نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به کدام آنتی ویروس رأی می دهید؟

رأی دهندگان
28. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Ad-Aware

0 0%
  • AhnLab

0 0%
  • Avast

3 10.71%
  • AVG

1 3.57%
  • Avira

3 10.71%
  • BitDefender

5 17.86%
  • Baidu

0 0%
  • Comodo

3 10.71%
  • Dr.Web

2 7.14%
  • Emsisoft

5 17.86%
  • eScan

0 0%
  • E S E T

7 25.00%
  • F-Secure

3 10.71%
  • Fortinet

0 0%
  • G-Data

4 14.29%
  • Ikarus

0 0%
  • Kaspersky

9 32.14%
  • Malwarebytes

2 7.14%
  • McAfee

2 7.14%
  • Microsoft

3 10.71%
  • Norman

1 3.57%
  • Panda

2 7.14%
  • Qihoo 360

1 3.57%
  • QuickHeal

1 3.57%
  • Sophos

1 3.57%
  • Symantec - Norton

5 17.86%
  • Tencent

1 3.57%
  • TrendMicro

2 7.14%
  • VIPRE

2 7.14%
  • Webroot

1 3.57%
  • ZoneAlarm

2 7.14%
  • Sheed

0 0%
  • Padvish

1 3.57%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 152 از 152 نخستنخست ... 52102142148149150151152
نمایش نتایج: از 1,511 به 1,519 از 1519

موضوع: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب

Status
    M.Security آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mohammad
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    مدل تلفن همراه 
    LG G3
    تشکر شده 11,902 در 2,196 پست

پیش فرض بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب

بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ؛

آنتی ویروسها نیز مانند تمام نرم افزارهای کاربردی، توسط شرکتهای مختلفی ارائه می‌شوند و هر کاربری با توجه به مولفه‌های مورد نظر و یا به صورت تصادفی اقدام به نصب و انتخاب یکی از ده‌ها برنامه امنیتی موجود بر روی سیستم خود می‌کند. اما از آنجا که آنتی ویروسها مستقیما با امنیت سیستم و اطلاعات آن در ارتباط هستند، کاربران در انتخاب آنها حساسیت بیشتری نسبت به دیگر نرم افزارهای موجود دارند و معمولا یکی از پرسشهایی که در ذهن بسیاری از کاربران مطرح می‌شود این است که از کدام آنتی ویروس یا برنامه امنیتی استفاده کنند و به عبارت دیگر کدام آنتی ویروس بهتر است؟

در پاسخ باید گفت که انتخاب آنتی ویروس مناسب، با نیازهای کاربران ارتباط مستقیم دارد و پیشنهاد یک آنتی ویروس به تمام کاربران منطقی و صحیح به نظر نمی‌رسد. برای انتخاب آنتی ویروس باید پارامترهای مختلفی را در نظر گرفته و با توجه به اولویتهای خود اقدام به انتخاب گزینه مورد نظر کنید..

لطفا این تاپیک را از بخش گفتگوی آزاد به بخش های دیگر منتقل نفرمایید /

از ارسال اسپم خودداری کنید!
    روی یک آنتی ویروس خاص تعصب نشون ندید..
    از استفاده از الفاظ تمسخرآمیز جدا" خودداری نمایید..
    از بحث انواع فایروال در این تایپیک خودداری کنید ( خودش تاپیک جدا داره )
    از بیان مباحث و مشکلات آنتی ویروس مورد نظر خود در این تاپیک پرهیز کنید..
    از قرار دادن هرگونه سریال فعال سازی یا درخواست آن جدا" خودداری فرمایید..
    اگر پاسخ داده شده یا اطلاعات ارسالی از سایت دیگری کپی شده حتما منبع ذکر شود..
    اگر پاسخ مورد نظر شما در پستهای قبل داده شده لطفا دیگه پست ندید و از آن پاسخ تشکر کنید..
    فعالیت مفید و مستمر کاربران در این تاپیک زیر نظر بوده و باعث ارتقا درجه کاربری آنها خواهد شد..
    در صورت رعایت نکردن قوانین فوق، کاربر خاطی اخطار دریافت خواهد کرد /.

ویرایش توسط RoSe wAtEr : 2017-08-27 در ساعت 02:19 دلیل: post updating

2. 53 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

Status
    in-fo آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 29 در 21 پست

با سلام
    بنده مدت خیلی زیادی هستش که توی سایت های معروف تحقیق میکنم ( تحقیق خیلی کوچیک ) که کدوم انتی ویروس مناسب هستش متاسفانه به دلیل تنوع زیاد سایت ها و نظرات بسیار متفاوت دچار سردرگمی توی انتخاب انتی ویروس شدم چون هر کدوم از سایت ها طبق نظریه خودشون لیست بهترین انتی ویروس هارو که انتخاب میکردن متفاوت بودن مثلا یک جا اولین انتی ویروس رو نورتون انتخاب کرده بودن یه سایت دیگه بیت یه سایت دیگه کسپر واسه همینم خیلی سردرگم شدم که ممنون میشم دوستان کمکی کنن .
    بنده انتی ویروس هایی نظیر بیت دفندر کسپر و نورتون و 360 و نود رو روی سیستم نصب کردم و هنوز تفاوت خاصی احساس نکردم بین اینا .
    من فایل های خیلی خیلی مهمی توی سیستمم دارم از اونجایی هم که لایسنس ها گرون هستن با این اوضاع اقتصادی فعلا مقرون به صرفه نیست که لایسنس اورج تهیه کنم واسه همینم کمک میخوام توی انتخاب انتی ویروس که از فایل هام محافظت کنه . توی اینترنت هم روزانه فایل های زیادی دانلود میکنم و گشت و گذار میکنم که بازم دوس دارم امنیت برقرار باشه
    سیستمم هم مشخصاتش اینه
    i7 6700
    ram 16 gig gskill trident z 3200 mhz
    ssd samsung evo 850 120 gig
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Status
    SONAR آواتار ها
    مدیر بخش
    نام اصلی
    paRsA
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    iphone
    تشکر شده 8,667 در 1,732 پست

با سلام
    بنده مدت خیلی زیادی هستش که توی سایت های معروف تحقیق میکنم ( تحقیق خیلی کوچیک ) که کدوم انتی ویروس مناسب هستش متاسفانه به دلیل تنوع زیاد سایت ها و نظرات بسیار متفاوت دچار سردرگمی توی انتخاب انتی ویروس شدم چون هر کدوم از سایت ها طبق نظریه خودشون لیست بهترین انتی ویروس هارو که انتخاب میکردن متفاوت بودن مثلا یک جا اولین انتی ویروس رو نورتون انتخاب کرده بودن یه سایت دیگه بیت یه سایت دیگه کسپر واسه همینم خیلی سردرگم شدم که ممنون میشم دوستان کمکی کنن .
    بنده انتی ویروس هایی نظیر بیت دفندر کسپر و نورتون و 360 و نود رو روی سیستم نصب کردم و هنوز تفاوت خاصی احساس نکردم بین اینا .
    من فایل های خیلی خیلی مهمی توی سیستمم دارم از اونجایی هم که لایسنس ها گرون هستن با این اوضاع اقتصادی فعلا مقرون به صرفه نیست که لایسنس اورج تهیه کنم واسه همینم کمک میخوام توی انتخاب انتی ویروس که از فایل هام محافظت کنه . توی اینترنت هم روزانه فایل های زیادی دانلود میکنم و گشت و گذار میکنم که بازم دوس دارم امنیت برقرار باشه
    سیستمم هم مشخصاتش اینه
    i7 6700
    ram 16 gig gskill trident z 3200 mhz
    ssd samsung evo 850 120 gig
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    برای سیستم شما که سخت افزار خوبی داره به ترتیب موارد زیر پیشنهاد میشه.
    دقت کنید که نیازی به خرید لایسنس نیست و کافیست که از روشهای فعالسازی موجود در انجمن استفاده کنید :
    • Kaspersky Internet Security
    • NORTON internet Security
    • Gdata internet security

5. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    in-fo آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 29 در 21 پست

سلام
    برای سیستم شما که سخت افزار خوبی داره به ترتیب موارد زیر پیشنهاد میشه.
    دقت کنید که نیازی به خرید لایسنس نیست و کافیست که از روشهای فعالسازی موجود در انجمن استفاده کنید :
    • Kaspersky Internet Security
    • NORTON internet Security
    • Gdata internet security
    یعنی فرقی با لایسنس اصلی ندارن ؟ بعد من تعریف نورتون رو زیاد شنیدم ولی میگن تحریم کرده ایرانو درسته ؟ توی اپدیت کردنش به مشکل بر نمیخورم ؟
    میشه در حد خلاصه یه توضیحی فرق بین سه تاشونو بگید ؟ یعنی تفاوت اصلیشون توی چی هستش ؟

Status
    SONAR آواتار ها
    مدیر بخش
    نام اصلی
    paRsA
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    iphone

یعنی فرقی با لایسنس اصلی ندارن ؟ بعد من تعریف نورتون رو زیاد شنیدم ولی میگن تحریم کرده ایرانو درسته ؟ توی اپدیت کردنش به مشکل بر نمیخورم ؟
    میشه در حد خلاصه یه توضیحی فرق بین سه تاشونو بگید ؟ یعنی تفاوت اصلیشون توی چی هستش ؟
    من چندین ساله که هیچ پولی پرداخت نمیکنم و هیچ تفاوت عملکردی با لایسنس های منتشره و لایسنس های خریداری شده وجود ندارد.
    کسپرسکی اغلب مشکل آپدیت نداره و جی دیتا هم هرگز مشکلات آپدیت نخواهد داشت.
    نورتون ، متاسفانه تحریم کرده ولی من در ۴ روش توضیح دادم که به چه صورت میشه نسخه ۹۰ روزه را نصب و به راحتی آپدیت کرد:
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

در تاپیک بالا لینک تمامی آموزشهای مرتبط با نصب و فعالسازی نورتون رو نوشتم که میتونید استفاده کنید .
    درباره تجربه کاربران از آنتی ویروسهای G data و kaspersky میتونید به تاپیک نمره دهی مراجعه کرده و پست های دوستان رو بخونید :

اگر به دنبال هیچ دردسری از بابت آپدیت یا لایسنس نیستید ، G data برای شما انتخاب بهتری در بین این سه گزینه خواهد بود.
    در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنتی ویروس G data ، به تاپیک زیر رجوع کنید :

پ.ن: هر ۳ مورد از بهترین محصولات امنیتی حال حاظر هستند و برای سیستم شما با سخت افزار مذکور مناسبند

8. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    in-fo آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 29 در 21 پست

من چندین ساله که هیچ پولی پرداخت نمیکنم و هیچ تفاوت عملکردی با لایسنس های منتشره و لایسنس های خریداری شده وجود ندارد.
    کسپرسکی اغلب مشکل آپدیت نداره و جی دیتا هم هرگز مشکلات آپدیت نخواهد داشت.
    نورتون ، متاسفانه تحریم کرده ولی من در ۴ روش توضیح دادم که به چه صورت میشه نسخه ۹۰ روزه را نصب و به راحتی آپدیت کرد:

در تاپیک بالا لینک تمامی آموزشهای مرتبط با نصب و فعالسازی نورتون رو نوشتم که میتونید استفاده کنید .
    درباره تجربه کاربران از آنتی ویروسهای G data و kaspersky میتونید به تاپیک نمره دهی مراجعه کرده و پست های دوستان رو بخونید :

اگر به دنبال هیچ دردسری از بابت آپدیت یا لایسنس نیستید ، G data برای شما انتخاب بهتری در بین این سه گزینه خواهد بود.
    در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنتی ویروس G data ، به تاپیک زیر رجوع کنید :

پ.ن: هر ۳ مورد از بهترین محصولات امنیتی حال حاظر هستند و برای سیستم شما با سخت افزار مذکور مناسبند
    ببخشید یه سوال . اینکه میگید فعال سازی نسخه نود روزه اگه نود روز تموم شد اونوقت چیکارش باید کرد ؟

Status
    SONAR آواتار ها
    مدیر بخش
    نام اصلی
    paRsA
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    iphone

ببخشید یه سوال . اینکه میگید فعال سازی نسخه نود روزه اگه نود روز تموم شد اونوقت چیکارش باید کرد ؟
    پس از ۹۰ روز می توانید در ماشین مجازی ، یک اکانت جدید بسازید و با اون اکانت در سیستم اصلی وارد بشید تا دوباره ۹۰ روز دیگر فعال شود

11. کاربر زیر از پست مفید SONAR سپاس کرده است .

Status
    elham-72 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    الهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 396 در 187 پست

یک نصیحت به دوستانی که داخل این تایپیک مراجعه میکنند برای کمک گرفتن و نصب یک سوییت باید بگم،اکثر افرادی که در این تایپیک کمک میکنند و کاربران را راهنمایی میکنند برای نصب یک سوییت، متاسفانه خودشون یا سوییت پیشنهادی را نصب نکردند یا اگر نصب کردند، در حد یک اپدیت و اسکن و ریمو بوده و تمام

این تایپیک شده،مطب دکتر، یک نسخه را برای همه کاربران میپیچید،بدون اطلاع کافی و منطقی !
    بله متاسفانه طرف یه تگ مدیر میگیره دیگه تو همه جا نظر میده...
    یه سوال ... الان دیگه با زیاد شدن باج افزارا همه دارنمیرن سمت نسخه های Endpoint آنتی ویروس ... اگر اشتباه نکنم فقط سیمنتک هست که واسه کاربرای خانگی این نسخه رو میده و من الان کسپر دارم واسه کاربرای خانگی نداره ..بهتر نیس بریم سمت سیمنتک ؟

Status
    AM!R آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    AM!R
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    Huawei Honor 7X BND-L21
    تشکر شده 5,133 در 1,028 پست

یه سوال ... الان دیگه با زیاد شدن باج افزارا همه دارنمیرن سمت نسخه های Endpoint آنتی ویروس ... اگر اشتباه نکنم فقط سیمنتک هست که واسه کاربرای خانگی این نسخه رو میده و من الان کسپر دارم واسه کاربرای خانگی نداره ..بهتر نیس بریم سمت سیمنتک ؟
    سلام
    والا نسخه های اندپوینت هم اش دهن سوزی نیست فقط کمی nسترسی بیشتری داره برای کلاینت ها وگرنه امروز دوستم میگفت نسخه بتا جدید اندپوینت نود را با یک باج افزاری که نود شناسایی نمیکرد ، تست کردن و همه فایل ها کریپت شدند

نسخه اندپوینتی که نورتون برای کاربرا قرارداده نسخه کلاینت هست که 40 مگ هست و از نظر اینترفیس یکمی نچسبه و اینکه نسخه خانگیش بنظرم بهتر عمل میکنه و اما شما که کسپر نسخه خانگی دارید در قسمت Application Control اگر قوانینی بسازید ، بهتون قول میدم سیستم شما الوده نمیشه حتی اگر انتی ویروس اپدیت هم نباشه

البته اموزشی گذاشتم داخل گروه تلگرامم ولی چون با ضبط صدا بود قرار بر این شد خصوصی داخل گروه بمونه

و در اخر اینکه خود کسپر سیستم رفتار شناسی که داره به این مفتی ها اجازه کریپت شدن نمیده و اگرم هم فایل کریپت بشه تا 90درصد رول بک میشن

اگر ما یکم پارانوئید به قضه نگاه کنیم بهتره در کنار سوییت اصلی یک مکمل ضد باجگیر خوب هم استفاده کنیم،بهترین مکمل ضد باج هم یکی کسپر یکی زون الارم،بقیشون سوتی میدن

اگر پارانویید برسیش کنیم شما که کسپر دارید برای امنیت تون بیاید داخل app control سه فایل سیستمی poweshell.exe/cmd.exe/conhost.exe

شما بعد داخل همه زیر گروه های application control
    Trusted
    low restricted
    high restricted
    این سه را باید بلاک کنید در چهار سطح
    write
    creat
    delete
    read
    و بعد داخل فایروال هم همه ورودی و خروجی ها را بروی این سه فایل ببندید

نمیدونید این پاور شل چه دستوراتی را بدون اگاهی کاربر میتونه اجرا کنه که به ضرر کاربر تموم بشه

تستی بود که با جی دیتاداشتم مخرب امد خیلی راحت و رمانتیک توسط پاور شل به نت متصل شد و از یک هاست یک اسکریپت دانولد کرد ولی AMSI جی دیتا مهارش کرد

بیشتر فایل هایی که کریپت میشن که انتی ویروس کاری به کریپت کردن نداره توسط این سه فایل سیستمی هست که در لیست تراست همه سوییت ها قرار دارد

البته چون اون سه فایل در لیست تراست گروه کسپر هست شما باید در گروه TRUSTED دنبالشون بگردید و در منو باید تیک گزینه ای که فایل های سیستمی نمایش داده بشوند هم چک کنید
    ویرایش توسط Captain : 2018-07-30 در ساعت 14:41 دلیل: ترکیب پست ها

14. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    HojabrA آواتار ها
    سرپرست
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy A5
    تشکر شده 72,746 در 5,532 پست

دوستان خوب‌ توجه داشته باشید،
    این تاپیک صرفا فقط در جهت اطلاع رسانی به کاربران ایجاد شده، اگر قرار باشه به این صورت بی احترامی و توهین بشه به اعضای انجمن این تاپیک برای همیشه حذف خواهد شد.
    یک نصیحت به دوستانی که داخل این تایپیک مراجعه میکنند برای کمک گرفتن و نصب یک سوییت باید بگم،اکثر افرادی که در این تایپیک کمک میکنند و کاربران را راهنمایی میکنند برای نصب یک سوییت، متاسفانه خودشون یا سوییت پیشنهادی را نصب نکردند یا اگر نصب کردند، در حد یک اپدیت و اسکن و ریمو بوده و تمام

این تایپیک شده،مطب دکتر، یک نسخه را برای همه کاربران میپیچید،بدون اطلاع کافی و منطقی !
    امیر جان پای بند گفته شما این دوست عزیز به خودشون اجازه دادن اینطور راجع به مدیران انجمن نظر بدن.
    تاپیک فعلا بسته شد تا تصمیات اساسی و جدی در مورد این تاپیک گرفته بشه.

16. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 152 از 152 نخستنخست ... 52102142148149150151152