yadmarket

صفحه 3 از 15 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 142

موضوع: ◄ نرم افزار RPCS3 ، تنها شبیه ساز واقعی کنسول ps3

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 12,309 در 4,247 پست

Lightbulb ◄ نرم افزار RPCS3 ، تنها شبیه ساز واقعی کنسول ps3

توجه : تنها شبیه ساز واقعی ، همین برنامه ایه که معرفی کردم به هیچ وجه به سایت هایی که شبیه ساز میفروشند اعتماد نکنید. خوددانید پولتون رو از دست میدید ، برنامه کاملا فیکه : توجه
    سلام. می خواید باور بکنید یا نکنید این برنامه تنها برنامه شبیه ساز ps3 که تازگیا خیلی پیشرفت کرده و بازی های خوبی رو میاره به خصوص که تازگیا بازی Demon's Souls رو میاره که یه جورایی میشه گفت پدر سری بازی های Dark Souls. پس اگه از این بازی خوشتون اومده حتما از این شبیه ساز استفاده کنید. یا یه کنسول ps3 تهیه کنید و تمام انحصاری هاش رو بی دردسر بازی کنید.
    سیستم مورد نیاز :

نمایش متن

کد:

Windows 7 64-bit or greater / Linux 64-bit.

A modern x64 processor with SSSE3 support.

A GPU that supports OpenGL 4.3 or greater.

Minimum: 4GB of RAM. Recommended: 8GB of RAM or greater.

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

نمونه​ای از کار نرم افزار برای سه بازی مختلف :
    برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )
    ویرایش توسط Polestar : 2017-08-02 در ساعت 00:37 دلیل: درخواست رسولی عزيز
    يـا حـسين! بــزرگي تـــو فــــراتر از آن بـــود کــه در هــــزار و چــند صــد سـال قـــبل بــماند. يــا حســين! بــزرگي تـو گـــل زيـبايي شـــد که در کـــربلا رويــيد و عــــطر خـــوش آن هـــمه قـــرنها را فـــرا گـــرفت و مـا عــاشـقـان تـو، حــالا بـعد از قــرنها بـــزرگي ات را پـاس مـي داريم کــوچک و بـــزرگ . . .
    اربعین حسینی تسلیت باد
    حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

2. 195 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

123sepehr,998877,:. amin .:,abbas_2010,Abbas_khani,abdozak,acer,ADMIRAL,ahmaad,ahoura,alec s0l2n,ali khedri,ali110110,ali13682015,ali16437,alidalani,alikingbs,alimohammadi71,alinezam,AliNiceBoy,alireza_1,alishahavi,alonso m,Am1rHo3e1N,amd 99,amir.t.1261,Amir137,amir2l,amirali2013,amirhosei3234,Amirmehrzad,amsuos25,Angelo,araan,arashslaye,artan98,Artemis93,atmish,AZZARO 2018,™Eh$an,babk.,babrbangal,Behdad,behzad2210,BINGOOL,BLACKLIST,blue7077,CARDINAL,CHRIS-7,CIAHAT,CYBER EH,d.a,Daredevil,davoodd,dgn1396,draculla444,ehsan14756,emento,erfannnnn,farhad828,farhadm74,farid110,Ghosty,G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲,GODKiller,h4m3d,HadiMr,Hamid.Hp,hamid619,HAMIDy,hashem khan,hesam8080,ho3inheidari,hossien89,hossinkaspersky,Hyacinth,I AM IRANIAN,iPrh,iraneslam,iranma,irmacfa,itsmearash,j.b23,jafary,javad2656,Javadsar,Jαʋαԃ,jmiladj,kamranhemati,karim70,KnightM,Life Stealer,Lifer,lillmans,linda27xl,lordkingg,m.golkar65,Mahdi04,Mahdi72,mahdiz57,mahdi_j,majidgamer2020,mani_fa,marston,masoud25,Matin-Esfahan,matin235,matines2,md4683,Mehdi Aires,mehdi ar,mehdi.kheiri021,mehdi777,mehrdad123456,Mili_cr7,MmdRza#,mmyco1,Mёy$αM,mobile1199,moein156,mohamad675,mohammad425,mohammad8513,mohammad9393,mohammadktab,Mohanad,monta1,Morix,morteza31,MR*MILAD,mr1-ehsan,MR2018,Nimadarkseid,nima_fk,offlinebaz1,pandaro,PARROT,pedramali55,pedyvirus,PEEUGEOT,PkingCS,Polestar,poorya.1,Python.py,qw1212,R o o T,RaminSky,Reddington,RELOADED,reza897,rezagg,riverraid,Rok3r,rono zoro,roopan,saberkhan,sadegh-di,sadegh213,sajad0017,Sanaz,SecRecy,sharifi01,shark,Sina131,sina4175,Sir.Unique,SMMousavi,Sm_Game,sohiel,Sos_pc,stormkiller,tahan4868,takeromid,TaZeR,temp2018,The Last Stranger,Theamituring,tiger500,Timbaland,TIME,toper,TRACKER,uaral666,user leave,vampireboy_s,viham,W a v e,Walter White,WITCHER,wolf2018,yaranm2s2,zabzia,ZaXeL,Zorro

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

عزیزخودت میگی این بازی یکیش روفقط میتونه بیاره بقیش رونه.پس مشکل داره.ضمنااونی که کامل میاره هم تااخرش معلوم نیست بیاره یانه.
    تا آخرش میاره. منم ننوشتم که " شبیه ساز پلی استیشن 3 با قابلیت اجرای تمام بازی هاش " یا " شبیه ساز مخصوص بازی خدای جنگ " یا ...... لیست بازی های قابل پشتیبانی به همراه توضیحاتش رو که دادم. و اگه لینک رو دیده باشید می بینید که از 1000 تا بازی تست شده توسط شبیه ساز فقط تونسته 100 تاش رو به طور کامل بیاره. معلومه که هنوز جای کار داره. فقط تعریفت از شبیه ساز اینه که بتونه تمام بازی ها رو بدون مشکل بیاره.
    يـا حـسين! بــزرگي تـــو فــــراتر از آن بـــود کــه در هــــزار و چــند صــد سـال قـــبل بــماند. يــا حســين! بــزرگي تـو گـــل زيـبايي شـــد که در کـــربلا رويــيد و عــــطر خـــوش آن هـــمه قـــرنها را فـــرا گـــرفت و مـا عــاشـقـان تـو، حــالا بـعد از قــرنها بـــزرگي ات را پـاس مـي داريم کــوچک و بـــزرگ . . .
    اربعین حسینی تسلیت باد
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

4. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

بازی Heavy Rain هم توسط این شبیه ساز تقریبا قابل بازی شده. میشه بازیش کرد ولی مقداری لگ و مشکلات گرافیکی داره که امیدوارم در نسخه های جدید کاملا قابل بازی بشه. سیستم مورد نیاز برنامه در نسخه جدید بهینه تر شده به طوری که به جای رم 8 رم 4 می خواد. و تمام تلاششون رو دارن می کنن تا بهینه تر بشه. توجه بکنید که برای اجرای این بازی سیستم خوبی می خواد و با سیستم های ضعیف قابل بازی نیست.
    لینک های ویدئو اجرای بازی :
    کد:
    https://www.youtube.com/watch?v=WqkeGhlSV84
    https://www.youtube.com/watch?v=UyKw8def_rI
    https://www.youtube.com/watch?v=kc8KTqlM1Vg
    https://www.youtube.com/watch?v=Jk8t_NzJn2E
    https://www.youtube.com/watch?v=OTRcRFVwt-E
    https://www.youtube.com/watch?v=npyY5FxB6Qw
    https://www.youtube.com/watch?v=7LfDeli92no
    https://www.youtube.com/watch?v=LdDXAE52ajs
    اربعین حسینی تسلیت باد

6. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

بازی Ni no Kuni: Wrath of the White Witch توسط این شبیه سازبه طور کامل قابل اجراست و به راحتی می توانید بازی را تمام کنید.
    اربعین حسینی تسلیت باد

8. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    tiger500 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 9 در 8 پست

فایل PS3UPDAT.PUP اصلا نیست تو هیچ پوشه ای من همین برنامه رو امروز به قیمت 30000 تومان از این سایت ****** خریدم فرقش با این برنامه تو چیه؟

پست به صورت خودکار ادغام شده در 20:01

سلام. می خواید باور بکنید یا نکنید این برنامه تنها برنامه شبیه ساز ps3 که تازگیا خیلی پیشرفت کرده و بازی های خوبی رو میاره به خصوص که تازگیا بازی Demon's Souls رو میاره که یه جورایی میشه گفت پدر سری بازی های Dark Souls. پس اگه از این بازی خوشتون اومده حتما از این شبیه ساز استفاده کنید. یا یه کنسول ps3 تهیه کنید و تمام انحصاری هاش رو بی دردسر بازی کنید.
    سیستم مورد نیاز :

نمایش متن

کد:

Windows 7 64-bit or greater / Linux 64-bit.

A modern x64 processor with SSSE3 support.

A GPU that supports OpenGL 4.3 or greater.

Minimum: 4GB of RAM. Recommended: 8GB of RAM or greater.

***Hidden content cannot be quoted.***

نمونه​ای از کار نرم افزار برای سه بازی مختلف :
    ***Hidden content cannot be quoted.***
    ویرایش توسط Rasoulia : 2017-07-27 در ساعت 22:08 دلیل: تبلیغ سایت ممنوع به خصوص سایتی که برنامه فیک میفروشه

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

فایل PS3UPDAT.PUP اصلا نیست تو هیچ پوشه ای من همین برنامه رو امروز به قیمت 30000 تومان از این سایت ******** خریدم فرقش با این برنامه تو چیه؟
    فرقش تو اینه که برنامه شما فیک و دروغیه و الکی و فقط محیط داره ولی برای من واقعیه. فرقش تو اینه که برنامه من رایگانه ولی برای شما پولیه
    فایل رو هم لینکش رو داخل پست اول هست می تونید دانلود کنید حدود 200 مگه.
    اربعین حسینی تسلیت باد

11. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    tiger500 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 9 در 8 پست

فرقش تو اینه که برنامه شما فیک و دروغیه و الکی و فقط محیط داره ولی برای من واقعیه. فرقش تو اینه که برنامه من رایگانه ولی برای شما پولیه
    فایل رو هم لینکش رو داخل پست اول هست می تونید دانلود کنید حدود 200 مگه.
    من باهر دو نرم افزار(نرم افزار که خریدم و نرم افزار شما) امتحان کردم با نرم افزار شما فقط بازی Super Street Fighter 2 Turbo اجرا شد و بقیه بازی ها رو خطا میداد ولی با نرم افزار خریداری شده 4 بازی را بدون مشکل اجرا کرد در نرم افزاری که خریدم پوشه ای به اسم dev_flash وجود دارد که فکر میکنم همون فایلهای بایوس است که باید از سازنده نرم افزار خریداری کنید و به پوشه نرم افزار کپی کنید که در نرم افزار شما این پوشه فیک است و دلیل خطاها هم همین میباشد
    ویرایش توسط tiger500 : 2017-07-28 در ساعت 00:14

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

من باهر دو نرم افزار(نرم افزار که خریدم و نرم افزار شما) امتحان کردم با نرم افزار شما فقط بازی Super Street Fighter 2 Turbo اجرا شد و بقیه بازی رو خطا میداد ولی با نرم افزار خریداری شده 4 بازی را بدون مشکل اجرا کرد در نرم افزاری که خریدم پوشه به اسم dev_flash وجود دارد که فکر میکنم همون فایلهای بایوس است که باید از سازنده نرم افزار خریداری کنید و به پوشه نرم افزار کپی کنید که در نرم افزار شما وجود ندارد و دلیل خطاها هم همین میباشد
    خب لینک ویدئو همراه با توضیحات فارسی. ببینم برنامه کار می کنه یا نه. مطمئنم که برنامه دروغه و فیک. اگه برنامه کار میکنه بازی های خدای جنگ ، آنچارتد و سایر بازی های بزرگ انحصاری رو اجرا کنید و لینک ویدئوی اثباتش رو قرار بدید. برنامه ای که من قرار دادم از سیستم عامل اختصاصی کنسول استفاده می کنه و بدون اون ها اصلا هیچ کاری نمی تونی انجام بدی. چون بایوسش همون PS3UPDAT.PUP
    آپدیت : حتما در ویدئو هر دو شبیه ساز رو تست کنید و نشون بدید که کدومش اجرا می کنه و کدومش اجرا نمی کنه.
    اربعین حسینی تسلیت باد

14. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

یه خبر خوب.نمی دونم کسی طرفدار بازی Kingdom Hearts HD 1.5 Remix هست یا نه. ولی این شبیه ساز در جدید ترین نسخه می تونه به راحتی اجرا کنه و به راحتی بازی رو تموم کنید.
    هم چنین نسخه Kingdom Hearts HD 2.5 Remix بازی هم قابل اجرا هست ولی یه سری مشکلات جزئی هست که باید برطرف بشه تا بشه بازی رو تموم کرد.
    اربعین حسینی تسلیت باد

16. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    pedramali55 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1803 Build 17134.320
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 181 در 85 پست

یه خبر خوب.نمی دونم کسی طرفدار بازی Kingdom Hearts HD 1.5 Remix هست یا نه. ولی این شبیه ساز در جدید ترین نسخه می تونه به راحتی اجرا کنه و به راحتی بازی رو تموم کنید.
    هم چنین نسخه Kingdom Hearts HD 2.5 Remix بازی هم قابل اجرا هست ولی یه سری مشکلات جزئی هست که باید برطرف بشه تا بشه بازی رو تموم کرد.
    سلام.خسته نباشید
    چند تا بازی که برای دستگاه ps3 است را میخام با برنامه rpcs3 که شبیه ساز ps3 بازی کنم. اما همشون را زرد نشون داده در سایت سازده برنامش و من مشخصات سیستمم اینه
    cpu core i7 6700k _ رم 16 گیگ و گرافیک gtx 1080 nvidia
    اما سوال من اینه ایا این بازیها را با این سیستم قوی میتونم تا مرحله اخر بازی کنم با توجه به زرد نشون دادنشون- چونکه نسخه pc ندارند این بازیها و اگر میشه یک عکس از تنظیمات خوب و دقیق این برنامه برایم بفرستید که به راحتی بتونم با این مشخصات و سیستم خوبی که دارم این بازیهایی را که زرد نشون داده با این شبیه ساز تا مرحله اخرش بروم و به هیچ مشکلی بر نخورم.یک دنیا ممنون از زحماتتون

پست به صورت خودکار ادغام شده در 23:41

این بازیها اینا هستند که لطفا یک عکس از تنظیمات خوب و دقیق این برنامه برام بفرستید که به راحتی بتونم با این مشخصات سیستمی و سیستم خوبی که دارم این بازیهایی را که زرد نشون داده با این شبیه ساز تا مرحله اخرش بروم و به هیچ مشکل گرافیکی و لگ و... بر نخورم.یک دنیا ممنون از زحماتتون
    Red Dead Redemption
    Yakuza: Kiwami
    Yakuza 5
    Yakuza 0 - Ryu ga Gotoku Zero
    Warriors: Legends of Troy
    Fist of the North Star Kens Rage 2

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

سلام.خسته نباشید
    چند تا بازی که برای دستگاه ps3 است را میخام با برنامه rpcs3 که شبیه ساز ps3 بازی کنم. اما همشون را زرد نشون داده در سایت سازده برنامش و من مشخصات سیستمم اینه
    cpu core i7 6700k _ رم 16 گیگ و گرافیک gtx 1080 nvidia
    اما سوال من اینه ایا این بازیها را با این سیستم قوی میتونم تا مرحله اخر بازی کنم با توجه به زرد نشون دادنشون- چونکه نسخه pc ندارند این بازیها و اگر میشه یک عکس از تنظیمات خوب و دقیق این برنامه برایم بفرستید که به راحتی بتونم با این مشخصات و سیستم خوبی که دارم این بازیهایی را که زرد نشون داده با این شبیه ساز تا مرحله اخرش بروم و به هیچ مشکلی بر نخورم.یک دنیا ممنون از زحماتتون

پست به صورت خودکار ادغام شده در 23:41

این بازیها اینا هستند که لطفا یک عکس از تنظیمات خوب و دقیق این برنامه برام بفرستید که به راحتی بتونم با این مشخصات سیستمی و سیستم خوبی که دارم این بازیهایی را که زرد نشون داده با این شبیه ساز تا مرحله اخرش بروم و به هیچ مشکل گرافیکی و لگ و... بر نخورم.یک دنیا ممنون از زحماتتون
    Red Dead Redemption
    Yakuza: Kiwami
    Yakuza 5
    Yakuza 0 - Ryu ga Gotoku Zero
    Warriors: Legends of Troy
    Fist of the North Star Kens Rage 2
    سلام. سلامت باشید چه سیستم 1 میلیونی داشته باشید و چه 100 میلیونی نمیشه تا آخر بازی کرد حتما باید بازی سبز باشه تا بدون مشکل باشه. البته ممکنه که بشه تمومش کرد. در نسخه جدید نیازی به تنظیمات خاصی نداره.
    اربعین حسینی تسلیت باد

19. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 3 از 15 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین