نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درخواست راهنمایی در نصب بسته امنیتی جدید ویندوز xp در اپدیت 2017

وضعیت
    آفلاین
    djsaghy آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    sadegh
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    F-Secure
    تشکر شده 18 در 10 پست

پیش فرض درخواست راهنمایی در نصب بسته امنیتی جدید ویندوز xp در اپدیت 2017

سلام همون طور که میدانید ویروس جدیدی به نام wanna cry بطور گسترده در حال پخش هست که کارش باجگیریه.
    و بیشتر سیستم هایی با ویندوز xp به علت پایین بودن امنیتشون در خطرن.
    بلافاصله در کمتر از 24 ساعت ماکروسافت اعلام کرد که برای ویندوز xp نیز یک بسته امنیتی در اختیار کاربران قرار داده تا حفره ی مربوطه بسته شود.
    حالا من موندم که جوری باید بسته امنیته مربوطه رو نصب کنم
    کسی میتونه راهنماییم کنه?
    شاید بهم بگید که برم ویندوزمو عوض کنم ولی نمتونم چون نرم افزار های شرکتی که من باهاشون کار میکنم فقط روی xp جواب میدن
    ویه نکته اینم بگم که فعلا هیچ انتی ویروسی نتونسته این باگ ویندوز رو برطرف کنه و من نگران کارم هستم

وضعیت
    آفلاین
    Samisoft آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    سامان
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 2,842 در 881 پست

سلام همون طور که میدانید ویروس جدیدی به نام wanna cry بطور گسترده در حال پخش هست که کارش باجگیریه.
    بلافاصله در کمتر از 24 ساعت ماکروسافت اعلام کرد که برای ویندوز xp نیز یک بسته امنیتی در اختیار کاربران قرار داده تا حفره ی مربوطه بسته شود.
    شاید بهم بگید که برم ویندوزمو عوض کنم ولی نمتونم چون نرم افزار های شرکتی که من باهاشون کار میکنم فقط روی xp جواب میدن
    ویه نکته اینم بگم که فعلا هیچ انتی ویروسی نتونسته این باگ ویندوز رو برطرف کنه و من نگران کارم هستم
    درود
    اینجور اپدیت ها رو خود ماکروسافت تو سایت خودش قرار میده.
    به ادرس زیر مراجعه کنید و اپدیت موردنظر رو دانلود و نصب کنید :
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

در مورد مساله ای هم که گفتید "برنامه هاتون فقط در xp اجرا میشوند " بایستی گفت میتوان اونارو روی سایر ویندوزها هم اجرا کرد.

یکی از این راه ها اینه که روی فایل اجرایی برنامه راست کلیک که کردید در بخش پروپرتیز در قسمت compatiblity گزینه سازگاری با ویندوز xp رو انتخاب کنید

3. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    MHashemi آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 118 در 58 پست

با سلام
    دوست عزیز همان گونه Samisoft گفتند می توان نرم افزار های xp را روی سایر ویندوز ها نصب و استفاده کرد و یا حتی از مجازی ساز ها استفاده کرد vmware یا virtualbox یا ...
    اما در هر صورت این مخرب تست شده و در پایگاه داده انتی ویروس های زیر کاملا شناخته می شود :
    windows defender, ****, kaspersky, avg
    احتمالا همین العان هم داره به سرعت به update سایر انتی ویروس ها دیگر نیز وارد می شود
    ---
    اما اگر باز هم نگران باج افزار ها هستید نمی توانید 100٪ به مایکروسافت و یا شرکت های امنیتی اطمینان کنید بهترین کار ایجاد بکاپ گرفتن از داده ها و ذخیره ان روی سرور های ابری مانند onedrive و .. و یا روی هارد اکسترنال است که در صورت دچار شدن به این باج افزار مشکل خاصی نباشد.
    با تشکر

5. کاربر زیر از پست مفید MHashemi تشکر کرده است .