yadmarket

صفحه 65 از 66 نخستنخست ... 1555616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 641 به 650 از 652

موضوع: مباحث و مشکلات Nox App Player شبیه ساز اندروید

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    ناظر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 9
    تشکر شده 83,997 در 6,753 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات Nox App Player شبیه ساز اندروید

NOX App Player

Nox App Player | نرم افزاری مفید برای افرادی که طرفدار اندروید هستند و به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در ویندوز اجرا کنید. توسط این برنامه میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود تست و استفاده کنید. این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید بهرهمند شوید.

از ویژگی های قابل توجه این شبیه ساز می توان بر شمرد

1) قابلیت تعیین روت یا آنروت بودن

2) پشتیبان گیری از تنظیمات و برنامه های نصب شده (کل شبیه ساز)

3) ارسال فایل به شبیه ساز بصورت درگ کردن

4) فوق العاده سریع و قدرتمند

5) ضبط فیلم از شبیه ساز

6) اجرای چندین سیستم عامل اندروید بصورت یک جا

2. 108 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    qholi آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Maxthon
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 53 در 42 پست

سلام دوست عزیز اخرین ورژن اندرویدی که می تونید ران کنید 7.1 هستشو دوم اینکه در مورد تغییر نکردن قسمت های شبیه ساز و موندن مثل قبلا شما هیچ کاری نمی تونین بکنین اون دست سازنده و مجبورین همون جوری باهاش کار کنینراه دومیم داره که برین ورژن قدیمی نصب کنین
    ممنون از پاسخگویی ؛ فقط در مورد قسمت دوم سئوال ، فکر کنم با دقت مطالعه نکردید یا شایدم من بد توضیح دادم ! من منظورم این نبود که بخوام قسمتهای نرم افزار رو تغییر بدم ، منظورم این بود که به فرض در emulator هایی که ایجاد کردم اپلیکیشن های مختلفی رو ریختم و چندین emulator رو از طریق مولتی درایو خود این نرم افزار ایجاد کردم و میخوام این ها باقی بمونه و بعد از تغییر ورژن و آپدیت ، حذف نشه ! منظورم اینه که آیا میشه از کل تنظیمات و emulatorهایی که ایجاد کردم به همراه اپلیکیشن های داخلشون بک آپ گرفت که بشه بعد از ارتقاء ورژن ، بک آپ رو بازگردانی کرد ؟

وضعیت
    آفلاین
    MAN MM آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    Mohammad
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    بیلد 
    Lite
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    مدل تلفن همراه 
    Samsung S8
    تشکر شده 741 در 171 پست

ممنون از پاسخگویی ؛ فقط در مورد قسمت دوم سئوال ، فکر کنم با دقت مطالعه نکردید یا شایدم من بد توضیح دادم ! من منظورم این نبود که بخوام قسمتهای نرم افزار رو تغییر بدم ، منظورم این بود که به فرض در emulator هایی که ایجاد کردم اپلیکیشن های مختلفی رو ریختم و چندین emulator رو از طریق مولتی درایو خود این نرم افزار ایجاد کردم و میخوام این ها باقی بمونه و بعد از تغییر ورژن و آپدیت ، حذف نشه ! منظورم اینه که آیا میشه از کل تنظیمات و emulatorهایی که ایجاد کردم به همراه اپلیکیشن های داخلشون بک آپ گرفت که بشه بعد از ارتقاء ورژن ، بک آپ رو بازگردانی کرد ؟
    سلام دوست عزیز
    از اینکه کیفیت ویدیو ها پایین شرمنده به دلیل اینکه تمام صفحه نگرفتم ویدیو بی کیفیت شدن
    (ویدیو ها در اپارات هستن و حجم هر دو ویدیو به 4 mb نمی رسه)

بکات گرفتن از دیتا نوکس پلیر

اموزش جا به جایی ایکون ها در نوکس

موفق باشید

در صورتی که کیفیت ویدیو خیلی بود بهم اطلاع بدید با تشکر
    (این پیام در اصل جهت ارسال اعلان به کاربر ارسال شده است به دلیل اینکه پیام بالا ویرایش شده و کاربر متوجه نمی شود لطفا پست حذف شود با تشکر )
    ویرایش توسط WITCHER : 2019-11-16 در ساعت 14:19 دلیل : ادغام پست های متوالی

5. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    qholi آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Maxthon
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 53 در 42 پست

سلام دوست عزیز
    از اینکه کیفیت ویدیو ها پایین شرمنده به دلیل اینکه تمام صفحه نگرفتم ویدیو بی کیفیت شدن
    (ویدیو ها در اپارات هستن و حجم هر دو ویدیو به 4 mb نمی رسه)

بکات گرفتن از دیتا نوکس پلیر

اموزش جا به جایی ایکون ها در نوکس

موفق باشید

در صورتی که کیفیت ویدیو خیلی بود بهم اطلاع بدید با تشکر
    (این پیام در اصل جهت ارسال اعلان به کاربر ارسال شده است به دلیل اینکه پیام بالا ویرایش شده و کاربر متوجه نمی شود لطفا پست حذف شود با تشکر )
    ممنون از پاسخگویی ؛ این روشی که شما توضیح دادید واسه گرفتن بکاپ بصورت تک به تک هست که اینو خودمم بلدم ؛ اگه به سئوال دقت کرده باشید بنده عرض کردم بکاپ بصورت کلی ؛ یعنی از کل ایمولیتورهایی که ایجاد کردم بصورت کلی و یکجا بکاپ بگیرم نه تک به تک . یا حداقل راهی هست که بشه ورژن جدید نوکس رو ریخت ولی تنظیمات و ایمولیتورهای قبلی حذف نشه ؟

وضعیت
    آفلاین
    aali2020 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 10 در 7 پست

درود
    میخوام بازی اندروید تو نوکس نصب کنم که بازیهای دیتا دارن دیتاها رو چطوری رو نوکس بریزم ؟

درود
    من میخوام اندروید بازی فیفا 20 رو دانلود کنم به غیر از بازی ، دیتا و obb هم داره این دوتاره چطوری در نوکس بریزم ؟
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

دوستان ببخشید که عکس کوچیکه همه سایتهای آپلود عکس رو امتحان کردم همشون عکس رو کوچیک نشون میدن
    ویرایش توسط CARDINAL : 2019-12-07 در ساعت 10:24 دلیل : ترکیب پستهای متوالی

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 12,972 در 4,342 پست

درود
    من میخوام اندروید بازی فیفا 20 رو دانلود کنم به غیر از بازی ، دیتا و obb هم داره این دوتاره چطوری در نوکس بریزم ؟

دوستان ببخشید که عکس کوچیکه همه سایتهای آپلود عکس رو امتحان کردم همشون عکس رو کوچیک نشون میدن
    تا الان حداقل 100 تا عکس مختلف در سایت‌های مختلف آپلود کردم وتا الان یه دونه‌اش هم مشکل شما رو نداشته، مورد از عکس شماست. حداقل اسمی از فایل با پسوندش قرار بدید تا بهتون بگیم چی کار کنید.

برخواهر خسرو خراسان صلوات

برجلوه خورشیددرخشان صلوات

برحضرت معصومه شفیع شیعه

برآیت حق مهرفروزان صلوات

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه س تسلیت باد

خواهی نشوی رسوا / همرنگ جماعت شو

حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

9. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    qholi آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Maxthon
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 53 در 42 پست

ممنون از پاسخگویی ؛ این روشی که شما توضیح دادید واسه گرفتن بکاپ بصورت تک به تک هست که اینو خودمم بلدم ؛ اگه به سئوال دقت کرده باشید بنده عرض کردم بکاپ بصورت کلی ؛ یعنی از کل ایمولیتورهایی که ایجاد کردم بصورت کلی و یکجا بکاپ بگیرم نه تک به تک . یا حداقل راهی هست که بشه ورژن جدید نوکس رو ریخت ولی تنظیمات و ایمولیتورهای قبلی حذف نشه ؟
    سلام مجدد ، بعد از گذشت چندین روز ، هنوز این مشکل پابرجاست و کسی هم راهنمایی نکرد !
    اگه مورد بالا امکانپذیر نیس ، میشه بفرمایید آیا میشه که دوتا نسخه متفاوت از nox رو روی سیستم نصب کنم ؟ یعنی همین نسخه ای که الان وجود داره بدون هیچ تغییری سرجاش بمونه و ورژن جدیدی رو که به تازگی دانلود کردم هم بتونم بصورت مجزا نصبش کنم ، بطوریکه روی نسخه قبلی نصب نشه و نسخه قبلی رو حذف نکنه ؟ راهی وجود داره واسه اینکار ؟

وضعیت
    آفلاین
    hossein20162016 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 45 در 22 پست

سلام خدمت شما من بازی موبایل با شبیه ساز روی کامپیوتر نصب کردم اوایل با ابنکه سیستمم پایین تر بود خیلی رون بود دو سه اپدیت جدید لوگ زیاد داستم تا اینکه هم cpu هم کادت گرافیک ارتقا دادم همچنان لوگ داره دلیلش چی میتونه باشه
    سیستم قبلم پردازنده e5700 بود با 6 گیگ رم و کارت گرافیک انبرد الان پردازنده q6700 و گرافیک 210 جیفورس رم 6 گیگ؟ویندوز 10 64 ببت؟

وضعیت
    آفلاین
    30na2007 آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 7,429 در 1,417 پست

سلام ، دوستان ببخشید من اخرین نسخه از نوکس رو دانلود کردم ( ورژن 6.5.0.0 ) و دوتا سئوال داشتم ؛
    اول اینکه آخرین اندرویدی که میشه با این ورژن ران کرد ، اندروید چنده ؟
    و دوم اینکه من با ورژن قبلی ، تعداد زیادی emulator ایجاد کردم که میخوام همش باقی بمونه و بعد از آپدیت به ورژن جدید ، هیچ تغییری در emulator ها و تنظیمات ایجاد نشه و فقط بروزرسانی ورژن صورت بگیره ! این کار رو چجوری باید انجام بدم ؟ آیا میشه بکاپ کلی گرفت ؟ یا آیا پوشه ای هست که بشه ازش کپی گرفت و بعد از نصب مجدد ، دوباره اون پوشه رو با پوشه فعلی جایگزین کرد ؟
    منون میشم راهنمایی کنید .
    سلام
    ایمولیتورهایی که ساختید در مسیر C:\Program Files\Nox\bin\BignoxVMS ذخیره میشن، البته من بصورت تجربی اینکار رو انجام ندادم که ببینم جواب میده یا نه.

هرچند شما اصلا نیازی به گرفتن بکاپ ندارید! فقط کافیه ی موقع نصب نسخه ی جدید تیک گزینه ی زیر زده شده باشه:

نمایش متن

اگر هم خیلی حساس هستید میتونید مطمئن بشید گرفتن بکاپ از مسیری که گفتم جواب میده (روی یه سیستم دیگه)، اول بکاپ بگیرید و بعد نصب کنید و یا اینکه قید آپدیت رو بزنید!
    هر چند من تا حالا بارها اینجوری نصب کردم و مشکلی پیش نیومده (همین 5 دقیقه ی پیش هم دوباره تست کردم چون ویندوز رو تازه نصب کرده بودم)
    موفق باشید
    اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ
    برای شفای همه ی بیماران دعا کنید

13. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    30na2007 آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 7,429 در 1,417 پست

درود
    میخوام بازی اندروید تو نوکس نصب کنم که بازیهای دیتا دارن دیتاها رو چطوری رو نوکس بریزم ؟

درود

سلام
    اینجام مثل گوشی هستش
    شما اول باید اطلاعات رو ببری داخل ناکس و بعد توسط فایل منیجر انتقال بدی در پوشه های مربوطه
    شما داخل ناکس Ctrl+3 رو بزن، یه پنجره باز میشه
    سه بخش داره، بخش Other file بزن روی Open PC Folder
    الان پنجره ی جدید اکسپلورر باز میشه، اطلاعات رو کپی کن اینجا، کار کپی که تموم شد
    بزن روی Open NoxPlayer Folder، الان باید اطلاعاتی که کپی کردی رو ببینی، حالا کپیشون کن به مسیری که میخوای Android یا obb
    طبق دستورالعمل بازی
    موفق باشی
    اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ
    برای شفای همه ی بیماران دعا کنید

15. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    aali2020 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 10 در 7 پست

تا الان حداقل 100 تا عکس مختلف در سایت‌های مختلف آپلود کردم وتا الان یه دونه‌اش هم مشکل شما رو نداشته، مورد از عکس شماست. حداقل اسمی از فایل با پسوندش قرار بدید تا بهتون بگیم چی کار کنید.
    من کلی عکس آپلود میکردم اینطوری نمیشد این دفعه اوله . چطوری اسم از فایل با پسوند قرار بدم ؟