صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24

موضوع: مباحث و راه حل ها و آموزش دور زدن تحریم های Origin [مختص به کاربران بازی های اوریجینال]

وضعیت
    آفلاین
    mAhDi_DJ آواتار ها
    Online Game
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 14,601 در 2,908 پست

پیش فرض مباحث و راه حل ها و آموزش دور زدن تحریم های Origin [مختص به کاربران بازی های اوریجینال]

دوستان اخیرا مشاهده شده که اوریجین دوباره مارو تحریم کرده و خیلی از اونایی که بازی اوریجینال در اوریجین دارند نمیتوانند به بازی هاشون دسترسی داشته باشند یا اینکه حداقل بهترین روش رو برای دور زدن این تحریم رو نمیدونند این تاپیک رو هم برای اون دسته از گیمر هایی میذارم که اوریجینال بازی میکنند و دنبال راه حل های مناسبی هستند ! تا پول هایی که بابت بازی پرداخت کرده اند هدر نرود !

هر کسی هم میتواند در این تاپیک بهترین راه حل هایی که میداند را بنویسید تا در اختیار دیگران قرار گیرد و در صورت مناسب بودن راه حل به پست اول هم اضافه خواهد شد !

و اما راه حل ها : (مشکلاتی که با این راه حل ها مواجه شدید مطرح کنید تا جواب درست را بگیرید) :

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

راه حل چهارم (پیشنهادی) :
    کافیه که از DNS شرکت شکن استفاده کنید ، DNS اول رو به :
    178.22.122.100
    و DNS دوم رو به :

94.232.174.194
    تغییر بدهید ! همین !!!

راه حل پنجم :
    DNS جدیدتری اومده از شرکت بگذر ، DNS اول رو به :
    185.55.226.26
    و سپس DNS دوم رو به :
    185.55.225.25
    تغییر بدهید !

2. 199 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

!Seven,(mohsen),8703303,:. amin .:,abbas_2010,aboskolo,absi77,Adgvds,ahosein,ali mostwanted,ali.s,alidarvishghasem,alijafari1377,alimontazeran,alipahlavi,alirabbiar,Alireza Ch,alireza3568,alirezav.f,alizap,Am1rHo3e1N,amamset,amiir ta,Amin4237,amin8s8,Aminwx,amin_,amin_nakhoda,amir1911,amir869,arashaan,Arshiyanine,art3nake,ata2day,atef,AZZARO 2018,b4n3,badgamer,BestDay,blackincubus,BLACKY,DariushG,Dark Knight,dark00,dvm0day,Edge6,edge7,ehsan10,ehsanproplayer1374,elyasneo,epaaeiz,esmipour68,EzioStrong,fariborz_ra,farzad74,fasihi1990,fathi3341,firefox3000,F[!R]3F0X,GhasemSalehii,Ghost=7913,gikils,goldenmember,GoodGuyGreg,gowraz,H I S E N B E R G,hamedjoon,hamedsuperstar,hamid990,hamiunderline,hassan.oggy,hassanbnd,hegmatane,heroxiii,HosseiN G,Hyacinth,identified,ifagame,iiiamirrr,itsmearash,javadtoni,jimbo_dash,kaboye,KAC.MM,Keoush,Keyvan2139,khosrowshah,Killian,King Arc s,LABORATORY,Laser,Lonely boy,m!!m,macs,mahan098,mahdiavenger,Mahdivirus,mahmodmoshiry,mamalshow,marmehrahimi,matarata1994,matines2,md46,MehdiUsef207,mehrzadbn,memp,Menace,Messi_fa,Mhossein00,Mili_cr7,mindhunter,miyanali,mjtfcb,mm47,mmh363,mmre,mobile1199,MOEINPOUR,mohammad gh 37,MohaMmaD12,mohammad74beh,mohammadreza2247,mohammadreza805,mohsenojj,Mojtaba_1378,mojtaba_gh447,mori007,Mo]-[amaD,mr.m0hamm4d,Mrfardin,mse94,naeimzz,namekarbari2,NEO_ONE,ninjapackyou,N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲,NorthPole,Notrius,ollvllcl,omid1212,ooo6messenger,OstadAmir,OURYA,ابراهیم65,الیاس علی,pablo,Parham,PARROT,persian.ir,PkingCS,pooriya.gsk,pooya.1999,practiced,Present,prisoner 627,punez14,PuryaWM,QuantumX,r701,raminnutpa,RaminSky,Rasoulia,reza9978,reza_007,saber99,saeedAC,saeedmobille,sajjad 1300,sam7,Samisoft,sang_e_sabor,sentinel,sepehr1383,seva,SGM10,SHAKIB,shavang,shayan8914,sia_arch,sina45,SMMousavi,smr12,Sm_Game,sony-s,TaZeR,the ware,thugli3e,TRACKER,پرهام معمار,vanga,Vanquisher,veragil,vivano,wanton98,whouse,xkapitanx,xlSaeeDlx,youngboy.,zxfigasd

وضعیت
    آفلاین
    amir1911 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 14 در 7 پست

سلام بتلفید 4 من پلی میکنم با اورجین .
    اول بدون ****** وصل بشید بعد اینکه خطای Access Denied اومد ******* فری گ ی ت رو روشن کنید از تب بالا orgin یه بار بزنید page reload بعد لود منو ها نمایش داده میشه حالا فری گ ی ت رو ببندین بعد لود شدن کامل حالا سمت راست پایین اورجین رو taskbar اومده کلیک راست کنید بازیتون رو انتخاب کنید .
    من با این روش میرم مشکلی هم نداره پینگ ها هم نشون میده

4. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    amir869 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 68 در 57 پست

سلام بتلفید 4 من پلی میکنم با اورجین .
    اول بدون ****** وصل بشید بعد اینکه خطای Access Denied اومد ******* فری گ ی ت رو روشن کنید از تب بالا orgin یه بار بزنید page reload بعد لود منو ها نمایش داده میشه حالا فری گ ی ت رو ببندین بعد لود شدن کامل حالا سمت راست پایین اورجین رو taskbar اومده کلیک راست کنید بازیتون رو انتخاب کنید .
    من با این روش میرم مشکلی هم نداره پینگ ها هم نشون میده
    سلام
    بله این راه جواب می ده !
    ولی عذابه هر بار این کار رو کردن! تازه اطلاعاتی مانند زمان بازی کردن ، اخرین زمان بازی کردن و .... به روز نمیشه ! باید راه حل مناسبی پیدا بشه اینا به جهنم ورودش حل بشه !
    به نظرم اگه یک سروریس کاهش پینگ سروری در خارج مثلا آلمان بزنه مشکل ما حل میشه !!

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mAhDi_DJ آواتار ها
    Online Game
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome

سلام
    بله این راه جواب می ده !
    ولی عذابه هر بار این کار رو کردن! تازه اطلاعاتی مانند زمان بازی کردن ، اخرین زمان بازی کردن و .... به روز نمیشه ! باید راه حل مناسبی پیدا بشه اینا به جهنم ورودش حل بشه !
    به نظرم اگه یک سروریس کاهش پینگ سروری در خارج مثلا آلمان بزنه مشکل ما حل میشه !!
    پست اول راه حل سوم رو بخونید ، تقریبا مشکل شما رو رفع میکنه

8. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    amir869 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 68 در 57 پست

Unhappy

این روش رو روز اول به وجود اومدن مشکل به ذهنم رسید و دنبال کردم !
    هفته بعدش شرکت اعلام کرد تمامی نسخه های زیر 10 از کار خواهند افتاد ما می خواهیم تجربه شگفت آوری را برای شما به ارمغان باوریم (چه قدر م شگفت انگیز بود ولی از حق نگذریم خوشکل و با امکانات تر از قبل شده ) ! همین طور هم شد ! حتی اگه شما نتت رو قطع کنید ! اورجین 9 با دیتا رو نصب کنید به حالت افلاین اجرا میشه ! اگه بزنید برو به انلاین با اخطاری با این مضمون مواج می شوید !
    شما در حال استفاده از ورژن 9 هستید ! برای ورود به حالت آنلاین اورجین خود را به 10 آپدیت کنید ، در غیر این صورت به مرور آفلاین ادامه دهید !

حتی ورژن ده که اومد البته بتاش تا 4 5 روز اولا کاملا بدون مشکل بود ! آپدیتش کردن به نشخه اصلی از کار افتاد و تحریم شدیم !
    حالا من بازم با این فایل ها تست می کنم شاید جواب داد

وضعیت
    آفلاین
    amir869 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 68 در 57 پست

بله دوست عزیز جواب داد و من اشتباه دفعه قبلم رو پیدا کردم ! و شما هم این موضوع رو قید نکردید که اصلاح کنید !
    شما گفتید
    محل نصب و سایر گزینه هایی که تیک خورده هر طوری که دوست دارید میتونید تنظیم کنید و آنرا نصب کنید
    به این جمله باید یک نکته رو اضافه کنید ! گزینه سوم از پایین نوشته اورجین و بازی های من را به صورت خودکار آپدیت نگه دار !

اگر تیک این گزینه برداشته نشه یک بار که به اورجین با ف یلر شکن وارد بشن برنامه اجزای ورود نمی ده و باید به نسخه ده آپدیت بشه یا به صوت خودکار دانلود میکنه میان برن تو بازی می بینن نسخه ده نصب شده !

11. کاربر زیر از پست مفید amir869 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    mAhDi_DJ آواتار ها
    Online Game
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome

به این جمله باید یک نکته رو اضافه کنید ! گزینه سوم از پایین نوشته اورجین و بازی های من را به صورت خودکار آپدیت نگه دار !

اگر تیک این گزینه برداشته نشه یک بار که به اورجین با ف یلر شکن وارد بشن برنامه اجزای ورود نمی ده و باید به نسخه ده آپدیت بشه یا به صوت خودکار دانلود میکنه میان برن تو بازی می بینن نسخه ده نصب شده !
    فرق نداره چه تیک زده باشه یا نه ، کلا با تحریم شکن وصل بشید یا آپدیت میشه یا میگه آپدیت کن !

13. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    esmipour68 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام و خسته نباشید به دوستان.
    دوستان یه مشگل خیلی بد دارم من
    الان origin رو دانلود کردم منتها روش کلیک که میکنم فقط یه صفحه سفید میاد هیچی دیگه نمیاد. با تحریم شکن هم که میرم همینجوریه هر کاری میکنم نرم افزار تغییری نمیکنه. لطفا اگه کسی راه حلی بلده کمک کنه که واقعا ضروریه
    مرسی

وضعیت
    آفلاین
    ifagame آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 59 در 37 پست

سلام.آیا در نسخه 9.12 امکان بازی آنلاین وجود داره یانه؟
    الان من آخرین نسخه رو نصب دارم اما فقط میتونم به صورت آفلاین بازیام رو انجام بدم چون اون پیام تحریم رو میده.
    سوال من اینه که در نسخهlegacy به طور کامل میشه آنلاین شد یانه؟

وضعیت
    آفلاین
    mAhDi_DJ آواتار ها
    Online Game
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome

سلام و خسته نباشید به دوستان.
    دوستان یه مشگل خیلی بد دارم من
    الان origin رو دانلود کردم منتها روش کلیک که میکنم فقط یه صفحه سفید میاد هیچی دیگه نمیاد. با تحریم شکن هم که میرم همینجوریه هر کاری میکنم نرم افزار تغییری نمیکنه. لطفا اگه کسی راه حلی بلده کمک کنه که واقعا ضروریه
    مرسی
    مرحله سوم پست اول رو انجام بدید احتمالا باید مشکلتون حل بشه

سلام.آیا در نسخه 9.12 امکان بازی آنلاین وجود داره یانه؟
    الان من آخرین نسخه رو نصب دارم اما فقط میتونم به صورت آفلاین بازیام رو انجام بدم چون اون پیام تحریم رو میده.
    سوال من اینه که در نسخهlegacy به طور کامل میشه آنلاین شد یانه؟

بله . قبل از نصب اوریجین 9 لگاسی باید یک بار با تحریم شکن وارد اوریجین 10 شده و یک تنظیماتی بود باید اونو به My Game Library تغییر و سپس میتونید اوریجین 9 legacy رو نصب کنید و بازیهاتونو آنلاین انجام بدید

فقط امکان آپدیت کردن بازی نیست

17. کاربر زیر از پست مفید mAhDi_DJ تشکر کرده است .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین