صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: تهیه بکاپ از نرم افزارهای ویندوز استور همراه با لایسنس آنها

Status
    DoctorA آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    Microsoft Lumia 950 XL
    تشکر شده 39,151 در 3,717 پست

پیش فرض تهیه بکاپ از نرم افزارهای ویندوز استور همراه با لایسنس آنها

با استفاده از این آموزش دیگر نگران دانلود و نصب مجدد نرم افزارهای ویندوز استور نباشید.
    در این آموزش یاد خواهید گرفت که با استفاده از ابزار تهیه شده از نرم افزارهای فعلی نصب شده توسط ویندوز استور
    بکاپ تهیه کرده و در زمان مورد نیاز آنها را نصب کنید:

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

In the end we're all alone and no one's coming to save you

2. 235 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

% mahdi %,30stomars,42012,4lvl1l2,4net,A D O N I S,a.m7001,abdoll,abdozak,Abolfazl8080,admiral421,Ahamd,ahmadfrooghi,ahmadgpmj,AiDiN_TiNY,aLi hMt,ali khedri,alihosini,alirezahoo,alirezakazemzadeh,alirezanaghdi1,aminoasid,Amin_Prince,amir.ms,amir624,Amirmania,Amir_Yagoty,annekh,arash.ahmadi,arash_121,arash_archit,Ardalan011,arefghaderi,Aria2k,arsenik,arvaah,asalbano,asgharmasl,askworldksa,asm2620,atrac,avands,azimifard,,babak.bihamta,blacc,Blacket,bn7544,Captain03,coc.pnk,Continue,CYBER EH,DAN!AL,danielay,Daredevil,darklight,davod84,deh-ab,digdig23,djfafa,dotsis,erfan5103,Erfan751,esmojtaba,E_karampour,faramond,FARDAD7,farhad828,farhad_,farzad_jodar,farzin69,fms4,food,GHOST2012,gimiamir,Godsmack,graymoon,HA88AN,habib98,hamedjoon,hamidhd98,hamidreza.shh,Hamidreza2010,hankakh,hectorxa,heidarihosein,hero556,HETZNER,Hexiton,HITMAN-CREED,hkhafan,hojjat-1368,hosein2012,hosein_e,hossein.mahmodian,hossein00114,hossein1502,hossein_hacker,hossien89,Hyacinth,ImperialGhost,imtish,INFINITY13,ios17,issacs98,javad205,joeyking9299,KAC.MM,katayo0n,khodadad,khoftook,kianooshse,kingsajjad76,kral20,kurmanji,lamargh,Laser,Life Stealer,M.A.Montazer,m.golkar65,m.lovelyboy,maharamz,mahd78,mahwaz,manamsaeid,mani_fa,MASOUD1986,masoud25,mehdi shahidi,mehdi5656,mehran3500,mehrdad2028,meisammmm,melbourne.1,milad80,milanrezaee,mmsmmsmms,mo.hakimie,mohamad675,mohamad897,mohfaza,mohsen666,mohsoncody,morteza1364,Mostafa1358,mostafalak13,mr.m0hamm4d,Mr.Mobham013,mr_robot,M_I_S,N0isyShad0w,nazari-mnb,Ni10God,niit,Nima-ZF,nokiawn808,OghabIrani,OldNick199,omidi2020,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,رضا مقصودی,سیدنی,paaya,Persian-Boy,pixelco,Polestar,pooriamania,poorya.1,Pourshirzadi,ppp1486,punez14,ramezani895,RASOOL,reza112,reza74,RezaMehranfard,riband,royap,rreeyy,S M A S H,S.i.L.e.N.c.E,sabco,sadegh1377,saeedhajibaba,saeedkaka,saeedpix,saeedst,saeid26,safa sity,sajho,sal.germchi,saleh.e,salmnzadeh hadi,salvador2012,samsin,SarbazeVatan,sat2020,scroll,sнαггe αzαm,sears,shayan.olia,siamak5561,Simorq,Sina131,sina234,sina2716,siruskabir,sir_emad,sobhan110,sobhan20152015,soheil777,sony-s,surena3,sutedelan,tabloabi,tareq1279,temp1366,TIME,titan-pc,tnhgm,toa.mr55,TRACKER,Ultrapro,پرهام معمار,vahidabdi,vfvfvf,willow,yahyablue,yaranm2s2,Yaser-65987,YasserDivaR,yek_dost,yousef_ysd,YOu__seF

Status
    dotsis آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    علی
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 297 در 124 پست

سلام وقت بخیر من به این صورت انجاو دادم
    1 اول فایل ریجستری Take Ownership دانلود کردم بعد با کلیک راست کردن روی پوشه WindowsApps کلیک راست کردم و Take Ownership اجرا کردم
    2 بعد نرم افزار WSAppBak_Soft98.ir اجرا کزدم در مرحله اول آدرس محل نصب زو وارد کردم بعد اینتر زدم و آدرس محل بکاب رو وارد کردم و اینتر زدم هیچ اتفاقی شکل نگرفت و این رو نشان داد.
    به نظر شما مشکل من از کجا است ؟
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    [/IMG]
    سلام
    لطفا دوستان کمک کنند

4. کاربر زیر از پست مفید dotsis سپاس کرده است .

Status
    Hyacinth آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    طاها
    تشکر شده 3,641 در 961 پست

سلام
    لطفا دوستان کمک کنند
    اولا بررسی کنید که مراحل گرفتن مالکیت رو درست انجام داده باشید. من خودم برای احتیاط و برای این که از بابت همه چیز مطمئن بشم اینطور عمل می کنم:
    روی پوشه ی WindowsApps راست کلیک کنید و وارد Properties شوید. در سربرگ Security روی دکمه ی Advanced کلیک کنید. روی دکمه ی continue کلیک کنید. در قسمت بالا و در مقابل گزینه ی owner روی change کلیک کنید. عبارت Everyone رو بنویسید و برای احتیاط روی دکمه ی Check name(s) کلیک کنید و OK بزنید. تیک Replace owner on subcontainers and objects رو فعال کنید و اوکی بزنید و کمی صبر کنید تا عملیات انجام بشه. بعد یک principal جدید ایجاد کنید به همون ترتیب برای Everyone و اختیارات Full Control بهش بدید و همه ی پنجره ها رو اوکی بزنید. در این صورت شما تسلط کامل بر این پوشه و تمام پوشه های زیر مجموعه اش دارید

ثانیا دقت کنید پوشه ی اصلی اپ مورد نظر رو درست شناسایی کرده باشید چون بعضی اپ ها چندین تا پوشه دارند. پوشه ی اصلی که باید آدرسش رو به برنامه ی بالا بدید پوشه ای هست که داخلش فایل AppxManifest.xml موجود هست
    موفّق و پیروز باشید
    .................................................. ....................
    ,ویرایش:

سلام
    لطفا دوستان کمک کنند
    عزیز من همین الان این مطلبی که در پست بالا گفتم رو روی بیلد 1703 هم تست کردم به خوبی جواب داد و از یکی از اپ ها بکاپ گرفتم مشکلی نداره

6. کاربر زیر از پست مفید Hyacinth سپاس کرده است .

Status
    mohamad675 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    سپاس شده 1 در 1 پست

سلام ولی برای بازی GEARS OF WAR 4 حتی خود کارکنانه مایکروسافتم نتونستن برام درست کنن همه رو میشه کپی کرد ولی فایل این بازی رو که 125 گیگ هست نه میشه کمک کنید ممنون میشم[-O

Status
    dotsis آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    علی
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 297 در 124 پست

اولا بررسی کنید که مراحل گرفتن مالکیت رو درست انجام داده باشید. من خودم برای احتیاط و برای این که از بابت همه چیز مطمئن بشم اینطور عمل می کنم:
    روی پوشه ی WindowsApps راست کلیک کنید و وارد Properties شوید. در سربرگ Security روی دکمه ی Advanced کلیک کنید. روی دکمه ی continue کلیک کنید. در قسمت بالا و در مقابل گزینه ی owner روی change کلیک کنید. عبارت Everyone رو بنویسید و برای احتیاط روی دکمه ی Check name(s) کلیک کنید و OK بزنید. تیک Replace owner on subcontainers and objects رو فعال کنید و اوکی بزنید و کمی صبر کنید تا عملیات انجام بشه.
    سلام من تا اینجا رو انجام دادم اما آخرش اوکی کردم اتفاقی نیفتاد

عد یک principal جدید ایجاد کنید به همون ترتیب برای Everyone و اختیارات Full Control بهش بدید و همه ی پنجره ها رو اوکی بزنید. در این صورت شما تسلط کامل بر این پوشه و تمام پوشه های زیر مجموعه اش دارید
    این کار رو که گفتی چیزی متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح دهید ؟
    بعد یک principal جدید ایجاد کنید
    این رو بلد نیستم ایجاد کنم

یک چیز رو بگم من یک نرم افزار از استور دانلود کردم البته حجم کمی داشت با روشی که گفته شد تونستم بکاپ بگیرم اما این بازی حجمش 60 گیگ است رو نتونستم بکاپ بگیرم

پست به صورت خودکار ادغام شده در 11:11

سلام ولی برای بازی GEARS OF WAR 4 حتی خود کارکنانه مایکروسافتم نتونستن برام درست کنن همه رو میشه کپی کرد ولی فایل این بازی رو که 125 گیگ هست نه میشه کمک کنید ممنون میشم[-O
    دوست عزیز این یک روشی است که به نظر من اصلا توسط ماکروسافت پشیبانی نمی شود

Status
    Hyacinth آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    طاها

یک چیز رو بگم من یک نرم افزار از استور دانلود کردم البته حجم کمی داشت با روشی که گفته شد تونستم بکاپ بگیرم اما این بازی حجمش 60 گیگ است رو نتونستم بکاپ بگیرم
    پس احتمالا به خاطر حجم بالای این بازی و پردازش شدیدی که می طلبه هست

ین کار رو که گفتی چیزی متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح دهید ؟
    بعد یک principal جدید ایجاد کنید
    این رو بلد نیستم ایجاد کنم
    با وجود این که احتمالا به خاطر حجم بالای بازی بکاپ کرفتن ممکن نیست و آموزش زیر هم احتمالا بی فایده هست ولی چون پرسیدید با تصویر آموزش دادم. اسکرین شات های زیر رو یکی یکی ببینید و مطابق شماره گذاری ها عمل کنید.

اموزش

10. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    dotsis آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    علی
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 297 در 124 پست

[QUOTE=t.sultanifar;901978]پس احتمالا به خاطر حجم بالای این بازی و پردازش شدیدی که می طلبه هست

سلام این رو برای من نمایش نمی دهد
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

Status
    Hyacinth آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    طاها

سلام این رو برای من نمایش نمی دهد
    مهم نیست عزیز. ولی برای احتیاط میتونید به داخل پوشه ی WindowsApps برید و روی یکی از پوشه های موجود در داخل این پوشه راست کلیک کنید و وارد properties و سربرگ security بشید و چک کنید که صاحب (owner) فایل Everyone هست یا نه. اگر نبود خودتون به طور دستی مراحل بالا رو روی اون پوشه ی داخلی هم اعمال کنید. ولی بعید میدونم که Everyone نباشه چون نمایش دادن یا ندادن اون کادر و این که طول بکشه یا نکشه زیاد مسئله ی مهمی نیست و توی سیستم های مختلف میتونه متفاوت باشه.
    امیدوارم هرچه سریعتر راهی برای بکاپ گرفتن از برنامه های سنگین و چندگیگابایتی هم پیدا بشه
    موفّق و پیروز باشید

13. کاربر زیر از پست مفید Hyacinth سپاس کرده است .

Status
    mohamad675 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    سپاس شده 1 در 1 پست

این کار هم کردم باز نشد هر بار باید برای یک ابدیت این بازی 130 گیگ دانلود کنم بازم ممنون

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع