صفحه 80 از 80 نخستنخست ... 30707677787980
نمایش نتایج: از 791 به 795 از 795

موضوع: مباحث و مشکلات نرم افزار Corel VideoStudio

وضعیت
    آفلاین
    TRACKER آواتار ها
    ▬▬▬▬▬▬▬
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1803 Build 17134.407
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S8
    تشکر شده 326,047 در 1,679 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات نرم افزار Corel VideoStudio

نرم افزار Corel VideoStudio | نرم افزاری قدرتمند و با کاربری ساده برای تدوین فیلمهای خانگی و تجاری است. این نرم افزار در ابتدا یک استدیوی خانگی با قابلیتهای متوسط محسوب می‌شد، اما با مرور زمان و افزایش امکانات برنامه، به یک استدیوی مجهز تدوین تبدیل شد. در حال حاضر این برنامه از تمام امکانات لازم برای ویرایش و تلفیق فایلهای ویدیویی و صوتی با یکدیگر برخوردار است و قادر است پاسخگوی تمام نیازهای کاربران در زمینه تدوین دیجیتال و غیر خطی باشد. همچنین این برنامه محیط ساده و گویا قبلی خود را حفظ کرده و فاقد پیچیدگی‌های نرم افزارهای مشابه نظیر Premiere و Edius است .

این نرم افزار علاوه بر افکتهای پیش فرض متنوع و متعددی که برای اهداف و سلیقه‌های مختلف در خود جای داده است، امکان نصب مجموعه‌ای کامل از پلاگینهای مختلف را برای افزایش قابلیتها و جلوه‌های ویدیویی برنامه به شما خواهد داد. در کنار این نسخه از نرم افزار VideoStudio، ابزار جانبی قدرتمندی به نام FastFlick قرار داده شده که توسط آن می‌توانید با چند کلیک ساده تیزرها و ووله‌های سه بعدی زیبا و منحصر بفردی از فایلهای ویدیویی خود ایجاد کنید. کافیست الگوی مورد نظر را از میان گزینه‌های موجود انتخاب و فایلهای ویدیویی خود را انتخاب کنید تا یک تیزر سه بعدی قدرتمند از فیلمهای انتخابی شما ایجاد شود. در صورت تمایل می‌توانید موزیک پیش فرض و متون استفاده شده در تیزر موجود را نیز متناسب با سلیقه و سیستم کاری خود تغییر داده و ویرایش کنید .

..........................
    " تصاویر پیشنهادی "

█▀▀█ █▀▀ █─█ █▀▀ █▀▀█ █▀▀█ ▀▀█▀▀
    █▄▄▀ █▀▀ █▀▄ █── █▄▄█ █▄▄▀ ──█──
    ▀─▀▀ ▀▀▀ ▀─▀ ▀▀▀ ▀──▀ ▀─▀▀ ──▀──

دل مرنجان که زِ هر دل به خدا راهی هست، هر که را هیچ به کف نیست‌، به دل آهی هست..

2. 87 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    amir ehsan آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    v 6.1 Build 7601
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 61 در 27 پست

سلام
    اینجانب به منظور ضبط فیلم از دوربین چون برنامه ی مخصوص آن فقط قابل نصب در ویندوز XP است مجبور به ایجاد ویندوز XP به صورت مجازی با نرم افزار VMware روی ویندوز 7 لپ تاپ خود شدم بعد از این کارها وقتی نرم افزار Portable Ulead VideoStudio Plus 11.5.0157.1 را که در این سایت گذاشته شده در محیط XP اجرا کردم این پیغام را داد سپس به خیال درست کارکردن نسخه ی پایین تر و نصبی این نرم افزار بعد از کلی گشتن در نت و پیدا کردن نسخه ی نصبی و 10 آن چون سریالی نداشتم دیدم در حالت استفاده ی آزمایشی باز هم همین پیام را داد
    حال به نظر شما این مشکل چگونه حل می شود؟

نمایش متن

ویرایش توسط مـEـYـSـAـم : 2018-10-06 در ساعت 18:59 دلیل: قرار دادن عکس در SPOILER

وضعیت
    آفلاین
    مـEـYـSـAـم آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    MـیـثـM
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.134
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    ⑧Galaxy J6
    تشکر شده 15,926 در 3,236 پست

سلام
    اینجانب به منظور ضبط فیلم از دوربین چون برنامه ی مخصوص آن فقط قابل نصب در ویندوز XP است مجبور به ایجاد ویندوز XP به صورت مجازی با نرم افزار VMware روی ویندوز 7 لپ تاپ خود شدم بعد از این کارها وقتی نرم افزار Portable Ulead VideoStudio Plus 11.5.0157.1 را که در این سایت گذاشته شده در محیط XP اجرا کردم این پیغام را داد سپس به خیال درست کارکردن نسخه ی پایین تر و نصبی این نرم افزار بعد از کلی گشتن در نت و پیدا کردن نسخه ی نصبی و 10 آن چون سریالی نداشتم دیدم در حالت استفاده ی آزمایشی باز هم همین پیام را داد
    حال به نظر شما این مشکل چگونه حل می شود؟

درود

این ویدیو استدیو ک در سایت موجود هستش ، بنده بار ها تست کردم اجرا نشده کل مشکل داره

برای استفاده نسخه 11 از سایت دیگر بگیرید
    Alan Walker - Faded

(Luar - Gjithmone (Gon Haziri ft. Electron Remix

برای فعالسازی قانونی ، تمام محصولات مایکروسافت

با اسکایپ بنده در ارتباط باشید ( برای چت با بنده و دریافت کد تاییده ، قبلش ID اسکایپ تون رو واسم پ.خ کنید )

5. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    amir ehsan آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    v 6.1 Build 7601
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 61 در 27 پست

درود

این ویدیو استدیو ک در سایت موجود هستش ، بنده بار ها تست کردم اجرا نشده کل مشکل داره

برای استفاده نسخه 11 از سایت دیگر بگیرید

باسلامی دوباره
    طبق فرمایش نسخه ی نصبی و 11 را از سایتی دیگر گرفته و نصب کردم اما متأسفانه همان پیغام موقع دابل کلیک shortcut نرم افزار ظاهر می شود

باسلامی دوباره
    طبق فرمایش نسخه ی نصبی و 11 را از سایتی دیگر گرفته و نصب کردم اما متأسفانه همان پیغام موقع دابل کلیک shortcut نرم افزار ظاهر می شود
    سلام
    بنده بالاخره بعد از کلی سر و کلّه زدن توانستم این مشکل را رفع کنم به مسیر زیر در ویندوز XP که سیستم عامل مجازی در لپتاپ من هست رفته

Control panel > Appearance and Themes > Change the screen resolution

از پنجره ی Display Properties سربرگ settings را انتخاب کرده در قسمت Screen resolution مقدار رزولیشن را تا 768p ارتقاء دادم

البته این نکته حائز اهمیت است که بنده مشاهده کردم این قابلیت تغییر رزولیشن تصویر تا این حد و بلکه بیشتر در آن ویندوز XP می توانست انجام شود که از طریق نرم افزار مجازی ساز VMware ایجاد شده بود در حالی که رزولیشن صفحه نمایش در آن ویندوز XP که بوسیله ی نرم افزار Virtual Box ایجاد شده بود بیشتر از 510p قابل افزایش نبود و آنرا هم خود نرم افزار انتخاب کرده بود و جایی برای تغییر دستی من نگذاشته بود
    ویرایش توسط H I S E N B E R G : 2018-10-16 در ساعت 15:19 دلیل: ترکیب پست های متوالی

وضعیت
    آفلاین
    farshad-10 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    LG G3
    تشکر شده 29 در 22 پست

دوستان سلام من برنامه Corel VideoStudio Ultimate رو به همراه پلاگین و استاندارد نصب کردم
    الان بعد ازچند تا حرکس موس یهو برنامه هنگ میکنه و بعد یه دقیقه دوباره شروع به کار میکنه
    به نظرتون مشکل از کجاست ؟
    البته من ارتباط برنامه با نت رو توسط نرم افزار bwmeter قطع کردم و نمیدونم این باعث شده یا نه !
    ممنون

دوستان سلام من برنامه Corel VideoStudio Ultimate رو به همراه پلاگین و استاندارد نصب کردم
    الان بعد ازچند تا حرکس موس یهو برنامه هنگ میکنه و بعد یه دقیقه دوباره شروع به کار میکنه
    البته من ارتباط برنامه با نت رو توسط نرم افزار bwmeter قطع کردم و نمیدونم این باعث شده یا نه !
    ممنون
    دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه عایا-O
    ویرایش توسط H I S E N B E R G : 2018-10-16 در ساعت 15:18 دلیل: ترکیب پست های متوالی

وضعیت
    آفلاین
    مـEـYـSـAـم آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    MـیـثـM
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.134
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    ⑧Galaxy J6
    تشکر شده 15,926 در 3,236 پست

ممنون
    درود

قبل ک برنامه نصب کنید ، ببیند برنامه رو سیستمون ( سخت افزارتون ) جواب میده یا خیر ؟

شما اگر هنگی دارید ، به نظر بنده پلاگین رو نصب نکنید ، ممکنه رو سیستمون فشار CPU باشه باعث کند بشه

درایور تون چک کنید ببنید هم داریور کارت گرافیک یا درایور CPU بروز هستش یا خیر ؟
    Alan Walker - Faded

(Luar - Gjithmone (Gon Haziri ft. Electron Remix

برای فعالسازی قانونی ، تمام محصولات مایکروسافت

با اسکایپ بنده در ارتباط باشید ( برای چت با بنده و دریافت کد تاییده ، قبلش ID اسکایپ تون رو واسم پ.خ کنید )

9. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 80 از 80 نخستنخست ... 30707677787980

کلمات کلیدی این موضوع