صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32

موضوع: مشکل در باز کردم نرم افزار you'll need a new app to open thisn .exe file

وضعیت
    آفلاین
    javaheryy آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 11 در 9 پست

پیش فرض مشکل در باز کردم نرم افزار you'll need a new app to open thisn .exe file

سلام
    دوستان ومن چندوقت پیش ی اپ به نام اندرورات بیندر نصب کردم
    واسه این اپ نیاز بود همه ی موارد امنیتی خاموش باشه از جمله انتی ویروس.فایروال و...

بعد از دو روز که هیچ مشکلی نداشتم دیشب اومدم سیستممو روشن کنم دیدم سیستم خودش ارور ویروس میده و میخوام هر اپی رو که باز کنم مسیرش رو میخواد یا میگه این نرم افزار کلا وجود نداره
    خلاصه انتی ویروسمم روشن کردم فایر وال رو هم روشن کردم خیلی از نرم افزار هام مثل جاوا فلش پیلر همه رو ویروش تشخیص میدادن و خودکار حذف میکردن
    روی نرم افزار هایی مثل فایرفاکس هم که میزنم ادرسش رو میخواد
    ادرسش رو توی درایو سی بهش میدم بازش میکنه
    در حال حاضر مشکل بنده اینه که واسه هر نرم افزار ادرس میخواد مثل عکس زیر ادرس رو که میدی بازش میکنه
    چکار کنم مشکلرفع بشه؟

در تصویر اول روی دکستاپ روی فایرفاکس میزنم که فایرفاکس رو باز کنم:

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

در تصویر دو با کلیک روی گزینهlook for ... میرم واسه مسیر نرم افزار

در تصویر اخر هم با کلیک بر روی خود فایل مسیر فایل رو تشخیص میده و نرم افزار رو باز میکنه:

چکار کنم که وقتی روی فایر فاکس توی دکستاپ کلیک میکنم باز بشه و ادرس فایرفاکس رو ازم نخواد مابقی نرم افزار ها هم مثل همین , همین مشکل رو دارن
    ?????????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
    آفلاین
    hamedsol آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Hamed
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    AVG
    تشکر شده 155 در 39 پست

[

نمایش متن

QUOTE=javaheryy;909916]سلام
    دوستان ومن چندوقت پیش ی اپ به نام اندرورات بیندر نصب کردم
    واسه این اپ نیاز بود همه ی موارد امنیتی خاموش باشه از جمله انتی ویروس.فایروال و...

بعد از دو روز که هیچ مشکلی نداشتم دیشب اومدم سیستممو روشن کنم دیدم سیستم خودش ارور ویروس میده و میخوام هر اپی رو که باز کنم مسیرش رو میخواد یا میگه این نرم افزار کلا وجود نداره
    خلاصه انتی ویروسمم روشن کردم فایر وال رو هم روشن کردم خیلی از نرم افزار هام مثل جاوا فلش پیلر همه رو ویروش تشخیص میدادن و خودکار حذف میکردن
    روی نرم افزار هایی مثل فایرفاکس هم که میزنم ادرسش رو میخواد
    ادرسش رو توی درایو سی بهش میدم بازش میکنه
    در حال حاضر مشکل بنده اینه که واسه هر نرم افزار ادرس میخواد مثل عکس زیر ادرس رو که میدی بازش میکنه
    چکار کنم مشکلرفع بشه؟

در تصویر اول روی دکستاپ روی فایرفاکس میزنم که فایرفاکس رو باز کنم:

در تصویر دو با کلیک روی گزینهlook for ... میرم واسه مسیر نرم افزار

در تصویر اخر هم با کلیک بر روی خود فایل مسیر فایل رو تشخیص میده و نرم افزار رو باز میکنه:

چکار کنم که وقتی روی فایر فاکس توی دکستاپ کلیک میکنم باز بشه و ادرس فایرفاکس رو ازم نخواد مابقی نرم افزار ها هم مثل همین , همین مشکل رو دارن
    ?????????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

سیستمتون به بد افزار آلوده شده. شاید خودتون هم گرفتار یه رت شده باشید. تصویر اول ازتون می پرسه firefox.exe رو با چه نرم افزاری ران کنه!! با avira سیستم رو اسکن کنید شاید بتونه exe ها رو براتون disinfect کنه.
    این نظر بنده هست، تا اساتید و خودتون چه تشخیصی بدید...

وضعیت
    آفلاین
    30na2007 آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 6,248 در 1,268 پست

سلام مجدد
    نه نمیشه
    بعضی از برنامه ها مثل بیسیک فور اندروید نیاز به jdk و sdk داره که خود بیسیک فور اندروید باید اونو باز کنه و با اون اجراش کنه وقتی اپ نشه سیسم مشکل داره دیگه برنامه بیسیک هم اجرا نمیشه
    اصلا از اینم بگذریم نمیشه که ران ادمین کنیم بعضی از بنامه ها نیاز به دالبل کلیک واسه باز شدن دارن
    مثلا برنامه هایی که روی نوار استارت هستن رو که نمیشه اپن ادمین کرد
    از اینم بگذریم هر بار که سیستم را روشن میکنم انتی ویروس اپن نمیشه در غیر این صورت غیر فعلع چون خود سیستم وقتی سیستم را روشن میکنیم انتی ویروس را خودش اپن میکنه وقتی این مشکل باشه باید دستی انتی ویروس را باز کنم.

توروخدا کمکم کنید اینطور که نمیشه

مرسی از همتون
    من فعلا کاری به برنامه های دیگه ندارم. اون برنامه ای که دانلود کردید "ران از ادمین" شد؟
    اگه پیام خطا میده ازش عکس بذار
    ضمنا اگه انتی ویروست ویروسی پیدا کرده اسمش رو بذار

وضعیت
    آفلاین
    javaheryy آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 11 در 9 پست

من فعلا کاری به برنامه های دیگه ندارم. اون برنامه ای که دانلود کردید "ران از ادمین" شد؟
    اگه پیام خطا میده ازش عکس بذار
    ضمنا اگه انتی ویروست ویروسی پیدا کرده اسمش رو بذار
    سلام
    اره میشه فقط ارور میده وقی روی اون دکمش میزنم:

چه همه گزینه ها چه یکیش

کمکم کنید

وضعیت
    آفلاین
    30na2007 آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus

سلام
    اره میشه فقط ارور میده وقی روی اون دکمش میزنم:

چه همه گزینه ها چه یکیش

کمکم کنید
    با یه نرم افزار مثل Permissions Time Machine دسترسی به رجیستری رو فول کنترل کن
    ضمنا نرم افزار Ultra Virus Killer هم گزینه ای برای درست کردن اجرای فایلهای exe داره. اونم تست کن

وضعیت
    آفلاین
    javaheryy آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 11 در 9 پست

با یه نرم افزار مثل Permissions Time Machine دسترسی به رجیستری رو فول کنترل کن
    ضمنا نرم افزار Ultra Virus Killer هم گزینه ای برای درست کردن اجرای فایلهای exe داره. اونم تست کن
    دسترسی به ریجستری رو با چه برنامه ای فول کنم؟

انتی ویروسی که گفتید با انتی ویروس خودم تداخل ایجاد میکنه

کمکمکمکمکمکم

وضعیت
    آفلاین
    30na2007 آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus

دسترسی به ریجستری رو با چه برنامه ای فول کنم؟

انتی ویروسی که گفتید با انتی ویروس خودم تداخل ایجاد میکنه

کمکمکمکمکمکم
    1-Permissions Time Machine
    2-خب آنتی ویروستون رو غیرفعال کنید
    کسی که با اندرورت کار میکنه نباید اینجوری گیر بیفته!!
    ضمنا با برنامه ی process explorer چک کنید برنامه ی مشکوکی در حال اجرا توی سیستم نباشه

8. کاربر زیر از پست مفید 30na2007 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Hyacinth آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 9,674 در 1,557 پست

سلام مجدد
    نه نمیشه
    بعضی از برنامه ها مثل بیسیک فور اندروید نیاز به jdk و sdk داره که خود بیسیک فور اندروید باید اونو باز کنه و با اون اجراش کنه وقتی اپ نشه سیسم مشکل داره دیگه برنامه بیسیک هم اجرا نمیشه
    اصلا از اینم بگذریم نمیشه که ران ادمین کنیم بعضی از بنامه ها نیاز به دالبل کلیک واسه باز شدن دارن
    از اینم بگذریم هر بار که سیستم را روشن میکنم انتی ویروس اپن نمیشه در غیر این صورت غیر فعلع چون خود سیستم وقتی سیستم را روشن میکنیم انتی ویروس را خودش اپن میکنه وقتی این مشکل باشه باید دستی انتی ویروس را باز کنم.

توروخدا کمکم کنید اینطور که نمیشه

مرسی از همتون
    عزیز من موردی که تقریبا مشابه همین مشکل شما بود رو قبلا دیدم که یک ویروس بود. به شما هم توصیه میکنم هر چه سریعتر نسبت به پاکسازی سیستم اقدام کنید.
    ببینید این راه حل هایی که دوستان ارائه میکنند در واقع راه حل هایی هست برای دور زدن مشکل و نه حل کردن اون. فایل های EXE فایل های اجرایی هستند و به هیچ وجه نباید برای اجرا کردن این فایل ها پنجره ی Open With بیاد بالا. نمایش داده شدن این پنجره یعنی یک مشکل اساسی. همونطور که گفتم این مورد بر اثر آلودگی به ویروس به وجود میاد و بنده قبلا هم با این مورد برخورد داشتم. حالا من مطمئن نیستم ویروسی شدن سیستم شما به خاطر اون برنامه ای باشه که نصب کردید. ممکنه اون برنامه ویروسی نبوده باشه ولی در حین زمانی که آنتی ویروس رو برای نصب اون برنامه غیر فعال کردید ویروس از جای دیگه ای به سیستم شما ورود کرده.
    حالا این که شما هربار برای رد کردن پنجره ی Open with ترفند هایی رو به کار ببرید و به روش هایی یا نرم افزار هایی متوسل بشید، این کار موقتا مشکل رو دور میزنه و برنامه ی مورد نظرتون رو اجرا میکنه ولی اصل مشکل رو برطرف نمیکنه. برای اجرا کردن فایل exe نباید پنجره ی open with بالا بیاد و این یک اشکال هست که قبلا این اشکال به طرز تقریبا مشابه دیده شده که به خاطر آلودگی ویروسی بوده.

برای حل مشکل باید سیستم رو پاکسازی کنید ولی برای دور زدن مشکل:
    روی فایل اجرای اصلی برنامه (مثلا فایل firefox.exe که فایل اجرایی اصلی فایرفاکس هست) راست کلیک کنید و وارد Properties بشید. بعد وارد سربرگ Compatibility بشید و مطابق اسکرین شات زیر تیک Run this Program as an Administrator رو فعال کنید. با این کار وقتی روی برنامه دو تا کلیک بکنید هم به حالت ادمین اجرا میشه و نیازی نیست برای اجرا کردنش به حالت ادمین حتما راست کلیک بکنید و...

اسکرین شات

ولی باز هم میگم که این کار (و همینطور راهکار های دیگری که سایر دوستان گفتند و اون نرم افزاری که دوستمون معرفی کردند) همه و همه روش هایی برای دور زدن مشکل هستند و نه حل کردن مشکل.

سرسبز باشید و سرافراز (حتّی کمی هم بیشتر!!!)

وضعیت
    آفلاین
    javaheryy آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 11 در 9 پست

سلام
    Hyacinth عزیر حرف شما کاملا درسته
    بنده از وقتی انی ویروس رو فعال کردم انتی ویروس تند تند ویروس میدا میکنه یعنی در هر دور از اسکن مثلا درایو سی مثلا 150 ویروس پیدا میکنه
    ویروس ها هم همه اون نرم افزار های بی مشکلی بوده که قبلا نصب کردم مثلا اندرویدjar اندرویدsdk
    انتی ویروس همه این ها رو ویروس تشخیص میده.اول ی ریپیر یا همون حالت تعمیر روی نرم افزار میزنه و بعد میگه ویروسه و شروع به پاکسازیشون میکنه اصلا ی وضع عجیبیه
    حالا شما هرچی میدونید انجام بدم که سیستم درس بشه مثل روز اول نصب ویندوز که دابل میکردم رو ایکون ها و باز میشدن بشه
    فقط خواهشا کمک یادتون نره

وضعیت
    آفلاین
    javaheryy آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 11 در 9 پست

راستی بنظرتون میشه ویندوز رو تعمیر کرد
    بنظر شما به حالت اولش برمیگرده بدون اینکه چیزی حذف بشه؟
    اگر میشه تعمیر کرد چطور انجامش بدم؟

وضعیت
    آفلاین
    Hyacinth آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 9,674 در 1,557 پست

حالا شما هرچی میدونید انجام بدم که سیستم درس بشه مثل روز اول نصب ویندوز که دابل میکردم رو ایکون ها و باز میشدن بشه
    استی بنظرتون میشه ویندوز رو تعمیر کرد
    بنظر شما به حالت اولش برمیگرده بدون اینکه چیزی حذف بشه؟
    اگر میشه تعمیر کرد چطور انجامش بدم؟
    اگر نمیخواید ویندوز رو عوض کنید (که به نظر من این کار رو بکنید) میتونید از دیسک های نجات استفاده کنید و یک اسکن کامل انجام بدید. یا این که به تاپیک زیر مراجعه کنید.

ولی به نظر شخصی بنده اول از دیسک نجات استفاده کنید و یک اسکن کامل استفاده کنید و بعد ویندوز رو عوض کنید. دست آخر یک آنتی ویروس قوی نصب کنید و محتویات داخل همه ی فایل های فشرده ی رمز دار رو اسکن کنید. (توضیح این که فایل های فشرده ای که رمز دارن چون محتویاتشون کد گذاری شده هست، آنتی ویروس یا دیسک نجات نمیتونه محتویات اون ها رو اسکن کنه و اگر ویروس در داخل اون ها موجود باشه مشخص نمیشه. لذا باید خودتون اکسترکتش کنید و محتویات داخلش رو اسکن کنید. البته فایل های فشرده ای که از سایت سافت98 دانلود کردید محتویات داخلشون تضمین شده هست و نیازی نیست اون ها رو اسکن کنید)

اگر خیلی نرم افزار های نصب شده براتون مهمه و وقت کافی برای نصب دوباره ی ویندوز و نرم افزار ها ندارید میتونید دیسک نصب ویندوز رو بوت کنید و از گزینه ی Repair استفاده کنید. البته در خصوص تعمیر ویندوز برنامه هایی هم موجود هستند که سایر دوستان در خصوص این برنامه ها راهنمایی کنند بهتر هست.
    سرسبز باشید و سرافراز (حتّی کمی هم بیشتر!!!)

13. کاربر زیر از پست مفید Hyacinth تشکر کرده است .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین