yadmarket

صفحه 65 از 65 نخستنخست ... 15556162636465
نمایش نتایج: از 641 به 643 از 643

موضوع: مباحث و مشکلات Nox App Player شبیه ساز اندروید

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    ناظر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 9
    تشکر شده 80,739 در 6,597 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات Nox App Player شبیه ساز اندروید

NOX App Player

Nox App Player | نرم افزاری مفید برای افرادی که طرفدار اندروید هستند و به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در ویندوز اجرا کنید. توسط این برنامه میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود تست و استفاده کنید. این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید بهرهمند شوید.

از ویژگی های قابل توجه این شبیه ساز می توان بر شمرد

1) قابلیت تعیین روت یا آنروت بودن

2) پشتیبان گیری از تنظیمات و برنامه های نصب شده (کل شبیه ساز)

3) ارسال فایل به شبیه ساز بصورت درگ کردن

4) فوق العاده سریع و قدرتمند

5) ضبط فیلم از شبیه ساز

6) اجرای چندین سیستم عامل اندروید بصورت یک جا

2. 106 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    qholi آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Maxthon
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 50 در 40 پست

سلام دوست عزیز اخرین ورژن اندرویدی که می تونید ران کنید 7.1 هستشو دوم اینکه در مورد تغییر نکردن قسمت های شبیه ساز و موندن مثل قبلا شما هیچ کاری نمی تونین بکنین اون دست سازنده و مجبورین همون جوری باهاش کار کنینراه دومیم داره که برین ورژن قدیمی نصب کنین
    ممنون از پاسخگویی ؛ فقط در مورد قسمت دوم سئوال ، فکر کنم با دقت مطالعه نکردید یا شایدم من بد توضیح دادم ! من منظورم این نبود که بخوام قسمتهای نرم افزار رو تغییر بدم ، منظورم این بود که به فرض در emulator هایی که ایجاد کردم اپلیکیشن های مختلفی رو ریختم و چندین emulator رو از طریق مولتی درایو خود این نرم افزار ایجاد کردم و میخوام این ها باقی بمونه و بعد از تغییر ورژن و آپدیت ، حذف نشه ! منظورم اینه که آیا میشه از کل تنظیمات و emulatorهایی که ایجاد کردم به همراه اپلیکیشن های داخلشون بک آپ گرفت که بشه بعد از ارتقاء ورژن ، بک آپ رو بازگردانی کرد ؟

وضعیت
    آنلاین
    MAN MM آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    Mohammad
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    بیلد 
    Lite
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung S8
    تشکر شده 581 در 153 پست

ممنون از پاسخگویی ؛ فقط در مورد قسمت دوم سئوال ، فکر کنم با دقت مطالعه نکردید یا شایدم من بد توضیح دادم ! من منظورم این نبود که بخوام قسمتهای نرم افزار رو تغییر بدم ، منظورم این بود که به فرض در emulator هایی که ایجاد کردم اپلیکیشن های مختلفی رو ریختم و چندین emulator رو از طریق مولتی درایو خود این نرم افزار ایجاد کردم و میخوام این ها باقی بمونه و بعد از تغییر ورژن و آپدیت ، حذف نشه ! منظورم اینه که آیا میشه از کل تنظیمات و emulatorهایی که ایجاد کردم به همراه اپلیکیشن های داخلشون بک آپ گرفت که بشه بعد از ارتقاء ورژن ، بک آپ رو بازگردانی کرد ؟
    سلام دوست عزیز
    از اینکه کیفیت ویدیو ها پایین شرمنده به دلیل اینکه تمام صفحه نگرفتم ویدیو بی کیفیت شدن
    (ویدیو ها در اپارات هستن و حجم هر دو ویدیو به 4 mb نمی رسه)

بکات گرفتن از دیتا نوکس پلیر

اموزش جا به جایی ایکون ها در نوکس

موفق باشید
    ویرایش توسط Rasoulia : دیروز در ساعت 20:16 دلیل: فقط برای پستهای اختصاصیتون از تگ هاید استفاده کنید.

وضعیت
    آنلاین
    MAN MM آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    Mohammad
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    بیلد 
    Lite
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung S8
    تشکر شده 581 در 153 پست

در صورتی که کیفیت ویدیو خیلی بود بهم اطلاع بدید با تشکر
    (این پیام در اصل جهت ارسال اعلان به کاربر ارسال شده است به دلیل اینکه پیام بالا ویرایش شده و کاربر متوجه نمی شود لطفا پست حذف شود با تشکر )

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 65 از 65 نخستنخست ... 15556162636465