yadmarket

صفحه 1 از 15 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 142

موضوع: ◄ نرم افزار RPCS3 ، تنها شبیه ساز واقعی کنسول ps3

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 12,205 در 4,230 پست

Lightbulb ◄ نرم افزار RPCS3 ، تنها شبیه ساز واقعی کنسول ps3

توجه : تنها شبیه ساز واقعی ، همین برنامه ایه که معرفی کردم به هیچ وجه به سایت هایی که شبیه ساز میفروشند اعتماد نکنید. خوددانید پولتون رو از دست میدید ، برنامه کاملا فیکه : توجه
    سلام. می خواید باور بکنید یا نکنید این برنامه تنها برنامه شبیه ساز ps3 که تازگیا خیلی پیشرفت کرده و بازی های خوبی رو میاره به خصوص که تازگیا بازی Demon's Souls رو میاره که یه جورایی میشه گفت پدر سری بازی های Dark Souls. پس اگه از این بازی خوشتون اومده حتما از این شبیه ساز استفاده کنید. یا یه کنسول ps3 تهیه کنید و تمام انحصاری هاش رو بی دردسر بازی کنید.
    سیستم مورد نیاز :

نمایش متن

کد:

Windows 7 64-bit or greater / Linux 64-bit.

A modern x64 processor with SSSE3 support.

A GPU that supports OpenGL 4.3 or greater.

Minimum: 4GB of RAM. Recommended: 8GB of RAM or greater.

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

نمونه​ای از کار نرم افزار برای سه بازی مختلف :
    برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )
    ویرایش توسط Polestar : 2017-08-02 در ساعت 00:37 دلیل: درخواست رسولی عزيز
    يـا حـسين! بــزرگي تـــو فــــراتر از آن بـــود کــه در هــــزار و چــند صــد سـال قـــبل بــماند. يــا حســين! بــزرگي تـو گـــل زيـبايي شـــد که در کـــربلا رويــيد و عــــطر خـــوش آن هـــمه قـــرنها را فـــرا گـــرفت و مـا عــاشـقـان تـو، حــالا بـعد از قــرنها بـــزرگي ات را پـاس مـي داريم کــوچک و بـــزرگ . . .
    اربعین حسینی تسلیت باد
    حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

2. 195 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

123sepehr,998877,:. amin .:,abbas_2010,Abbas_khani,abdozak,acer,ADMIRAL,ahmaad,ahoura,alec s0l2n,ali khedri,ali110110,ali13682015,ali16437,alidalani,alikingbs,alimohammadi71,alinezam,AliNiceBoy,alireza_1,alishahavi,alonso m,Am1rHo3e1N,amd 99,amir.t.1261,Amir137,amir2l,amirali2013,amirhosei3234,Amirmehrzad,amsuos25,Angelo,araan,arashslaye,artan98,Artemis93,atmish,AZZARO 2018,™Eh$an,babk.,babrbangal,Behdad,behzad2210,BINGOOL,BLACKLIST,blue7077,CARDINAL,CHRIS-7,CIAHAT,CYBER EH,d.a,Daredevil,davoodd,dgn1396,draculla444,ehsan14756,emento,erfannnnn,farhad828,farhadm74,farid110,Ghosty,G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲,GODKiller,h4m3d,HadiMr,Hamid.Hp,hamid619,HAMIDy,hashem khan,hesam8080,ho3inheidari,hossien89,hossinkaspersky,Hyacinth,I AM IRANIAN,iPrh,iraneslam,iranma,irmacfa,itsmearash,j.b23,jafary,javad2656,Javadsar,Jαʋαԃ,jmiladj,kamranhemati,karim70,KnightM,Life Stealer,Lifer,lillmans,linda27xl,lordkingg,m.golkar65,Mahdi04,Mahdi72,mahdiz57,mahdi_j,majidgamer2020,mani_fa,marston,masoud25,Matin-Esfahan,matin235,matines2,md4683,Mehdi Aires,mehdi ar,mehdi.kheiri021,mehdi777,mehrdad123456,Mili_cr7,MmdRza#,mmyco1,Mёy$αM,mobile1199,moein156,mohamad675,mohammad425,mohammad8513,mohammad9393,mohammadktab,Mohanad,monta1,Morix,morteza31,MR*MILAD,mr1-ehsan,MR2018,Nimadarkseid,nima_fk,offlinebaz1,pandaro,PARROT,pedramali55,pedyvirus,PEEUGEOT,PkingCS,Polestar,poorya.1,Python.py,qw1212,R o o T,RaminSky,Reddington,RELOADED,reza897,rezagg,riverraid,Rok3r,rono zoro,roopan,saberkhan,sadegh-di,sadegh213,sajad0017,Sanaz,SecRecy,sharifi01,shark,Sina131,sina4175,Sir.Unique,SMMousavi,Sm_Game,sohiel,Sos_pc,stormkiller,tahan4868,takeromid,TaZeR,temp2018,The Last Stranger,Theamituring,tiger500,Timbaland,TIME,toper,TRACKER,uaral666,user leave,vampireboy_s,viham,W a v e,Walter White,WITCHER,wolf2018,yaranm2s2,zabzia,ZaXeL,Zorro

وضعیت
    آفلاین
    reza897 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 84 در 54 پست

سلام
    تازه از فاز این شبیه سازا و..خارج شده بودم... هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.
    خوب الان شما میگید 100 درصده...میشه نمونه تست و.. هم بزارید باید یقین پیدا کنیم.
    ممنون میشم. یه تست یا نمونه ای که خودتون میگید درسته رو بزارید..

4. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

سلام
    تازه از فاز این شبیه سازا و..خارج شده بودم... هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.
    خوب الان شما میگید 100 درصده...میشه نمونه تست و.. هم بزارید باید یقین پیدا کنیم.
    ممنون میشم. یه تست یا نمونه ای که خودتون میگید درسته رو بزارید..
    اینم اسکرین شات بازی Demon's Solus :

نمایش متن

يـا حـسين! بــزرگي تـــو فــــراتر از آن بـــود کــه در هــــزار و چــند صــد سـال قـــبل بــماند. يــا حســين! بــزرگي تـو گـــل زيـبايي شـــد که در کـــربلا رويــيد و عــــطر خـــوش آن هـــمه قـــرنها را فـــرا گـــرفت و مـا عــاشـقـان تـو، حــالا بـعد از قــرنها بـــزرگي ات را پـاس مـي داريم کــوچک و بـــزرگ . . .
    اربعین حسینی تسلیت باد
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

6. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    reza897 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 84 در 54 پست

امیدوارم صحیح باشه چون واسه اجرای رد دد دتپمشن و لست آو آس عالی میشه... با موس و ایا هم میشه کار کردم اینا تجربه خودتونه؟؟؟؟؟ خودتون بازی کردید مشکلی داشتید..؟ اگه ویدئو میزاشتید که چه بهتر..منتظر میمونم.
    فقط بگید که با موس هم میشه بازی کرد

8. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

امیدوارم صحیح باشه چون واسه اجرای رد دد دتپمشن و لست آو آس عالی میشه... با موس و ایا هم میشه کار کردم اینا تجربه خودتونه؟؟؟؟؟ خودتون بازی کردید مشکلی داشتید..؟ اگه ویدئو میزاشتید که چه بهتر..منتظر میمونم.
    فقط بگید که با موس هم میشه بازی کرد
    نقل قول کنید تا بدونم پستی دادید
    اول این که من چه سودی از این کار می برم که یه فایل الکی قرار بدم؟ اگه می برم بگید. هنوز برای اجرای این جور بازی ها زوده چون این شبیه ساز خیلی جای کار داره تا TLOU یا God of War رو اجرا کنه. برای من فریمش پایین بود ( حدود 20 فریم ، تنظیماتش رو دستکاری کنی فریم بهتری می گیری ). نت نامحدود ندارم که ویدئوش رو قرار بدم.
    اینم لینک ویدئو :
    کد:
    https://www.youtube.com/watch?v=Avkp5aQN1SI
    اربعین حسینی تسلیت باد

10. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    reza897 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 84 در 54 پست

نقل قول کنید تا بدونم پستی دادید
    اول این که من چه سودی از این کار می برم که یه فایل الکی قرار بدم؟ اگه می برم بگید. هنوز برای اجرای این جور بازی ها زوده چون این شبیه ساز خیلی جای کار داره تا TLOU یا God of War رو اجرا کنه. برای من فریمش پایین بود ( حدود 20 فریم ، تنظیماتش رو دستکاری کنی فریم بهتری می گیری ). نت نامحدود ندارم که ویدئوش رو قرار بدم.
    اینم لینک ویدئو :
    کد:
    https://www.youtube.com/watch?v=Avkp5aQN1SI
    قصدجسارتنداشتم..
    ولی درنظر بگیر داداش که سایت هایی که الان دارن از این کارا میکنن چه چیز هایی میگن و....
    به هر حال ممنون گذاشتی... لطف کردی. خسته نباشی.

12. کاربر زیر از پست مفید reza897 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

قصدجسارتنداشتم..
    ولی درنظر بگیر داداش که سایت هایی که الان دارن از این کارا میکنن چه چیز هایی میگن و....
    به هر حال ممنون گذاشتی... لطف کردی. خسته نباشی.
    میدونم چی میگید خودم خیلی از این جور سایت ها دیدم و خیلی فایل دانلود کردم که همشون بایوس یا پسورد می خواست. حتی یکی از سایت های ایرانی شبیه ساز های الکی رو می فروشه ( تو اپارات کلیپش هست ) موندم چه طور ازش شکایت نکردند. حتی شبیه ساز ps4 هم قرار داده. ps4ی که سخت افزارش رم 8 و گرافیک 8 و سی پی یو 8 هسته است برای اجرای شبیه سازی رم 2 گیگ می خواد خودتون دیگه عمق فاجعه رو متوجه بشید. هم چنین امکان نداره شبیه ساز ps4 بیاد چون هنوز هک نشده هر وقت هک بشه اون وقت میاد.
    خودم تستش کردم. حال با خودتونه باور کنید یا نه.
    اربعین حسینی تسلیت باد

14. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

در ضمن این برنامه از دایرکت ایکس 12 هم پشتیبانی می کنه پس توی ویندوز 10 امکان داره نتیجه بهتری بگیرید.
    اربعین حسینی تسلیت باد

16. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    reza897 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 84 در 54 پست

میدونم چی میگید خودم خیلی از این جور سایت ها دیدم و خیلی فایل دانلود کردم که همشون بایوس یا پسورد می خواست. حتی یکی از سایت های ایرانی شبیه ساز های الکی رو می فروشه ( تو اپارات کلیپش هست ) موندم چه طور ازش شکایت نکردند. حتی شبیه ساز ps4 هم قرار داده. ps4ی که سخت افزارش رم 8 و گرافیک 8 و سی پی یو 8 هسته است برای اجرای شبیه سازی رم 2 گیگ می خواد خودتون دیگه عمق فاجعه رو متوجه بشید. هم چنین امکان نداره شبیه ساز ps4 بیاد چون هنوز هک نشده هر وقت هک بشه اون وقت میاد.
    خودم تستش کردم. حال با خودتونه باور کنید یا نه.
    آره
    منم فکر کنم مراحلی که شما گفتی رو دقیقا رفتم.خیلی خیلی هم گشتم و...بوم.
    چشم من همینو به صورت نرم افزار اصلی و پیش فرض میگیرم و باهاش کار میکنم.

18. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Mohanad آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    فرامرز
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avast
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S8
    تشکر شده 760 در 336 پست

سلام و خسته نباشید
    ۲تا از بازی های مهم انحصاری باز نمیکنه god of war و infamouse نمیگیره:)

20. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 1 از 15 1234511 ... آخرینآخرین