صفحه 2 از 11 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 101

موضوع: دانلود جدید ترین پک حاوی تمامی آپدیت های ویندوز 7 ( June15 , 2019 )

وضعیت
    آفلاین
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 234,174 در 6,557 پست

Thumbs up دانلود جدید ترین پک حاوی تمامی آپدیت های ویندوز 7 ( June15 , 2019 )

APRIL 2019
    درود

پک کاملا تست شده و بدون مشکل تمامی اپدیت ها رو نصب می کند

سیستم عامل های قابل پشتیبانی : Windows 7 SP1 - Server 2008 R2 SP1

تصاویری از محیط نرم افزار

2018.8.20 - UpdatePack7R2

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

ویرایش توسط WITCHER : 2019-04-12 در ساعت 15:45 دلیل: Update

2. 199 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

30na2007,a.hashemi6263,abdozak,adel sh,ahmadeshgh,ali mostwanted,ali.phd71,alireza33,ALI_CH,ali_sha,Aminin,amir.7,amir4795,amirdada,amsuos25,annasystem,arash.ahmadi,ashkans61,Assistant,atomicflea,Autumn1994,b0alone,badboy27,Bad_Boy,baharifaraz,barbod24,behzad2012,BEHZADBAJOOVAND,berkut,BLACKLIST,blacksite,Blue jay,bto,cadusir,Carbon0097,CARDINAL,carlos2010,click23,Continental,CYBER EH,D E E P B L U E,DAN!AL,Dark Knight,Dark Phoenix,digdig23,digital2016,djmojtaba,edward71,elham-72,esmaeel 1978,Eye Of Tiger,Farhad Jahanlo,farzad777,fbrlist,fernas,fg54,fla15,ha118814kh,hahahamed98,hamedjoon,hamedkia,hamid990,HAMIDy,HARDwareiran,hatefi58,hd.fiber383,HiBlack,hosein1370,hossein-,Hossein.3,Hyacinth,j.b23,jafar.m,jafar47,jasem-big,KAC.MM,karvanemehr,khosrou,khosrowb,King Arc s,kolmtin,lx0ve,l_SAVALAN_l,M α H D i,M.AA.M,M.F.N,m.s.z,M9476,mahdi-2,mahdi.h1993,Mahdi72,mahdian57,majid.ebru,MANULIN,MASOUD,masoud mohamadi,mbahoush,mehdi.kheiri021,mehrdad201,memilad,metixi,miladgorginfar,MJD.AZI,mm9794,MmdRza#,mohamadh,MOHAMMAD.MI17,mohammad719,mohammad9393,mohmaddgh,moiene,mojtaba1340,Mojtabanb99,mosi2129,mr.m0hamm4d,Mrfardin,mr_kaboy,m_mohsen74,n72man,nc0gnito!,NIGHT'S KING,nima2018,nix6315,Norouzi,Norsemann,NorthPole,OMID JUVE,omidha,Only For You,orpiment,OVERWATCH,OXEYGEN,ابراهیم65,جوجله رنی,خودش,دشت لالی,parsakasra,piterlinz,PkingCS,Present,qamquvuk,r.v.p,Ramkal,RASOOL,Red Coder,reza4512,rezabahmandar,rh_1363,ROCKY,rpiryaee,s.hadi123mortazavi,S.n0x.A,S.QASEMI,SaberSaberi,saedasadi,saeedst,sajjads24,salimi_1355,salisali,sanja,sarmor,SecRecy,sefarat,Senior 98,shafahi,shafigh606,Shahab.sabznegar,shahroozs3,sherlockppm,shintaro,siavash66,smaeil2000,sohiel,sony-s,sutedelan,TaZeR,The Last1001,thesettlers850,Titu Anunnaki,TRACKER,Truth_is_Beautiful,مجیدخان,مهدی78,هادی64,vahid-mehd,vahid207,VITAM,vorojak_v69,WITCHER,Yashil,YasserDivaR,Zanyar_98,zikoo,zink,Zorro

وضعیت
    آفلاین
    memilad آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 15 در 13 پست

این اپدیت فقط امنیتی یعنی جز امنیتی شامل چیز دیگه نمیشه؟اگه اینطوره اپدیت افلاین هست تو انجمن شامل همه چی باشه مرسی

وضعیت
    آفلاین
    Titania آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 7,381 در 3,219 پست

این اپدیت فقط امنیتی یعنی جز امنیتی شامل چیز دیگه نمیشه؟اگه اینطوره اپدیت افلاین هست تو انجمن شامل همه چی باشه مرسی
    در توضیحات پست اصلی ذکر شده تمام آپدیت ها

5. کاربر زیر از پست مفید Titania تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    memilad آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 15 در 13 پست

در توضیحات پست اصلی ذکر شده تمام آپدیت ها
    بنده اپدیت کردم 1 ساعتی طول کشید!
    ولی اینترنت اکسپلور هنوز 8 هستش!!!

