دقت کنید اکثر کاربرای عادی وقتی سوال میپرسن آخرش میگن خواهشا منو ارجاع ندید به فلان لینک و فلان مطلب
    در کل به نظرم جواب ها تو انجمن بیشتر کلیشه ای شده و امیدوارم تو سال 95 یه تغییری تو این موضوع ببینیم، با تشکر

وضعیت
    آفلاین
    مصاف آواتار ها
    کاربر اخراجی
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 869 در 316 پست

سلام
    اینجا بهترین انجمنی که تونستم از فعالیت بقیه چیزی یاد بگیرم
    اما چند نفر هستن که نه رفتار خوبی دارن نه ادب یکی ناظم و دوتا درجه دار که یکیشونم مدیر فک کنم این از اخلاق
    اما در مورد پاسخگویی واقعا عالی و من تاحالا مشکلی رو ندیدم بدون پاسخ بمونه الا یکی دو مورد که واقعا جواب خاصی نداره چون مشکل از خود محصول
    در کل راضیم و به امید موفقیت بیشتر ...

وضعیت
    آفلاین
    Ernest آواتار ها
    کاربر اخراجی
    سیستم عامل 
    Windows XP 
    تشکر شده 21,373 در 2,895 پست

سلام
    منم نظرم رو به عنوان یکی از اعضا سافت 98 بگم
    من خودم به شخصه از رفتار مدیران راضی هستم و اکثر اوقات رفتار مناسبی دارن
    اما در پاسخگویی
    من خودم زیاد دیدم پاسخ هایی که ربطی نداره به تاپیک یک شخص یا پاسخ های اشتباه توسط تعداد خیلی کم از مدیران ما شاید طرز فکری دارن که با دادن پست زیاد مقام بگیرن و دقت کنید بعضی موقع جوری پست می دن که کلا اسم اون شخص هست و مطمئنن همه این مورد ها رو دیدن (و شاید اینجوری فکر می کنن که من دوست دارم به دیگران کمک کنم ونیتم خیره اما اینو در نظر نمی گیرن که پاسخ درست شما به درد اون دوستمون می خوره با پاسخ اشتباه بد تر گمراه میشه یک پاسخ بده اما درست بهتر از 100 پاسخ نصفه هست یا اشتباه )و اگر هم سر مقام هست طبق تجربه ای که من اینجا دارم میلاد جان که ارتقا می دن یا دیگر دوستان که معرفی می کنند تا کاربرها ارتقا بگیرن بر اساس پست های اموزشی مفید و پاسخ های درست هست نه تعداد پست
    پس اگر میشه از این دوستان تقاضا دارم یکم رعایت کنند
    در کل انجمن خیلی خوبی هست من الان خودم چند ساله اینجا هستم و همه مدیران که هستن اطلاعات بالایی دارن و با اخلاق هستن و در اکثر اوقات سریع به مشکلات کاربران رسیدگی میشود و انجمن فعالی هست

وضعیت
    آنلاین
    P a n i s a آواتار ها
    کاربر متخصص
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 8,295 در 2,988 پست

بنظر من فعال ترین انجمن در کشور در حوزه نرم افزاری اینجاست از نظر سریع پاسخ دادند و دانش و تجربه و مدیری که همش انلاین هستند نظم را به ارمقان میارند و مانیتور هستند و از لحاظ کاربران زیادی که داره و متخصص های گوناگونی که داره . تجربه ای که در چند انجمن دیگه دارم اینجا بهشت هست قدرشان را بدانیم . اگر هم گاه گاهی در پاسخ دادن یا غیره رضایتی نداشتید این موارد انگشت شمار هست ما دیدمان را قسمت پر لیوان را ببینیم که اینجا مثلا 90% خوب هست 10 % حالا میگیم رضایت یکسری ها ندارند اما شما باس به احترام و تلاش شبانه روزی پشتیبانی از جمله هاستینگ و سرور و مدیران و متخصص های این انجمن باید این 10 % نارضایتی ها را ما کاربران مبتدی نادیده بگیریم با تشکر

وضعیت
    آفلاین
    KAC.MM آواتار ها
    مدیر ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1803 Build 17134.345
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 63,987 در 2,580 پست

بنده هم به عنوان یکی از اعضا کادر مدیریت واقعا راضیم .

تمامی ارتقا ها و تنزل ها کاملا با بررسی و تدابیر هوشمندانه مدیریت انجام می شود .

و جالبه بودنید که در تمامی تغییراتی که انجام میشه همه اعضای مدیریت با هم تصمیم می گیرند و هیچ کس به تنهایی قانونی وضع نمی کنه .

در مورد تعدادی از مدیران که دوستان اشاره کردند . بهتر است که نام مدیران را به صورت خصوصی به مدیریت یا به ناظرین ارشد گزارش دهند تا سریعا رسیدگی شود .

در ضمن توجه داشته باشید که پیشنهادات و انتقادات خوب شما کاربران عزیز باعث پیشرفت روز به روز انجمن می شود . با تشکر از شما . به امید موفقیت های بیشتر برای سافت 98

وضعیت
    آفلاین
    NIGHT'S KING آواتار ها
    ...
    تشکر شده 174,725 در 15,408 پست

سلام
    قطعا بهترین انجمن در کل کشور همین انجمن سافت98 میباشد و در اینده هم بهتر از این انجمن نخواهد اومد.
    من به شخصه هیچ نارضایتی از این انجمن و مدیران و ناظمان و ............ ندارم بجز یکی دو مورد که خیلی خیلی ریز هستند و به راحتی میشه ازشون چشم پوشی کرد.
    مرسی از همگی مخصوصا امید خان بخاطره این حرکت جدید و زیبا.
    موفق باشید.
    آموزش نرم افزار advanced system care منحصربفردترین بهینه ساز ویندوز
    آموزش کامل نرم افزار بسیار قدرتمند رایت دیسک Ashampoo Burning Studio
    آموزش فشرده ساز رایگان و ارزشمند 7zip
    آموزش پلیر معروف و قدرتمند JetAudio
    آموزش نرم افزار CyberLink Power2Go Platinum برنامه ی حرفه ایِ رایت دیسک
    آموزش نرم افزار قدرتمند و معروف قفل گذاری فایل و فولدر Folder Guard
    آموزش نرم افزار رایگان و قدرتمند اپدیت درایورهای سخت افزاری DriverMax
    آموزش نرم افزار Sony Sound Forge برنامه بسیار قدرتمند ویرایش فایلهای صوتی
    آموزش نرم افزار ویرایش فایلهای ویدئویی Gilisoft Video Editor
    آموزش نرم افزار ارزشمند مدیریت و اپدیت درایورها Driver Reviver
    آمورش نرم افزار Ontrack EasyRecovery یکی از بهترین نرم افزارهای ریکاوری
    آموزش قفل گذاری حافظه های قابل حمل با برنامه Gilisoft USB Stick Encryption
    آموزش برنامه Ashampoo Music Studio نرم افزار قدرتمند ویرایش فایلهای صوتی
    آموزش محافظ Gridinsoft Anti-Malware یکی از بهترین مکمل های انتی ویروس
    اموزش بهینه ساز قدرتمند و بسیار کم حجمِ Winutilities
    آموزش محافظ Loaris Trojan Remover ابزار قدرتمند مقابله با تروجان ها و بدافزارها
    آموزش نرم افزار Smart Driver Updater یکی از قویترین برنامه های اپدیت درایور
    دانلود رایگان ابزارهای رمزگشایی فایل های قفل شده توسط باج افزارها
    آموزش کانورتر قدرتمند صوتی و تصویری Wondershare Video Converter
    آموزش نرم افزار Folder Lock بهترین نرم افزار قفل گذاری فایل ها و فولدرها
    آموزش انینستالر قدرتمند و کاربردی total uninstall
    آموزش بهترین کانورتر صوتی و تصویری movavi video converter
    آموزش نرم افزار Advanced System Optimizer یکی از بهترین بهینه سازهای ویندوز
    اموزش نرم افزار iCare Data Recovery یکی از بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات
    اموزش انیستالر رایگان advanced uninstaller pro
    آموزش نرم افزار Download Accelerator Plus نرم افزار قدرتمند مدیریت دانلود
    آموزش بهترین نرم افزار مدیریت و تعمیر و پاکسازی ریجستری Systweak Regclean
    آموزش نرم افزار قدرتمند دانلود ویدئوهای انلاین Freemake Video Downloader
    آموزش نرم افزار کم حجم و ارزشمند رایت دیسک BurnAware Professional
    اموزش نرم افزار تبدیل فرمت و ویرایش تصاویر CoolUtils Total Image Converter
    آموزش ویرایش فایلهای ویدئویی با برنامه قدرتمند Wondershare Video Editor
    آموزش نرم افزار HyperSnap یکی از بهترین نرم افزارهای عکس برداری
    آموزش نرم افزار muvee Reveal ابزار قدرتمند ویرایش فایلهای ویدئویی
    آموزش نرم افزار WinZip Pro یکی از بهترین و معروف ترین برنامه های فشرده سازی
    آموزش نرم افزار Freemake Video Converter کانورتر رایگان و قدرتمند
    مقالات ، نکات و راهکارهای امنیتی ارائه شده توسط شرکت های امنیتی

9. 13 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    MASOUD
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 8
    تشکر شده 25,636 در 2,895 پست

با سلام خدمت دوستان عزیز و اعضای انجمن و مخصوصا مدیران گرامی
    بنده نیز از عملکرد مدیران و ناظرین و درجه دارها راضی هستم و خداروشکر مشکلاتی در این مدت پدیدار نشده و انشاالله پدیدار نمیشه
    در مورد عملکرد برخی درجه دارها بنظرم بهتره بر روی شخصی زوم نکنیم و سریعا جبهه نگیریم و با برخورد و یا اخطار دادن مشکل رو حل نکنیم
    البته گویا این موارد رفع شده و انشاالله در سال جدید اعضای انجمن و کاربران با مدیران و ناظرین مانند دوست و برادر خود باشند و برای خود و دیگران ارزش قائل شوند
    تمام نظرات بنده به دور از تگ و رنگ و تعصب بیان شده و ما نیز مانند دیگر کاربران از صفر شروع کردیم و با دست به دست دادن و کمک و یازی همدیگه به اینجاها رسیدیم
    با آرزوی موفقیت و سربلندی به تمام اعضای انجمن سافت 98

11. 12 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Behrooz آواتار ها
    کاربر پیشکسوت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 1,168 در 300 پست

با سلام و درود

من خیلی وقت است که در این انجمن عضو هستم اما پست زیادی ندارم . بیشتر شنوده هستم تا متکلم
    نظرات دوستان را در این تاپیک مطالعه کردم .
    بخشی به حق است و بخشی به حق نیست .

موضوع اول این است که اینجا یک انجمن رایگان است و صاحبان آن در قبال خدمات ارائه شده ( که بسیار هم ارزشمند است ) مبلغی از کاربران برای عضویت دریافت نمی کنند . با این حساب این حق کاربران نیست که در قبال دریافت نکردن پاسخ خود ، اعتراض بنمایند . به هر حال اینجا هم توسط عده ای انسان شبیه من و شما اداره می شود با همه دلمشغولی های روزمره و . . .
    موضوع دوم که حق کاربران است و در برخ موارد نادیده گرفته می شود پاسخ های اشتباه ، گمراه کننده و بعضا از روی حب و بغض می باشد .
    مسئول ( حالا هر نامی که می خواهید بر آن بنهید موضوع بحث نیست مدیر ، مدیر ارشد و . . . ) هر بخش موظف است اگر مطلبی را نمی داند یا به آن ایمان ندارد - صرفا با تصور اینکه همه انتظار یک سوپرمن از او را دارند - یا به آن پاسخی ندهند یا نهایتا با قول پیگیری به کاربر این اطمینان را بدهد که در پی مشکل اوست .
    مدیری که پاسخ اشتباه به کاربران می دهد و سپس با مواجه ادله با گفتن اینکه حوصله ادامه بحث را ندارد ، پذیرفته نیست یا مدیری که بخواهد از ابزارهای در اختیار بازی را به نفع خویش تغییر دهد .

اینجاست که وظیفه مدیران ارشد سایت خود را نمایان می کند . مدیران ارشد سایت باید کسانی را که به عنوان مسئول بر می گزینند ، توجیه نمایند که کسی از آنها انتظار ندارد برای همه مسائل پاسخ داشته باشند . گفتن نمی دانم نه تنها از ارزش مدیری کم نمی کند بلکه شجاعت او را نشان می دهد . دوستانی که در کسوت مدیر یا مسئول در این انجمن قبول زحمت کرده اند باید با قوانین بازی انجمن های اینترنتی آشنا شوند و این وظیفه مدیران ارشد است .

به هر حال چون این موضوع به نظر سنجی مربوط می شود و من هم به اندازه یک کاربر عضو آن می توانم نظرم را بگویم ، عرض می کنم که شناخت من از این انجمن در یک برآیند کلی مطلوب است .
    مجموعه خوبی گرد هم آمده و دوستان دست اندرکار هم زحمت فراوان می کشند . به هر حال مانند همه مجموعه های ساخت و مدیریتی انسان ، دارای اشکالاتی است که با همدلی دوستان و دست اندرکاران بهبود خواهد یافت .

یقینا اینجا هم مانند هر انجمن دیگری ، فضاهای اختصاصی برای تبادل افکار بین مدیران لایه های پایینی و بالایی دارد که از دسترس عموم خارج است .
    در آن فضاها مدیران ارشد باید با توجیه و تفهیم مدیران لایه پایین که بیشتر با کاربران در ارتباط هستند ، سطح این همدلی را افزایش بدهند .
    مدیر مجموعه های اینترنتی باید بیاموزد که صرف داشتن دانش بیشتر نیست که او را در این موقعیت قرار داده است . ضریبی از دانش کافی ، وقت آزاد برای حضور در انجمن ، علاقه به درگیر شدن با مسائل انجمن است که او را شایسته این عنوان نموده است و کاربرانی که به سایت مراجعه می کنند ممکن از نظر سطح دانش یا توان مدیریتی بسیار فراتر از آنها باشند اما به هر دلیلی از فقدان ضرایب بالا ، امکان حضور بیشتر و مشارکت در امور انجمن را ندارند .
    از بالا نگاه کردن به کاربر ، بیشترین آفتی است که یک مدیر می تواند به آن دچار شود که البته در این انجمن اندک است و این جای خوشوقتی دارد .

با مهر

وضعیت
    آفلاین
    The Doctor آواتار ها
    The Master
    نام اصلی
    Bahram
    سیستم عامل 
    Mac 
    مرورگر 
    Apple Safari
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    تشکر شده 4,433 در 1,049 پست

سلام
    بهترین انجمن نرم افزار کشور در زمینه ویندوز قطعا سافت ۹۸ هست
    من با این وجود که همین امسال وارد انجمن شدم و اطلاعات و تجارب زیادی کسب کردم که از همه کسانی که به من چیزی آموختن همین جا تشکر میکنم
    من کاملا راضی بودم و هستم چون
    تا حد امکان سعی میشه که ماکاربران سریع جواب بگیریم و این خیلی ارزشمنده
    در نهایت سال بسیار خوبی رو برای تمام اعضای انجمن ارزو میکنم

14. 15 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین