yadmarket

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 59

موضوع: شکستن قفل BitLocker ویندوز با استفاده از اسکریپت Python

وضعیت
    آفلاین
    InfoHooman آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    سید هومن
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 3,220 در 779 پست

پیش فرض شکستن قفل BitLocker ویندوز با استفاده از اسکریپت Python

بنام خدا
    سلام دوستان عزیز .
    اموزش شکستن قفل درایور ها در ویندوز

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

اگه مشکلی یا سوالی داشتید تو همین تاپیک بپرسید .

با تشکر

infohooman

ویرایش توسط YasserDivaR : 2019-09-03 در ساعت 17:28

• 411 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

*.A.|-|.S.*,4mohamad12,:. amin .:,a.mirzaei,Abbas.Sniper,abbas_2010,abdozak,abidjan,abilfaz.turk,Acces Programming,adel sh,ahghaa,ahmadeshgh,ahosein,ahoura,akam8180,ali.shx2004,ali041,ali16437,ali8080,alijon23,alireza.gharehbaghie,alireza1975,alirezaakbari808,alirezagr7,alirezahoo,alirizehvandi,aliva1392,alodegie.soti,aloneboy1,am.salehi,Amin.c,amin4nr,amindrs,amingholamiii,Aminwx,amin_,Amir2042,amir3135,amir59310,amirehsani,AmiRHoSSeiN.98,amiri1382,amirmf1,amirrlo91,amirsalehi67,AMIR_1992,amob07,Angelo,arad0110,arashshr,arh_5464,Arshia377,artin95000,artoor32,artuore,aziz5000,azizbandzan,azizin,babakmaku,babriman,babujon,barzin khosravi,behnam1988,behzad353,bitoam,BLACKY,Black_Sky,blur,bolouhari,bprg,charly,Choose,CleVeR,CoderMan,computer.mobile,Constantine-HD,Cp.Mahdi0047,Crackings,CYBER EH,CyberStorm,c_closer2,D E E P B L U E,darkoob22,Dark_Assassin,Davood1997,Detected,dimah7m,dj-hatef,djbagoor,Donatell0,downloadbazaar,drpcmisi,e.mohsen,ebi000,ebrahim02,ehsan zaeri,ehsan136437,ehsan2010,ehsanbayest,elevens,elham-72,elm10,elo2015,Empratoor,EPOCH,Eric 2,eronic,eselech,esteghlal3,esyeye,f00000b,farazira,farhangahmadi,farzadddd,Farzam1362,farzan_dell,favadezful,ffaizan47,fini1989,ggroup,GhasemSalehii,Glad3n,Google7,Goudarz,gurgle1987,H o u r G l a s s,h.b.y,hacker100,hacker100000,hadiava,hamechiz,hamed1994baran,hamedbaghery,hamedjoon,hamed_66,hamid-69,Hamid_Y2K,hatefi58,heeradk,Hesam Odin,hesam67,HiBlack,hila74,histogram,hmi7000,honeyxp,hosein1370,HosseiN G,hosseindot,hossein_klk,hossien89,hva8,hyperphantom,I Came Back Stronger,icloner,ignore,iKamangir,imanfy,ImperialGhost,ipeymanx,IRAN DATA,iran137666,irpsahel,jackson60,JARvIS,javadgraph,jimiii2000,k@rim ketabi,kahmad1000,kam67,kami.shb,karami6972,karbon2010,KarmaCo,keyvan123,khodakhas,king.hack,Komeyl,kooleposht,kralpc,kungfu,KuRdIsTaNp30,Laser,Life Stealer,lilyfm,Locker,Lovelorn,loveme10,m.cyber,m.golkar65,m0273,m20a,m5361,Maff21,mahboubehhassanshahi,mahdi0093,mahdi6992,Mahdi72,mAhDi_DJ,mamama22,mammadspy,manilover,mani_fa,mani_nima,MANULIN,march,mas'ud,MASOUD,masoudyasar,massud2020,me896,meeuz,mehdi.ab,Mehdi.Aban,mehdimem,mehdimuazn,mehrdadali13185,mehrzadbn,melbourne.1,melman,mghmic,mgplayer,mh_kh,MIADHOUSE,microzed,Mikel 2016,milad1444,miladgorginfar,miladgozali,miladhh07,Mkali07,mkiani_en,mnkamran,mogh1,mohamad7ali7,MOHAMMAD.MI17,mohammad425,mohammad59,mohammada12,mohsen_036,mojahed2010,mojediyan,Momtaz,moonstar,morti_toops,Mosanib DNA,Mosayyeb761,moshen73,mossafer86,Mr. Ben,mr.m0hamm4d,mr2f73,Mrfardin,ms.taheri2001,musy1990,MyNet,mzarei14,mzeus98,N!MA,napster,naser-iran,nawal2000,nazarkhani,negin122212,nejati.sasan,nesarfazul,nest,nicesoxug,nick-r,niknafs1,Nimasy,nima_fk,nitrex,njmt2014,NorthPole,o0yazdan0o,OMID65,omid768027,Only For You,OVERWATCH,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,سرچر,سونیا اقدم,عقیل,p3ar-roz,paez,pamenar,pamenarali,parpa,Parsa11,Pazahr,pc133,Pimpa,PkingCS,Polestar,poorya.1,pooya2002,Pourshirzadi,powerup,province,pumaparand,Python.py,raminhm,Rasoulia,Red hunter,reza2050,reza93,rezacolonel,rezagg,rezakhalighi,rezataraghe,reza_vt,rhpvu1,rimaar2,roooot,rtbt,s4pehr32,sabaharyan,sadegh9500sh,sadeghmobini,sadra mir,saeed9675,saeedhaghipour,saeedkl,saeedmobile,saeedpaya,saeedt99,saeed_jamshidi,saeid_kd,saffarr,saffir,saged3000,Sajad-Kh,sajadmov,sajjad1999,sakas,Saleh.K,SAMAViYAN,Samisoft,sam_nevada,Sanaz,sanso,sara_joon,sargon_am,sari987,savitr,sazeshekasteh,shahrokhxp,shark,sheisilor,Shibata,shm744,Sini98,siyavash1361,SMSBAZ,snj89000,soaleman80,soheil.mesri,soheildesigner,sohilj,soleimanypak,soltan123,sorayaz,SpecialMan,tabcc,tajeasia,temp2018,The Last Stranger,Thintand,tiger78,Timbaland,tnt6667,Tohi2520,TRACKER,Trainer_Milad,ttoohhiidd,turkiye,ultra47,UNIXA,usert,مصاف,پرهام معمار,یونس رستمی,vahid-m,vahid7zarei,vampireboy_s,vra.6000,weifeng,wilds,wolf2018,x_rayman,yahyablue,yamahdico,yarollahi,yashar.az56,YasserDivaR,yek_dost,ympedram,zabzia,zahra29152,zaki123,ZanaFN,ZCracker,zerocold982,_N_G_H_,|Om!D|

وضعیت
    آفلاین
    honeyxp آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 81 در 52 پست

علی رغم اینکه بیت لاکر ویندوز هم امن و مناسبه و دوستمون هم گفتن که همیشه جواب نمیده و قطعا در ویندوز ۱۰ بالاترین امنیت رو خواهد داشت با توجه به آپدیت هایی که ارایه میشن ٬اما شما میتونین برای این منظور از نرم افزارهای ساخت گاوصندق الکترونیکی هم استفاده کنین
    سپاس، پیگیری می کنم. البته فک می کنم توی آپدیتای بعدی این مشکل هم رفع بشه قاعدتا... اما مرسی از راهنمایی شما

وضعیت
    آفلاین
    mgplayer آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Eset Security
    تشکر شده 3 در 3 پست

من رو ویندوز 10 نتیجه ای نگرفتم هاردم 700 گیگ
    بنظرتون رو 8 یا 7 نتیجه میگیرم؟

وضعیت
    آفلاین
    Titania آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 7,512 در 3,243 پست

من رو ویندوز 10 نتیجه ای نگرفتم هاردم 700 گیگ
    بنظرتون رو 8 یا 7 نتیجه میگیرم؟
    دوست عزیز مسلما ویندوز ها و تکنولوزی هاشون با هم تفاوت داره و همواره در حال آپدیت و بروزرسانی هستن ممکنه این روش روی هر ویندوزی و همیشه جواب نده

• کاربر زیر از پست مفید Titania تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Hexiton آواتار ها
    کاربر اخراجی
    تشکر شده 1,014 در 583 پست

سلام
    دوستان چند نکته که باید توجه کنید
    1-ریکاوری پسورد اگه تو هارد قفل شده باشه این روش و برنامه جواب نمیده
    2-ویندوزو عوض کرده باشید این روش جواب نمیده
    3-اگه تو یه سیستم دیگ هاردو قفل کرده باشید این روش تو همون سیستم جواب میده به شرطی ک گزینه های بالا توش صدق نکنه
    4-میتونید هاردو فرمت کنید و با ریکاوری اطلاعاتو برگردونید البته اینم باز بگیر نگیر داره

• کاربر زیر از پست مفید Hexiton تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    elevens آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام مرسی از مطلبو راهنمایی های ضمیمه شده دوستان.

ویندوزم 10 بود که رو درایو رمز گذاشتم.... رمزم خوب به خاطر دارم ! ولی نمیدونم چرا از وقتی که ویندوزمو به 8.1 تغیر دادم رمزو ازم قبول نمیکنه !!!

این راهم رفتم ولی جایی که بهش ادرس درایو حاوی ویندوزو میدم میگه ریکاوری فایل اینجا نیست.

متاسفانه اینا اطلاعات شخصیم بودن که روشون رمز گذاشته بودم ! حاظرم سیستمم دود بشه ولی اینا برگردن

و اینکه بگم وقتی ویندوزو عوض میکردم اون قسمت از حافظه مخصوصه ویندزو (یه مقدار حافظه برای ریکاوری و ... که خوده ویندوز بر میداره در قسمت پارتشن بندی) پاک کردم.... نکنه از این باشه ؟

ولی اخه رمز که همونه پس چه مرگشه

مرسی از وقتی که واسه خوندنش گذاشیتن.

وضعیت
    آفلاین
    melman آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام
    لينك دانلودها python و فیلم رو نميتونم پيدا كنم!
    لطفاً راهنمايي بفرمائيد.
    باتشكر

وضعیت
    آفلاین
    Hexiton آواتار ها
    کاربر اخراجی

به نظر من همین روش بهتره. چون مشاهده شده که با برنامه های دیگه رمز نگاری میکنی و ویندوز عوض بکنی احتمال این که به اطلاعاتت دسترسی پیدا نکنی بالاست.
    این اسکریپت اصلا الگوریتم قفل ویندوز کاری نداره از پسورد ریکاوری استفاده میکنه که باید تو خود هارد موجود باشه اگه نباشه کار نمیکنه همین....
    الگوریتم رمزنگاری رو نمیشه به این راحتی شکست باید پرفسورایه ریاضی محض داشته باشی کشک نیست
    تازه اصلا تا الان نتونست درحد انگشت شمار قفل بشکونن همش کرک میشه یا با باگ خاصی نفوذ میشه...

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 13,097 در 4,360 پست

این اسکریپت اصلا الگوریتم قفل ویندوز کاری نداره از پسورد ریکاوری استفاده میکنه که باید تو خود هارد موجود باشه اگه نباشه کار نمیکنه همین....
    الگوریتم رمزنگاری رو نمیشه به این راحتی شکست باید پرفسورایه ریاضی محض داشته باشی کشک نیست
    تازه اصلا تا الان نتونست درحد انگشت شمار قفل بشکونن همش کرک میشه یا با باگ خاصی نفوذ میشه...
    من یه چیز دیگه نوشتم یه چیز دیگه جواب دادید. من می گم که بهترین روش حفاظت از اطلاعات استفاده از بیتلاکر خود ویندوزه چون جزئی از ویندوزه و بعد از تعویض ویندوز بازم قابل استفاده است ولی پست هایی رو دیدم که کاربران بعد از استفاده از سایر برنامه ها و پس از تعویض ویندوز دیگه به اطلاعاتشون نمی تونن دسترسی پیدا کنن.
    این که معلومه باید فوق فوق فوق دکترای ریاضی رو داشته باشید تا بشه قفلش رو شکست الکی که نیست.
    ولی بازم باید همین باگ ها برطرف بشه تا جلوی سوءاستفاده رو بگیره

برخواهر خسرو خراسان صلوات

برجلوه خورشیددرخشان صلوات

برحضرت معصومه شفیع شیعه

برآیت حق مهرفروزان صلوات

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه س تسلیت باد

خواهی نشوی رسوا / همرنگ جماعت شو

حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

• کاربر زیر از پست مفید Rasoulia تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Hexiton آواتار ها
    کاربر اخراجی

من یه چیز دیگه نوشتم یه چیز دیگه جواب دادید. من می گم که بهترین روش حفاظت از اطلاعات استفاده از بیتلاکر خود ویندوزه چون جزئی از ویندوزه و بعد از تعویض ویندوز بازم قابل استفاده است ولی پست هایی رو دیدم که کاربران بعد از استفاده از سایر برنامه ها و پس از تعویض ویندوز دیگه به اطلاعاتشون نمی تونن دسترسی پیدا کنن.
    این که معلومه باید فوق فوق فوق دکترای ریاضی رو داشته باشید تا بشه قفلش رو شکست الکی که نیست.
    ولی بازم باید همین باگ ها برطرف بشه تا جلوی سوءاستفاده رو بگیره
    فک کنم برای پست بالایی بود اشتباه کلیک شد

• کاربر زیر از پست مفید Hexiton تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    soheil.mesri آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    سهیل
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 10 در 7 پست

سلام ...
    من یکی از درایو هام را با بیتلاکر خیلی وقت پیش رمز گذاشتم الان دیگه راهی برای وارد کردن رمز وجود نداره و فایل ریکاوری هم که یه پسورد بلنده من پاک کردم خیلی وقت پیش.
    یکی بهم کمک کنه من خیلی نگرانم اطلاعات مهمی دارم؟؟؟

• صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین