صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

موضوع: مباحث و راه حل ها و آموزش دور زدن تحریم های Origin [مختص به کاربران بازی های اوریجینال]

وضعیت
    آفلاین
    mAhDi_DJ آواتار ها
    Online Game
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 14,031 در 2,871 پست

پیش فرض مباحث و راه حل ها و آموزش دور زدن تحریم های Origin [مختص به کاربران بازی های اوریجینال]

دوستان اخیرا مشاهده شده که اوریجین دوباره مارو تحریم کرده و خیلی از اونایی که بازی اوریجینال در اوریجین دارند نمیتوانند به بازی هاشون دسترسی داشته باشند یا اینکه حداقل بهترین روش رو برای دور زدن این تحریم رو نمیدونند این تاپیک رو هم برای اون دسته از گیمر هایی میذارم که اوریجینال بازی میکنند و دنبال راه حل های مناسبی هستند ! تا پول هایی که بابت بازی پرداخت کرده اند هدر نرود !

هر کسی هم میتواند در این تاپیک بهترین راه حل هایی که میداند را بنویسید تا در اختیار دیگران قرار گیرد و در صورت مناسب بودن راه حل به پست اول هم اضافه خواهد شد !

و اما راه حل ها : (مشکلاتی که با این راه حل ها مواجه شدید مطرح کنید تا جواب درست را بگیرید) :

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

راه حل چهارم (پیشنهادی) :
    کافیه که از DNS شرکت شکن استفاده کنید ، DNS اول رو به :
    178.22.122.100
    و DNS دوم رو به :

94.232.174.194
    تغییر بدهید ! همین !!!

راه حل پنجم :
    DNS جدیدتری اومده از شرکت بگذر ، DNS اول رو به :
    185.55.226.26
    و سپس DNS دوم رو به :
    185.55.225.25
    تغییر بدهید !

2. 192 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

!Seven,(mohsen),8703303,:. amin .:,abbas_2010,aboskolo,absi77,Adgvds,ahosein,ali mostwanted,ali.s,alidarvishghasem,alijafari1377,alimontazeran,alipahlavi,alirabbiar,Alireza Ch,alireza3568,alirezav.f,alizap,Am1rHo3e1N,amamset,amiir ta,Amin4237,amin8s8,Aminwx,amin_,amin_nakhoda,amir1911,amir869,arashaan,Arshiyanine,art3nake,ata2day,atef,AZZARO 2018,badgamer,BestDay,blackincubus,BLACKY,DariushG,Dark Knight,dark00,Edge6,edge7,ehsan10,ehsanproplayer1374,elyasneo,epaaeiz,esmipour68,fariborz_ra,farzad74,fasihi1990,fathi3341,firefox3000,F[!R]3F0X,GhasemSalehii,Ghost=7913,gikils,goldenmember,GoodGuyGreg,gowraz,H I S E N B E R G,hamedjoon,hamedsuperstar,hamid990,hamiunderline,hassan.oggy,hassanbnd,hegmatane,heroxiii,HosseiN G,Hyacinth,identified,ifagame,iiiamirrr,itsmearash,javadtoni,jimbo_dash,kaboye,KAC.MM,Keoush,Keyvan2139,khosrowshah,Killian,King Arc s,LABORATORY,Laser,Lonely boy,m!!m,macs,mahan098,mahdiavenger,Mahdivirus,mahmodmoshiry,mamalshow,marmehrahimi,matarata1994,matines2,md46,MehdiUsef207,mehrzadbn,memp,Menace,Messi_fa,Mhossein00,Mili_cr7,mindhunter,miyanali,mjtfcb,mm47,mmre,mobile1199,MOEINPOUR,mohammad gh 37,MohaMmaD12,mohammad74beh,mohammadreza2247,mohammadreza805,mohsenojj,Mojtaba_1378,mojtaba_gh447,mori007,mr.m0hamm4d,Mrfardin,mse94,naeimzz,namekarbari2,NEO_ONE,ninjapackyou,N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲,NorthPole,Notrius,ollvllcl,omid1212,OstadAmir,OURYA,ابراهیم65,pablo,Parham,PARROT,persian.ir,PkingCS,pooriya.gsk,pooya.1999,practiced,Present,prisoner 627,punez14,PuryaWM,QuantumX,r701,raminnutpa,RaminSky,Rasoulia,reza9978,reza_007,saber99,saeedAC,saeedmobille,sajjad 1300,sam7,Samisoft,sang_e_sabor,sentinel,sepehr1383,seva,SGM10,SHAKIB,shavang,shayan8914,sia_arch,sina45,SMMousavi,smr12,Sm_Game,sony-s,TaZeR,the ware,thugli3e,TRACKER,پرهام معمار,vanga,Vanquisher,veragil,vivano,wanton98,whouse,xkapitanx,xlSaeeDlx,youngboy.,zxfigasd

وضعیت
    آفلاین
    Keoush آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 2 در 1 پست

سلام
    متاسفانه روش دوم درحال حاضر جوابگو نیست . بعد از اجرای Origin چه با --شکن و چه بدون آن پیام CriticalUpdate میاد که یا باید update کرد و یا برنامه رو در offlineMode اجرا کرد.(تا جایی که من امتحان کردم)
    روش اول هم گویا برای برخی بازی ها مشکلاتی به همراه داره ، مثلاً برای بنده وقتی --شکن رو داخلی بازی قطع میکنم دیگه به سرور ها وصل نمیشه

راهکار دیگه و جدیدی موجود نیست ؟

وضعیت
    آفلاین
    mAhDi_DJ آواتار ها
    Online Game
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome

سلام
    متاسفانه روش دوم درحال حاضر جوابگو نیست . بعد از اجرای Origin چه با --شکن و چه بدون آن پیام CriticalUpdate میاد که یا باید update کرد و یا برنامه رو در offlineMode اجرا کرد.(تا جایی که من امتحان کردم)
    روش اول هم گویا برای برخی بازی ها مشکلاتی به همراه داره ، مثلاً برای بنده وقتی --شکن رو داخلی بازی قطع میکنم دیگه به سرور ها وصل نمیشه

راهکار دیگه و جدیدی موجود نیست ؟
    .
    راه حل اول رو درست نخوندید : گفته بودیم قبل از اجرای بازی تحریم شکن رو قطع کنید ! (نه وسط بازی )

راه حل دوم هم ربطی به CriticalUpdate نداره اگر هم چنین چیزی گفت خوب باید آپدیت کنی (فکر کنم منظور شما راه حل سوم بود که در این راه حل به هیچ وجه نباید از تحریم شکن در نسخه اوریجین 9 استفاده کنید)

5. کاربر زیر از پست مفید mAhDi_DJ تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    the ware آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    LuCiFeR
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 969 در 465 پست

دوستان الان من که تحریم شکنم از کار افتاده باید چیکار کنم؟گ ی ت وی استفاده میکردم کار نمیکنه
    تا چند هفته هم دسترسی به نت درست حسابی ندارم نمیتونم اوریجین دیگه ای نصب کنم چیکار کنم باید
    دوستانی که دستشون میرسه اگه ممکنه تو پی وی یه دوتا اسم معرفی کنن برم بگردم دان کنم
    این وامونده ها هی از کار میوفتن چرا

وضعیت
    آفلاین
    the ware آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    LuCiFeR
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 969 در 465 پست

راه حل دوم: اگر از آخرین نسخه Origin 10 استفاده میکنید تحریم شکن را روشن کرده و سپس وارد نرم افزار اوریجین شده و در قسمت Application Setting وارد شده و گزینه CLOUD SYNC را خاموش کرده و حالا وارد بازی شوید (توجه کنید که نباید تحریم شکن را خاموش کرده) و بعد از یک دقیقه بازی از آن خارج شوید تا تنظیمات CLOUD SYNC به درستی ذخیره و خاموش شده باشد ! حالا از این به بعد میتوانید بدون نیاز به تحریم شکن وارد اوریجین شده و بازی هایتان را اجرا کرده (با اینکه با صفحه ACCESS DENIED مواجه میشید ولی میتونید با کلیک بر روی آیکن بازی خودتون در محل نصب شده بازیتون انرا اجرا کرده)
    نکته : در این روش شما با خاموش کردن CLOUD SYNC سیو های بخش آفلاین بازی شما فقط در کامپیوتر شما ذخیره خواهد شد و از بابت سیو های بخش آنلاین بازی نگران نباشید سیو های بخش آنلاین بازی بدرستی و در سرور خود بازی ذخیره خواهند شد
    سلام
    آقا این شیوه برای بازی مولتی پلیر هم جواب میده؟ "مقصد بتلفیلد 1 هست"
    ینی میتونم بدون استفاده از تحریم شکن انلاین بازیش کنم؟

وضعیت
    آفلاین
    mAhDi_DJ آواتار ها
    Online Game
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome

سلام
    آقا این شیوه برای بازی مولتی پلیر هم جواب میده؟ "مقصد بتلفیلد 1 هست"
    ینی میتونم بدون استفاده از تحریم شکن انلاین بازیش کنم؟
    بله

9. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    saeedmobille آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 0 در 0 پست

هنوز بنده مشکل پینگ دارم

دوست عزیز لینک فایل دیتای origin legacy 9 مشکل داره خواهشن سریع تر اصلاح کنید

وضعیت
    آفلاین
    mAhDi_DJ آواتار ها
    Online Game
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome

دوست عزیز لینک فایل دیتای origin legacy 9 مشکل داره خواهشن سریع تر اصلاح کنید
    .
    دوستان پست اول روش سوم آپدیت شده و در این روش سوم که تغییراتی توش دادم دیگه Origin 9 درخواست آپدیت به Origin 10 را نمیکند !

دوستانی که قبلا از این روش 3 استفاده میکردند دوباره از اول این روش سوم رو اجرا کنند

وضعیت
    آفلاین
    amamset آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32
    تشکر شده 0 در 0 پست

دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم وصل بشم به جز استفاده از کریو... راهنمایی کنید لطفا

وضعیت
    آفلاین
    mAhDi_DJ آواتار ها
    Online Game
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome

دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم وصل بشم به جز استفاده از کریو... راهنمایی کنید لطفا
    .
    میتوانید راه حل دوم و راه حل سوم در پست اول را امتحان کنید

وضعیت
    آفلاین
    mohammadreza805 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 0 در 0 پست

دوستان اخیرا مشاهده شده که اوریجین دوباره مارو تحریم کرده و خیلی از اونایی که بازی اوریجینال در اوریجین دارند نمیتوانند به بازی هاشون دسترسی داشته باشند یا اینکه حداقل بهترین روش رو برای دور زدن این تحریم رو نمیدونند این تاپیک رو هم برای اون دسته از گیمر هایی میذارم که اوریجینال بازی میکنند و دنبال راه حل های مناسبی هستند ! تا پول هایی که بابت بازی پرداخت کرده اند هدر نرود !

هر کسی هم میتواند در این تاپیک بهترین راه حل هایی که میداند را بنویسید تا در اختیار دیگران قرار گیرد و در صورت مناسب بودن راه حل به پست اول هم اضافه خواهد شد !

و اما راه حل ها : (مشکلاتی که با این راه حل ها مواجه شدید مطرح کنید تا جواب درست را بگیرید) :

***Hidden content cannot be quoted.***
    همش ارور کانکت میده
    ویرایش توسط Titania : 2017-08-05 در ساعت 21:28 دلیل: اصلاح نقل قول طولانی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین