yadmarket

صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 333940414243
نمایش نتایج: از 421 به 423 از 423

موضوع: مباحث و مشکلات ارور های هارد در برنامه HD Tune pro

وضعیت
    آفلاین
    BLACKY آواتار ها
    مدیر ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 58,491 در 8,146 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات ارور های هارد در برنامه HD Tune pro

با درود
    کاربران عزیز در این تاپیک میتوانید از سربرگ Health نرم افزار HD Tune عکس تهیه کنید
    و اینجا ارسال کنید تا مشکلات هارد سیستم تان برطرف بشود

مثل تصویر درون اسپویلر زیر عکس کامل ارسال بفرمایید

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

نکات قابل توجه :

توی هر هارد با توجه به شرایط ممکنه ارور ها و راه حل ها یا مشکلاتشون با هم فرق داشته باشه
    برای همین نمیشه همه رو گفت 100% یه مشکل دارن و بگیم خطا ها راه حل های مخصوص دارن
    بعضی مواقع باگ نرم افزاری هست
    بعضی مواقع شرایط نامناسب هارد هست
    بعضی مواقع خرابی خود هارد هست
    و هر کدوم از این موارد در ارور ها دخیل هستن و مشکلات و راه حل هاشون هم با هم فرق داره
    ویرایش توسط OVERWATCH : 2016-12-05 در ساعت 21:38

2. 64 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    mehdicisco آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 2 در 2 پست

فکر نکنم بخش smart هارد رو بشه دستکاری کرد (البته نمایندگی هاردها احتمالا روشهای مخصوصی هم برای این کراها دارند ولی بخاطر اعتبارشون هم که شده از این کارها نمیکنند). یک احتمال هم هست اینکه هارد رو یا درست اسمبل نکردند یا شاید موقع اسمبل بخشی اسیب دیده یا پاورش مشکل داشته باشه.
    ببین چون من یک هارد اینترنال 1 ترا دارم کلا 3 تا error read داره 10 سالی هم هست 24/7 روشنه. یک هارد 4 اینترنال دیگه هم داره که بخاطر ناجوری کیس مجبور شدم همون کف کیس هارد رو بگذارم و کامپیوترم هم جایی هست که تکون میخوره با یک اشاره کوچک کلا 189 تا error read داره. بنظرم یکبار دیگه ببر یا حداقل روی این هارد دیتا نریز!
    فکر نکنم بخش smart هارد رو بشه دستکاری کرد (البته نمایندگی هاردها احتمالا روشهای مخصوصی هم برای این کراها دارند ولی بخاطر اعتبارشون هم که شده از این کارها نمیکنند). یک احتمال هم هست اینکه هارد رو یا درست اسمبل نکردند یا شاید موقع اسمبل بخشی اسیب دیده یا پاورش مشکل داشته باشه.
    ببین چون من یک هارد اینترنال 1 ترا دارم کلا 3 تا error read داره 10 سالی هم هست 24/7 روشنه. یک هارد 4 اینترنال دیگه هم داره که بخاطر ناجوری کیس مجبور شدم همون کف کیس هارد رو بگذارم و کامپیوترم هم جایی هست که تکون میخوره با یک اشاره کوچک کلا 189 تا error read داره. بنظرم یکبار دیگه ببر یا حداقل روی این هارد دیتا نریز
    خیلی ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادی.شرکت های گارانتی زیر بار نمیرند که این یه بار هم که عوض کردند با اصرار زیاد من این کار را کردند صدای هارد از 2 کیلومتری شنیده میشد ولی می گفتند مشکلی نیست. ببینم نظر مدیر ماندگار و ارشد و بقیه در مورد این هارد چی هست البته اگه لطف کنند نظرشون را بگند

این هارد مشکل داره لطفا جواب بدید

الان ساعت 20:27 است عکس فبلی از هارد را حدود ساعت 13:30 گذاشتم خطای 01 توی این چند ساعت 2 برابر شده این هارد جدید هست 90 ساعت کار کرده این هارد چرا اینطوری شده سکته کردم هیشکی نیست جواب بده
    ویرایش توسط CARDINAL : 2020-02-14 در ساعت 17:13 دلیل : ترکیب پستهای متوالی

4. کاربر زیر از پست مفید mehdicisco تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    GERALT آواتار ها
    WITCHER
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.592
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 12,194 در 2,034 پست

این هارد مشکل داره لطفا جواب بدید
    سلام عزیز
    به انجمن سافت 98 خوش آمدید !
    شما هاردت هیچ مشکلی نداره دوست من ! اگه مقادیر هر یک از پارامتر ها ( Current, Worst , Data ) کمتر از Threshold باشه بدین معناست که هارد دیسک شما مشکل داره
    که خوشبختانه هارد شما هیچ مشکلی نداره ! در ضمن اگرم مشکلی داشته باشه, برنامه ی HD Tune اون رو نسبت به درصد خرابی به صورت زرد یا قرمز رنگ نمایش میده
    Evil Is Evil. Lesser, Greater, Middling, It's All The Same

6. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mehdicisco آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 2 در 2 پست

سلام عزیز
    به انجمن سافت 98 خوش آمدید !
    شما هاردت هیچ مشکلی نداره دوست من ! اگه مقادیر هر یک از پارامتر ها ( Current, Worst , Data ) کمتر از Threshold باشه بدین معناست که هارد دیسک شما مشکل داره
    که خوشبختانه هارد شما هیچ مشکلی نداره ! در ضمن اگرم مشکلی داشته باشه, برنامه ی HD Tune اون رو نسبت به درصد خرابی به صورت زرد یا قرمز رنگ نمایش میده
    سلام مدیر ارشد ممنون که جواب دادید. توی این فروم هاردهایی دیدم که 2 یا 5 یا 10 سال کار کردند بیشترشون ازهارد لپ تاپ من که 90 ساعت کار کرده خطای کمتری داشتند حتی مقدار صفر داشتند منظورم مقادیر خطاهای 01 و 07 است حتی با اینکه هارد یه هفته است عوض شده خطای BF که خطای ناشی از ضربه های خارجی به هارد هست هم داره طبق جدولی که مربوط به لیست خطاهای S.M.A.R.T در فروم گذاشتید خطاهای 01 و 07 باید کم باشه ولی اینها مخصوصا 01 هر لحظه داره بیشتر میشه دیروز در چند ساعت خطای 01 از 60 میلیون به 120 میلیون رسیدبخاطر همین نگران شدم ولی با خوندن جواب شما که گفتید هارد مشکلی نداره خیالم راحت شد.تشکر
    ویرایش توسط CARDINAL : 2020-02-14 در ساعت 17:13 دلیل : درج نقل قول

8. کاربر زیر از پست مفید mehdicisco تشکر کرده است .

صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 333940414243