وضعیت
    آفلاین
    masoudcha آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    تشکر شده 18 در 13 پست

سلام دوستان
    ظاهراً این پک نصب را نصب کنیم دات نت و اینترنت اکسپلورر آبدیت نمیشود، درست است؟

فرستاده شده از LG-K430ِ من با Tapatalk

وضعیت
    آفلاین
    Zorro آواتار ها
    ناظم انجمن
    تشکر شده 10,400 در 2,636 پست

من این آپدیت رو روی یک ویندوز 7 بدون آپدیت نصب کردم تا ببینم بعد از استفاده از این برنامه، به صورت آنلاین چه آپدیت های دیگه ای نصب میشن و در حقیقت چه آپدیت هایی باقی موندند. من جدیدترین نسخه ی ابزارها و پلاگین های زیر رو به جهت اینکه در هنگام چک کردن آنلاین احیاناً جزو آپدیت ها نباشن هم نصب کردم.
    Adobe Flash Player
    Adobe Shockwave Player
    Java SE Runtime Environment
    Microsoft .NET Framework
    Microsoft Silverlight
    Microsoft Visual C++ Redistributable x86_x64

بعد از نصب آپدیت آفلاین و ابزارهای فوق و چک کردن برای آپدیت جدید، 4 آپدیت مهم رو پیدا کرد که حدوداً 80 مگابایت بود. آپدیت های اختیاری و توصیه شده هم بودند که اون ها به طور پیش فرض برای نصب دانلود نمی شن مگه خودمون تیکشونو بزنیم. 34 تاشون بسته ی زبان بود. مهم آپدیت های Important هستند.

به نظرم برای قدیمی ترین ویندوز 7 (قدیمی ترین ویندوز 7 سرویس پک 1، نه ویندوزهای 7 قبل از اون) که هیچ آپدیتی نداشت، نتیجه ی خوبیه. سرویس پک 1 در 3 اسفند 89 منتشر شده و نسخه ای که من از سایت مایکروسافت گرفتم همون نسخه است و این برنامه همه ی آپدیت های این 5-6 ساله رو نصب کرد به جز همون 4 تا. قطعاً برای ویندوزهایی که الان دانلود و نصب میشن و آپدیت شده هستند حجم کمتری آپدیت رو نصب خواهد نمود.

این برنامه همه ی آپدیت های این 5-6 ساله رو نصب کرد به جز همون 4 تا
    سلام

اون 4 تا آپدیت کدوم ها هستن و چرا نصب نکرد

پست به صورت خودکار ادغام شده در 08:49

درود

پک کاملا تست شده و بدون مشکل تمامی اپدیت ها رو نصب می کند

سیستم عامل های قابل پشتیبانی : Windows 7 SP1 - Server 2008 R2 SP1

تصاویری از محیط نرم افزار

***Hidden content cannot be quoted.***

سلام

نصب این آپدیت ها مهم است یا غیر ضروری یعنی این آپدیت ها چه چیز های مهمی رو به ویندوز اضافه می کنند
    نکته بعدی اینکه الان 15 march است آپدیت های جدید آخر هر ماه میاد و ما خودمون چطور می تونیم آخرین پک آپدیت ها رو دانلود کنیم از سایت مایکروسافت به صورت مثلا iso .

اگه می شد آپدیت های 32 بیت و 64 بیت رو به صورت جداگانه قرار می دادید خیلی بهتر می شد

تو یکی از سات ها نوشته یک آپدیتی هست به نام Convenience Rollup Update برای ویندوز 7 از فوریه 2011 تا آوریل 2016 که باید اول اون رو نصب کنیم . بعد باید آپدیت هر ماه رو از اون تاریخ به صورت جداگانه دانلود و نصب کنیم مثلا July Rollup Update
    حالا من می گم نمی شه همه آپدیت ها از فوریه 2011 تا march 2017 رو توی یک پک قرار بدین برای دانلود هم برای 32 بیت و هم 64 بیت
    ویرایش توسط Zorro : 2017-03-15 در ساعت 09:06

9. کاربر زیر از پست مفید Zorro تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    sajjads24 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    linux x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Norton
    مدل تلفن همراه 
    GT-I9100
    تشکر شده 99 در 70 پست

سلام دوستان من ویندوز 7 ultimate نسخه 64 بیتی رو دانلود و نصب کردم الان برای اپدیت افلاین ویندوز 7 از سایت مایکروسافت میخوام هر ماه جدیدترین نسخه رو دانلود کنم از کدام قسمت دانلود کنم ؟
    ایا این اپدیت که در پست اول قرار داره 64 بیتی هست یا 32 بیتی ؟

وضعیت
    آفلاین
    sajjads24 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    linux x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Norton
    مدل تلفن همراه 
    GT-I9100
    تشکر شده 99 در 70 پست

سلام من این اپدیت رو نصب کردم و حدود 2 ساعت طول کشید ولی نمیدونم چرا در قسمت اپدیت های ویندوز هیچ اپدیت نصب شده ای رو نشون نمیده !:

راستی این فایل که شامل همه اپدیتها برای ویندوز 7 رو لطفا لینک دانلود از سرور خود مایکروسافت رو قرار بدید ؟

با تشکر

وضعیت
    آفلاین
    Bad_Boy آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 5 در 4 پست

سلام ویندوز کامپیوتر من پریده الان چطور ویندوزو نصب کنم...کامپیوتر روشن نمیشه

وضعیت
    آفلاین
    SKA آواتار ها
    مدیر بخش اندروید
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 42,543 در 1,330 پست

بنده اپدیت کردم 1 ساعتی طول کشید!
    ولی اینترنت اکسپلور هنوز 8 هستش!!!

سلام دوستان
    ظاهراً این پک نصب را نصب کنیم دات نت و اینترنت اکسپلورر آبدیت نمیشود، درست است؟

فرستاده شده از LG-K430ِ من با Tapatalk

این دو مورد رو باید خودتون دستی اپدیت کنید البته با اپدیت ویندوز خودش اینترنت اکسپلور رو بروز میکنه

سلام

اون 4 تا آپدیت کدوم ها هستن و چرا نصب نکرد

نصب این آپدیت ها مهم است یا غیر ضروری یعنی این آپدیت ها چه چیز های مهمی رو به ویندوز اضافه می کنند
    نکته بعدی اینکه الان 15 march است آپدیت های جدید آخر هر ماه میاد و ما خودمون چطور می تونیم آخرین پک آپدیت ها رو دانلود کنیم از سایت مایکروسافت به صورت مثلا iso .

اگه می شد آپدیت های 32 بیت و 64 بیت رو به صورت جداگانه قرار می دادید خیلی بهتر می شد

تو یکی از سات ها نوشته یک آپدیتی هست به نام Convenience Rollup Update برای ویندوز 7 از فوریه 2011 تا آوریل 2016 که باید اول اون رو نصب کنیم . بعد باید آپدیت هر ماه رو از اون تاریخ به صورت جداگانه دانلود و نصب کنیم مثلا July Rollup Update
    حالا من می گم نمی شه همه آپدیت ها از فوریه 2011 تا march 2017 رو توی یک پک قرار بدین برای دانلود هم برای 32 بیت و هم 64 بیت

فلسفه اپدیت ضروری بودن یا نبودن بستگی به اضافه شما داره اپدیت ها برای رفع باک ها ویندوز ارایه میشن که اگه حرفه ای میخواین عمل کنید باید اپدیت باشه

اما با اپدیت نکردن مشکل هاد پیش نمیاد بیشتر اپدیت ها امنیتی و سیستمی هستن رفع باک ها مختلف

قسما آخر هم پک ساختن کار هر کسی نیست و باید سازنده اپدیت کنه که کمی طول میکشه

سلام من این اپدیت رو نصب کردم و حدود 2 ساعت طول کشید ولی نمیدونم چرا در قسمت اپدیت های ویندوز هیچ اپدیت نصب شده ای رو نشون نمیده !:

راستی این فایل که شامل همه اپدیتها برای ویندوز 7 رو لطفا لینک دانلود از سرور خود مایکروسافت رو قرار بدید ؟

با تشکر

این پک رو یک برنامه نویس میسازه نه خود مایکروسافت اگه شما حجم و زمان دارید بدون نصب این پک ویندوز بزنید اپدیت معمولا تو دو مرحله

تمام اپدیت ها رو خودش میگیره نصب میکنه البته نزدیک 2 گیگ حجم میگیره بنظرم

سلام ویندوز کامپیوتر من پریده الان چطور ویندوزو نصب کنم...کامپیوتر روشن نمیشه

خدمت شما

14. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    ابراهیم65 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    تشکر شده 19 در 14 پست

سلام آپدیت جدید و بروز کی گذاشته میشه؟

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین